To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Zdewastowane auto

Antybristler - 2014-07-29, 21:05

Nie o to chodzi. Pomagając jako ateista nie jest się lepszym od pomagającego katolika.
icywind - 2014-07-29, 21:09

Chciał napisać to napisał, może chciał przemówić do innych jak się powinni zachowywać, chuj go wie. Są ludzie którzy na FB opisują nawet ile kup kiedy i w jakim kształcie zrobili (secjalne przerywowanie) i tego nie rozumiem ale nikt im aut nie rysuje.
R - y napisał/a:

Ja nie odebrałam tego jako próbę lansu, ale jako próbę zwrócenia uwagi na problem ludzi, którzy naprawdę nie mogą sobie pozwolić nawet na kupno zwykłej suchej bułki.

Ja też. Ale w sumie to nie ma znaczenia, w każdym wypadku nic złego nie zrobił, żeby sobie zasłużyć na zniszczenie samochodu.

monjiczq - 2014-07-29, 22:19

Antek ale co ma wyznanie w ogole do pomagania ze sie przyczepiles do tego ze jest ateista?:|
Antybristler - 2014-07-29, 22:24

monjiczq napisał/a:
Antek ale co ma wyznanie w ogole do pomagania ze sie przyczepiles do tego ze jest ateista?:|

No właśnie co ma wyznanie do pomagania?
To po co podkreślał, że jest ateistą?

-Veon- - 2014-07-30, 11:46

A ja powiem tak:
Ludzie to egoiści. Nie istnieje coś takiego jak pomoc bezinteresowna. Każdy oczekuje czegoś w zamian. Nie zawsze jednak w sensie materialnym.
Niektórzy pomagają innym po to by poczuć się potrzebnym, inni po to żeby zobaczyć uśmiech innej osoby, a jeszcze inni by zwrócić na siebie uwagę. Każdy z nich oczekuje jakieś zapłaty duchowej i jeśli nawet tamten gościu zrobił to właśnie by zwrócić na siebie uwagę: To co z tego? Czy powód dla którego komuś pomógł jest aż taki ważny?

A co do wandala. Złamał prawo więc powinna się nim zająć policja.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group