Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:50
Batmany
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:02   Batmany

AnswersMaster napisał/a:

Chciałem polecić nową trylogię Batmana. Jest mroczna, spójna, według mnie ciekawa fabuła. Filmy są bardzo długie i długo się to wszystko rozkręca co niektórych ponoć nudzi, a mi się bardzo podobało. Zrezygnowano w nich zupełnie z elementów fantasy (o ile wysoko rozwinięta technologia to nie fantasy) i postawiono na realność. Moja ulubiona część, to część druga z uwagi na gierki psychologiczne Jokera oraz fajne wprowadzenie "Dwóch Twarzy".



Jankiel K.85 napisał/a:

Batman- Begins - fantastyczny w kategorii komiksowych naje...k z akcją i efektami specjalnymi. Ogląda się wspaniale.

Dark Knight - no to jest rewelacja "ogólnofilmowa" nie tylko w tej komiksowej kategorii. Tez każdemu polecam.

Dark knight rises - totalne nieporozumienie z masą dziur i absurdów w scenariuszu, od których aż zeby zgrzytają. Dalej świetny jeśli zależy wam tylko na efektach ale fabularnie dużo gorszy od pierwszej części a do "Mrocznego Rycerza" to się nawet nie umywa.


AnswersMaster napisał/a:

Jankiel K.85 napisał/a:
Dark knight rises - totalne nieporozumienie z masą dziur i absurdów w scenariuszu, od których aż zeby zgrzytają.

Parę dni temu ogladałem i nic nie wyłapałem, według mnie wszystko się układało w całość, więc jakie dziury, bo jestem ciekaw?
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-01-08, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:08   

AnswersMaster napisał/a:
Jankiel K.85 napisał/a:
Dark knight rises - totalne nieporozumienie z masą dziur i absurdów w scenariuszu, od których aż zeby zgrzytają.

Parę dni temu ogladałem i nic nie wyłapałem, według mnie wszystko się układało w całość, więc jakie dziury, bo jestem ciekaw?


Pokażcie to Wojtkowi, niech zobaczy jak wygląda dyskusja dwóch dorosłych ludzi.
Gdyby Wojtek był AM (ciekawa teoria swoją drogą :D ) to Jankiel zostałby zasypany obelgami, nazwany głupim debilem, Ślązakiem i lewakiem rzecz jasna. Jak widać można mieć odmienne zdanie i szanować się wzajemnie :)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:11   

AnswersMaster napisał/a:
Parę dni temu ogladałem i nic nie wyłapałem, według mnie wszystko się układało w całość, więc jakie dziury, bo jestem ciekaw?


UUUUWAAAAAAGAAAAA SPOOOOOOOOOOOOOOOOOOILLLLLEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR!

Ot kolejność zdarzeń najbardziej spektakularnej bzdury: ZŁAMANY kręgosłup ->
oszczędzenie życia przez Bane'a -> wkurzenie się tym co oni robią z moim pięknym miastem -> ozdrowienie po pomacaniu przez współwięźnia (!!!!) -> błyskawiczny powrót do formy w warunkach więziennych (!!!!)-> wykaraskanie się z dziury, z której wylazła jedna jedyna osoba, pośród patosu i uwielbienia współwięźniów -> zmęczony, brudny, głodny, bez
grosza przy duszy, czegokolwiek do zjedzenia i bez środków komunikacji wczoraj jestem
sobie na pustyni nie wiadomo gdzie a dzień później pojawiam się piękny, młody i pod
każdym względem gotowy do zwycięskiej walki w mieście, które jest całkowicie odcięte
od świata (Jakim qrfa cudem???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

A to jest pół fabuły! Połowa tego filmu to jeden totalny absurd, skrót na odwal się i dziura logiczna. Nie twierdzę, że w dwóch wcześniejszych częściach głupot nie było. W końcu to adaptacja komiksu no ale w porówaniu do części z Jokerem aż się słabo robi. Dla mnie scenariusz "DKR" jest bardziej dziurawy i odrobiony po łebkach niż tych wszystkich zje...ch pod każdym względem (opróc ciała Megan Fox) Transformersów :-D

Aczkolwiek weź poprawkę, że ja jestem wyjątkowo czepliwy. Dlatego podkreślam jeszcze raz: nie porównuję logiki akcji "DKR" do dzieł Ingmara Bergmana ale nawet w porówaniu do filmów z tej samej półki, nawet do dwóch wczesniejszych części batmana "Mroczny rycerz powstaje" to ordynarnie płytki i dziurawy skrótowiec.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:13   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Jankiel K.85 napisał/a:
Dark knight rises - totalne nieporozumienie z masą dziur i absurdów w scenariuszu, od których aż zeby zgrzytają.

Parę dni temu ogladałem i nic nie wyłapałem, według mnie wszystko się układało w całość, więc jakie dziury, bo jestem ciekaw?


Pokażcie to Wojtkowi, niech zobaczy jak wygląda dyskusja dwóch dorosłych ludzi.
Gdyby Wojtek był AM (ciekawa teoria swoją drogą :D ) to Jankiel zostałby zasypany obelgami, nazwany głupim debilem, Ślązakiem i lewakiem rzecz jasna. Jak widać można mieć odmienne zdanie i szanować się wzajemnie :)

Ale o co Ci chodzi! Przecież TYLKO Wojtek ma racę. On się NIGDY nie myli.


Co do tematu to polecam Batman Forever.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:18   

^AdijoS^ napisał/a:
Co do tematu to polecam Batman Forever.


^AdijoS^ napisał/a:
polecam Batman Forever.


^AdijoS^ napisał/a:
Batman Forever.


^AdijoS^ napisał/a:
Forever


^AdijoS^ napisał/a:
polecam


;_;

[ Dodano: 2014-01-08, 16:19 ]
Cóż, w sumie i tak Batman i Robin było gorsze :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:45   

NADAL SPOILER!!!

Jankiel K.85 napisał/a:

Ot kolejność zdarzeń najbardziej spektakularnej bzdury: ZŁAMANY kręgosłup ->
oszczędzenie życia przez Bane'a -> wkurzenie się tym co oni robią z moim pięknym miastem -> ozdrowienie po pomacaniu przez współwięźnia (!!!!)

wybity dysk, a nie złamany kręgosłup, współwięzień był doktorem, który mu ten kręgosłup nastawił, w oszczędzeniu życia i wkurzeniu się na demolkę miasta nie widzę nic złego, jak na razie nie widzę żadnych nieścisłości
Cytat:
-> błyskawiczny powrót do formy w warunkach więziennych (!!!!)-> wykaraskanie się z dziury, z której wylazła jedna jedyna osoba, pośród patosu i uwielbienia współwięźniów -> zmęczony, brudny, głodny, bez
grosza przy duszy, czegokolwiek do zjedzenia i bez środków komunikacji wczoraj jestem
sobie na pustyni nie wiadomo gdzie a dzień później pojawiam się piękny, młody i pod
każdym względem gotowy do zwycięskiej walki w mieście,

To nie było wszystko tak hop siup. wszystko zajęło pięć miesięcy, od wrzucenia do studni, przez kurowanie się, po powrót Batmana, tyle miał trwać rozpad bomby nuklearnej 5 miesięcy, Batman przybył ratować Gotham dzień przed jej wybuchem, to że był głodny i obdarty nie znaczy, że nie mógł go ktoś po drodze zgarnąć i nakarmić, bo to się nie działo w jeden dzień, po prostu tego nie pokazali. To nie są nieścisłości.
Cytat:
które jest całkowicie odcięte
od świata (Jakim qrfa cudem???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Były drogi ucieczki, jednak nie można było z nich skorzystać, bo inaczej uruchomiono by zdalnie bombę, na tym polegała odciętość, nie można było wyjść, ale żeby wejść? Jedna osoba wytrenowana jak ninja chyba nie miałaby z tym problemu, żeby nikt jej nie zauważył jak przedostaje się do środka.

Jeszcze jakieś nieścisłoci? :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-01-08, 16:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:52   

Ja w prost uwielbiam Batmany Burtona, chociaż postać Pingwina średnio mi pasowała.
Za to w pełni rekompensowała go na tym polu Michelle Pfeiffer jako druga przeciwniczka B)
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:55   

Jak ty to piszesz brzmi logicznie. Jak wychodziłem z kina byłem totalnie zdegustowany. A byłem sam, bo lubię sam chodzić do kina, żeby się skupić na tym co widzę na ekranie. Więc raczej oglądałem uważnie. Więc albo jeden ktoś tu sobie coś dośpiewał podczas oglądania, albo inny ktoś coś przeoczył. Jak mi kiedyś DKR wpadnie w łapy to go obejrzę drugi raz. Póki co każdy zostaje przy swoim.

A z Batmanów najlepszy był pierwszy Burtona i drugi Nolana.

A najgorszy ten z Arnim jako PanemLodzikiem i sutkami na kostiumie batmańskim Dżordża Kluneja. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2014-01-08, 16:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:55   

O! Mi się podobała Kobieta-Kot z Batmana :-D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:57   

Cytat:
Jak ty to piszesz brzmi logicznie. Jak wychodziłem z kina byłem totalnie zdegustowany. A byłem sam, bo lubię sam chodzić do kina, żeby się skupić na tym co widzę na ekranie. Więc raczej oglądałem uważnie. Więc albo jeden ktoś tu sobie coś dośpiewał podczas oglądania, albo inny ktoś coś przeoczył. Jak mi kiedyś DKR wpadnie w łapy to go obejrzę drugi raz. Póki co każdy zostaje przy swoim.

Normalnie bym się nabrał i bym Ci uwierzył na słowo, bez wtrącania się, ale oglądałem go ze dwa dni temu, wiec wszystko pamiętam :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez AnswersMaster 2014-01-08, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:57   

^AdijoS^ napisał/a:
O! Mi się podobała Kobieta-Kot z Batmana :-D


Ale z którego?
Powrót Batmana czy Mroczny Rycerz powstaje?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 16:58   

widzu napisał/a:
^AdijoS^ napisał/a:
O! Mi się podobała Kobieta-Kot z Batmana :-D


Ale z którego?
Powrót Batmana czy Mroczny Rycerz powstaje?

Mi obie. Choć w tej nowej części zbyt długo nie pograła, ale ładna.

[ Dodano: 2014-01-08, 16:59 ]
Jankiel K.85 napisał/a:
A najgorszy ten z Arnim jako PanemLodzikiem i sutkami na kostiumie batmańskim Dżordża Kluneja. :-D

Jedyny którego obejrzałem tylko 5 minut, po czym uznałem ,że to jakaś bajka dla dzieci i mi się odechciało. Postawiłbym to na równi z tym Batmanem z Człwoiekem Zagadką, ale sam Jim Carrey ratuje ten film na tyle, bym nie uznał go za najgorszy.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 17:02   

AnswersMaster napisał/a:
Mi obie. Choć w tej nowej części zbyt długo nie pograła, ale ładna


Michelle mi się nie podobała bo to blondynka. Za to lateksowy tyłeczek Anne Hathaway w "mroczny rycerz powstaje" był atutem tego filmu :D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 17:05   

Jankiel K.85 napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Mi obie. Choć w tej nowej części zbyt długo nie pograła, ale ładna


Michelle mi się nie podobała bo to blondynka. Za to lateksowy tyłeczek Anne Hathaway w "mroczny rycerz powstaje" był atutem tego filmu :D

Mi też się nie podoba Michelle, ale podobała mi się jej rola i w sumie gra też. Bardziej niż Anne, za to wyglądem Anne zdecydowanie przebija Michelle.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 17:05   

Jankiel K.85 napisał/a:
Michelle mi się nie podobała bo to blondynka.


Ale te biały szwy na czarnej skórze... No, miały coś w sobie :)

AnswersMaster napisał/a:
Jedyny którego obejrzałem tylko 5 minut, po czym uznałem ,że to jakaś bajka dla dzieci i mi się odechciało.


Jeżeli nie oglądałeś Batmana i Robina, to ominęła Cię scena, którą próbuje wymazać z pamięci każdy fan DC.




Ale jestem chamski, więc zarzucę screenshotem :-D

_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 17:16   

Mi tam się obie podobają w tych obciśniętych lateksowych wdziankach :-D Chociaż Anne ładniejsza, kształtniejsza itd.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 19:16   

Ja osobiście nie lubię bajek, patosu i nadmiaru efektów specjalnych (z tego powodu "300" to dla mnie wyjątkowe g**no), ale akurat w stosunku do nolanowskiego Batmana jestem bezkrytyczny. Po wszystkim siedzę i oglądam napisy, bo jestem wgnieciony w fotel :) Dziwnie to zabrzmi, ale całość wydaje mi się jakoś tak niesamowicie wiarygodna. Tak jak mieszkańcom Gotham, mi też po seansie wraca nadzieja :D

widzu napisał/a:
postać Pingwina średnio mi pasowała.

Niech no się Pingvin dowie.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 19:18   

widzu napisał/a:
postać Oswalda Cobblepota średnio mi pasowała.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 19:21   

qtasiorro napisał/a:
"300" to dla mnie wyjątkowe g**no)


Akurat "300" to po prostu "słoneczny patrol" dla kobiet. Żeby też sobie miały gdzie i kiedy popatrzeć na fajne ciała w jednym miejscu i w większej ilości. :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-08, 20:46   

Jankiel K.85 napisał/a:
qtasiorro napisał/a:
"300" to dla mnie wyjątkowe g**no)


Akurat "300" to po prostu "słoneczny patrol" dla kobiet. Żeby też sobie miały gdzie i kiedy popatrzeć na fajne ciała w jednym miejscu i w większej ilości. :-D


a ja tyle odwlekałam obejrzenie tego!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.116 sekundy. Zapytań do SQL: 34