To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Pożegnalnia - ZW

monjiczq - 2014-01-10, 22:43

Adijos a dla mnie kiedy zaśpiewasz noo?
Widzu, to tylko matura :-D
Ale odwiedzaj nas jak najczęściej!
We love you

Davos - 2014-01-10, 22:45

U nas tak lekturami straszyli, "przeczytajcie to, bo bardzo możliwe, że będzie na maturze" i tak przy okazji kolejnej lektury, i kolejnej :) A w praktyce prawie co roku są "Chłopi" albo "Lalka" ;)

Ucz się do matury, ale ze spokojem, najważniejsze żeby się nie stresować :)

widzu - 2014-01-10, 22:48

Davos napisał/a:
najważniejsze żeby się nie stresować :)


Z tym jest problem, paznokcie mam zawsze obgryzione prawie do krwi, i to mimo aparatu na zęby :p

AnswersMaster - 2014-01-10, 22:48

widzu napisał/a:
Ja na każdej lekcji angielskiego słyszę "This is a typical matura topic".

Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że post dotyczył polskiego, więc pisałem tylko o polskim. Jeśli chodzi o języki obce to tak, dosłownie każdy temat może być.

widzu - 2014-01-10, 22:52

Ale nasza nauczycielka przerabiając próbną maturę cały czas jaki jest przeznaczony (domyślny) traci na pierwsze zadanie, bo po pięciu długich zadań wciąż pyta "What's more?"
Adijos - 2014-01-10, 22:55

http://przeklej.net/audio_details/173670.html Hahahaha :D Jak śpiewałem nie mogłem ze śmiechu :D
Davos - 2014-01-10, 23:00

Zrobił się maturalny offtop, ale jakbyś Widzu chciał, to mam przeciek matury z angielskiego:

Cytat:

"Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiles ciagnikowy kultywator sprezynowy z zapasowym kompletem lemieszy pólsztywnych i skaryfikatorem. Zauwazyles, ze uszkodzone bylo lozysko toczne barylkowe wachliwe w mimosrodzie oraz brakowalo polaczen gwintowych sruba pasowana o trzpieniu stozkowym. Chcesz zglosic jego reklamacje. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyles urzadzenie i zaproponuj rozwiazanie problemu. Podpisz sie jako XYZ."


To dosyć stare jest więc możecie znać :)

AnswersMaster - 2014-01-10, 23:02

Adijos Ty w ogóle nie umiesz śpiewać i mam tu na myśli również te dawne kawałki co wrzucałeś, przykro mi, ale wydaje mi się, że myślisz wręcz przeciwnie, mówiąc tu i ówdzie, że śpiewasz, a ktoś Ci to musi w końcu powiedzieć, bo jeszcze za bardzo uwierzysz w siebie i pójdziesz zrobić z siebie pośmiewisko do jakiegoś show w tv czy przy zwykłym karaoke z znajomymi. Mówiąc Ci to chcę Cię uchronić przed wstydem, więc mi się tu w razie czego nie obrażaj....no ;) Rób sobie te programy, czy co tam umiesz, ale nie idź drogą śpiewu ^^
Adijos - 2014-01-10, 23:02

Davos napisał/a:
Zrobił się maturalny offtop, ale jakbyś Widzu chciał, to mam przeciek matury z angielskiego:

Cytat:

"Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiles ciagnikowy kultywator sprezynowy z zapasowym kompletem lemieszy pólsztywnych i skaryfikatorem. Zauwazyles, ze uszkodzone bylo lozysko toczne barylkowe wachliwe w mimosrodzie oraz brakowalo polaczen gwintowych sruba pasowana o trzpieniu stozkowym. Chcesz zglosic jego reklamacje. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyles urzadzenie i zaproponuj rozwiazanie problemu. Podpisz sie jako XYZ."


To dosyć stare jest więc możecie znać :)

AnswersMaster napisał/a:

Adijos Ty w ogóle nie umiesz śpiewać i mam tu na myśli również te dawne kawałki co wrzucałeś, przykro mi, ale wydaje mi się, że myślisz wręcz przeciwnie, mówiąc tu i ówdzie, że śpiewasz, a ktoś Ci to musi w końcu powiedzieć, bo jeszcze za bardzo uwierzysz w siebie i pójdziesz zrobić z siebie pośmiewisko do jakiegoś show w tv czy przy zwykłym karaoke z znajomymi. Mówiąc Ci to chcę Cię uchronić przed wstydem, więc mi się tu w razie czego nie obrażaj....no ;) Rób sobie te programy, czy co tam umiesz, ale nie idź drogą śpiewu ^^

Chłopie! Ja śpiewam dla "beki", śmiechu itd. Ja i śpiewanie na poważnie? Hahahahahahahaaha. Nawet jak na muzyce ma mnie ktoś wyciągnąć do śpiewania to tylko pod groźbom jedynki i uwagi pójdę.
Gdzieś miałem parodię jak śpiewam z kolegami "My Słowianie"
Mój drugi skrin. Taki piękny. http://mistrzowie.org/521...-angielskiego-2

widzu - 2014-01-10, 23:03

Dziwne, ja mam inne informacje.

Słyszałem, że trzeba będzie napisać ogłoszenie, w sprawie poszukiwania ojca i syna do zbierania jabłek...

AnswersMaster - 2014-01-10, 23:05

No to tyle dobrze, że jesteś tego świadom, uff...
Adijos - 2014-01-10, 23:07

AnswersMaster napisał/a:
No to tyle dobrze, że jesteś tego świadom, uff...

Wiem, że masakrycznie śpiewam. Chociaż tenorem czy czym tam, grubym głosem śpiewam lepiej. Teraz musiałem cicho strasznie śpiewać bo siostra by mnie za**bała.

Davos - 2014-01-10, 23:08

Jak tak czytałem posta Answersa, to mi się skojarzyło:

"Adijosie! Filipie! Nie idźcie tą drogą! Nie idźcie tą drogą" ;)

(Dobrze pamiętam, że to ty masz kota Filipa?)

bartek82r - 2014-01-10, 23:08

No ładny offtop... ;)
widzu - 2014-01-10, 23:08

Coraz bardziej żałuję że będę tak rzadko wpadał.

Może jeśli mam zobaczy że się pilnie uczę to będę mógł częściej marnować czas przed kompem :D

[ Dodano: 2014-01-10, 23:09 ]
To mój temat tymczasowo pożegnalny, niech offtopują, może mi się przyda :D

Adijos - 2014-01-10, 23:09

Cytat:
(Dobrze pamiętam, że to ty masz kota Filipa?)

Świetnie.
bartek82r napisał/a:
No ładny offtop... ;)

Nie znowu taki offtop, bo mówimy o piosence pożegnalnej.

bartek82r - 2014-01-10, 23:12

^AdijoS^ napisał/a:
Nie znowu taki offtop, bo mówimy o piosence pożegnalnej.


to pośpiewajmy chociaz przy piwie :piwo:

Davos - 2014-01-10, 23:15

^AdijoS^ napisał/a:
Świetnie.


O, czyli mimo wieku pamięć mnie jeszcze nie zawodzi. To dobrze :)

Właśnie wymyśliłem strasznego suchara:
-Jak pożegnać się z Widzem? Słowami: "Do Widzunia"

Ba dum tss :P

[ Dodano: 2014-01-10, 23:16 ]
bartek82r napisał/a:
to pośpiewajmy chociaz przy piwie :piwo:


Popieram przedmówcę, polać mu ;)

qtasiorro - 2014-01-10, 23:17

Widzu, pamiętaj, że jesteś przegość, czego zapewne nie można powiedzieć o tamtym Kujonie (notabene JK na 100%!). Ucz się tyle, ile musisz i pamiętaj, że rozrywka jest w tym procesie bardzo ważna (nie robię sobie jaj, mówię serio). Basia, mimo że jest lamą, dobrze prawi. U mnie próbne matury były sporo trudniejsze od prawdziwych. Z próbnej rozszerzonej matmy miałem ponad 20% mniej niż z tej właściwej. Z polskiego wystarczą streszczenia, nawet nie próbuj czytać tych lektur :diabelek: Odrobinę konkretów należy zalać dużą ilością wody i będzie dobrze, a widzę, że taką umiejętność posiadasz. Z fizyki będziesz miał wzory, a wzory + inteligencja to na starcie połowa punktów :)
Teraz apel: wpadaj tu z jakimkolwiek pytaniem odnośnie szkoły/matury (nawet są już od tego tematy), niektórzy mają to akurat za sobą i przydałoby im się odświeżyć trochę wiedzę, a na temat matury mogą Ci sporo powiedzieć, bo właśnie ją przeszli (tak, mówię też o sobie :) ). To będzie przyjemne z pożytecznym, bo za jednym zamachem się z nami spotkasz.
Tak swoją drogą, to głowa do góry, bo dla większości zbliża się teraz trudny czas. Jak nie matura, to egzamin gimnazjalny albo sesja na studiach.
A jak już będziesz miał wolny czas i przypadkiem znajdziesz się w okolicy Warszawy, to daj znać, bo można by :piwo: .

widzu - 2014-01-10, 23:20

Sory, ale raczej się nie znajdę.

Warszawę staram się omijać z daleka :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group