Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa edycja forumowej randki w ciemno - sondaż

Czy chcesz wziąć udział w następnej randce w ciemno?
Tak i chcę być osobą wybierającą
15%
 15%  [ 2 ]
Tak i chcę być osobą wybieraną
15%
 15%  [ 2 ]
Tak niezależnie czy będę osobą wybierającą czy wybieraną
46%
 46%  [ 6 ]
Nie, chcę pozostać/zostać widzem
23%
 23%  [ 3 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 13:41   Nowa edycja forumowej randki w ciemno - sondaż

Jako, że ostatnio przypomnieliśmy sobie o tej grze i została odebrana pozytywnie, chciałabym sprawdzić, ile osób potencjalnie wzięłoby udział w nowej rozgrywce i jak to rozwiązać technicznie :) Zatem chciałabym poprosić o wzięcie udziału w ankiecie i drobny komentarz odnośnie:

Czy pasują Wam zasady w pierwszej edycji (szczerze dzisiaj bym chyba lepszych nie wymyśliła xD), a lecą one tak:
Cytat:
Mechanika zabawy:
Kandydaci kontaktują się z prowadzącym przez PW począwszy od tworzenia listy kandydatów- niech będzie ukryta. Im mniej wiadomo tym zabawniej :D Moni wrzuca treści zadań do tematu, kandydaci wysyłają swoje odpowiedzi do prowadzącego, a prowadzący wrzuca odpowiedzi do tematu, po czym Moni wybiera zwycięzcę rundy. Komentarze widzów mile widziane :D

Zabawa obejmować będzie 3 rundy:
1. Dopasowanie
Jak w telewizyjnej wersji, Moni poda w temacie zestawienie 20 przeciwieństw, a swoje wybrane opcje wyśle do prowadzącego. Kandydaci również wysyłają na PW swoje odpowiedzi, po czym prowadzący je wszystkie publikuje, podając przy tym zgodność z odpowiedziami Moni.

2. Problem
Znasz rozwiązanie na wydostanie z zaspy zaprzęgu islandzkich kucyków? Umiesz je opisać w 2-3 słowach? To wspaniale! Możliwe, że zapewnisz sobie tym finał. W tej rundzie Moni wymyśla jakiś nietypowy problem (może być więcej niż 1), a kandydaci odpowiadają, jak najszybciej i najsprawniej go rozwiązać. Im oryginalniejsza odpowiedź tym lepiej!

3. Kreatywność
Runda-niespodzianka od kandydatki. Zadanie mogące wymagać czegoś więcej niż pisania na klawiaturze. Wszystko zależy od tego, co sobie zażyczy kandydatka- narysować portret? Znaleźć piosenkę pasującą do Waszego związku? Wszystko jest możliwe, dopóki słowem-kluczem jest tu "kreatywność" :-D

Nie załamujcie się, jeśli Wasze wyniki nie są rokujące- kandydatka nie musi się ściśle do nich przywiązywać w trakcie dokonywania wyboru. Byś może w którejś rundzie czymś ją wyjątkową urzekniecie i to wywróży Wam wygraną.


Chciałabym się dowiedzieć w sumie głównie jak byście chcieli rozłożyć grę czasowo - szczerze zadania są na tyle proste, że tydzień na rundę wydaje się długo, ale też zależy od tego, jak kto ma czas i jakie będzie zadanie w ostatniej rundzie.

Zastanawiam się też nad tym czy w ramach powrotu gry zrobić dwie rozgrywki w tym samym czasie - jedną dla dziewczyny i jedną dla chłopaka. Na pewno będzie wiadomo po wynikach ankiety :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Love178 2020-04-09, 15:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 16:25   

Love178 napisał/a:

Zastanawiam się też nad tym czy w ramach powrotu gry zrobić dwie rozgrywki w tym samym czasie - jedną dla dziewczyny i jedną dla chłopaka

Co za zacofana heterobinarnonormatywność :patyk:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 16:55   

Binarno rozumiem, ale dlaczego hetero? Co nas powstrzymuje od zrobienia rozgrywki, gdzie wszyscy uczestnicy byliby tej samej płci?
_________________
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 17:34   

Nie przejmuj się nim. Jemu już odbiło i wszędzie pcha swoje widzimisie z determinacją porównywalną do Krystyny Pawłowicz.
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 17:38   

Wnoszę o warn za obrazę
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 17:46   

A spoko. Z radością będę nosić takiego warna. Tylko żeby było dobrze opisane za co warn był przyznany :-)
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 17:52   

Widzicie jak on mnie obraża?
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-15, 22:58   

@widzu, 4 osoby już chcą być tobą
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-18, 15:52   

icywind napisał/a:
Widzicie jak on mnie obraża?

Olaboga, jak papieża cię obrażajo.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-18, 19:14   

Love, będziesz to sama organizowała, czy z resztą administracji? I dla ilu osób chciałabyś przeprowadzić randkę w ciemno, 7 osób to nie jest za mało?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-02-19, 10:11   

Właśnie analizuję opcje, bo ilość chętnych to tylko jeden z czynników, ale na pewno za pierwszą edycję można już się zabierać :) Wydaje mi się, że jako, że wszystko będzie przechodzić przez moje PW, to będę sama prowadzić, zobaczymy.
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-02, 03:56   

DRODZY KANDYDACI RUNDY SAMARY I ICYWINDA

Minął przewidywany czas rundy i był to w dodatku weekendzik, więc podejrzewam, że możecie mieć problemy z wypełnieniem zadania lub coś Wam wypadło. Chciałabym z tego powodu zwrócić uwagę - Wasze dzieło nie musi być technicznie perfekcyjne. To jest zabawa, więc możemy trochę wyluzować i skupić się bardziej na pomyśle niż na wykonaniu <3 Pamiętajmy, że prawdziwa miłość akceptuje niedoskonałości i jest cierpliwa <3

Dlatego dodałam na górze tematu ankietę z pytaniem ile Wam jeszcze dać czasu w tej rundzie - proszę zagłosujcie i powodzenia w ostatecznej rozgrywce!
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-02, 19:42   

Czy tylko ja widzę trochę inną ankietę? :D
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-02, 19:43   

Omg, rzeczywiście, co jest? :haha:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-02, 19:48   

Jako jedyny zagłosowałem na nie :rock:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Całkiem_Dobry_Chłop


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5575

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-02, 20:27   

O co wam chodzi ja tu nie widzę niczego dziwnego :??:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-02, 20:53   

OMG, podmianka niczym na stronie elwro xDDD
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-03, 00:45   

Ok, przypominajka zadziałała, bo parę osób mi wczoraj wysłało prace :haha:

Ale dodałam faktyczną ankietę teraz :)
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-03-04, 14:19   

Dzięki za szybkie odpowiedzi w ankiecie! Odpowiedzi w takim razie zostaną opublikowane w niedzielę/poniedziałek (nie wiem, który dzień tu będzie z różnicą czasu). Osoba, która zaznaczyła opcję "dłużej" nie jest uczestnikiem zabawy i w dodatku nie wysłała mi PW :dont:


W oczekiwaniu na sfinalizowanie trzeciej rundy zapraszam do obejrzenia odcinka randki w ciemno z 1998 roku, który mi właśnie zarekomendował YouTube xDD https://youtu.be/L4wP8o5WpRw
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2020-04-09, 14:49   

To kiedy robimy nową edycję?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.082 sekundy. Zapytań do SQL: 33