Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sharvari
2014-06-11, 16:49
Scalanie postów
Autor Wiadomość
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:14   Scalanie postów

Czy istniałaby możliwość wyłączania scalania postów po określonym czasie, nie wiem, dwóch tygodni albo miesiąca?

Rozumiem, że scalanie zostało wprowadzone, by uniknąć spamu, natłoku "Nieprzeczytanych" i nabijaniu postów.


Ale gdy, na przykład, po miesiącu w danym temacie chce się rozpocząć nowy wątek (na przykład wyżalić się w "Narzekalni") na temat, a ostatni post należy do Ciebie komentującego wątek poprzedni jest to niemożliwe, z powodu że następuje scalenie postów i nikt nie zauważa rozpoczęcia nowego wątku z powodu braku informacji o nowym poście.


Dlatego uważam, że na scalanie wiadomości powinien być określony (nawet dość długi) czas i po tym czasie powinien być wyłączony (nie sądzę, by ktoś po pół roku chciał napisać jakieś post scriptum do swojej wypowiedzi a jak nawet by chciał, to istnieje możliwość edycji).

Czy istniałaby taka możliwość ?


_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:25   

Jeszcze w tym temacie- fajnie by było wyłączyć scalanie postów w dziale "screeny" :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:30   

myślałam o tym żeby całkowicie wyłączyć scalanie, a wtedy nadużywanie tego (nawet pisanie posta pod postem w odstępie kilkunastu minut) byłoby karane jak spam, żeby sobie postów nie nabijać.

bumbum, 2000. post.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:44   

A nie macie pod oknem pisania postów opcji: "Nie łącz tego postu"? Czy to jest zarezerwowane tylko dla adminów/modów? Jeśli tak, to można zrobić tak jak napisała Shar, byle korzystać z tego w uzasadnionych przypadkach (chęć odświeżenia starego tematu).

Teoretycznie możecie też napisać coś w danym temacie jako gość np. "odświeżam", potem już po zalogowaniu dodać swojego posta, a któryś z modów usunie tego napisanego przez gościa.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:45   

To jest dobry pomysł :P Mało komu się zdarzyło napisać np. 3 wiadomości pod rząd, w ogóle to wydaje mi się, że forum jest zbyt spokojne, żeby miało się od tego coś zawalić :P

Gratuluję 2000 postu!!! >0<
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:48   

Davos napisał/a:
A nie macie pod oknem pisania postów opcji: "Nie łącz tego postu"? Czy to jest zarezerwowane tylko dla adminów/modów?

to chyba tylko nasze. ale wyłączyłam łączenie postów w tym dziale, niech zobaczą.

edit: teraz będę musiała edytować posty jak będę chciała coś dopisać, tamto było wygodne... :(
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 12:59   

Sharvari napisał/a:
edit: teraz będę musiała edytować posty jak będę chciała coś dopisać, tamto było wygodne... :(


A może po prostu dacie nam "Nie łącz tego postu", które byłoby domyślnie odznaczone? :pomysl:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 13:00   

Cytat:
to chyba tylko nasze. ale wyłączyłam łączenie postów w tym dziale, niech zobaczą.


Przed chwilą sprawdziłem kontem testowym w tym temacie i w dziale o offtopie i w żadnym nie mogłem łączyć postów.

Edit: Ok, jednak działa :) Tylko nie ma tego okienka o nie łączeniu postów, ale domyślnie jest ustawione, żeby nie łączyło.
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 14:08   

A nie możecie swoich ostatnich postów usuwać? Możnaby wtedy skopiować zawartość posta, usunac go wkleić jeszcze raz, razem z nową treścią, albo już jako nowy post, scali go, ale bedzie się świeciło, że to nowy post.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-09, 14:12   

Na razie tak robię, ale ani to wygodne, ani miłe. :/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.057 sekundy. Zapytań do SQL: 22