Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Jak być zabawnym - poradnik

Czy poradnik pomógł ci w twoich problemach?
Tak, dzięki
31%
 31%  [ 6 ]
Nie
5%
 5%  [ 1 ]
Sam jesteś nieśmieszny a uczysz innych
63%
 63%  [ 12 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

  Wysłany: 2017-04-10, 19:14   Jak być zabawnym - poradnik

Siema,

chcecie być zabawni?

Chcecie należeć do forumowej elity zabawiaczy i dowcipnisi?

Chcecie zmienić swoje forumowe życie?

TO TRAFILIŚCIE POD WŁAŚCIWY ADRES!

Dzisiaj jest dzień w którym wasze życie w końcu się odmieni. Koniec z sucharami. Koniec z krindżem. Poniższe informacje są efektem mojej wnikliwej analizy i nieprzerwanej ciężkiej pracy.

OSZALAŁEM!

Udostępnię ją wam zupełnie za darmo, bez żadnych ukrytych kosztów! Tego się nie spodziewałeś!

Przejdźmy do konkretów.


6 rzeczy przez które NIE jesteś zabawny:

1. Starasz się być zabawnym

Najlepsze teksty, żarty, docinki etc. wychodzą spontanicznie, im bardziej starasz się powiedzieć
coś śmiesznego, tym gorszy wywoła to efekt. Spójrz na 80% polskich kabaretów.

2. Robisz specjalnie literówki

- W końcu wiosna, widziałem dzisiaj gołąbki ruchające nieopodal mojego domu
- * gruchające, sory, słownik w telefonie wie na co mam ochotę chyba xDD :D :D

Oczywiście może się zdarzyć zabawna literówka, ale wymaga ona odpowiedniego kontekstu, i powinna być zrobiona nieumyślnie.

3. Piszesz niezrozumiałe dla innych rzeczy

O, to zupełnie tak samo jak Erwinda Mayakashi w One Piece of Yaoi Extra Extended Moyoboshi Kataya vol.25 gdy podniosła sukienkę i wtedy Youi Truashi son Kutayashi wsadził jej tam cebule. Nieobraną xDDDD

4. Nie wyciągasz wniosków ze swoich błędów

Ktoś wytyka ci że jesteś nieśmieszny, żałosny/ dając tym samym do zrozumienia abyś zastanowił się nad poziomem swoich tekstów, a ty na przekór piszesz wciąż to samo.

5. Nie uczysz się od najlepszych

Widzisz że JankielKindybalista85 pisze zabawne teksty? Analizuj je i zrozum dlaczego są zabawne.

6. Nie używasz sarkazmu lub nieumiejętnie nim operujesz

7. Wklejasz chujowe obrazki i chujowe memy

Tutaj wymagana jest odrobina inteligencji, wyczucia, taktu i doświadczenia. Wróć do punktu 5, zamień Jankiela na mistrza Kreta.


Dziękuję za uwagę.
Jeśli dokładnie przeczytałeś ten tekst już wiesz jak być zabawnym.
Wykorzystaj tę wiedzę w praktyce.
Powodzenia!
Ostatnio zmieniony przez ChodnikowyWilk 2017-04-10, 19:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 19:18   

ChodnikowyWilk napisał/a:
chcecie być zabawni?


nie

ChodnikowyWilk napisał/a:

Chcecie należeć do forumowej elity zabawiaczy i dowcipnisi?


nie

ChodnikowyWilk napisał/a:
Chcecie zmienić swoje forumowe życie?


nie

jeszcze jakieś pytania?

tak wlasciwie to nie aż taki zły poradnik
dobra robota Wilku
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 19:18   

"Znalazł prosty i skuteczny sposób jak być zabawnym. Kabareciarze go nienawidzą" :spiew:
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 19:35   

ChodnikowyWilk napisał/a:
chcecie być zabawni?


Dunno bro. A czy dostanę do Śmieszka berło?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 19:49   Re: Jak być zabawnym - poradnik

Wilku dziabnął taką lekturę, że aż Mietczyński się nad nim pochylił i ryczy z bólu jak ranny łoś. Poniżej macie jego streszczenie tego co najważniejsze
ProfesorNiczego napisał/a:
Widzisz że JankielKindybalista85 pisze zabawne teksty? Analizuj je i zrozum dlaczego są zabawne

Ja do dziś tego nie rozumiem ale chuj z tym.

[ Dodano: 2017-04-10, 20:51 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
O, to zupełnie tak samo jak Erwinda Mayakashi w One Piece of Yaoi Extra Extended Moyoboshi Kataya vol.25 gdy podniosła sukienkę i wtedy Youi Truashi son Kutayashi wsadził jej tam cebule. Nieobraną xDDDD

Lilka, Nadiru i Mackers pewnie wiedzą o co chodzi.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-04-10, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 19:55   

xDD

[ Dodano: 2017-04-10, 20:56 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
One Piece of Yaoi Extra Extended Moyoboshi Kataya
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-10, 20:22   

:happybday: :happybday: :happybday:
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 20:39   

I tak nie jestem zabawny. Chyba. Prawdopodobnie. Na pewno.
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6326
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 20:58   

Dzięki, ten poradnik odmienił moje życie. Daję okejkę.
_________________
.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 22:37   

Najs
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-10, 22:40   

ChodnikowyWilk napisał/a:
5. Nie uczysz się od najlepszych

Widzisz że JankielKindybalista85 pisze zabawne teksty? Analizuj je i zrozum dlaczego są zabawne.


Czemu tylko Jankiel? Dzie Smalec? Dzie Krok, którego teksty są cytowane po dziś dzień i mają stałe miejsce w niektórych sygnach?!
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
c1ick 


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 3490

Medale: Brak

Wysłany: 2017-04-11, 07:56   

wilczq wariacie xD mango telezakupy są twoje
_________________
no trudno
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 11:11   

Jakby jeszcze ta gruba baba, co w tym zjeboserialu o ślunzokach grała grubą babę żonę wąsatego wypłosza, przyszła do studia i się popuszczała z zachwytu co jakiś czas to już w ogóle 0-700 by nie wyrobiło z obsługiwaniem połączeń.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-04-11, 11:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dyniator 
Loża Szyderców
Lokalny Producent


Dołączył: 30 Gru 2015
Posty: 1442
Skąd: Krępa/Przemków

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 11:15   

Jeżeli kiedykolwiek poczułeś się bezużyteczny.. pomyśl o odpowiedzi "Nie" w tej ankiecie :spiew:
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 11:41   

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jakby jeszcze ta gruba baba, co w tym zjeboserialu o ślunzokach grała grubą babę żonę wąsatego wypłosza, przyszła do studia i się popuszczała z zachwytu co jakiś czas to już w ogóle 0-700 by nie wyrobiło z obsługiwaniem połączeń.


Ale koniecznie z Klaudiuszem z pierwszej edycji Big Brothera bo co to za telezakupy bez Klaudiusza




























_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2017-04-11, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 12:31   

DOKŁADNIE!
:haha: :haha: :git: :clap:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 12:52   

dyniator napisał/a:
Jeżeli kiedykolwiek poczułeś się bezużyteczny.. pomyśl o odpowiedzi "Nie" w tej ankiecie :spiew:


właśnie zaznaczyłem bo w sumie mi nic ten poradnik nie pomógł


a tych telezakupów z bercikową i tym łysolem nie widziałem nigdy?? Chyba
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 14:03   

subujcie, lajkujcie i widzimy się ponownie
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-11, 15:16   

A mnie nigdy tekst Janka nie rozśmieszył </3


No dobra, może czyta się je z uśmiechem :spiew:
_________________
Ostatnio zmieniony przez ProFace 2017-04-11, 15:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-04-13, 17:39   

Dzięki Pro. Doceniam.

A ja napiszę coś poważnie bo śmiech to jedyna rzecz warta naprawdę poważnego traktowania. Dopiero teraz bo za cholerę nie mogłem wcześniej znaleźć tego cytatu i sobie przypomnieć jak dokładnie szedł.

W każdym razie Patton Oswalt (nie wiecie kto to, to se wygooglujcie i przeczytajcie albo obczajcie jakiś jego - naprawde niezły- stuff) napisał kiedyś:

"WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE JEST ZABAWNA! To nie znaczy, że są złymi ludźmi, że są głupi, niespotrzegawczy, czy niekreatywni. Większość ludzi nie jest zabawna, tak samo jak większość nie potrafi grać na skrzypcach, grać w koszykówkę, przeprowadzić operacji mózgu czy wykonać milionów innych wokalnych, technicznych, estetycznych i kreatywnych czynności. Każdy jest inaczej utalentowany. Ale każdy chce być zabawny. I, z niewiadomych przyczyn, uważa, że ma prawo do bycia zabawnym. Ale bycie zabawnym to talent jak każdy inny. Niektórzy się z nim rodzą i potem, dzięki cierpliwości, pracowitości, ciężkiej pracy i setkom błędów, szlifują ten talent."

I on to pisał o byciu zawodowym komikiem ale słowa tyczą się bycia zabawnym w ogóle. Jak w tej koszykówce z przykładu. Są ludzie, którzy grają w nią obiektywnie gównianie ale są rewelacyjni z punktu widzenia amatorskiego dzieciaka w liceum. Do tej samej klasy chodzą też tacy, którzy nie potrafią utrzymać piłki do kosza w rękach. Za to mogą grać świetnie w nogę. A może nie, może są kurna ogólnorozwojowym łamagą sportowym. I może im z tego powodu smutno, może mają wyjebane. Ale w każdej klasie tych totalnych łamag będzie więcej, niż szkolnych LeBronów Jamesów. Na tym forum rysować potrafi kilka osób. Lepiej lub gorzej, ale potrafią. A są tacy co w odpowiednim temacie mieli jeden udany rysunek. Tak czy inaczej jest ich mniejszość. Bo każdym konkretnym talentem X jest obdarzona znaczna mniejszość społeczeństwa. Ale są talenty, o których uważa się, że każdy powinien je posiadać bo to naturalne jak oddychanie. Czymś takim jest jazda samochodem. Połowa ludzi mających prawko nigdy nie powinna go dostać bo to jebane beztalencia w tym temacie ale dostają to prawko bo tak się przyjęło, że prowadzenie samochodu to rzecz oczywista i niezbędna dla każdego współczesnego człowieka. I to samo jest z byciem zabawnym. Toż to przecież normalne. Jak można nie być zabawnym? Każdy jest! Śmiejemy się przecież non stop. Nie, nie każdy jest. To błąd myslenia wynikający z faktu, że posiadanie poczucia humoru jest mylone z byciem zabawnym. To, ze potrafisz się śmiać nie znaczy, że potrafisz planowo i z premedytacją rozśmieszać. Bycie zabawnym to jest taki sam talent jak wszystko inne. Robiąc z forum przykład: Nadiru umie rysować, ja jestem zabawny. To jest nasz talent. Ale to znaczy tylko tyle, że Nadir raz na czas narysuje coś zajebistego że każdy skraszuje na to jak Barbra na ekstra typka w jej guście, a ja napiszę coś, że lecą non stop gify ze śmiejącymi się mudżinami i ten tekst pamięta się od 2013 roku, gdy tu dołączyłem. Zdecydowana większość rysunków Nadiru i moich żartów jest zaledwie dobra, spoko, fajna, trafiająca w konkretny punkt w konkretnym czasie, niezła. I raz na czas ja powiem coś kompletnie zjebanego mimo, że myślałem że to świetny żart a Nadiru coś schrzani aż w temacie pyta co jest nie tak z tym obrazkiem? Ale ona cały czas rysuje a ja cały czas żartuje bo to po prostu naturalnie umiemy. W tym sensie, ze dopracowanie konkretnego "dzieła" to masa roboty ale Nadiru jak zechce to złapie ołówek i w 10 sekund zrobi pare kresek, ktre w porównaniu do rysunkowego skilla zdecydowanej większości, będzie ekstra rysunkiem. A ja otwieram gębę, siadam do klawiatury i nie mysląc nawet coś palnę i zazwyczaj reakcją jest uśmiech. To nie znaczy, że reszta powinna nigdy nie wziąć do ręki ołówka i zamknąć mordę. Nie. Po prostu najczęściej wyjdzie im coś w stylu kutasa nabazgranego na ostatniej stronie zeszytu. I ten kutas czasem wyjdzie jak dzieło sztuki i czasem rozbawi do łez. Każdy czasem ekstra zażartuje, narysuje coś ciekawego tak jak każdy czasem trafi za 3 mimo że totalnie nie umie grać w kosza. Po prostu Nadiru i ja trafiamy zdecydowaną większość takich rzutów. Nie każdy jest zabawny. Ale i bardzo mało ludzi jest totalnie nieśmiesznych. Ale jeśli na 100 rzutów za 3 i na 100 żartów trafiasz raz i raz ktoś się uśmiechnie to dopiero wtedy daj sobie spokój w chuj. Bo wtedy to już naprawdę tylko drażnisz tych, którym blokujesz boisko. Tyle.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2017-04-13, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.089 sekundy. Zapytań do SQL: 37