To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Najlepsza woda gazowana

ChodnikowyWilk - 2020-06-21, 00:13

Moja czkawka nigdy nie trwała dłużej niż 2-3 minuty, więc nic z tym nie robię i czekam aż przejdzie.
MsMadeleine - 2020-06-21, 00:26

Mogę tylko wody niegazowane ze względu na zajebiście duże problemy z żołądkiem (oczywiście odpada alkohol i wszystko co może podrażniać w jakikolwiek sposób żołądek), ale raczej nigdy nie smakowały mi wody gazowane, jak już to muszynianka. A ogólnie najczęściej piję i najbardziej lubię nałęczowiankę.
monjiczq - 2020-06-21, 01:30

Love178 napisał/a:
W ogóle to Coca Cola w Stanach sprzedaje wodę z kranu w butelkach (Dasani) :P


Islandia sprzedaje w butelkach tylko wode z kranu


XDDDDDDDD

Davos - 2020-06-21, 01:30

MsMadeleine napisał/a:
A ogólnie najczęściej piję i najbardziej lubię nałęczowiankę.


:piwo:

[ Dodano: 2020-06-21, 01:38 ]
monjiczq napisał/a:
Islandia sprzedaje w butelkach tylko wode z kranu


Nieźle :)
Teraz mi się przypomniało, że w Panamie sprzedają wszędzie w marketach wodę destylowaną i można się łatwo pomylić, biorąc ją za mineralną, którą z kolei wcale nie tak łatwo dostać. Pamiętam, że po przyjeździe do Polski pierwsze co zrobiłem to kupiłem w najbliższym sklepie zgrzewkę mineralnej wody i piłem ją strasznie łapczywie :D Nigdy wcześniej bym nie pomyślał, że może mi aż tak bardzo brakować zwykłej wody.

Love178 - 2020-06-21, 04:49

Davos napisał/a:
Mi zawsze na czkawkę pomaga pochylenie głowy do przodu i wypicie wody z "drugiej strony" krawędzi szklanki czyli w tym miejscu, w którym normalnie usta nigdy się nie stykają z krawędzią.
U mnie to działa zawsze i u innych osób, którym poleciłem ten sposób, też. Spróbujcie następnym razem jak złapie Was czkawka.

Stosuję tę metodę od podstawówki, ale często nie działa. Chyba niektórzy ciężej przechodzą czkawki, więc moją metodą nr 1. jest przede wszystkim zapobiegać, a metodą nr. 2 jest jak najmniej się ruszać i jak najbardziej odprężyć klatkę piersiową. Metody z piciem zawodzą, jeżeli czkawka wzięła się od wypicia za dużo, wtedy tylko się dodaje oliwy do ognia :< Ja mam bardzo specyficzne czkawki.

[ Dodano: 2020-06-21, 04:51 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Moja czkawka nigdy nie trwała dłużej niż 2-3 minuty, więc nic z tym nie robię i czekam aż przejdzie.

Zazdroszczę xD Ja raz tak spróbowałam i po prawie godzinie myślałam, że odejdę od zmysłów, już nawet pisałam do Staszka, że chyba dostałam czkawkę, która nigdy nie przejdzie xD Były takie przypadki

ChodnikowyWilk - 2020-06-21, 11:16

No haha, słyszałem o takim przypadku niekończącej się czkawki, trudno mi wyobrazić sobie większą torturę.
JankielKindybalista85 - 2020-06-21, 12:10

Podobno najdłuższa czkawka trwała prawie 70 lat. A jak w końcu minęła to koleś umarł po roku. 😁
Moris299 - 2020-06-21, 14:10

Davos napisał/a:
Teraz mi się przypomniało, że w Panamie sprzedają wszędzie w marketach wodę destylowaną


Rany, pamiętam jak z Mańką w Eindhoven szukaliśmy spragnieni sklepu (to było przed 11 a tam w Niedzielę wszystkie sklepy otwierają o 12-13), a w końcu jak znaleźliśmy to była tylko taka co dosłownie nie miała wcale minerałów, to była najgorsza woda jaką w życiu piłem :rofl:

Davos - 2020-06-21, 22:07

Nom, nie polecam :D Ani to dobre, ani na dłuższą metę zdrowe
ChodnikowyWilk - 2020-06-28, 13:25

Dzięki temu tematowi powróciłem do picia wody gazowanej, a konkretnie do żywca :-D
Samara - 2020-06-28, 23:15

Żywiec zdrój mocny gaz - Marakuja i limonka <3 <3 <3
macbed - 2020-06-29, 12:58

jonizowana kranówa z miodem cytryną (ew. witaminą C) i szczyptą soli :drunk:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group