Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2016-04-27, 14:39
Kto bogatemu zabroni?
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-16, 22:58   Kto bogatemu zabroni?

Ten temat podzielę na dwie części.

Dziś część pierwsza:

Obejrzyjcie ten filmik i czekam na Wasze opinie na temat tych ludzi
(jutro część druga tematu)

 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:17   

Chciałbym dodać 2 część tematu, a tu żadnej opinii na ich temat... :galy:
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:19   

Bo szkoda słów. Nie mam dźwięku w pracy, ale to wygląda jak banda wygolonych pawianów, które uciekły z zoo. Wiem, co mówię.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:20   

Widziałem. Nieciekawe.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:41   

nie wiem co mam z tego wywnioskować, że bogaci tylko imprezują? ...w sensie dzieci bogatych rodziców, bo rodzice pewnie w pracy
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:49   

Tu trafiliście:

RudaMaupa napisał/a:
Bo szkoda słów... wygląda jak banda wygolonych pawianów, które uciekły z zoo.


Antybristler napisał/a:
Nieciekawe.


AnswersMaster napisał/a:
rodzice pewnie w pracy



No to jedziemy z drugą częscią tematu



Kilka miesięcy później...




Myśleli, że jak mają pieniądze i wpływowych rodziców, to wszystko im wolno! Kilkudniowa balanga bananowej młodzieży z Pietrzykowic na Śląsku skończyła się tragedią 17-letniej dziewczyny. Zdaniem prokuratury, wśród gwałcicieli znalazł się Michał O. (18 l.), syn byłego wicewojewody śląskiego, członka PSL, Mariana Ormańca. Syna polityka, wraz z pięcioma innymi aresztowano w Wigilię pod zarzutem gwałtu zbiorowego, ale sprawa wyszła na jaw dopiero teraz!

Impreza zaczęła się w piątek 20 grudnia w jednym z żywieckich lokali. Dwóch z mężczyzn (Jakub N. i Dawid A.) grali tam jako didżeje. Reszta bawiła się przy stoliku. Gdy lokal zamknięto, ekipa pięciu mężczyzn wraz z dziewczyną pojechała do domu w Pietrzykowicach.

Rodzice wyjechali na wakacje, więc dom był pusty. To tutaj doszło do szokujących zdarzeń. 17-latka miała być wykorzystana seksualnie. Wśród gwałcących miał być również jej obecny chłopak (Arek P.), z którym była w związku od zaledwie 2 tygodni.

Młodzi kupili alkohol i balowali na całego do soboty 21 grudnia. Wówczas do ekipy miał dołączyć Michał O., syn radnego sejmiku śląskiego i byłego wicewojewody śląskiego. Po skończonym seksie zbiorowym koledzy odwieźli dziewczynę na przystanek. Ta, po powrocie do domu wyznała rodzinie szokujące informacje. Matka postanowiła powiadomić policję.

24 grudnia sąd aresztował sześciu mężczyzn. – Postawiliśmy im zarzut gwałtu zbiorowego – mówi Alicja Borowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Żywcu. – Częściowo przyznali się do czynów. Kluczowym dowodem, w tej sprawie były zeznania nieletniej. Grozi im co najmniej 3 lata więzienia i więcej. Gwałt zbiorowy na nieletniej to zbrodnia.

Obrońcy aresztowanych, w tym syna byłego wicewojewody, żalą się na areszt, ale Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej 8 stycznia utrzymał w mocy postanowienie o areszcie. We wsi aż huczy od plotek na ten temat. Każdy zachodzi w głowę, jak to możliwe, gdzie byli rodzice podczas perwersyjnej dwudniowej zabawy, jakiej poddawali się młodzi ludzie.

Wszyscy aresztowani to koledzy. Są w wieku od 18 do 23 lat. Wielu z nich zna się od dawna, chodzą do jednej szkoły. Część pracuje, reszta jest na utrzymaniu zamożnych rodziców.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:53   

Cofam. Gorzej niż pawiany. Tylko kto na taką imprezę się pchał... Po co...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 12:55   

Leciała na kasę to ma.
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-17, 15:14   

Antybristler napisał/a:
Leciała na kasę to ma.


Sorry ale takie internetowe podejście mnie wkur*ia!

Przesłuchiwałeś ją? Znasz ją? Wiesz coś o niej?

Twoja siostra poznała fajnego chłopaka. No marzenie po prostu. Znają się od dwóch tygodni, więc jeszcze są zakochani. Zaprasza ją na imprezę do kumpla, który ma wolną chatę. Resztę historii skopiujcie z góry.

Twoja siostra jest załamana, zrujnowana miłość i schiza prawdopodobnie do końca życia z powodu przeżyć. Ale i tak każdy powie, że trzeba było "nie lecieć na kasę".

Nie znam to mogę z błotem zrównać.. Jasne...

Historia straszna, gwałt to jedna z najgorszych rzeczy która może spotkać kogokolwiek...
Co do filmiku u góry, póki impreza jest taka jak na tych urywkach. Spoko, ludzie są młodzi mogą się wyszaleć i robić głupie rzeczy jeśli nie przeszkadzają innym i nie wyjdą aż takie tragedie. Sam byłem na wielu domówkach/imprezach z różnymi ludźmi i działa się różne rzeczy, było fajnie.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 16:09   

Cytat:
Twoja siostra poznała fajnego chłopaka. No marzenie po prostu. Znają się od dwóch tygodni, więc jeszcze są zakochani.

I zupełnie przypadkiem jest synem wielkiego bogacza...
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 18:25   

Cytat:
Przesłuchiwałeś ją? Znasz ją? Wiesz coś o niej?

Wiemy tyle, że chodziła z kimś tak podłym, że ją zgwałcił. Według mnie po takich ludziach już z samego zachowania da się wyczuć jakieś elementy patologii (oczywiście nie mówię o wyczuciu, że gwałciciel, bo to z pewnością dobrze ukrywał), bo chyba tacy ludzie odstają od normy w ujemną stronę jeśli chodzi o zachowanie, a jednak coś ją do niego ciągnęło, więc jedyne co mi przychodzi do głowy to kasa, ewentualnie jakaś chęć przezycia przygody z patologicznym chłopcem, bo zauwazam, że ci patologiczni, nawet biedni często mają bardzo ładne dziewczyny, pewnie wiedzą, że z nimi nie będzie nudno. Zawsze może być jakiś wyjątek i niczego nie można być pewnym, dlatego obstawiam tylko 90%, ale jednak za tym, że poszła na kasę.
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-17, 23:10   

O dokładnie.

Gwaut to oczywiście zło, ale niektóre dziewczyny same się pakują w toksyczne związki i inne duperele.

Jak dobrze, że mi - nudnemu chłopakowi trafiła się poukładana kobieta :)
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-18, 09:27   

AnswersMaster napisał/a:

Według mnie po takich ludziach już z samego zachowania da się wyczuć jakieś elementy patologii (oczywiście nie mówię o wyczuciu, że gwałciciel, bo to z pewnością dobrze ukrywał), bo chyba tacy ludzie odstają od normy w ujemną stronę jeśli chodzi o zachowanie, a jednak coś ją do niego ciągnęło

To powiedz nam Aswer jak rozpoznać gwałciciela? I jak rozpoznać gwałciciela przed jego pierwszym gwałtem?

Pomógłbyś na prawdę wielu ludziom (:.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 10:06   

Samo organizowanie takich imprez świadczy o braku rozsądku, lekkomyślności i wodzie sodowej... Aczkolwiek mówić, że dziewczyna jest sama sobie winna... hmm. I sama sobie za przeproszeniem ich członki wcisnęła.

Natomiast zastanawiam się nad opcją, że poniósł ją melanż, potem się zreflektowała, że ciąża itd, więc poszła na policję. W końcu odwieźli ją na przystanek, a to takie... dziwne.

Kto wie?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-18, 14:03   

Jemszyszki napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:

Według mnie po takich ludziach już z samego zachowania da się wyczuć jakieś elementy patologii (oczywiście nie mówię o wyczuciu, że gwałciciel, bo to z pewnością dobrze ukrywał), bo chyba tacy ludzie odstają od normy w ujemną stronę jeśli chodzi o zachowanie, a jednak coś ją do niego ciągnęło

To powiedz nam Aswer jak rozpoznać gwałciciela? I jak rozpoznać gwałciciela przed jego pierwszym gwałtem?

Pomógłbyś na prawdę wielu ludziom (:.
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 14:39   

W czwartek zapadł wyrok w tej sprawie:
http://zywiec.naszemiasto...al,t,id,tm.html
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 15:26   

Ja nie wiem czemu ta holota czepia sie sądu, sąd wydaje wyrok ktory jest zgodny z jego ocena i sumieniem i chuj, na tym sie konczy, przypadki gdzie jakas zgraja kwiczy bo wyrok wydaje im sie niesluszny jest zalosne.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 15:30   

Czyli, jak widać, bogatemu nikt nie zabroni
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-04-27, 15:33   

niestety Love, masz rację :/
 
 
d - n
Szlachta


Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1323

Medale: Brak

Wysłany: 2016-04-27, 15:42   

WojtekVanHelsing, taki obeznany z prawem a nie rzuciło mu się w oczy to :roll:
Cytat:
Podkreśliła, że adekwatna kara powinna być wyższa, niż 1,5 roku. - To są kary od 3 do 12 lat wiezienia, ale realnego pójścia do więzienia. Kary w zawieszeniu są nie do przyjęcia – dodała.


Wyjaśnienie dlaczego takie wyroki:
"Kurwa kurwie łba nie urwie"
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.126 sekundy. Zapytań do SQL: 32