Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Inba laboratoryjna na UMCS
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-24, 13:59   Inba laboratoryjna na UMCS

No cóż, głośno ostatnio o mojej Alma Mater. Zarzuca się jej dość duży przekręt finansowy - m.in. budynek źle zaprojektowany, nieużywanie sprzętów, itp.
OK, Ecotech został oddany do użytku, kiedy byłam na I roku studiów, a sprzęt był kupiony, jak jeszcze był budowany. Czemu dopiero teraz to wszystko wychodzi, kiedy UMCS oficjalnie poparł strajk kobiet? Pewnie dlatego, że jest mocno antypisowski i teraz w szczególności chcą uczelnię udupić, bo czarnkowy KUL musi teraz się jawić jako ta wspaniała uczelnia.

Ecotech jest właśnie fajnym budynkiem, ma naprawdę nowoczesne i dobrze wyposażone sale lekcyjne oraz laboratoria. Wiem, bo kuźwa widziałam na własne oczy i miałam tam kilka praktycznych przedmiotów. Zarzuca się, że budynek norm nie spełnia, ale ktoś kurde musiał to zatwierdzić i wyrazić zgodę na budowę, przecież do samowolki by się publiczna uczelnia nie dopuściła.

Link: https://www.dziennikwscho...1000278865.html
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lilith 2020-11-24, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-24, 14:03   

It's fun to stay at the UMCS
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 10:05   

Na jakim Ty wydziale studiujesz? xD
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 19:10   

WojtekVanHelsing, studiowałam na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa, ale w tym roku skończyłam studia.

[ Dodano: 2020-11-26, 19:12 ]
Żeby nie było, żadnych mikroskopów ani tesli się nie używało u mnie, bo na dziennikarstwie takich przedmiotów nie ma. Miałam tam praktyczne przedmioty związane z warsztatem dziennikarskim.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 21:43   

To, że na dziennikarstwie panuje antypisizm to nie znaczy, że cały UMCS jest antypisowski.
Na wydziale prawa masz prof. Korybskiego, prof. Dziedziaka itd.

Większość szkół wyższych poparła protesty proaborcyjne, czemu UMCS miałby akurat dostać?
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-26, 22:10   

WojtekVanHelsing napisał/a:
To, że na dziennikarstwie panuje antypisizm to nie znaczy, że cały UMCS jest antypisowski.

A gdzie ja napisałam, że na dziennikarstwie panuje antypisizm? Wiem, jaka jest polityka uczelni i wierz mi, że prorządowi raczej nie są. Przecież w Lublinie UMCS uchodzi za "komunistyczną" uczelnię. Mieszkasz w Lublinie, więc powinieneś o tym wiedzieć.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-27, 14:28   

Lilith, Tak, ale to mówią zazwyczaj debile - albo prawicowe szury, albo jakieś janusze/grażyny, a nie solidni, poważni ludzie.

Ja słyszałem, że najwyższe władze UMCS generalnie lawirują jak władze większości drugorzędnych uczelni (no jest UW, UJ i cała reszta - sorry, tak wygląda rzeczywistość), a niżej bywa różnie - znam osoby pracujące jako pracownicy dydaktyczni na wydziale prawa UMCS którzy działają w Ordo Iuris, kojarzę kilku dość pisujących lub dość prawicowych profesorów na prawie (profesor prawa konserwatystą, kto by sie spodziewał) jak wymieniony przeze mnie wcześniej prof. Dziedziak itd. itd. itd.

Na KUL poprzedni rektor nie był propisowski (obecny to konserwatysta), a rektor Szostek był bardziej wyrazistym liberałem niz typowy polityk PO (no i byl i jest duzo mądrzejszy niz typowy polityk PO), miałem zajęcia z prowadzącą zahaczającą o antyklerykalizm w niektórych stwierdzeniach, miałem zajęcia z prowadzącą o mocno liberalnych poglądach (co ciekawego - z katedry z ktorej wywodzi się najbardziej znany po Wojtyle profesor KUL) itd. itd. itd.
Oczywiście, pisowcy też byli, ale to dalej się nie pokrywa z obrazem KUL jako mocno prawicowej uczelni.

To co ludzi mówią jest bez znaczenia, dziewczyna kolegi myślała, że na KUL zajecia prowadzą tylko księża, a znajomy kolegi który studiuje na KUL myślał, że księża nie mogą być naukowcami bo im zabrania religia (kurwa...).

[ Dodano: 2020-11-27, 14:30 ]
Krócej - każdy kto twierdzi, że UMCS to komunistyczna uczelnia to jebany debil, szur i jego zdanie nie może być brane pod uwagę w cywilizowanej dyskusji tak jak ludzi którzy twierdzą, że szczepionki powodują autyzm.
(komunistyczną w dosłownym tego słowa znaczeniu)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.054 sekundy. Zapytań do SQL: 19