Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Notatnik smierci
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 00:15   Notatnik smierci

Każdy ogladal chyba genialne anime jak "Notatnik smierci" (ja dopiero zaczynam a juz mi sie podoba - prosze nie spoilerowac)

SPOILER

Facet ma notatnik gdzie wpisuje imie i nazwisko danego faceta i on umiera.

Ja troche zmienie.

Wyobracie sobie ze przychodzi do was Bg smierci i chce dac notatnik smierci -Zapisujecie w nimi imie i nazwisko i ten ktos umiera ALE przejmujecie czas zycia ktry mu zostal. np. zabijacie 20latka ktry ma zyc jeszcze 80 lat i nie starzejecie sie ani nie mozna was zabic przez 80 lat bo chronic was bariera jego zycia ktre nie zostalo ukonczone.

Co robicie?

Ja bym wzial i wykanczal zbrodniarzy, zlych politykw itp.

Nabilbym sobie zycie na tysiace lat.

Wystarczylo by wykonczyc nasz sejm.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 00:28   

Ja bym siebie wpisala na liste bo by mi sie nie chcialo zyc :p
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 12:51   

ProFace,
padniesz ofiarą paradoksu, bo przejmiesz lata, które Ci pozostały.

Nie wiem, czy starczyłoby mi odwagi, ale mogłabym pozwolić ludziom schorowanym odchodzić z godnością. Oczywiście tym, którzy chcą. Nikt by mi nic nie udowodnił, a ktoś mógłby się poczuć po raz ostatni panem własnego losu.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-02, 13:09   

Co jakieś 60 lat wystarczy zabić niemowlaka i bum! Nieśmiertelność dziecino!
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 13:48   

Ja byłbym po części taki jak Light Yagami z początku i nie ujawniając się zacząłbym udawać, że jestem bogiem i że wiem o wszystkich wszystko, na przykładach zwyrodnialców lub skazanych na śmierć więźniów zacząłbym szantażować polityków, aby naprawić kraj. Nie musiałbym tych polityków zabijać, w końcu nie na wszystkich mam dowody, wystarczyłby szantaż by przyznali się do swoich złych czynów, jeśli chcą aby ich życie zostało oszczędzone, a wmówiłbym im, że o ich złych czynach wiem wszystko, kazałbym im wyjaśniać publicznie jakie naprawdę byłyby efekty ich postulatów, którymi nabierają ludzi, gdyby je wprowadzili w życie. Życie bym sobie nabijał na mordercach aż do znudzenia, jakby się jakimś cudem skończyli, to moje życie zakończy się spełnione :D
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:21   

RudaMaupa napisał/a:
ProFace,
padniesz ofiarą paradoksu, bo przejmiesz lata, które Ci pozostały.

Nie wiem, czy starczyłoby mi odwagi, ale mogłabym pozwolić ludziom schorowanym odchodzić z godnością. Oczywiście tym, którzy chcą. Nikt by mi nic nie udowodnił, a ktoś mógłby się poczuć po raz ostatni panem własnego losu.


1. Mialem to samo napsiac proface
2. MI by starczylo - kim dzong un - zegnaj sie z zyciem
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:29   

Sama nieśmiertelność mnie za bardzo nie interesuje, ale gdybym miał faktycznie taki notatnik to pokusa wpisywania w nim najgorszych zbrodniarzy czy niektórych polityków (choćby taki Kim Dzong Un jak wskazał Wojtek) byłaby duża :)
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:47   

Wpisywałbym zbrodniarzy i co niektórych polityków. Fajna sprawa z takim notatnikiem, bo wtedy żyłbym wiecznie. A co do anime to jeszcze nie oglądałem, ale zamierzam.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:47   

A ja "Notatnika śmierci" nie oglądałem bo to anime. Nie oglądam takowych.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 14:57   

Jankiel, ja też nie oglądałem, gdyby nie temat Wojtka nawet bym nie wiedział, że coś takiego istnieje, niemniej sam pomysł wątku jest ciekawy i można o tym podyskutować :)
_________________
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-12-02, 14:58   

Jankiel K.85 napisał/a:
A ja "Notatnika śmierci" nie oglądałem bo to anime. Nie oglądam takowych.


Jest japoński film, ale go nie oglądałem. No i możesz przeczytać mangę. Do kupienia w polskich sklepach.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 16:12   

Jankielu tu Ci cos odpisałem, żeby offtopu nie robić.
http://www.mistrzowie-for...12,15.htm#14931
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 16:13   

Nie no, odbiłem piłeczkę instynktownie bo ja po prostu jestem strasznie cięty na sformułowania typu: "każdy oglądał!" (takiego użył Wojtek), "Hit tego sezonu!", "Musisz to mieć!" "Nie masz konta na fb to nie istniejesz" "bez tego nie będziesz szczęśliwy" "Musisz tego spróbować!" i tak dalej i tym podobne reklamowo-pijarowskie pier...e! Nie muszę TEGO mieć, nie muszę TAMTEGO znać, nie muszę JESZCZE CZEGO INNEGO próbować. Nic nie muszę :-D

Co do tematu: nie wiem jak to jest rozwiązane w rzeczonym anime ale przedłużanie sobie życia bez jednoczesnego zahamowania procesu starzenia się to idiotyzm. Co mi z tego, że pożyję 500 lat skoro przez 430 z nich będę niedołężnym zasuszonym warzywem z alzheimerem? A wtedy temat (i tu już istotnie jest bardzo ciekawie) można zredukować do pytania: kogo i dlaczego byście zabili gdybyście wiedzieli, że nie spotka was za to żadna kara?

I tu muszę się zastanowić. Po pierwsze zależy jaki mam limit ofiar.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 16:23   

Jankiel nie masz limitu ofiar. A w anime dla człowieka nie było przedłużania życia bez starzenia się, tylko Bóg Śmierci przedłuża swoje życie wpisując czyjeś imię do notatnika.
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 16:33   

Dobra. Nie jestem w temacie, nie będę wam psuł rozkminy. Zabieram zabawki z tego tematu :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:01   

W takim razie, gdybym wpisała siebie na tej liście, tuż przed tym, zanim ktoś mnie zamorduje, to bym to przeżyła? B)
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 17:39   

KicerK napisał/a:
Wpisywałbym zbrodniarzy i co niektórych polityków. Fajna sprawa z takim notatnikiem, bo wtedy żyłbym wiecznie. A co do anime to jeszcze nie oglądałem, ale zamierzam.


Pragne przypomniec ze tam bylo zupelnie inaczej. Dalo sie wpisac wyrok smierci ale nie przejmwoalo sie zycia.

Davos napisał/a:
Jankiel, ja też nie oglądałem, gdyby nie temat Wojtka nawet bym nie wiedział, że coś takiego istnieje, niemniej sam pomysł wątku jest ciekawy i można o tym podyskutować :)


Ale to przy Dragon Ball, Ksiezniczka Mononoke, W krainie Bogów i Grobowiec Swietlików jest najlepsze anime w historii... ba - w wiekszosci rankingów jest w TOP20 najlepszych seriali (nie tylko wsrod anime)

Trudno nie wiedziec o istnieniu serialu Notatnik Smierci

Jankiel K.85 napisał/a:
Nie no, odbiłem piłeczkę instynktownie bo ja po prostu jestem strasznie cięty na sformułowania typu: "każdy oglądał!" (takiego użył Wojtek), "Hit tego sezonu!", "Musisz to mieć!" "Nie masz konta na fb to nie istniejesz" "bez tego nie będziesz szczęśliwy" "Musisz tego spróbować!" i tak dalej i tym podobne reklamowo-pijarowskie pier...e! Nie muszę TEGO mieć, nie muszę TAMTEGO znać, nie muszę JESZCZE CZEGO INNEGO próbować. Nic nie muszę :-D

Co do tematu: nie wiem jak to jest rozwiązane w rzeczonym anime ale przedłużanie sobie życia bez jednoczesnego zahamowania procesu starzenia się to idiotyzm. Co mi z tego, że pożyję 500 lat skoro przez 430 z nich będę niedołężnym zasuszonym warzywem z alzheimerem? A wtedy temat (i tu już istotnie jest bardzo ciekawie) można zredukować do pytania: kogo i dlaczego byście zabili gdybyście wiedzieli, że nie spotka was za to żadna kara?

I tu muszę się zastanowić. Po pierwsze zależy jaki mam limit ofiar.


1. Zatrzymalo by sie strzenie - jak pisalem
2. W anime jest inaczej. .tam tylko wpisujesz wyrok i umiera w ciagu 40 sekund

SPOILER

Mozesz dopisac powód smierci i godzine..

ProFace napisał/a:
W takim razie, gdybym wpisała siebie na tej liście, tuż przed tym, zanim ktoś mnie zamorduje, to bym to przeżyła? B)


Jesli zostalo ci 80 lat zycia to dalej bedzie tyle zyle. Jak cie zabije - ty bylabys NIETYKALNA (wg mojego pomyslu). W ciagu paru sekund po np. postrzele rana by ci sie goila, ty bys sie nie starzala...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 18:22   

Wojtek na zaznaczanie spoilerow zalozylam nawet osobny temat. naucz sie.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 19:03   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ale to przy Dragon Ball, Ksiezniczka Mononoke, W krainie Bogów i Grobowiec Swietlików jest najlepsze anime w historii... ba - w wiekszosci rankingów jest w TOP20 najlepszych seriali (nie tylko wsrod anime)

Trudno nie wiedziec o istnieniu serialu Notatnik Smierci


Możliwe, że jest dobre, nie przeczę, ale moja znajomość mangi i anime zakończyła się właśnie na DragonBallu, od czasów mniej więcej końca gimnazjum czyli ok. 2003 r. nic już z tego gatunku nie oglądałem, a Notatnik Śmierci z tego co widzę na wikipedii pojawił się w Polsce w 2007 r.

Ok kończę tą dyskusję, bo od anime i mangi jest osobny temat.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-12-02, 19:24   

W 2007 skonczyli krecic.

Zaczeli w 2006
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.085 sekundy. Zapytań do SQL: 31