Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2016-04-27, 14:39
Kto bogatemu zabroni?
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 16:17   

d - n, Ale sąd stwierdzil, że półtora roku to odpowiednia kara i tyle.

To on ustala wine i kare.

[ Dodano: 2016-04-27, 16:19 ]
Prokurator moze sie odwolac do sądu wyzszej instancji i sad wyzszej instancji moze dac wyzsza kare i chuj, ale nie widze sensu by jakis motloch tam protestowal itd. tym bardziej, ze ani prokuratura ani sąd nie moze sie kierować uczuciami jakiejs zbieraniny.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-04-27, 16:39   

W takim razie wyjebać KK, KC, KP itp. skoro można się tym tylko podetrzeć a jak ktoś mi ukradnie telefon to uznam że obcięcie mu ręki to odpowiednia kara :roll:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 18:10   

- Część sprawców nie jest sądzona z art. 197, ale z art.198, ponieważ są to dwa osobne wydarzenia: jedno miało miejsce w nocy z 20 na a 21 grudnia, a drugie 21 grudnia. Ofiara, jeśli jest pod wpływem alkoholu, a pan rzecznik w swoim sprostowania użył sformułowania, że „wprowadziła się w stan nietrzeźwości dobrowolnie” i nie jest w stanie powiedzieć „nie”, to już nie jest to gwałt. Do tego sprowadza się sprostowanie sądu: jeśli ofiara jest pijana, to nie mamy do czynienia z gwałtem. I przeciwko temu stanowczo protestujemy – powiedziała Izabela Palińska z Fundacji.


Są stwierdził, że nie był to gwałt z tego powodu, że była pijana. Nie neguje tego, że takie rozumowanie jest idiotyczne i, ze wiele wyrokow w tym panstwie to wyroki idiotyczne, że prawo jest idiotyczne itd. ale skoro jest to trzeba go przestrzegać a sąd jest dalej sądem i spoleczenstwo nie ma na niego wplywu.

Powinni protestować przeciwko takiemu prawu, nawolywac do jego zmiany itd. tym czasem oni protestuja przeciwko pojedynczemu wyrokowi sądu.

[ Dodano: 2016-04-27, 18:16 ]
Zreszta w tym kraju niektóre osoby (i grupy osób) mają pretnsje do sądu (swoja droga nie tylko w tym kraju, sprostowujac), że uniewinni kogoś OSKARŻONEGO o gwałt, sugerujac tym samym, ze sami wiedza lepiej niz sąd czy ktoś dokonal tego gwaltu czy nie, (gwalt to tylko przyklad, tyczy sie to wielu przestepstw) pomimo tego, że nie maja zadnych dowodów.

Szczególnie w przypadku gdy ktoś jest bogaty to w takim przypakdu ma przejebane, w Polsce panuje swojego rodzaju nienawisc do bogatych, podobna do antysemityzmu.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-04-27, 18:19   

Dobra to nie ma sensu, nie dogadamy się w tym temacie i tyle.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 18:53   

Murzynie widzę, że jesteś na tym samym etapie co ja jakieś 2 lata temu. Też miałem porywy usiłowania toczenia z wojtkiem sensownej dyskusji na tematy społeczno-polityczne. Przeszło mi. Tobie też przejdzie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 18:58   

d - n napisał/a:
Dobra to nie ma sensu, nie dogadamy się w tym temacie i tyle.


_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 18:58   

d - n, Tu nie ma nad czym rozmawiac - udowodnilem,ze wyrok nie byl bezprawny, tutaj mozna dyskutowac co najwyzej czy można naruszac fundamentalne zasady prawa (prawo nie dziala wstecz itd) gdy prawo w jakiejs sytuacji okaze sie wadliwe lub też wynik sądu okaże sie chujowy.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 20:13   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Murzynie widzę, że jesteś na tym samym etapie co ja jakieś 2 lata temu. Też miałem porywy usiłowania toczenia z wojtkiem sensownej dyskusji na tematy społeczno-polityczne. Przeszło mi. Tobie też przejdzie.



czyli rozumiem, że powinienem to zapamiętać :-D
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 20:46   

Ty masz możliwość przeskoczyć naiwny etap błędów i wypaczeń i po prostu od razu zlać wojtka i jego rozkminy. Skorzystaj z tej szansy!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 21:39   

E tam zlać może po części dobrze gada ale ja rozkminiam że to gość który musi mieć ostateczną rację więc nie wiem czy jest sens podważać jego teorie;):)
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 21:55   

krojechleb napisał/a:
może po części dobrze gada

:haha:
_________________
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 21:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
[b][i]-

Powinni protestować przeciwko takiemu prawu, nawolywac do jego zmiany itd. tym czasem oni protestuja przeciwko pojedynczemu wyrokowi sądu.
.


[ Dodano: 2016-04-27, 22:00 ]
Moim zdaniem sama racja:) a to że ten cały wojtek jest nie lubiany to już mnie średnio interesuje;)
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 01:38   

krojechleb napisał/a:
to że ten cały wojtek jest nie lubiany to już mnie średnio interesuje;)


A to, że pierdoli jak połamany, już nie? xD
 
 
krojechleb
Loża Szyderców


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 4787

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 12:31   

V - r, no wiesz jak by miał mi tu cały czas wpajać swoje racje(gdzieś na forum widziałem coś takiego z tym że może to było jednorazowe) to oleje dyskusje z nim;) i nie będę zwracał uwagi na to co pisze. Bo już tu zauważyłem że w większości to brednie i miałem to pisać ale wtedy zauważyłem co napisał jankiel;P
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=ZWB3ne0NBmo
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 15:26   

V - r, Póki co to nikt z tu obecnych nie uzasadnil sensu tych protestów o których mowa w artykule...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5599

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 17:37   

Wyjaśnić mu to, czy patrzymy dalej jak sie wkurza? :troll:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 21:56   

Mozesz wyjaśnić gdzie widzisz tutaj wkurzanie sie.

Sredniowieczna mentalnosc która zakłada, że tłum powinien wydawać wyroki na podstawie swojego widzi mi sie jest zenujaca... oraz to, że zaklada sie z miejsca, ze ktos wygral w sprawie bo byl bogaty a koniecznie musi byc w 100% winny...

Ludzie musza pojąć, że sądy nie kieruja się ich zdaniem, a jeśli jakiś zwyrodnialec uniknął kary przez głupote prawa to trudno, to naturalne, że ktos sie broni ze wszystkich sil, no a jak wygrywa w sprawie to nie mozna pozniej zmienic wyroku itd. ze wzledu na naciski spoleczne + to, ze w pozniejszym czasie zmienilo sie prawo.

W Polsce i tak doszlo do takich patologii jak zamkniecie Trynkiewicza po jego wypuszczeniu i tym samym skurwienie prawa itd... w innych krajach nie jest lepiej - Breivik dostal 21 lat pozbawienia wolności a mimo to, można mu w nieskonczonosc przedlużać wyrok na widzi mi sie sądu - to juz totalitaryzm swoja droga...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 22:26   

Oglądaj, ignorowalne ściany testu między gadkami zawsze są śmieszne :P
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 22:55   

Love178, Wiem, że chciałabyś zobaczyć jak sie znizam do poziomu nizszego niz zwykle (i przy okazji napisać mi, że nizej sie znizyc nie moge), wlepic mi warna itd. Powiedzmy, ze dzisiaj jest taki dzien dobroci dla zwierzat wiec dam Ci tą przyjemność:

Pierdol sie XD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-28, 22:57   

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.086 sekundy. Zapytań do SQL: 33