Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 12:18
Żegnam cześć
Autor Wiadomość
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 01:13   

Kogo to wali teraz, ważne, że wygraliśmy tę wojnę. Zdrówko, Panowie! :piwo:

I mogę w końcu wrzasnąć oficjalnie:
V - r PREEEVAAAILS!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 01:15   

Dobra, idę spać bo się upiłem jednym piwem. No pizda, no.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 02:06   

Serio, ja go próbowałam zrozumieć. Nie chciałam się dołączać do hejta "bo tak". Też mam niewyparzoną gębę, też czasami jestem infantylna i robię z siebie kretynkę, a więc było mi szkoda tego, że jest tak traktowany. Ale ogólnie ta sytuacja z miłością do Miłości... A i sposób w jaki zakończył przynajmniej tymczasowo swoją karierę...
Może też zwrócę się do samego zainteresowanego. No nie wiem, Kroku, nie wiem, jak się do tego wszystkiego ustosunkować. Nie wiem, w jakim stopniu inni, ale ja sama próbowałam dawać Ci jakąś szansę, choć Ty nie bardzo chciałeś z tego korzystać, nie próbowałeś ogarnąć tego, o czym wiedziałeś, że wkurza większość, jeśli nie wszystkich użytkowników forum. Byłam przeciwna od samego początku demonizowaniu Cię (to nieklikanie w linki od Kroka itp.), ale nie próbowałeś zrobić niczego, by to się zmieniło, choć mogłeś.
W tych okolicznościach sama muszę chyba stwierdzić, że nie zasługuję na bycie w Twoich "spoko ziomkach", czy jak Ty to tam określasz, bo nie będę jakoś bardzo tęsknić. Nie chciałam atakowania Ciebie, ale żyję w dobrych stosunkach z większością forum i przykro mi było patrzeć, jak tacy ludzie jak choćby Love muszą wkurzać się ze względu na Twoje odpały. Przykro mi też czytać, że mamy beznadziejną administrację... Bartka jakoś szczególnie dobrze nie znam, podobnie jak Słownika, czy love, ale z taką Maupą, Davosem, czy Chodnikowym, to wybacz, ale prędzej strzeliłabym sobie piwko, niż z Tobą. Aczkolwiek jeśli kiedyś wrócisz z zamiarem nawiązania prawdziwych relacji, będziesz zachowywał się tak, aby ludzie nie czuli potrzeby hejtowania Cię, chętnie Cię gdzieś jeszcze kiedyś spotkam, zwłaszcza, że i tak jestem pewna, że tutaj wrócisz. A więc do zobaczenia, ale popracuj nad sobą.

[ Dodano: 2014-12-23, 02:07 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Dobra, idę spać bo się upiłem jednym piwem. No pizda, no.


A idź w pizdu, pizdo...
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 02:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jedyne czego żałuję to że nie zdążyłem się dowiedzieć kim był w końcu ten BłazenZMilanosa?


Tysiąc razy zarzucał linkami zwiazanymi z tym :haha: widocznie musialeś słusznie nie klikac w jego linki :-D

Ciekawe czy znowu będzie próbował wrócić :haha: ale póki co przynajmniej nie bedzie spamu cienkimi demotami w obrazkach i durnymi filmami w filmikach i ogólnie bzdurnymi postami na całym forum :haha:
Sam nie wiem co myśleć o byciu wśród fajnych :-D
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-23, 03:52   

Krokorkoczku dziekuje za pozdrowienia, teraz widzisz, ze tylko ja bylem Twoim prawdziwym przyjacielem.
nastepnym razem jak bedziesz sie z nami zegnac to pozdrow tylko mnie!

[ Dodano: 2014-12-23, 08:21 ]
V - r napisał/a:

V - r PREEEVAAAILS!

nie tak szybko
Cytat:
Kozak w necie, pizda w świecie"
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 10:49   

Chyba pierwszy raz widziałem Szyszka tak wkurzonego :-D Ale powody jak najbardziej rozumiem.


Krokorok, jeśli to czytasz - Za Twoim pierwszym "odejściem" namawiałem Ciebie, żebyś został, bo miałem nadzieję, że mimo Twoich różnych dziwnych akcji, dasz radę się z nami zintegrować chociaż w stopniu minimalnym. Ale po Twoim powrocie było jeszcze gorzej, a ostatnio zaczęło Tobie kompletnie odpierdalać. I chociaż np. w Twoje bzdury rozpowiadane o Love nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzył, było to zwyczajnie chamskie. I owszem, po Tobie też ludzie jeździli, czasem nawet grubo, ale Ty nie wykazałeś się choćby cieniem dystansu do siebie i brałeś wszystko wyjątkowo serio. Więc może do tej społeczności zwyczajnie nie pasujesz. No i tym "pożegnaniem" ostatecznie pokazałeś, jaki jesteś naprawdę. Sorry, ale mam gdzieś to, że mnie akurat uważałeś za "normalnego", skoro innych ludzi, których ja lubię, Ty wyzywasz od tępych chujów, pizd itd.

Nazywałeś siebie mężczyzną, ale prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale po tym, jak kończy. A Ty skończyłeś najgorzej jak mogłeś.

Jeśli chcesz tu jeszcze wrócić to popracuj najpierw trochę nad sobą. A potem będziesz mógł czepiać się innych.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 11:13   

Szyszku i Ascaro, bardzo ciepłe słowa w stronę administracji. Dziękuję.

Jankielu, nie chciałam, by porządni ludzie znizali się do takiego poziomu. Teraz już chyba wiesz dlaczego, nie chciałabym być stawiana z nim w jednym szeregu, podejrzewam, że Ty też.

Mam nadzieję, że nie wróci. Co ciekawe pozostali użytkownicy uważali, że krok jest wręcz chroniony, a sam bałwan uważa, że niesprawiedliwość! Zdrada! Zostań tam, gdzie jesteś, robotę jakąś znajdź, potem spójrz sobie w oczy i pomyśl. Po prostu pomysł. To nikomu nie zaszkodziło, choć wiem, że początki mogą być trudne.

Davos, jeśli wróci, to nie wiem, czy z szacunku do innych użytkowników czy że złości nie będę apelować o ban dożywotni.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 11:18   

A co jeżeli on ma tak mózg spaczony i popełni samobójstwo? Za kilka dni będzie w gazetach pisać "Popełnił samobójstwo, bo sobie w internetach nie radził" i obok ciała kartka z zeszytu A5 z pozdrowieniami dla tych jego zdaniem spoko ziomków, a pod spodem hejt nasze forum? :haha:
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 11:20   

Wtedy uznam, że absolutnie w niczym nie potrafił przyjąć, że coś może być jego winą. Ale nie sądzę, by tak się stało. Ma nas za bandę debili czy coś.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 13:46   

brzozik70043704352251515 napisał/a:

[ Dodano: 2014-12-23, 08:21 ]
V - r napisał/a:

V - r PREEEVAAAILS!

nie tak szybko
Cytat:
Kozak w necie, pizda w świecie"


No tak, zapomniałem ;\

BTW, zajebisty masz awatar.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-23, 13:49   

Cytat:
A co jeżeli on ma tak mózg spaczony i popełni samobójstwo?

Nie martw się, on nigdy nie miał dobrych pomysłów.

Chyba już można zamknąć ten temat.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 23