Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnswersMaster
2014-01-18, 14:56
,Skoki, narciarskie,
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-24, 00:05   

Czyli przez 1 dzień miał rekord, dobre i to :)

Temat trzeba zakończyć jakimś dobrym akcentem więc wrzucam linka do mojego ulubionego filmiku z gatunku skoki: http://www.youtube.com/watch?v=AC65Fi6RFbw :D
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-05, 00:20   

Z tego, co widzialem, to tutaj była zacięta dyskusja o skokach. A ja akurat nie wchodziłem na forum :( To teraz się troszkę rozpiszę.
Skoki to moja ulubiona ze wszystkich dyscyplin! Piękny sport, a moja fascynacja nim zaczęła się rzecz jasna od Małysza. Miałem wtedy 5 lat :P Ale oprócz Małysza zapamiętałem wiele nazwisk skoczków zagranicznych m.in. Schmitt, Hannawald, Hocke, Ahonen, Hautamaeki, Ingrebrigtsen, Kasai (nieśmiertelny), Miyahira, Funaki i wiele wiele innych.
Co do Kamila Stocha: sezon bajeczny! 2 złote medale i kryształowa kula! Może i tego Turnieju Czterech Skoczni się wygrać nie udało, ale trudno. Ma 2 złota Igrzysk Olimpijskich, 1 złoto Mistrzostw Świata i Kryształową Kulę. On już swoje zrobił, ale na pewno może jeszcze dołożyć.
Ale są nasi pozostali skoczkowie: Żyła, który za dużo kombinował w tym sezonie z techniką i się w pewnym momencie niestety posypał. A szkoda, bo on ma naprawdę duży potencjał.
Maciek Kot dość równo, 1 konkurs naprawdę super (5 miejsce w norweskim Lillehammer, dobre skoki), parę również dobrych konkursów (m.in. 7 miejsce na IO w Soczi). Ja coś czuję, że z Maćka będzie dobry skoczek. I to może już w przyszłym sezonie.
Jest Janek Ziobro, który miał jeden genialny weekend, ale to był dla niego najcięższy sezon, w którym nie wytrzymał końcówki. Ale potencjał chłop ma i na pewno będziemy mieli z niego pociechę.
Kubacki... szkoda, że nie potrafi przełożyć swojego wysokiego odbicia na dobrą odległość. Ale niech trenuje dalej.
Dla Bieguna to też był ciężki sezon, ale doświadczenia z tej zimy powinny dać pozytywne efekty w kolejnych latach.
Murańka troszkę pechowo, ale się chłopak rozwija. Szkoda, że treningi będzie mógł zacząć dopiero we wrześniu przez te wszystkie problemy z oczami. Duży talent, który w tym sezonie też potrafił fajnie skoczyć.

A co do skoków kobiet, to są historyczne punkty dla Polek w Pucharze Świata! Udało się to Magdalenie Pałasz. Za to Joanna Szwab raz zajęła 2 miejsce w zawodach Pucharu Kontynentalnego (czyli zaplecze Pucharu Świata). Polskie skoki kobiet są mimo wszystko w czarnej dupie jak na razie, ale chyba powolutku zaczynamy z niej wyłazić. Oby kiedyś świat skoków na dobre usłyszał o naszych zawodniczkach ;)

UFFF, się rozpisałem!
 
 
Zabek05 
Loża Szyderców


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2727

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-27, 18:26   

https://www.youtube.com/watch?v=f62Z8Ev9OXA

:D
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 23:11   

Tsa, znam ten filmik bardzo dobrze. Ach te Japońce!

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Trening w Wiśle przebiega... pomyślnie? :P
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 23:14   

szyszek27 napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=HIGMFKSq4f4&feature=youtu.be


:haha: :haha: :haha: :-D :-D :-D :-D Aż się zakrztusiłem ze śmiechu. Prawie jak Robert M. w szczytowej formie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 23:17   

Heh, rekord skoczni pobity :D

Pamiętam jak kiedyś podczas jednego konkursy Wolfgang Loitzl tak się poślizgnął na belce startowej, że zaczął zjeżdżać w dół, szorując tyłkiem po torze i zatrzymał się tuż przed progiem :P W sumie miał chłop szczęście, że nie spadł ze skoczni. A przez niego było potem półgodzinne opóźnienie, bo musieli poprawić ten tor dla następnych skoczków :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-16, 23:20   

Davos napisał/a:
Heh, rekord skoczni pobity :D

Pamiętam jak kiedyś podczas jednego konkursy Wolfgang Loitzl tak się poślizgnął na belce startowej, że zaczął zjeżdżać w dół, szorując tyłkiem po torze i zatrzymał się tuż przed progiem :P W sumie miał chłop szczęście, że nie spadł ze skoczni. A przez niego było potem półgodzinne opóźnienie, bo musieli poprawić ten tor dla następnych skoczków :)

Davos, nie tylko Wolfgang Loitzl. Rok temu w Sapporo podobnego wyczynu dokonał Daiki Ito!
I taki mindfuck. Ja już zaspany strasznie, jest już chyba troszkę przed 4 w nocy (Ach te nocne konkursy). I nagle Ito się z belki ześlizguje :P

Ciekawe, ile było dodanych punktów za belkę? ;P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-17, 00:28   

O, to Daiki Ito nie pamiętam :)
No to powinno im za to przyznać dodatkowe punkty za styl :P
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-17, 15:06   

To ja rzucę tylko linkiem
KLIK
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-17, 15:16   

bartek82r napisał/a:
To ja rzucę tylko linkiem
KLIK

Dzięki za artykuł. Dowiedziałem się z niego, że Janek Ziobro będzie się hajtał :P
Podobno istnieje przesąd, że skoczek, który bierze ślub, skacze 10-15m krócej. Ale miejmy nadzieję, że będzie u niego tak jak u Stocha, czyli raczej 10-15m dalej :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-18, 00:51   

szyszek27 napisał/a:
Podobno istnieje przesąd, że skoczek, który bierze ślub, skacze 10-15m krócej.


Nigdy o tym nie słyszałem :) Ciekawe, skad się wziął ten przesąd. Ale jeśli to prawda, to by oznaczało, że nie tylko życie nam kobiety skracają ;)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-21, 16:35   

Ogląda ktoś Letnią Grand Prix w skokach? Czy to tylko ja jestem aż tak sfiksowany, że oglądam letnią rywalizację w skokach? :P
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-21, 16:46   

Lubię skoki ale nie aż do tego stopnia żeby oglądać nic wiele nie znaczące Letnie Grand Prix :P
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-22, 01:29   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Lubię skoki ale nie aż do tego stopnia żeby oglądać nic wiele nie znaczące Letnie Grand Prix :P


Ja tak samo :) Skoki są fajne, ale zdecydowanie wolę je oglądać w scenerii zimowej :)
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-22, 12:34   

Davos napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Lubię skoki ale nie aż do tego stopnia żeby oglądać nic wiele nie znaczące Letnie Grand Prix :P


Ja tak samo :) Skoki są fajne, ale zdecydowanie wolę je oglądać w scenerii zimowej :)

Każdy woli, to oczywiste. Ale latem również pooglądać sobie można. Ja np. bym nie wytrzymał do następnej zimy i nawet się cieszę, że są letnie zawody :P
I rzecz jasna należy troszkę z przymrużeniem oka traktować letnie zawody (szczególnie, gdy rozgrywają się w Japonii lub Kazachstanie, bo tam obsada jest mocno okrojona).
A w ten weekend właśnie były zawody w Kazachstanie i obsada była naprawdę skromna. 36 skoczków (bez Polaków) i 29 skoczkiń (W tym jedna Polka - Magdalena Pałasz, która stale robi postępy).
No cóż, szkoda, że nikt nie śledzi letnich zawodów, to bym może z kimś wymienił parę zdań na ten temat. No trudno :P
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2014-11-10, 21:05   

https://www.facebook.com/...877287158958887

rekord skoczni :-D
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 21:12   

Brzozik, ja mam tyle polajkowanych fanpage'ów o skokach, że już widzę ten filmik n-ty raz! :P

Aż mi się przypomniało to:
https://www.youtube.com/watch?v=YbemSzNm53M

Tak w ogóle:
Za niecałe 2 tygodnie się zaczyna sezon! Już mnie zaczyna rozsadzać od środka! :yupi:
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 21:22   

brzozik70043704352251515 napisał/a:
https://www.facebook.com/video.php?v=877287158958887

rekord skoczni :-D


Dobre, mogliby zrobić taką dyscyplinę "Skoki motorowe" :D
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2014-11-10, 21:22   

mi Malysz pokazal ;)

ciekawe bedzie rozpoczecie sezonu, pierwszy sprawdzian formy
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-10, 21:28   

Rozpoczęcie jest w Kuusamo, nie? Bo tam to jest loteria zawsze z tym wiatrem, i ciężko o sprawiedliwy konkurs...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.177 sekundy. Zapytań do SQL: 32