Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyfikacja generalna
Autor Wiadomość
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-03, 21:59   

Racja, już od dawna główna jest na bardzo niskim poziomie.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-03, 22:36   

Wszyscy narzekają na główną a ja zawsze się śmieje z połowy screenów a czasami to padam ze śmiechu
_________________
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-03, 22:36   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
teraz byle chłam przechodzi na glowna, Bartek i Milek nabili te screeny kiedy bylo rzeczywiscie trudno, wiec dla mnie topka nigdy sie nie zmieni
kiedys z tych waszych 200 gownianych screenow mielibyscie max 20, sorry ale taka jest prawda

Ależ ja to rozumiem. Nawet podzielam to zdanie (choć uważam, że mocno przesadziłeś z tymi liczbami). Może maks. 1/2 moich screenów z głównej naprawdę mnie śmieszyła. Resztę wrzucałem od tak by było. Jakoś trafiały na główną...
Problem jednak jest raczej nie po stronie screenujących co po stronie ripostujących. W dzisiejszych czasach wręcz trudno znaleźć naprawdę dobrą ripostę i to jeszcze taką której wcześniej nie było...

[ Dodano: 2015-01-03, 22:55 ]
Choć z drugiej strony wchodząc na stronę 1500 jakoś specjalnie nie wyczułem różnicy poziomów screenów. 1 jak i 1500 strona pokazywały podobny poziom.

Całkiem możliwe, że to my zwyczajnie koloryzujemy to co było dawniej.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-03, 22:58   

Po prostu kiedys to bylo cos nowego, a riposty byly na podobnym poziomie co teraz. Po tych kilku latach to.juz sie znudzilo i spowszechnialo dlatego tak nie smieszy.
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-03, 23:06   

Moris299 napisał/a:
Wszyscy narzekają na główną a ja zawsze się śmieje z połowy screenów a czasami to padam ze śmiechu

:piwo: :piwo:
_________________
no trudno
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 00:18   

Jeżeli dawniej były lepsze teksty, to czemu nie przeszukujemy starszych miejsc w internecie w poszukiwaniu ripost?
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-04, 00:20   

-Veon- napisał/a:
Może maks. 1/2 moich screenów z głównej naprawdę mnie śmieszyła. Resztę wrzucałem od tak by było. Jakoś trafiały na główną...


to i jak duzo, z moich max 10% przewaznie te ktore mi sie podobaja trafiaja do archiwum ;(

[ Dodano: 2015-01-04, 00:27 ]
-Veon- napisał/a:
Całkiem możliwe, że to my zwyczajnie koloryzujemy to co było dawniej.


watpie, zobacz teraz na oceny screenow, 1000+ to relikt
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 01:33   

-Veon- napisał/a:
Ależ ja to rozumiem. Nawet podzielam to zdanie (choć uważam, że mocno przesadziłeś z tymi liczbami). Może maks. 1/2 moich screenów z głównej naprawdę mnie śmieszyła. Resztę wrzucałem od tak by było. Jakoś trafiały na główną...
Problem jednak jest raczej nie po stronie screenujących co po stronie ripostujących. W dzisiejszych czasach wręcz trudno znaleźć naprawdę dobrą ripostę i to jeszcze taką której wcześniej nie było...

[ Dodano: 2015-01-03, 22:55 ]
Choć z drugiej strony wchodząc na stronę 1500 jakoś specjalnie nie wyczułem różnicy poziomów screenów. 1 jak i 1500 strona pokazywały podobny poziom.

Całkiem możliwe, że to my zwyczajnie koloryzujemy to co było dawniej.


ChodnikowyWilk napisał/a:
Po prostu kiedys to bylo cos nowego, a riposty byly na podobnym poziomie co teraz. Po tych kilku latach to.juz sie znudzilo i spowszechnialo dlatego tak nie smieszy.


Otóż to. Kiedyś też zdarzały się słabe screeny, tylko my zwyczajnie już dawno wyrzuciliśmy je z pamięci i wspominamy jedynie te, które były dobre (a te najlepsze weszły do topki). Więc myślę, że dużą rolę odgrywa tu nostalgia. Powiedzcie z ręką na sercu: Ile razy zdarzyło Wam się pomyśleć, że "kiedyś to były fajne czasy, a teraz to już nie to samo"? Bo mnie się to zdarza bardzo często. Ale czy to znaczy, że faktycznie kiedyś było obiektywnie lepiej niż dziś? Raczej nie. Po prostu dobre wspomnienia zostają w pamięci, a złe się zacierają, przez co obraz przeszłości jest najczęściej mocno wyidealizowany w naszych oczach. Myślę, że z mistrzami jest trochę podobnie. To raz. A dwa, że owszem, Brzozik ma rację, screenów z ocenami +1000 jest mniej niż kiedyś. Ale wg mnie ważne są tu 2 przyczyny: poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale w początkach mistrzów chyba nie pojawiały się od razu 2 strony ze screenami każdego dnia? Bo dziś są niemal zawsze 2, czasem nawet 3, a zdarzały się też 3,5 czy 4 nowe strony. I prawda jest taka, że ocena screena zależy w dużej mierze od tego, czy pojawi się on na 1 czy dalszej stronie. Praktycznie nigdy nie zdarza się, by jakiś screen z 2 czy 3 strony dobił do 1000 plusów, niezależnie od tego, jaki by nie był dobry. Bo zwyczajnie mniej osób tam zagląda, niż na pierwszą stronę. I to widać, kiedy porównany średnią ocen screenów z 1 strony ze średnią ze strony 2. O 3 już nie wspominając.
No i moim zdaniem Veon ma też sporo racji w tym, że dzisiaj trudno jest trafić na taką naprawdę dobrą ripostę, która wbijałaby w fotel. Bo dzisiaj coś, co kiedyś uchodziłoby za śmieszne, dziś nam się zwyczajnie znudziło, bo już to widzieliśmy x razy. Kiedyś sama idea ripost była świeża, dziś już sporo motywów się w tej czy innej formie powtarza. Więc i perełki wśród komentarzy są o wiele rzadsze.

Aczkolwiek ja mam też sentyment do starych mistrzów więc i dla mnie Bartek i Milek pozostaną mistrzami wśród wrzucających screeny. Bo ich screeny wchodziły na główną w czasach, gdy mistrzowie.org było czymś nowatorskim i świeżym i śmieszyło o wiele bardziej, niż dziś.
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 02:35   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Po prostu kiedys to bylo cos nowego, a riposty byly na podobnym poziomie co teraz. Po tych kilku latach to juz sie znudzilo i spowszechnialo dlatego tak nie smieszy.


Dokładnie, magia nowości :piwo:
Ktoś kiedyś musiał po raz pierwszy wrzucić te kultowe teksty na główną, oraz wszystkie inne dobre screeny z czasów zanim nie było mistrzów. Teraz gdy wykopano już większość z przeszłości, mistrzostwa wyszukuje się wśród "bieżącego" internetu więc nic dziwnego, że jest tego mniej. Mimo wszystko uważam, że da się nieraz pośmiać z głównej (y)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 10:35   

brzozik70043704352251515 napisał/a:

[ Dodano: 2015-01-04, 00:27 ]
-Veon- napisał/a:
Całkiem możliwe, że to my zwyczajnie koloryzujemy to co było dawniej.


watpie, zobacz teraz na oceny screenow, 1000+ to relikt

To jedynie pokazuje, że mamy mniej przeglądających niż kiedyś.
Natomiast przyczyny mniejszej ilości przeglądających screenów mogą być różne.
Ot choćby:

ZróbmySobieKupę napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Po prostu kiedys to bylo cos nowego, a riposty byly na podobnym poziomie co teraz. Po tych kilku latach to juz sie znudzilo i spowszechnialo dlatego tak nie smieszy.


Dokładnie, magia nowości :piwo:
Ktoś kiedyś musiał po raz pierwszy wrzucić te kultowe teksty na główną, oraz wszystkie inne dobre screeny z czasów zanim nie było mistrzów. Teraz gdy wykopano już większość z przeszłości, mistrzostwa wyszukuje się wśród "bieżącego" internetu więc nic dziwnego, że jest tego mniej. Mimo wszystko uważam, że da się nieraz pośmiać z głównej (y)

Ta wspomniana już magia nowości, która przyciągnęła kiedyś sporą liczbę ludzi, jako że strona taka jak mistrzowie, to było coś świeżego i nowego. (zdarzały się niesamowite ilości komentarzy od różnych osób).
Teraz już tak nie przyciąga. Więcej osób odeszło niż przybyło. Obecnie screenami z wielką ilością komentarzy są jedynie screeny w których ludzie wdają się w długą dyskusje z Wojtkiem. :P
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 11:28   

Zauważyłem, że my, ci którzy dłużej przeglądają główną mają inny stosunek do niej, bo np. widzieli już takie riposty itd. W klasie mam takiego kolegę, który od września przegląda mistrzów i mówi, że wszystkie skriny go bardzo śmieszą (sam widziałem jak się brechtał na informatyce). Więc jeśli nie mamy odniesienia do starej głównej to faktycznie niektórych ona śmieszy.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 13:35   

Dokładnie. A moja siostra nawet przegląda mistrzów dość bardziej regularnie, a śmieszą ją praktycznie wszystkie screeny, nieraz śmiejąc się do monitora na głos :P
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 13:44   

Podobnie mialem z demotami, komixxami czy nawet bezuzyteczna. Jakie to fajne, smieszne haha, a teraz juz nawet nie wchodze.
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 13:47   

Mnie już rzadko coś śmieszy na głównej, ale za to z forum się nie nudzę i cały czas mnie rozśmiesza ;P
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 14:47   

Adijos, pokaż mu serię screenów z topki to się posra ze śmiechu na tej informatyce :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 15:30   

Da się zrobić :-D W ogóle mój nauczyciel też przegląda i chyba nawet ma konto.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 15:44   

zapros go na forum ;)
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 15:47   

Właśnie, zaproś go. Będziesz na + u nauczyciela ;)
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 15:51   

Ja bym się bał zaprosić po tym co wcześniej pisałem xd
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-04, 15:57   

Powiedzmy, że znacznie ograniczyłoby to swobodę wypowiedzi Adijosa, jak mniemam... :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 32