Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Vox populi
Autor Wiadomość
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 14:05   Vox populi





Moja oddolna inicjatywa, więc dotyczy wyłącznie głównych ustawianych przeze mnie.



Wielu z Was narzeka, twierdzi, że poziom na Mistrzach spadł, spora grupa w ogóle już tam nie zagląda. Daję Wam szansę na wpływ na ów poziom. Moja propozycja jest taka - przeglądacie w wolnych chwilach Poczekalnię, podajecie mi dwa screeny, które Waszym zdaniem powinny bezwzględnie wejść na główną.
Nie interesuje mnie, jak wybierzecie dwa spośród wszystkich - możecie robić głosowania, whatever, ja w chwili ustawiania głównej chcę dostać od Was dwa linki. Jeśli screeny będą pokrywać się z tym, co i ja bym ustawiła, trafią na sam początek pierwszej strony.
Jeśli w międzyczasie ustawi je ktoś inny, poproszę o kolejny link - może wejdzie do Poczekalni coś nowego fajnego, może po prostu trzeci z kolei przez Was wybrany.

Warunki, które muszą spełniać screeny - nikogo w sposób bezpośredni nie obrażają, nie są jawną manifestacją polityczną, nie mają nacechowania religijnego, nie mają bardzo słabej oceny. Wam nie muszę mówić, że nie mogą to być memy itp. W sytuacji sabotażu (ocena -10/10, riposta typu: "haha jesteś posrany xddd" itp.) oczywiście nie ma szansy na główną.

Na razie jednorazowa akcja, kolejną główną mam 09.12. i do tego czasu proszę o dwa linki - jeśli będzie zainteresowanie nie widzę problemu, żeby kontynuować ten schemat.

Dajcie znać, czy jesteście tym w ogóle zainteresowani, jeśli tak to do dyskusji powstanie inny temat, w tym będą tylko te konkretne linki.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2016-12-03, 14:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 14:09   

Super pomysł :ok:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 14:12   

No właśnie takiego admina Mistrzowie potrzebowali :clap: Kogoś od środka znającego użytkownikowi i ich opinie na temat skrinow. Dobry pomysł, będę podrzucal.

[ Dodano: 2016-12-03, 14:13 ]
A to już tylko ty układasz główną, czy z wlszem na zmianę?
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 14:19   

Więcej osób jest w tej chwili zaangażowanych w ustawianie głównej (stąd różnice w charakterze screenów pojawiających się na niej), w tym miesiącu mam 5 dni "na start", w przyszłości prawdopodobnie będzie więcej.
Czytaj pierwsze zdanie. ;)

[ Dodano: 2016-12-03, 14:23 ]
Jeśli sporo osób zaangażuje się w wyławianie perełek, możliwe, że w przyszłości będę przyjmować więcej niż dwa.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2016-12-03, 14:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 15:47   

http://mistrzowie.org/680889/Popyt-na-brzydote
http://mistrzowie.org/680864/Bezuzyteczny-talent
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 15:57   

http://mistrzowie.org/680...l-ciezkie-zycie
http://mistrzowie.org/680807/Skocznia-zamiast-ZUS
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 15:59   

Zrobiłam osobny temat - http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=3168

[ Dodano: 2016-12-03, 16:03 ]
A i dla jasności, tutaj chcę od Was zbiorczo dostać 08.12. dwa (no dobra...)... TRZY linki screenów, które na pewno znajdą się na głównej. Indywidualne zgłoszenia bez poparcia innych userów to za mało, żebym na tej podstawie wrzucała na główną niezależnie od swojej opinii, że zacytuję z FAQ:

Cytat:
Wojtek: - Ja p***dolę, co to gówno robi na głównej? A w poczekalni tyle zajebistych skrinów. Admin, obudź się!
Admin: - Które to są te zajebiste skriny?
Wojtek: - X, Y i Z.
Admin: - Dobra, wrzucam na główną.
Jarosław: - K**wa, co to za gówniany skrin ten X? Ja p***olę, a takie świetne jak C i D trafiły do archiwum! Admin, nie śpij!
Mirosław: - Co to Y robi na głównej? A moje genialne E, F i I dalej w poczekalni k**wa...
Bolesław: - Admin to lama, dziecko neo i szop pracz, skoro umieszcza takie skriny jak Z. Mój J miał sto procent plusów i poszedł do archiwum.
Admin: - Macie rację, C, D, E, F, I i J zasługują na główną.
Jerzy: - Przeglądając C, D, E, F, I i J myślałem że to archiwum, a to pierwsza strona głównej. K***wa, co tu trafia?
Asia: - X jest zajebisty, Y strasznie ch***owy, a Z jest od pasa w dół zajebisty, a w górnej części ch***owy.
Romek: - Daję plus, bo mam te wszystkie literki u siebie na klawiaturze jak trzymam Shifta.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Ascara 2016-12-03, 16:04, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-03, 16:04   

To z solejukiem świetne, popieram
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-08, 14:26   

Wasze propozycje już dawno weszły na innych zmianach. :D Od jutra do niedzieli włącznie ja ustawiam główną, więc jak wyżej.

W temacie http://forum.mistrzowie.org/viewtopic.php?t=3168 spróbujcie wybrać top 6-9 (wpuszczę 9 jeśli faktycznie uznam, że są dobre) poczekalni, w przeciągu tych 3 dni wejdzie. Warunek - poparcie kilku osób, bo jeśli ma je wrzucić jedna osoba to wyjdzie na to samo co ustawienie autorytarne przeze mnie. Do boju, macie wpływ na główną!

[ Dodano: 2016-12-08, 14:33 ]
PS. A najlepiej powrzucajcie coś, bo posucha straszna w poczekalni.
_________________
 
 
Mańka 
Überszlachta
Misia


Wiek: 100
Dołączyła: 28 Gru 2015
Posty: 6409

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-12-08, 14:43   

Gdy coś mi w ręce wpadnie to wrzucam :D
_________________
"Czasami konflikty muszą wybuchnąć tylko po to, żebyśmy wszystkiego nie robili sami jak takie osiołki".

"Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim - nisko się kłaniacie".
Mikołaj Rej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.058 sekundy. Zapytań do SQL: 25