Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Bareja na poczcie. Spotkajmy się pod kurczakiem z rożna
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 15:42   Bareja na poczcie. Spotkajmy się pod kurczakiem z rożna

Nie jest łatwo odebrać za męża paczkę na poczcie, jeśli nie ma się awizo, a jedynie komunikat sms. A do tego ma się inne nazwisko. Przekonała się o tym jedna z klientek, która podzieliła się swoją historią na Facebooku.

"Wczoraj dorwałam na ulicy bardzo miłego Ukraińca, kuriera pocztowego, który mówi, ze był przedwczoraj, ale mnie nie było, awizo nie zostawił, bo nie mógł dostać się do kamienicy, ale wysłał smsa mężowi i że brak awizo to nie problem" - tak zaczyna swoją opowieść na Facebooku pani Magdalena.

Jak czytamy dalej, pani Magdalena poszła do placówki i poprosiła o wydanie paczki. Wywiązała się następująca rozmowa:
- Dzień dobry, chciałabym odebrać paczkę dla mojego męża, nazwisko Zaniewska, tu jest mój dowód osobisty.
- Awizo.
- Nie mam.
- To skąd pani wie, że jest paczka?
- Bo mąż dostał smsem powiadomienie.
- A nie mógł przyjść sam?
- Nie, nie mógł.
- A upoważnienie pani ma?
- Nie mam.
- A pani ma inne zameldowanie w dowodzie niż mąż.
- Tak, ale wziełąm jego stary paszport, żeby mieć jakiś dowód, że znam w ogóle człowieka.
- A dlaczego pani się posługuje dokumentem, który jest nie pani? To jest karalne!
- Ale to już nie jest żaden dokument, bo jest nieważny, mogłabym jeszcze przynieść jego skarpety z szuflady, ale nie mamy monogramu wyszywanego.
- Ja pani nie mogę wydać, właściwie ja mogłabym wezwać policję do takiej sytuacji.

Policji jednak pracownica nie wezwała. Zamiast tego, pod szybą podsunęła pani Magdalenie karteczkę z napisem: "Pod kurczakami z rożna za 10 minut".

I faktycznie, 10 minut później doszło do spotkania pod budką z kurczakami z rożna. Przyniosła paczkę pod kurtką, poprosiła o podpisanie odbioru i wyjaśniła: "Ja bym Pani wydała, ale jest na zmianie taka koleżanka, co nawet przed świętami nie jest człowiekiem i ona by doniosła". Pożyczyła jeszcze wesołych świąt i odeszła, a pani Magdalena w końcu załatwiła swoją sprawę.

Źródło: https://finanse.wp.pl/bareja-na-poczcie-paczki-w-okienku-nie-dostaniesz-spotkajmy-sie-pod-kurczakiem-z-rozna-6329901720135809a
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2018-12-21, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12388
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 15:47   

No kurwa rykłam xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ale to serio?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 16:24   

A w paczce byl kurczak z rozna.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 16:35   

Cud kobieta, jak ja bym chciał żeby takie u mnie na poczcie były
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-21, 16:39   

Mój kolega miał podobną sytuację, wysłał swoją dziewczynę, miała przy sobie napisane przez niego upoważnienie, pani nie chciała i tak wydać, to do niego zadzwoniły i jej powiedział, żeby wydała, ale i tak nie wydała ><
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2018-12-22, 13:34   

Upoważnienie zezwala ale musi być konkretnie napisane. Z serią dowodu osobistego i wogle. No i dobrze jak jest miła pani w okienku
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.043 sekundy. Zapytań do SQL: 17