Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Podjebali polsat z powodu transmisji zawodów w CSGO
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 18:46   Podjebali polsat z powodu transmisji zawodów w CSGO

Buractwo i cebula level hard.

Cytat:
Telewizja powolutku otwiera się na e-sport, a przeciętni obywatele mają szansę przekonać się, że gry to nie tylko bezsensowna przemoc i strata cennego czasu. Konkurencja Polsatu, który dał szansę tej „dyscyplinie”, nie śpi, czego owocem jest donos złożony do KRRiT przez Fantasy Expo.

Jakiś czas temu władze Polsatu ogłosiły, że w ich przytulnym gniazdku znajdzie się miejsce dla e-sportu, raczkującego w polskiej telewizji. Z uwagi na fakt, że poprzednie transmisje tego typu okazały się dużym sukcesem, stacja weszła w posiadanie praw do transmisji ELEAGUE Major, a co za tym idzie – do pokazania widzom rozgrywek w Counter Strike: Global Offensive, w których brał udział między innymi polski zespół Virtus.pro. Nie było to jednak na rękę konkurencji w postaci Fantasy Expo – organizator e-sportowych turniejów postanowił donieść na Polsat do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Co zawierało przygotowane przez nich pismo? Przede wszystkim zarzuty wobec epatowania przemocą przez wyżej wymienioną grę:
Małoletni, jako osoby o dużej wrażliwości, tendencji do przeceniania poziomu własnej dojrzałości oraz niższym poziomie zrozumienia konsekwencji podejmowanych decyzji, są szczególnie narażeni na przekazy pełne przemocy, fikcyjnych zabójstw, działania w sposób podstępny. A na tego rodzaju działaniach opiera się rozgrywka w CS:GO.
Na tym jednak nie koniec. Fantasy Expo odwołuje się również do podstawowych oskarżeń, jakie od lat stosuje się przeciwko grom wideo:
Nie bez znaczenia jest też postępująca – szczególnie wśród młodszych przedstawicieli polskiego społeczeństwa – tendencja to przenoszenia do wirtualnej rzeczywistości mediów społecznościowych, gier on-line, itp. dużej części swojego życia, a także głównych kanałów nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoznać się z pełną treścią opisywanego dokumentu, do którego dotarł Grzegorz Marczak z serwisu Antyweb.pl.


Rezultat tego wszystkiego był taki, że ELEAGUE Major było transmitowane w Polsacie dopiero po 23:00 – wcześniej można było obserwować zmagania profesjonalnych graczy jedynie na Twitchu. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że to właśnie do Fantasy Expo należy serwis esportnow.pl, którego działalność opiera się na dwóch filarach, jakimi są e-sport oraz... Counter Strike: Global Offensive, a jednym z ambasadorów firmy jest Piotr "Izak" Skowyrski, którego powinni kojarzyć nie tylko fani niezwykle popularnego w naszym kraju CS:GO. Sam zainteresowany nie odniósł się jeszcze do całej afery.
Ostatnio zmieniony przez ChodnikowyWilk 2017-02-20, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 18:56   

Nie lubię esportu, ale zachowanie poniżej poziomu dzikich węży.
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-20, 19:01   

Boszsz, CS:GO :roll: Nawet mi nie szkoda, że to zaorali.
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 19:02   

To nie jest zaoranie gry, tylko ludzi, którzy na jej popularności skorzystali. I to zaoranie tylko dla własnej korzyści.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mormegil 2017-02-20, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-20, 19:06   

 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 19:27   

Cytat:
Małoletni, jako osoby o dużej wrażliwości, tendencji do przeceniania poziomu własnej dojrzałości oraz niższym poziomie zrozumienia konsekwencji podejmowanych decyzji, są szczególnie narażeni na przekazy pełne przemocy, fikcyjnych zabójstw, działania w sposób podstępny.

Ale emitowanie filmów z przemocą i wulgarnym językiem o godzinie 20.00 już jest ok?
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 19:43   

Izaka lubię, ale widać jest niezłym chujem.
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:19   

Marcin55522 napisał/a:
Izaka lubię, ale widać jest niezłym chujem.


Bo jest. Kolega mi opowiadał, jak wybił się dzięki pewnej grupie (na co pokazał mi dowody) a potem położył na nich chuja i udaje, że ich nie zna. Do dziś są pokłóceni.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:22   

Ja typa nie lubię od kiedy go pierwszy raz zobaczyłem, może i umie grać ale jest zjebany xD
_________________
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:23   

Też byście tacy byli, jakby Wasz ojciec chciał Was poświęcić płonącemu krzakowi. :troll:
_________________
 
 
Marcin55522 
Loża Szyderców


Wiek: PNE
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 3511
Skąd: Jestem?

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:34   

Ale fajnie komentuje
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:38   

kto to kurwa jest izaak
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:44   

Zaknafein, https://www.youtube.com/user/issacc87
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 20:44   

lol polski jutuber z milionem subów cotosiedzieje
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 21:23   

Lel, turnieje CSa są zajebiste.
Spore emocje :D Nie wiem o co Ci chodzi Lizka.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-20, 21:34   Re: Podjebali polsat z powodu transmisji zawodów w CSGO

Nie no to jest czyste chamstwo. Najśmieszniejsze, że firma z branży sama na siebie sra, bo przywołuje skretyniałe argumenty o 'szkodliwości gier'. K P I N A

A może ja też bym wolała sobie obejrzeć turniej csika w TV? Co prawda nie gram, nie interesuję się specjalnie ale takie gierki jednak mają w sobie te emocje i lubię sobie patrzeć w TV jak przyjeżdżam raz na 2 miesiące do domu. Mogłabym sobie usiąść z matką przed TV i jej pokazać nawet (bo prędzej usiądzie przed TV niż przy kompie).
Ludzie nieraz się dziwią czemu e-sport jest na marginesie, nie jest w TV itd. a to właśnie dlatego u nas w kraju nie podejmuje się takich inicjatyw. Bo jakieś cwele na ciebie doniosą. Monopoliści TFU!
_________________
 
 
L - a 


Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 990

Medale: Brak

Wysłany: 2017-02-21, 08:43   

Adijos napisał/a:
Lel, turnieje CSa są zajebiste.
Spore emocje Nie wiem o co Ci chodzi Lizka.

Dla mnie CS był emocjonujący jak miałam 12 lat i chodziłam do pobliskiej kafejki internetowej, żeby w niego grać ^^"
Teraz jest dnem w porównaniu do tego co oferuje rynek FPSów.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-21, 12:42   

A tak poza tym tylko Quake III: Arena.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mormegil 
merungl


Wiek: 21
Dołączył: 07 Sie 2015
Posty: 4613

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-21, 13:53   

^ :piwo:
_________________
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2017-02-21, 14:00   

Niech sobie bedą i zawody w lola czy w minecraft, nie widzę problemu, by emitować w polskiej telewizji, czemu nie? Wolałabym oglądnać to niż trudne sprawy.
Tylko Fantaśy Expo moze mieć monopol na emitowanie takich zawodów?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 32