Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: SlownikOrtograficzny
2015-08-09, 21:34
Odnośnie oficjalnego forum
Autor Wiadomość
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 17:34   

V - r napisał/a:

Otóż to. Jeśli poprawna polszczyzna stanie się archaizmem, to chyba zamorduję wszystkich, którzy się do tego przyczynili.
No to idź zabijaj za głupie błędy, reszta wyjedzie z kraju i tyle z Polski będziesz miał. Z resztą co mnie obchodzi Twoje zdanie i poprawianie mnie. Gdybym nie popełniała błędów miałabym średnią 5.0 :bye:
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 17:37   

DOŚĆ.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 20:05   

Kurczę, nie kojarzę tego jankielowego cytatu, mimo że widziałem "12 małp" i pamiętam, że to był naprawdę dobry film. Ale fakt, że oglądałem go dawno, chętnie go sobie odświeżę, jeśli gdzieś pokażą w tv.

Mackers napisał/a:
Widzę, że sporo moich argumentów zostało obalonych. Jeśli dacie radę powstrzymać falę trolli w pierwszych dniach istnienia forum, to się zastanowię nad zmianą zdania. ;)


Cały czas będzie wymóg posiadania konta na mistrzach minimum przez miesiąc, a to już jest jakaś forma obrony przez trollami kompletnie z zewnątrz. A tych, którzy mają już tam konto, ale i tak będą chcieli trollować, będzie można ostować i banować. Tak jak na obecnym forum.

V - r napisał/a:
Jeśli już mają być jakieś przenosiny, to tylko i wyłącznie polegające na zmianie serwera na stabilny. Sprzeciwiam się jakiejkolwiek ingerencji administracji Mistrzów w to forum. Nadal powinno być niezależne.


Będzie niezależne.
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 20:44   

decp napisał/a:
KicerK napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
Przekleję wam z piwnicy (ale sekrety):
Cytat:
Tak sobie myślę o wszystkich wrażliwych danych, które miałyby być ukryte w specjalnym dziale. Proponowałbym zrobić grupę Stara gwardia (czy coś :D ) i dać dostęp do tego działu tylko tej grupie i nie przyjmować nikogo nowego. Może nawet wyróżnić grupę specjalnym kolorem, aby "nagrodzić" wszystkich, którzy byli na "starym" forum.

Co o tym myślicie?


Nie bardzo mi przechodzi słowo "dobre" w kontekście przenosin ale próbowałem tak napisać. Takie wyjście jest... powiedzmy, że jeśli już musimy się przenosić to jest to najlepsza opcja.


Ja to bym pierw zamknął ten dział przed innymi na jakiś czas, a potem nałożyć limit postów, dajmy a to... 150. Myślałem nad 500, ale bez przesady. Achhhh,a bo 150 to nie przesada? Dla mnie nie. Może być nawet i 250. Choć, lepsze jednak jest to żebyśmy decydowali o tym kto z nowych by tam wszedł. Tak, to ma sens.


300 conajmniej. Wtedy wiemy, że mamy do czynienia z kimś kto naprawdę lubi forum. Nakładanie jakiegoś marnego limitu który można zaliczyć w 1-2 dni nie ma zbyt sensu.

Też myślałem nad takim czymś byśmy sami zdecydowali kto wchodzi do ukrytego, ale wtedy też musiałby być jakiś limit postów albo czasu, żeby potem nie wyszło, że przyjmujemy byle sery na zasadzie "a co mi tam, niech włazi!"[/quote]
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 20:46   

KicerK napisał/a:
żeby potem nie wyszło, że przyjmujemy byle sery


:1m: :-D
_________________
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 20:49   

Po za tym nie chcę żeby Forum zostało przeniesione jeszcze z innego powodu, żeby ten Forum przenieść, to od razu "BłazeZMilanosa" dowiedział by się że Lewy to ja http://www.mistrzowie-for...vt985.htm#61699 i znowu zaczną bym mnie gnębić, za to że ja i 99% użytkowników Milanosa z nim walczyliśmy http://www.milanos.pl/profil-Bokser66-natak-2.html
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 20:51   

Kroko, no to jest argument nie do podważenia. Jeśli ktoś ma Cię na nowym forum gnębić to ja jestem za przeniesieniem. Poza tym chętnie poznam tego Błaznazmilanosa bo jest tak kurwa absurdalny, że aż go polubiłem za nic.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 21:09   

Proszę bardzo, zrobili film nawet o nim
https://www.youtube.com/w...5nN2eEKjJQzL-vg
https://www.youtube.com/watch?v=3AHFssxuHmU
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 21:09   

Krokorok napisał/a:
Proszę bardzo, zrobili film nawet o nim
https://www.youtube.com/w...5nN2eEKjJQzL-vg
https://www.youtube.com/watch?v=3AHFssxuHmU


SRAM JUŻ TYM MILANOSEM
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 21:12   

:offtop:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 21:14   

KicerK napisał/a:
Krokorok napisał/a:
Proszę bardzo, zrobili film nawet o nim
https://www.youtube.com/w...5nN2eEKjJQzL-vg
https://www.youtube.com/watch?v=3AHFssxuHmU


SRAM JUŻ TYM MILANOSEM


Kliknij to:


Na pewno nic nie stracisz :D
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 21:21   

Powtarzam po raz ostatni:
:offtop:
To nie temat na to, a dość poważna kwestia.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:01   

Jako, że po części dawniej również miałem miałem jakiśtam wkład w forum to też udzielę się.

Na pewno wielu z Was obawia się napływu nowych, zdradzeniu naszych sekretów. Wiem, rozumiem, jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji, ale powinniśmy się przełamać i zostać forum oficjalnym. Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze primo: aspekt techniczny. Z technicznego punktu widzenia jesteśmy uzależnieni od serwerów aaf, które co jakiś czas się sypią. Ostatnio próbowałem wejść na ich główną stronę, też posypana. Zwiększyła by się kontrola nad forum, czyli moglibyśmy więcej zmienić, mając dostęp do bazy danych. Po drugie primo: Niektórym nie podobna się pomysł przenosin "bo ludzie". No i co z tymi ludźmi. Niech sobie przychodzą, odchodzą, robią co im się podoba. Na naszym forum i tak obecnie większość użytkowników jest nieaktywna, a dla przypomnienia dodam, iż niektóre osoby twierdziły "że odejdą z forum jak nowi będą przychodzić" i co? Nowi przyszli, starzy z tego powodu nie odeszli i wszyscy jakoś ze sobą żyjemy. Oczywiście są kłótnie między nami, nieporozumienia, ale żyjemy, mamy się dobrze. Po trzecie primo: Otwórzmy się, może poznamy ciekawych ludzi, może nie, ale na pewno nie zginiemy od tego.

Logiczne, że już przebywamy dłuższy czas ze sobą, przywiązaliśmy się do siebie i nikogo nie chcemy wpuścić do naszych "intymnych" relacji lecz powinniśmy spróbować.

Jestem na Tak.

Dziękuję. Pozdrawiam. Papa. :bye:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
K - k 
Überszlachta


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1901

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-05, 22:16   

Jeszcze jedno w związku z przenosinami Forum, dlaczego nie mogę zapraszać nowych użytkowników, a pomimo to przyjdzie ich cała masa, gdy Forum zostanie przeniesione?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:18   

Bo Ty Kroku, z tego co wiem to leciałeś na całkowitą masówę. Zapraszałem każdego kogo się dało. I to jest różnica.

Niektórzy nieproszeni przychodzą samych, a ty nieproszonych zapraszasz.

Tak mnieiwięcej
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 22:18   

Mozesz zapraszac nowych uzytkownikow, przeciez ci nikt tego.nie zabronil i nie zabroni.
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-05, 23:21   

Adijos napisał/a:
Jako, że po części dawniej również miałem miałem jakiśtam wkład w forum to też udzielę się.

Na pewno wielu z Was obawia się napływu nowych, zdradzeniu naszych sekretów. Wiem, rozumiem, jesteśmy kółkiem wzajemnej adoracji, ale powinniśmy się przełamać i zostać forum oficjalnym. Już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze primo: aspekt techniczny. Z technicznego punktu widzenia jesteśmy uzależnieni od serwerów aaf, które co jakiś czas się sypią. Ostatnio próbowałem wejść na ich główną stronę, też posypana. Zwiększyła by się kontrola nad forum, czyli moglibyśmy więcej zmienić, mając dostęp do bazy danych. Po drugie primo: Niektórym nie podobna się pomysł przenosin "bo ludzie". No i co z tymi ludźmi. Niech sobie przychodzą, odchodzą, robią co im się podoba. Na naszym forum i tak obecnie większość użytkowników jest nieaktywna, a dla przypomnienia dodam, iż niektóre osoby twierdziły "że odejdą z forum jak nowi będą przychodzić" i co? Nowi przyszli, starzy z tego powodu nie odeszli i wszyscy jakoś ze sobą żyjemy. Oczywiście są kłótnie między nami, nieporozumienia, ale żyjemy, mamy się dobrze. Po trzecie primo: Otwórzmy się, może poznamy ciekawych ludzi, może nie, ale na pewno nie zginiemy od tego.

Logiczne, że już przebywamy dłuższy czas ze sobą, przywiązaliśmy się do siebie i nikogo nie chcemy wpuścić do naszych "intymnych" relacji lecz powinniśmy spróbować.

Jestem na Tak.

Dziękuję. Pozdrawiam. Papa. :bye:


I kolejne dobre słowa. :-D

Dzięki Adijos :piwo:
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-06, 00:14   

A to ktoś nie chce się podpiąć pod Mistrzów? Ja myślałam, że to Forum jest nazywane Nieoficjalnym Forum Mistrzów, gdzie od zawsze zamiarem był awans na Forum Oficjalne, a nie Takim Sobie Forum Wybrańców z Mistrzów, które żyje własnym życiem. Teraz jest szansa na zrobienie tego, czego chyba wszyscy chcieli i o co toczą się wojny z administracją Mistrzów.

To nie jest zwykłe mini forum społecznościowe, w którym można gadać o wszystkim i o niczym. Jesteśmy ściśle związani z Mistrzami, wszyscy jesteśmy z Mistrzów, grupy użytkowników w większości dotyczą Mistrzów, screenów, ba, wiele tematów jest poświęconych właśnie Mistrzom i wszyscy tutaj mamy bzika na punkcie ciętych ripost.

Po przeprowadzce Forum będzie ciężko, bo napływ nowych użytkowników będzie nieunikniony, ale no proszę - a my skąd jesteśmy? Przyjdą pewnie barany, ale i świetne osoby, które nie przyszłyby gdyby Forum nie zostało podpięte tam, gdzie tak naprawdę jest jego miejsce ;)

Wracamy do "DOMU", ludzie! Jestem na TAK!

A tutaj motywująca do działania piosenka i z werwą do dzieła! ;)
https://www.youtube.com/watch?v=5FEqtXwSlOo
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:30   

brutalka napisał/a:
Po przeprowadzce Forum będzie ciężko, bo napływ nowych użytkowników będzie nieunikniony, ale no proszę - a my skąd jesteśmy? Przyjdą pewnie barany, ale i świetne osoby, które nie przyszłyby gdyby Forum nie zostało podpięte tam, gdzie tak naprawdę jest jego miejsce ;)

Noo, może któryś swoją przyszłą żonę pozna? A na pewno kolejne fajne osobowości :git:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 00:36   

Krokorok nawet w tym temacie znalazł możliwość nawiązania do tego całego "Błazna z Milanosa"... No, ale skoro tak tym spamuje, to nie odmówię sobie przyjemności wykorzystania tego motywu w moim następnym opowiadaniu :-D

Adijos i Brutalka - dzięki za Wasze mądre wypowiedzi :piwo:

Krokorok, nikt nie powiedział, że na nowe forum przyjdzie "cała masa" nowych ludzi. Moim zdaniem takie szacunki są zdecydowanie na wyrost, bo w końcu większość aktywnych userów z mistrzów już tu jest, reszta nie musi chcieć koniecznie rejestrować się na forum bo woli przeglądać screeny, a nikt spoza mistrzów do nas nie przyjdzie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.091 sekundy. Zapytań do SQL: 32