Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:51
Problem z komentowaniem przez facebook
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-09-28, 13:06   Problem z komentowaniem przez facebook

Wie ktoś o co chodzi z tym, że jak chce na jakiejś stronce wysłać komentarz poprzez facebook to mi sienie dodaje? Mam na myśli takie stronki jak demotywatory, ewybory co mają właśnie możliwość zostawienia komentarza z facebooka. Jeden się doda, ale jak ktoś do niego się odniesie i chciałbym odpowiedzieć to już nie mogę, on się wyśle i wyświetla, że jest, ale jak się odświeży stronkę to go już nie ma.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-02, 21:14   

ja nie wiem
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-02, 21:39   

Answers, chyba widziałem cię dzisiaj jak komentowałeś na fanpage KNP
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-02, 21:54   

Komentowałem ich fanpage na fb, bo na fb komentarze mogę zostawiać, miałem na myśli inne stronki, którze mają opcję zostawiania tam komentarzy przez fb. Wkurza mnie to, bo jak się ktoś odnosi to nie mogę odpowiedzieć i wychodzi potem, że to ja jestem jakiś złamas, mimo że argumenty mam :/
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-21, 19:21   

Znowu to samo. Przez jakiś czas mi zaczęło działac, nie wiem dlaczego i znów dziś nie działa, znów nie wiem dlaczego, bo nic nie zmieniałem, nic nie instalowałem i nieodinstalowywałem :/ I znów jakieś gimby mnie oczerniają i nie mogę im odpisać :/ Co ciekawe dzisiejszy komentarz do którego się odnosili też zniknął :/
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-21, 19:45   

Może nie ten przycisk odpowiedzi klikasz? Co? :D
Ps. Czemu Ci postów nie scalił? :galy:
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-21, 19:58   

Cytat:
Ps. Czemu Ci postów nie scalił? :galy:



 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-21, 20:01   

Mój brat tak miał na Kwejku. Pewnego dnia się najarał, że zrobi lajkową furorę w komentarzach. No więc zalogowany na swoim fejsie pisze komentarze. Narozpisywał ich nie wiadomo ile. Nastepnego dnia sprawdza: zero lajków, zero odzewu. Co jest? Zalogował się na fejsa, wchodzi w obrazem, który skomentował - komentarz jest. Wylogował się z fejsa - komentarza pod kwejkiem nie ma. Zalogował się - jest. Pozostał zalogowany i dzwoni do mnie, żebym sprawdził czy jest jego komentarz pod kwejkiem - sprawdzam: nie ma - mówię. No to się wnerwił i stwierdził, że ma w d...e karierę erudyty-szydercy na kwejku.

Ale w gruncie rzeczy to ciekawa i dziwna sytuacja bo na jego prośbę, na jego kompie zalogowała się na fejsa i kwejka mama. I dodała komentarz: ":)" Był. Zgarnęła 4 lajki! :-D A braciszek lipa. Widzę, że Answers masz mniej więcej podobny problem, więc niech spróbuje wynająć do pisania komentów mamę? Może to tak działa? :D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-21, 20:57   

Poszukaj w ustawieniach FB tam raczej jest pies pogrzebany. Musi coś być, że blokuje.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 12:50   

Zagadkę rozwiązał jeden z moich adwersarzy, to coś w stylu tego co pisał Jankiel tylko ,że odwrotnie. Jedne komentarze widze, inne nie, ale te inne widzę dopiero jak się wyloguję z fejsbooka o.O
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 13:10   

Może MasterBall pochłania pokemony i dlatego widzisz niektóre komentarze dopiero po wylogowaniu.
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 14:02   

Tak, to ma sens.
_________________
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 16:44   

A teraz mam inny problem. Skomentowałem pare dni temu jednego kwejka i do teraz mi przychodzą powiadomienia o odpowiedzi. Problem w tym, że na mój komentarz jest tylko jedna odpowiedź, a tych powiadomień mam już z dziesięć. Nie ma tam osób wskazanych w powiadomieniach, nie tylko pod moją odpowiedzią ,pod całym kwejkiem nie ma ani jednego komentarza autorów wskazanych w powiadomieniach o.O
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 20:07   

Może to Ci, którzy napisało, a nie wyświetliło ich komentarzy, jak powyżej.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 21:51   

Tylko, że te moje komentarze podczas ostatniego problemu były widoczne dla innych, ale dla mnie nie.
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 23:03   

[łatewer]
Ostatnio zmieniony przez ProFace 2016-03-01, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 23:09   

Według mnie facebook ma zbyt skomplikowany system narzędzi/opcji, bo zawsze mam problem coś znaleźć, coś ustawić.
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-22, 23:12   

Sprawdziłam wszystko. Nie można nigdzie tego przestawić. Na fejsie oprócz opcji ukrywania miejsca pracy itp nie ma nic więcej dotyczącego komentowania na innych stronach niz facebook ;(
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.067 sekundy. Zapytań do SQL: 31