Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2017-11-15, 10:40
Administracja emerytowana

Czy administracja emerytowana powinna mieć dostęp do panelu admina
Tak
33%
 33%  [ 2 ]
Nie
66%
 66%  [ 4 ]
Nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-14, 23:58   Administracja emerytowana

Administracja emerytowana z tego co zauważyłem dalej ma prawa administratora. Typu Bartek. Na emeryturze wywalił Nocne Marki. Ja rozumiem. To on założył Społeczność. Ale sam oddał się do Emerytów tak?
Więc czy Administracja emerytowana powinna mieć dostęp do panelu Administratora?
Czy w jakimkolwiek zakładzie pracy, Sejmie, Senacie, czy czymkolwiek. Emeryt sobie przychodzi i wydaje polecenia? No właśnie nie. Chyba że na wyraźną prośbę, czy polecenie. Typu doświadczony Generał na wojnie, to tak.

No nie wiem, moim zdaniem Administracja emerytowana nie powinna się różnić prawami od zwykłych szarych userów oprócz wglądu do tej ukrytej sekcji. W sensie doradzić czy coś, ale nie żeby przyjść i banować- usuwać- przesuwać.


Jako że jest to ankieta na temat administracji, stąd wyniku nie ukrywam.
_________________
Ostatnio zmieniony przez dyniator 2017-11-14, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:02   

Akarat taki Bratek powinien mieć dostęp mimo że z markami np.. chujowo zrobił ale taki AM z jakiej racji?
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:04   

Może się mylę, ale wydawało mi się, że administracja emerytowana nie ma dostępu do panelu. Tyle że Bartek nie jest w emerytowanych.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:07   

Bartek jest twórcą tego forum więc trudno go traktować w kategorii "zwykłego" emeryta. Poza tym wpada tu co jakiś czas, może nie aż tak często jak kiedyś, ale nadal jest na bieżąco i orientuje się w sprawach forum.
A pozostali emeryci teoretycznie mają dostęp do panelu, ale i tak są nieaktywni, zresztą nie przypominam sobie, żeby któryś z nich już po swoim odejściu ingerował jakoś w sprawy forum za pomocą panelu więc dla mnie ta ankieta nie ma sensu.
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:08   

Ascara napisał/a:
Może się mylę, ale wydawało mi się, że administracja emerytowana nie ma dostępu do panelu. Tyle że Bartek nie jest w emerytowanych.

https://zapodaj.net/images/08d16e75537e8.png
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:08   

Znaczy do panelu nie mają dostępu, mają dostęp jedynie do piwnicy. Mój błąd.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:08   

dyniator, a teraz otwórz tak samo grupę administracja.

[ Dodano: 2017-11-15, 00:09 ]
No ogólnie sorry, ale założenie "Bartek już tu regularnie nie wchodzi, odbieramy mu dostęp do panelu" jest mocno nie halo. :haha:
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:13   

Dabos wyobraź sobie ze teraz wstaje jakiś kurwa Mieszko 1 i decyduje że Polska poszła nie w tą stronę co powinna, więc ją zlikwiduje. Czasy się zmieniają, zmieniają się prawa. Sam jako prawnik powinieneś o tym wiedzieć. Obiektywnie decydując. Nie mam nic do Bartka, na prawdę. Szanuję jako człowieka, usera, admina i ogólnie jako założyciela. Kiedyś wszystko co kwestionowało wiarę kościoła wg prawa było herezją więc krzyć- ścięcie. Ogólnie śmierć. Bo jeśli się nie przyznałeś to zmarłeś z tortur, a jeśli się przyznałeś, to śmierć, bo twoja wina ;o
Ale imo, ankieta jest obiektywna.

[ Dodano: 2017-11-15, 00:14 ]
Davos napisał/a:
Znaczy do panelu nie mają dostępu, mają dostęp jedynie do piwnicy. Mój błąd.

To jak Bartek zlikwidował Marki. Skoro nie ma dostępu
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:15   

Ale powtarzam Ci, że Bartek nadal jest aktywnym adminem, należącym do grupy "Administracja". Owszem, należy też do emerytowanej - Davos tak samo, zauważyłeś? Jest moderatorem tamtej grupy, ergo w niej jest. :P

[ Dodano: 2017-11-15, 00:16 ]
Ogólnie nie głosuję, bo jestem na "nie", ale nie w kontekście Bartka, a głównie o niego chodzi w ankiecie, więc musiałabym zaznaczyć "tak", a z tym też się nie zgadzam.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:18   

Tak jak pani Ascara powiedziała. Bartek jest nadal w grupie aktywnych adminów. Mimo, że jest też wśród emerytów. Bartek Schrödingera :troll:

No i mocno poleciałeś z tą analogią, Dyniatorze :) Mieszko I nie żyje od ponad 1000 lat i nie miał przez ten czas oglądu na Polskę, Bartek na forum często wpada, czyta też wszystkie tematy w piwnicy więc jest z najważniejszymi sprawami forumowymi na bieżąco.
_________________
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:20   

Porównajmy to do MMG - Mariusz kiedyś osobiście zajmował się Demotami, teraz zlecił to swoim podwładnym. Życzę powodzenia komuś, kto by powiedział, że nie powinien mieć dostępu do panelu strony, bo już nie jest jej aktywnym adminem. :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2017-11-15, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:23   

^

A tak na marginesie, do usuwania tematów nie trzeba mieć nawet dostępu do panelu, wystarczą zwykłe uprawnienia moderatora.
_________________
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:24   

Ankieta jest całkowicie obiektywna. Nie chodzi głównie o Bartka. Jeśli Bartek chce dalej mieć ingerencję w forum, to po prostu niech go "zdegradują" z funkcji Emeryta i mianują powrotnie adminem- mniej aktywnym niz reszta, ale dalej adminem.
Nie chodzi o samego w sobie Bartka. Chodzi o wszelkie zawiłości które pozostawił po sobie Bartek.
Decyzja o Emerycie powinna być jednoznaczna. Brak wszelkich funkcji moderowania. Nie powinno być wyjątków

Ogólnie Bartek jest jakby wpół "martwym", ale dalej adminem. to byłe JEGO decyzja o oddaniu się do emeryta. Wiedział z czym jest to związane. więc nie rozumiem teraz wyjątków. Nawet imo Bartek.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:28   

bartek jako założyciel forum nie może mieć zdjętego admina (bo próbował).

Jest jednak wciąż w grupie "emerytów", gdyż uznał że nie powinniśmy na niego czekać z decyzjami, do których potrzeba głosów wszystkich aktywnych adminów. Jednakowoż uprawnienia ma nadal normalne.
Po prostu admin-sernior, niby go nie ma a jest.


Emeryci mają dostęp TYLKO do Piwnicy. Nie było sensu go odbierać, skoro i tak wiedzą co w niej jest i o czym się mówi (i jakie nudesy tam latają :troll: ). Ale do Panelu dostępu nie mają.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:29   

Ascara napisał/a:
Porównajmy to do MMG - Mariusz kiedyś osobiście zajmował się Demotami, teraz zlecił to swoim podwładnym. Życzę powodzenia komuś, kto by powiedział, że nie powinien mieć dostępu do panelu strony, bo już nie jest jej aktywnym adminem. :P


Mariusz nie zrezygnował tylko awansował z "kierownika działu" na "dyrektora produkcji" tak by się to nazywało w moich kręgach więc nie rozumiem porównania.
Davos, moje porównianie było aż nazbyt dosadne. chciałem to podkreślić. Myślałem żeby Piłsudskiego czy kogoś porównać, ale stwierdziłem, że to będzie zbyt delikatne ;o
Albo kurde nie wiem.
Unia wyraziła nowe restrykcyjne prawo, Polska tego nie spełnia. Z dniem uchwalenia wypad z unii.
Czegoś takiego nie ma. Dają czas na ogarnięcie
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:29   

Podejmuje decyzje, które podejmujemy "w pojedynkę", a nie uczestniczy we "wspólnych".
NA tym polega jego emerytura (a Przemo nie pozwala mu zrzec się uprawnień, bo ma status admina głównego).
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:29   

Oho. Z dwóch daedrycznych imion Ascary tym razem padł Mariusz. :rock:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:30   

widzu napisał/a:
bartek jako założyciel forum nie może mieć zdjętego admina (bo próbował).


To przynajmniej się do tego powinien stosować
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:38   

dyniator, jest na prawach "specjalnych" ma normalnie uprawnienia admina i jest adminem, a jest jednocześnie emerytem gdyż nie uczestniczy często w życiu forum i to oznaka "z problemami zgłaszajcie się do kogoś innego."
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-11-15, 00:46   

Ale to i tak WY- aktywni admini powinniście wszelkie problemy rozwiązywać. Bartek, sam się wypowiedz jak wpadniesz. To że rzadziej wpadasz to nie musi oznaczać że jesteś emerytem. wystarczy zaznaczyć w piwnicy że decyzje czy z Bartkiej, czy bez. Są i tak prawomocne. I może dalej świecić czerwienią.
To że sobie nie radzicie jako AKTYWNI admini to już jest "przerwacanie w grobie" czyt. zakłócanie spokoju emeryta. Ale imo on i tak powinien tylko doradzać
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.077 sekundy. Zapytań do SQL: 36