Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sharvari
2014-03-04, 22:03
Częstotliwość
Autor Wiadomość
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 21:59   Częstotliwość

Z racji że matury się zbliżają zacząłem się do nich przygotowywać B)
W związku z czym będę rzadziej odwiedzał to zacne forum :|
Ciężko bo ciężko będzie ale maturę trzeba zdać B) (i tu nie chodzi tylko o zakład z kumplem o litra ) bo bez tego papierka z robotą będzie kiepsko ;)
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 22:03   

ok.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 22:04   

Jeszcze rzadziej?


Ale serio, też się będę powoli zbierał :/
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 22:04   

Shav, dzięki za te ciepłe słowa, jestem nimi dogłębnie wzruszony ;)
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 22:05   

Mogę wam pomóc z całek jak coś.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 22:07   

Milo970 napisał/a:
Shav, dzięki za te ciepłe słowa, jestem nimi dogłębnie wzruszony ;)

np
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 22:09   

Sharvari napisał/a:
Milo970 napisał/a:
Shav, dzięki za te ciepłe słowa, jestem nimi dogłębnie wzruszony ;)

np

kk
_________________
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 22:10   

powodzenia! ;]
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-04, 22:12   

icywind napisał/a:
Mogę wam pomóc z całek jak coś.


dzięki ajsowi będziecie mogli wyprowadzić sobie wzór na pole koła na wypadek gdybyście zapomnieli jak się korzysta z karty wzorów
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 22:25   

Milo970 napisał/a:
Ciężko bo ciężko będzie ale maturę trzeba zdać B) (i tu nie chodzi tylko o zakład z kumplem o litra ) bo bez tego papierka z robotą będzie kiepsko ;)


Z tym papierkiem też będzie kiepsko z robotą :P Serio założyłeś się o flachę z kumplem, że zdasz maturę? :D
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 22:51   

spk
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-04, 23:14   

Barbra napisał/a:

dzięki ajsowi będziecie mogli wyprowadzić sobie wzór na pole koła na wypadek gdybyście zapomnieli jak się korzysta z karty wzorów

To był taki kawał o tym:
Profesor matematyki nie mógł znaleźć pracy, wszędzie mówili, że nie stać ich na tak wybitną osobistość. No to się wkurzył i zdesperowany poszedł do urzędu pracy, powiedział, że skończył zawodówkę i szuka pracy jako hydraulik. Udało się, dostał pracę. Za jakiś czas ktoś mądry wymyślił, że żeby być hydraulikiem, to trzeba mieć maturę, no i wysłali całą brygadę, w której pracował profesorek na wieczorowe kursy z matematyki. Na pierwszych zajęciach nauczyciel wziął profesorka do tablicy i pyta jaki jest wzór na pole koła. Profesorek na to, że nie wie, ale zaraz sobie wyprowadzi. No i zaczyna, pół tablicy zabazgrał wzorami i coś mu nie wychodzi. Nagle słyszy szept z pierwszej ławki: "Zmień granice całkowania..."
:-D
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-05, 00:29   

Branżowe kawały są spoko :D Na szczęście dla was na maturze nie ma całek.
Są za to błędy kardynalne i samochody jadące z punktu a do b i na odwrót. Albo pociągi (należy uwzględnić opóźnienie).

Powodzenia, dacie radę, to nic strasznego ;)

[ Dodano: 2014-03-05, 00:30 ]
Ps. Warto mieć na każdym egzaminie linijkę ze sobą. Te cholerne plomby na krawędziach niekiedy tak mocną trzymają, że ciężko je zerwać.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-05, 14:17   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Ps. Warto mieć na każdym egzaminie linijkę ze sobą. Te cholerne plomby na krawędziach niekiedy tak mocną trzymają, że ciężko je zerwać.


Dostaliśmy już instrukcje od polonistki, że "do tego najlepiej nadaje się dowód osobisty" :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Milo970 
El Comandante


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 477
Skąd: Ze wsi

Medale: Brak

Wysłany: 2014-03-05, 19:19   

Davos napisał/a:
Milo970 napisał/a:
Ciężko bo ciężko będzie ale maturę trzeba zdać B) (i tu nie chodzi tylko o zakład z kumplem o litra ) bo bez tego papierka z robotą będzie kiepsko ;)


Z tym papierkiem też będzie kiepsko z robotą :P Serio założyłeś się o flachę z kumplem, że zdasz maturę? :D

Tak, jak zdam maturę on stawia, a jak nie zdam to ja stawiam proste i wszyscy szczęśliwi :piwo:
Ale nie jest źle matmę już w większości załatwiłem teraz za polski trzeba się zabrać ;) (I tu przychodzi moment w którym, zdałem sobie sprawę że jednak te lektury, na coś się mogły przydać )
Z angielskiego dam radę najgorzej będzie matura ustna :|
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-05, 19:24   

Milo970 napisał/a:
teraz za polski trzeba się zabrać ;) (I tu przychodzi moment w którym, zdałem sobie sprawę że jednak te lektury, na coś się mogły przydać )

no ja ci to już od pół roku mówię.

rozumiem martwić się o wynik, ale żeby w ogóle zdać?


ja jestem już mega spokojna z tymi maturami. prezentację z polskiego obiecała mi kumpela pomóc ogarnąć, w dodatku mam ją na rano i będę miała spokój potem :D gorzej z angielskim, bo popołudniu i będę się stresować pół dnia i nic nie zrozumiem :( ale lajtowy nauczyciel będzie to spoko.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-16, 19:51   

A Milo dalej przygotowuje się do matury [*]
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-06-16, 19:54   

_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.071 sekundy. Zapytań do SQL: 30