Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-08-09, 21:34
Odnośnie oficjalnego forum
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:37   

:offtop: A słuchajcie Pangia kiedykolwiek u nas był? :offtop:
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:44   

Nie był bo nie chciał.

A co do przesadzonych szacunków - lepiej przesadzać i potem się pozytywnie zaskoczyć niż oczekiwać dobrze i się zawieść :P
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:48   

KicerK napisał/a:
A co do przesadzonych szacunków - lepiej przesadzać i potem się pozytywnie zaskoczyć niż oczekiwać dobrze i się zawieść :P


Dlatego pesymizm dominuje nad optymizmem :P
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:51   

Cytat:
Dlatego pesymizm dominuje nad optymizmem


Oczywiście. Zwykle tak mówię gdy się ktoś pyta czemu jestem pesymistą. :)
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 01:08   

Davos napisał/a:
Krokorok nawet w tym temacie znalazł możliwość nawiązania do tego całego "Błazna z Milanosa"... No, ale skoro tak tym spamuje, to nie odmówię sobie przyjemności wykorzystania tego motywu w moim następnym opowiadaniu :-D


Davos to splagiacisz. Oficjalne info: Błazen z Milanosa ma być głównym przeciwnikiem agenta 007 w najnowszym filmie o Bondzie. A jego pomocnika pół geniusza-pół warzywo zagra Stephen Hawking.

A na temat: byłem na nie bo taki już jestem oportunista, zwolennik spokojnej małości. Ale jak również powiedziałem: podporządkuję się z przyjemnością demokratycznej decyzji większości jaka by ona nie była.

KicerK napisał/a:
lepiej przesadzać i potem się pozytywnie zaskoczyć niż oczekiwać dobrze i się zawieść :P


Młody człowieku jakże bliska jest mi twoja filozofia.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 10:06   

a co z cenzurą? :>
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 10:28   

Nie widze powodu dla ktorego.mielibysmy ja z powrotem przywracac.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 10:43   

Forum powstało dla wszystkich ludzi z mistrzów, a nie dla kółeczka wzajemnej adoracji. Powstało, bo na serwerze mistrzów go nie było, a chcieliśmy takiego miejsca. Mieliśmy tu mieć okazję do poznania każdego z mistrzów kto by tylko chciał się integrować. Od początku jednym z głównych celów tego forum było stanie się oficjalnym forum, bo właśnie w ten sposób te podstawowe założenia byłyby najbardziej spełnione. Forum dla 20 osób, to sobie można zawsze założyć gdzieś na boku, podrzucicie sobie linka i będziecie tam sobie siedzieć w małej grupce z zakazem rejestracji nowych osób, wystawicie straże i będziecie banować każdego nowego kto się zarejestruje. To forum miało od początku dużo większe ambicje jeśli chodzi o skalę i byłbym bardzo zadowolony gdyby w końcu udało się je zrobić oficjalnym. Nie ma się co bać fali nowych użytkowników. Mamy tu wielu adminów, którzy nie mają co robić i czego pilnować :D a dojdą nowi, więc w końcu znajda zajęcie. Od tego są, żeby pilnować porządku, więc dajcie im się wykazać :) . Nowi przyjdą tylko w pierwsze dni, bo coś nowego, a potem sobie pójdą i nadal zostanie tylko stara gwardia plus może kilka nowych osób, tak jak było na oficjalnym forum (tylko ,że bez starej gwardii XD). Po pierwszym tygodniu wszystko wróci do normy, wiec te obawy uważam za nieuzasadnione. Rotacja ludzi zawsze będzie, starzy będą odchodzić, a nowi będą dochodzić ale tylko wtedy jak będą wiedzieć o istnieniu tego forum, zapraszanie nowych użytkowników ręcznie daje o wiele mniejsze efekty niż oficjalna informacja o istnieniu tego forum na głównej stronie mistrzów. To może zapobiec śmierci tego forum, a tego byśmy nie chcieli. Jeśli się uda to przenieść, to gratuluję temu forum, że w końcu stanie się tym do czego zostało powołane.
AnswersMaster approved
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-12-06, 10:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 10:45   

i tak nie będziesz wchodzić ;__;
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 10:48   

będę z małą częstotliwością jak tu, ale czasem będę :D Poza najbliższymi czasami, bo jest Dragon age 3, Assassin Unity, a niedługo, Wiedźmin i GTA V XD
_________________
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 10:59   

AnswersMaster, w ogóle co Ci się stało, że się tu pojawiłeś?
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 11:00   

Kiedyś trzeba było, dobra nie offtopujmy;)
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 12:26   

AnswersMaster napisał/a:
Mamy tu wielu adminów, którzy nie mają co robić i czego pilnować :D


Bardzo zabawne :P

AnswersMaster napisał/a:
będę z małą częstotliwością jak tu, ale czasem będę :D Poza najbliższymi czasami, bo jest Dragon age 3, Assassin Unity, a niedługo, Wiedźmin i GTA V XD


Myślałem, że nie masz czasu na forum, bo praca, polityka, dorosłe życie... A tu tylko jakieś gry. Pff :P

No, ale miło, że jest kolejny poparty argumentami głos w dyskusji.
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 12:34   

Davos napisał/a:
Myślałem, że nie masz czasu na forum, bo praca, polityka, dorosłe życie... A tu tylko jakieś gry. Pff :P

raczej wszystko naraz XD...jakby nie praca, to bym te gry wygrał po tygodniu i wróciłbym na forum XD a tak zostaje mi na nie jakaś godzina, dwie dziennie i to tylko jeśli zarywam nocki XD (ale taki plus, że kupiłem na razie tylko DA, więc, zejdzie mi na to kilka miesięcy i w miedzy czasie ACV już dużo stanieje i zostanie naprawiony)
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 13:02   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
brutalka napisał/a:
Po przeprowadzce Forum będzie ciężko, bo napływ nowych użytkowników będzie nieunikniony, ale no proszę - a my skąd jesteśmy? Przyjdą pewnie barany, ale i świetne osoby, które nie przyszłyby gdyby Forum nie zostało podpięte tam, gdzie tak naprawdę jest jego miejsce ;)

Noo, może któryś swoją przyszłą żonę pozna? A na pewno kolejne fajne osobowości :git:


Ja bym chciał poznać. Nie mniej niż widzu :P

KicerK napisał/a:
A co do przesadzonych szacunków - lepiej przesadzać i potem się pozytywnie zaskoczyć niż oczekiwać dobrze i się zawieść :P

Toć to dobre słowa. Mimo iż bardzo lubię poznawać nowe osoby.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 16:29   

Myślę, że przeniesienie forum jest dobrym pomysłem z przyczyn technicznych. Poza tym nie wydaje mi się, żeby wiele osób dołączyło do forum, bo większość wchodzi tylko po to, by oglądać, a nie pisać, a ci co zostaną mogą być naprawdę fajni. Co prawda też trochę obawiam, bo wrzuciłam moje zdjęcie i wiele głupich rzeczy tu napisałam. Podoba mi się pomysł takiej piwnicy dla wcześniejszych użytkowników.

Tak więc ja jestem za.

Mam tylko jedno pytanie, bo na mistrzach jestem renatkapar, a na forum nadal bym chciała być saRenią. Da się radę to zrobić? :)
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 17:12   

Am dobrze gada. Forum powstało z myślą o tym że uda się je zrobić oficjalnym a teraz wszyscy mają ból dupy. Więc dajcie sobie na luz, tu też nagle może być rzut nowych którzy się zarejestrują chociaż dalej będzie nieoficjalnym forum i co wredy? Bo ja nie widzę różnicy między taką sytuacją w obecnej formie forum a w sytuacji gdybyśmy byli już forum oficjalnym. Dział tacy jesteśmy czyli te 'najintymniejsze' pierdoły które tam piszemy zostaną ukryte tylko dla nas i dalej te pierdoły będziemy tam sobie pisać i Ci nowi userzy tego nie zobaczą. Administracja zostanie ta sama, bo wlsz i reszta admów z mistrzów raczej nie ma na to czasu jak teraz więc zostaje wszystko po staremu. Forum przeniesie się w takiej samej wersji. Więc kupie wam maść na ból dupy skoro macie taki z tym problem. Jak chcieliśmy żeby to forum było oficjalne to mistrzowie nas nie chcieli. Teraz forum ma szanse być oficjalnym i jest wielka tragedia. A nic się nie zmieni oprócz tego że będzie bardziej stabilnie i na miszczach. Więc nie płaczcie że to będą takie wielkie zmiany. A jak wam się nie podoba to zawsze możecie odejść. I tyle w temacie.
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 17:48   

saRenia napisał/a:


Mam tylko jedno pytanie, bo na mistrzach jestem renatkapar, a na forum nadal bym chciała być saRenią. Da się radę to zrobić? :)


Dalej będzie tak samo, konto na mistrzach osobno i konto na forum osobno. Zostanie przeniesiona baza danych i będzie dokładnie tak jak teraz.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 18:02   

Napiszcie FAQ dotyczące przenosin, to ludzie nie będą się pytać o rzeczy już wyjaśnione. :P
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 18:41   

https://www.youtube.com/watch?v=amyFUdwQc6Y
nie wiem po co drazyc temat po raz enty skoro kolejna wskazowka wlsza pojawi sie dopiero za pol roku

Komentarz nic nie wnosi do dyskusji, do tego jest idiotyczny. Weźże raz w życiu skończ narzekać, bo Ci ktoś kiedyś przywali, to naprawdę potwornie irytujące. Kolejny taki z Twojej strony leci do kosza. - Ruda
Ostatnio zmieniony przez RudaMaupa 2014-12-06, 18:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.083 sekundy. Zapytań do SQL: 34