Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów

Poprzedni temat «» Następny temat
Temperament
Autor Wiadomość
Lilith 
Überszlachta
Tym razem mnie nie zamrozicie!

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-16, 23:52   Temperament

Trochę jakbym spamowała, ale trudno.

http://traugutt.net/lo/te...stionariusz.php

Punkty:

Towarzyski sangwinik 10
Energiczny choleryk 22
Perfekcyjny melancholik 6
Spokojny flegmatyk 2

Energiczny choleryk - Energiczny choleryk to optymista, człowiek czynu, nastawiony na działania i kierowanie, jest urodzonym przywódcą, dynamiczny i aktywny ujawnia silną wolę i zdecydowanie. Wśród ludzi wzbudza zaufanie i respekt. Często pracuje dla potrzeb grupy, przewodzi i organizuje. Preferuje pracę, którą może sam zorganizować, szybkość działania, realizację jasno sprecyzowanych celów, jest szybki w działaniu. Potrafi rozdzielać pracę, koncentrować uwagę zespołu na wydajności. Lubi przewodzić i organizować prace innym. Powinien pracować w środowisku stwarzającym duże możliwości samodzielnego organizowania pracy sobie i innym. Środowiskiem niewskazanym będzie każda praca rutynowa, wymagająca jedynie wykonywania poleceń, nie otwierająca możliwości realizowania własnych pomysłów.

Przykładowe zawody: przedsiębiorca, dyrektor przedsiębiorstwa, inżynier w przemyśle i budownictwie, manager, handlowiec, prawnik, dziennikarz, ordynator oddziału szpitalnego, reżyser, policjant.
Zawody niewskazane: księgowy, pracownik biurowy, analityk chemiczny, farmaceuta.

Chyba dobrze wybrałam kierunek studiów :-D

Love178 
Junior Admin
Jim Pickens

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-17, 00:21   

Cytat:
przekonywujący

:wnerw:

ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Robert

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-18, 23:38   

Towarzyski sangwinik - 3
Energiczny choleryk - 0
Perfekcyjny melancholik - 12
Spokojny flegmatyk - 25

Oto najbardziej pasujące do Ciebie typy osobowości:
Spokojny flegmatyk - Spokojny flegmatyk to pesymista i obserwator. Nastawiony na relacje z ludźmi. Jest spokojny, chłodny, opanowany, zrównoważony i cierpliwy, cichy a przy tym dowcipny. Powściągliwy w wyrażaniu emocji, które skrywa głęboko. Życzliwy, uprzejmy, potrafi poświęcić dużo czasu sprawie czy człowiekowi. W kontaktach z ludźmi uprzejmy, pogodny, lubi obserwować ludzi. Potrafi współczuć i otaczać troską. Potrafi pośredniczyć w rozwiązywaniu problemów, potrafi znajdować proste wyjścia. Preferuje pracę nie wymagającą pośpiechu i tempa, nastawioną na kontakty z ludźmi, pomaganie i rozwiązywanie problemów, nie wymagającą podejmowania szybkich decyzji, przemieszczania się. Jest solidny uprzejmy i pogodny, potrafi słuchać. Powinien podejmować zadania wymagające dokładności, skrupulatności i drobiazgowych analiz, rozwiązywania psychologicznych i naukowych problemów. Dobrze, gdy oczekuje się od niego pracy nastawionej na kontakt z drugim człowiekiem. Przykładowe zawody: socjolog, psycholog kliniczny, pracownik naukowy, pisarz, kustosz w muzeum, bibliotekarz, krytyk literacki
Zawody niewskazane: akwizytor, manager, pilot wycieczek turystycznych, sprzedawca, handlowiec, policjant, dyrektor przedsiębiorstwa, kurator sądowy, wychowawca w zakładzie karnym, itp.

Dead_Laugh 
Loża Szyderców
One must imagine student during finals happy

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-19, 20:41   

Oto wyniki, jakie uzyskałeś/aś w każdej z czterech grup:

Towarzyski sangwinik - 3
Energiczny choleryk - 6
Perfekcyjny melancholik - 18
Spokojny flegmatyk - 13

Perfekcyjny melancholik - Perfekcyjny melancholik to myśliciel, idealista i pesymista. Nastawiony na zadania i analizowanie. Przejawia zdolności artystyczne, jest wyczulony na piękno, muzykalny. Cechuje go duża wrażliwość na potrzeby innych, skłonność do poświęcania się, sumienność. Ostrożnie dobiera przyjaciół, ale jest wobec nich wierny i ofiarny. Raczej woli pozostawać w cieniu, będzie więc unikał publicznych wystąpień i zwracania na siebie uwagi. Jeśli jest obdarzony inteligencją to potrafi łatwo rozwiązywać problemy, znajdować twórcze rozwiązania i tego będzie oczekiwał od swojej pracy. Lubi wykresy, schematy, wykazy i liczby. Z łatwością podporządkowuje się regulaminom, dużą wagę przywiązuje do szczegółów, jest wytrwały i dokładny, uporządkowany zorganizowany, zawsze musi dokończyć to co zaczaj.
Powinien pracować w środowisku nie wymagającym zmiennych form aktywności, szybkich działań, powinna to być praca nie wymagająca częstych kontaktów z ludźmi, publicznych wystąpień, zwracania na siebie uwagi. Przykładowe zawody: ekonomista, księgowy, notariusz, konserwator zabytków, bibliotekarz, archeolog, meteorolog, farmaceuta.
Zawody niewskazane: aktor, akwizytor, manager, handlowiec, prawnik, makler giełdowy, sekretarka.

Cytat:
ekonomista, księgowy, notariusz, konserwator zabytków, bibliotekarz, archeolog, meteorolog, farmaceuta

:haha: :haha: :haha:

Trochę nie do końca pasuje :v

icywind
Loża Szyderców+
#kochamywidza

Medale: 9 (Więcej...)

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2018-09-19, 21:35   

Oto wyniki, jakie uzyskałeś/aś w każdej z czterech grup:

Towarzyski sangwinik Energiczny choleryk Perfekcyjny melancholik Spokojny flegmatyk
7 11 9 13

Spokojny flegmatyk - Spokojny flegmatyk to pesymista i obserwator. Nastawiony na relacje z ludźmi. Jest spokojny, chłodny, opanowany, zrównoważony i cierpliwy, cichy a przy tym dowcipny. Powściągliwy w wyrażaniu emocji, które skrywa głęboko. Życzliwy, uprzejmy, potrafi poświęcić dużo czasu sprawie czy człowiekowi. W kontaktach z ludźmi uprzejmy, pogodny, lubi obserwować ludzi. Potrafi współczuć i otaczać troską. Potrafi pośredniczyć w rozwiązywaniu problemów, potrafi znajdować proste wyjścia. Preferuje pracę nie wymagającą pośpiechu i tempa, nastawioną na kontakty z ludźmi, pomaganie i rozwiązywanie problemów, nie wymagającą podejmowania szybkich decyzji, przemieszczania się. Jest solidny uprzejmy i pogodny, potrafi słuchać. Powinien podejmować zadania wymagające dokładności, skrupulatności i drobiazgowych analiz, rozwiązywania psychologicznych i naukowych problemów. Dobrze, gdy oczekuje się od niego pracy nastawionej na kontakt z drugim człowiekiem. Przykładowe zawody: socjolog, psycholog kliniczny, pracownik naukowy, pisarz, kustosz w muzeum, bibliotekarz, krytyk literacki
Zawody niewskazane: akwizytor, manager, pilot wycieczek turystycznych, sprzedawca, handlowiec, policjant, dyrektor przedsiębiorstwa, kurator sądowy, wychowawca w zakładzie karnym, itp.
Energiczny choleryk - Energiczny choleryk to optymista, człowiek czynu, nastawiony na działania i kierowanie, jest urodzonym przywódcą, dynamiczny i aktywny ujawnia silną wolę i zdecydowanie. Wśród ludzi wzbudza zaufanie i respekt. Często pracuje dla potrzeb grupy, przewodzi i organizuje. Preferuje pracę, którą może sam zorganizować, szybkość działania, realizację jasno sprecyzowanych celów, jest szybki w działaniu. Potrafi rozdzielać pracę, koncentrować uwagę zespołu na wydajności. Lubi przewodzić i organizować prace innym. Powinien pracować w środowisku stwarzającym duże możliwości samodzielnego organizowania pracy sobie i innym. Środowiskiem niewskazanym będzie każda praca rutynowa, wymagająca jedynie wykonywania poleceń, nie otwierająca możliwości realizowania własnych pomysłów. Przykładowe zawody: przedsiębiorca, dyrektor przedsiębiorstwa, inżynier w przemyśle i budownictwie, manager, handlowiec, prawnik, dziennikarz, ordynator oddziału szpitalnego, reżyser, policjant.
Zawody niewskazane: księgowy, pracownik biurowy, analityk chemiczny, farmaceuta.

Czy mi się wydaje czy to są dwie przeciwności? :haha:
Ostatnio zmieniony przez icywind 2018-09-19, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  

Lilith 
Überszlachta

Wysłany: 2018-09-19, 21:41   

Nylonbojtel, ale zauważ, jak jest u mnie, podzielam cechy sangwinika (pewnie gadulstwo dało mi punktów na ten temperament) i choleryka (do niego zgarnęłam najwięcej punktów).

Da się być człowiekiem skrajności, choć nie uważam, żeby te dwa temperamenty były kompletnymi przeciwieństwami :D

[ Dodano: 2018-09-19, 21:44 ]
Chociaż jak tak sobie pomyślę...
Da się. Choleryk się wkurwia szybko i równie szybko mu przechodzi. Flegmatyka trudno wkurwić, bo jest opanowany. Ale jak się wkurwi to łooo, nie uspokoi się szybko, bo kipi gniewem, który w sobie dusił. Więc w sumie pewne cechy podzielają.

Love178 
Junior Admin
Jim Pickens

Wysłany: 2018-09-19, 22:31   

Lilith napisał/a:
Da się. Choleryk się wkurwia szybko i równie szybko mu przechodzi. Flegmatyka trudno wkurwić, bo jest opanowany. Ale jak się wkurwi to łooo, nie uspokoi się szybko, bo kipi gniewem, który w sobie dusił. Więc w sumie pewne cechy podzielają.

Mój tata jak jest trzeźwy to bardzo szybko się wkurza, a jak jest pijany, to jest najłagodniejszym człowiekiem na Ziemi

Lilith 
Überszlachta

Wysłany: 2018-09-19, 22:34   

Love178, mam tak samo :D

Love178 
Junior Admin
Jim Pickens

Wysłany: 2018-09-19, 22:41   

xDDDDD

krojechleb
Loża Szyderców

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-19, 23:36   

Mi wyszło że flegmatyk ale jak się wkurwię to dość szybko mi wkurw przechodzi i odpuszczam. Ale jak coś poważnego to pamiętam długo, sam to zauważyłem choć czasem zdarza się pamiętać kompletną głupotę np jakiś czas temu spotkałem gościa z którym chodziłem do klasy do podstawówki czyli jakieś 15 lat temu ostatnio i jak go zobaczyłem to przypomniałem sobie że raz z jakimiś kolegami szukali zaczepki jak sam szedłem sobie do domu. Niby pierdoła nic nie znacząca bo co takiego złego niby dzieciaki mogły by zrobić ale pamiętam nie wiem po co i dlaczego

Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2018-09-20, 01:17   

Towarzyski sangwinik - 3
Energiczny choleryk - 3
Perfekcyjny melancholik - 18
Spokojny flegmatyk - 16

Perfekcyjny melancholik - Perfekcyjny melancholik to myśliciel, idealista i pesymista. Nastawiony na zadania i analizowanie. Przejawia zdolności artystyczne, jest wyczulony na piękno, muzykalny. Cechuje go duża wrażliwość na potrzeby innych, skłonność do poświęcania się, sumienność. Ostrożnie dobiera przyjaciół, ale jest wobec nich wierny i ofiarny. Raczej woli pozostawać w cieniu, będzie więc unikał publicznych wystąpień i zwracania na siebie uwagi. Jeśli jest obdarzony inteligencją to potrafi łatwo rozwiązywać problemy, znajdować twórcze rozwiązania i tego będzie oczekiwał od swojej pracy. Lubi wykresy, schematy, wykazy i liczby. Z łatwością podporządkowuje się regulaminom, dużą wagę przywiązuje do szczegółów, jest wytrwały i dokładny, uporządkowany zorganizowany, zawsze musi dokończyć to co zaczaj.
Powinien pracować w środowisku nie wymagającym zmiennych form aktywności, szybkich działań, powinna to być praca nie wymagająca częstych kontaktów z ludźmi, publicznych wystąpień, zwracania na siebie uwagi. Przykładowe zawody: ekonomista, księgowy, notariusz, konserwator zabytków, bibliotekarz, archeolog, meteorolog, farmaceuta.
Zawody niewskazane: aktor, akwizytor, manager, handlowiec, prawnik, makler giełdowy, sekretarka.

Cytat:

Coś nie pykło :troll:

A tak serio to nie do końca się z tym zgadzam tzn. na sali sądowej faktycznie lepiej sprawdza się osobowość energicznego choleryka, ale już w pracy kancelaryjnej i sporządzaniu/analizie umów czy pisaniu pozwów ważniejsza jest chłodna głowa więc to już bardziej pasuje do flegmatyka czy melancholika.

Odpowiedz do tematu