Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Atak w Orlando
Autor Wiadomość
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-13, 10:15   Atak w Orlando

http://wiadomosci.gazeta....elne-media.html

Cytat:
w strzelaninie zginęło 50 osób; 53 są ranne
władze: To najbardziej krwawa strzelanina w historii
do masakry doszło w gejowskim klubie Pulse w Orlando
napastnik, 29-letni Omar Mateen, wziął zakładników
mężczyzna został zastrzelony przez policjantów
odpowiedzialność za atak wzięło Państwo Islamskie


Ostatnio miała miejsce masakra gejów w klubie. Muzułmanin, w imieniu ISIS, wszedł i rozstrzelał ludzi. To jest po prostu straszne, do czego ludzie są zdolni... Była żona tego faceta twierdzi, że był chory psychicznie. Teraz nasuwa się pytanie - wina psychiki czy ideologii islamskiej? Nie chcę oceniać, czy islam to istne zło i tak dalej, a każdy muzułmanin to terrorysta. Jednakże ciężko nie odnieść wrażenia, że właśnie tak jest.
Najbardziej porażający są ludzie, którzy cieszą się z tej masakry oraz wypisują rzeczy temu podobne:



Najgorsze jest to, że ja znam tego typa OSOBIŚCIE. Skąd? Ano z KORWiN... Teraz, gdy już zmądrzałam, dojrzałam i zaczęłam na nowo dostrzegać racjonalnie co się dzieje w okół mnie, to widzę jak spierdolone jest środowisko polskiej prawicy, narodowcy etc. Przykro mi, że kiedyś byłam podobna, chociaż nie tak skrajnie zidiociała.


http://natemat.pl/182317,...y-syna-do-matki

Cytat:
To największa tragedia w Ameryce od lat. Zamachowiec Omar Mateen wszedł do gejowskiego klubu i otworzył ogień. Zabił 50 osób, ponad 53 ranił. Prawdopodobnie jedną z ofiar jest Eddie, który w chwili ataku skontaktował się z matką. Ta pokazała mediom SMS-y, które wymienili.
"Mamo, kocham cię" – taką wiadomość o 2 nad ranem odebrała Mina. Jej 30-letni syn był wtedy w klubie Pulse. Właśnie tam doszło do strzelaniny. Nie mogła się dodzwonić, zapytała więc SMS-em, czy wszystko w porządku. Dowiedziała się, że Eddie schował się w toalecie i próbował powiadomić policję. O 2.39 napisał: "On tu idzie. Zaraz zginę". Dodał jeszcze, że wśród czekających na pomoc jest mnóstwo rannych. Przed 3 chłopak zamilknął. Nie wiadomo, co się z nim stało. Kobieta nie traci jednak wiary, że odnajdzie się cały i zdrowy.
Omar Mateen miał jeden cel - zabić jak najwięcej ludzi. Chciał udowodnić swoje oddanie Państwu Islamskiemu. Według jego byłej żony, był niezrównoważony psychicznie, w trakcie ich małżeństwa bił ją, okazywał też pogardę wobec społeczności LGBT. To najbardziej krwawy incydent z użyciem broni palnej w historii USA.
_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-13, 11:14   

Cytat:
Teraz nasuwa się pytanie - wina psychiki czy ideologii islamskiej?


Zakładając, że fanatyzm to choroba psychiczna, to odpowiedź nasuwa się sama: Jedno i drugie.

No cóż, reprezentanci ISIS znowu dają o sobie znać. Takiego muzułmaninem nie nazwę. Dlaczego? Otóż jest różnica między wierzącym, a radykalnym fanatykiem. W kościele też można zrobić podział na katolików, których wiara jest godna naśladowania i skłania ich do czynienia dobra. A są też katole, którzy Bogiem i kościołem (głównie tym drugim) zasłaniają swoją nienawiść do innych (o tym jeszcze będzie wkurw). Tutaj też zawsze rozróżniam: są muzułmanie (tak, istnieją dobrzy muzułmanie, których wiarę można podziwiać! Przykład: Mo Farah - brytyjski biegacz długodystansowy) i są islamiści, którzy zabijają "w imię Boga".
Kurwa! Jak posranym umysłem trzeba być, by siać nienawiść i śmierć "w imię Boga"?! Czy to bóg taki zły? Czy po prostu spaczony umysł ludzki źle zinterpretował słowo boże? Nigdy nie zaakceptuję zasłanianie swojej nienawiści do innych bogiem.

No i, ja pierdolę, znowu moja ukochana prawica dała popis w swojej reakcji na ten zamach. Już komentarze "Nie szkoda mi ich, to byli homosie i pewnie lewactwo.". Wiecie, co wam powiem? Bardziej niż lewactwo to mnie wkurwiają prawusy, zwłaszcza ostatnio. Lewaki może i są na ogół miękkimi fajami, które pojęcie tolerancji i równości karykaturalnie przeinterpretowali. Pewnie znowu z tego powodu będą robili jakieś głupie akcje na facebookach itp. (czyżby powrót tęczowej flagi na zdjęciach profilowych się szykował?). Ale oni chociaż nie cieszą się z cudzej śmierci. Ach ten konflikt wewnętrzny prawicy: Smucić się, że ISIS się rozprzestrzenia? Czy może bardziej świętować, że rozstrzelano gejów?
A potem dumni będą chodzić do kościółka i gadać, jacy to oni są dobrzy, głęboko wierzący i tacy KATOLICCY! No cóż... taki pozytyw, że oni swojej nienawiści nie przemieniają na zamach.
I jeszcze to gadanie o tym, że mogli się obronić. Tak, powodzenia, bo to tak łatwo uchronić się przed szalonym i doskonale przygotowanym zamachowcem z karabinem. No to oni odpowiedzą "No to powinno być pozwolenie na broń, a lewactwo wciąż tego zabrania!". I co? Wszyscy ludzie by sobie chodzili z pistoletami do sklepów, kościołów, na uczelnię i do pracy? Piękna wizja, nie ma co. Albo najlepiej to na koncercie lub na imprezie. A jeszcze pijany delikwent z bronią się upije i postanowi dla beki sobie z niej strzelić.

Najbardziej jednak człowiek sobie sprawę z powagi sytuacji, kiedy nie widzi garść statystyk głoszących, ile osób zginęło, a ilu rannych. Niezwykle uderza przytoczenie SMS-ów jednego z obecnych w klubie. Dlatego zwracam się do was, drodzy forumowicze ze szczerym, płynącym prosto od serca życzeniem: Jeśli jesteście rodzicami (albo będziecie), to błagam wszelkie bóstwa i siły władające naszym światem, by żaden z was nigdy nie musiał być w takiej sytuacji, że wasze dziecko do was wysyła (być może ostatnie) SMS-y z treścią "Zaraz zginę". To jest takie moje pragnienie dla całego forum: Byście nigdy tego nie doświadczyli. No i sobie tego też życzę: Obym ja nigdy czegoś takiego nie doświadczył.

Niech wszyscy zmarli spoczywają w pokoju. A ci, co przeżyli i zostali ranni, oby doszli do siebie.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-13, 11:57   

Szyszek napisał/a:
Tutaj też zawsze rozróżniam: są muzułmanie [...] i są kebaby

Poprawiłem.

No co poradzisz, nasza prawica tak bardzo aktywna politycznie, ho ho ho, zginęły geje-lewusy, ho ho ho.
Ciekawe jak cwaniaki by się zachowali gdyby to oni byli zaatakowani przez takiego kebaba w miejscu, z którego nie można tak łatwo uciec.
Może lepiej skończę już pisać, bo serio sytuacja wkurwia.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2016-06-13, 19:05   

Reddit cenzuruje jakiekolwiek wzmianki o strzelaninie w Orlando. Jedynym subredditem, w którym obecnie można o tym rozmawiać, jest /r/The_Donald.
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-13, 21:06   

BRAK SŁÓW



_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-13, 22:06   Re: Atak w Orlando

Mistress9 napisał/a:

Najgorsze jest to, że ja znam tego typa OSOBIŚCIE. Skąd? Ano z KORWiN... Teraz, gdy już zmądrzałam, dojrzałam i zaczęłam na nowo dostrzegać racjonalnie co się dzieje w okół mnie, to widzę jak spierdolone jest środowisko polskiej prawicy, narodowcy etc. Przykro mi, że kiedyś byłam podobna, chociaż nie tak skrajnie zidiociała.



Do póki JKM'a popieralo 0,5% spoleczenstwa, to mozna bylo jego wyborcow nazwac inteligentnymi, jak popiera go 4-5% to wiadome jest to, że duza część wyborców to są debile.

Zresztą, kij z tym, że popieraja masakre homosiów w USA, coraz więcej nie rozumie o czym pisze itd. zwolennicy JKM coraz czesciej dorównuja swoją głupotom zwolennikom PiS, juz chyba tylko kodziarze i zwolennicy partyj typu razem itd. są głupsi. Sam JKM akurat popierdolencem nie jest, z tym, że znaczna część jego wyborcow ma juz inne poglady niz on sam.

Szyszek napisał/a:

I jeszcze to gadanie o tym, że mogli się obronić. Tak, powodzenia, bo to tak łatwo uchronić się przed szalonym i doskonale przygotowanym zamachowcem z karabinem. No to oni odpowiedzą "No to powinno być pozwolenie na broń, a lewactwo wciąż tego zabrania!". I co? Wszyscy ludzie by sobie chodzili z pistoletami do sklepów, kościołów, na uczelnię i do pracy? Piękna wizja, nie ma co. Albo najlepiej to na koncercie lub na imprezie. A jeszcze pijany delikwent z bronią się upije i postanowi dla beki sobie z niej strzelić.



Większość takich zamachow ma miejsce w szkołach, szpitalach itd. zasadniczo kazda duza masakra w USA miala miejsce tam gdzie ludzie nie mogli nosić broni, ten islamista byl zwyklem tchórzem bo porwał sie na nieuzbrojonych cywili (swoją drogą nie wiem czemu niektorzy twierdza, że homoś musi być koniecznie lewakiem), jeszcze Arabów którzy strzelali do Amerykanów w Iraku to można szanować bo oni walczyli z okupantem niczym Armia Krajowa, ale to co wyczynia ISIS to zwyczajne tchórzostwo.

Śmiem twierdzić, że gdyby ten islamista strzelal do ludzi na ulicy to ktoś by go zastrzelil, gdyby co czwarta osoba w tym klubie miala bron to prawdopodobnie też ktoś by go zastrzelil.

A taki jelop jak Obama po tej masakrze znowu pieprzy o utrudnianiu dostepu do broni...

Jakby Obama mial jaja to zniszczylby ISIS

________________________________________________________

P.S. Ta masakra rozwiewa juz watpliwosci co do wyników wyborów prezydenckich w USA.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 01:08   

WojtekVanHelsing napisał/a:
4-5%


*4-4,76%
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 01:34   

Wiem, że temat nie sprzyja śmieszkowaniu, ale nie mogłem nie parsknąć śmiechem, kiedy dziś usłyszałem wypowiedź ojca zamachowca, mówiącego w pełnym oburzeniu, że jego syn bardzo źle zrobił, zabijając tych gejów bo przecież powinien ich osądzić sam Allah.

A europejska lewica hejtuje z całej siły katolików, za to robi wszystko, by muzułmanie czuli się w Europie jak u siebie, buduje im meczety i pilnuje, żeby czasem któregoś przypadkowo nie obrazić.
Islam taki przyjazny :ok:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 15:41   

V - r, Liczac niepelnoletni elektorat + korwinowcow ktorzy z roznych powodow zaglosowali na PiS lub szmata to 5% spokojnie.

Davos, Nie no, jego ojciec jak to z reguly maja w nawyku stare osoby nie byl narwany - To normalne, ze muzulmanie nie przepadaja za homosiami, ale niektorzy wiedza, ze Allah ich osadzi i pojda do piekla a niektorzy pomimo tego, ze w to wierza to chca ich wyslac szybciej do piekla.

Lewica w ogole kompromituje sie coraz mocniej, Obama po tym incydencie stwierdzil, ze nalezy utrudnić dostęp do broni lub calkowicie jej zakazać, ten debil nie zdaje sobie sprawe, że terrorysta zawsze zdobedzie broń a w przypadku gdy nie beda jej miec przecietniy mieszkańcy to takie masakry beda spotykane czesciej i beda brutalniejsze.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 15:43   

WojtekVanHelsing napisał/a:
V - r, Liczac niepelnoletni elektorat + korwinowcow ktorzy z roznych powodow zaglosowali na PiS lub szmata to 5% spokojnie.


Niewątpliwie tych, którzy zagłosowali na PiS, można nazwać debilami.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 15:57   

V - r, Tych którzy wierzą w jego program oczywiscie, aczkolwiek większość ludzi zaglosowalo na PiS zeby udupic PO. Jeśli mamy np 10 partyj ktore maja 4,9% poparcia to ich elektorat glosujac na nie pozwolilby byc moze utrzymac wladze dla PO a tak by juz nie.

Ogółem najwieksi debile mimo wszystko glosowali na PO
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:17   

Nie ma i nie będzie żadnego usprawiedliwienia dla tak strasznej zbrodni. Nie wiem co Ci ludzie mają w głowach, że są w stanie popełnić tak straszne i krzywdzące rzeczy.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:21   

Mackers napisał/a:
Szyszek napisał/a:
Tutaj też zawsze rozróżniam: są muzułmanie [...] i są kebaby

Poprawiłem.

No co poradzisz, nasza prawica tak bardzo aktywna politycznie, ho ho ho, zginęły geje-lewusy, ho ho ho.
Ciekawe jak cwaniaki by się zachowali gdyby to oni byli zaatakowani przez takiego kebaba w miejscu, z którego nie można tak łatwo uciec.
Może lepiej skończę już pisać, bo serio sytuacja wkurwia.


Jakbym mial broń która umie sie posługiwać to bym strzelal, Szyszek pierdoli na ten temat głupoty jak stara babka spod znaku tupolewa. Nie wiem jak mając mózg (Szyszek glupi mimo tego co napisal az tak bardzo jak co niektorzy sie nie wydaje) mozna twierdzic, ze latwy dostep do broni spowoduje zwiekszenie liczby przestepstw z jej udziałem i to w taki sposób, ze ludzie beda od tak do siebie strzelac... Przeciez to absurd jak cholera.

P.S. W ogóle tak swoją drogą to faktycznie dostaje niezlego raka jak czytam wypowiedzi wielu osob w necie, ale wiekszego raka dostalem jak czytam oskarzenia lecace w kierunki prawicy.

Otóż:

1. Do fanatyzmu prawicowego, lewicowego itd. ma sklonnosc mlodziez, jacys 60latkowe którzy tam cos pieprza to z reguly debile a mlodziez jest agresywna
2. To nie jest domena prawicy - Jesli jakis psychol zastrzelilby kilkaset osob na zjezdzie mlodziezowki KORWiN to z cala pewnoscia niektóry środowiska by to zachwalaly pod niebiosa
3. Zasadniczo idealogia prawicowa nie zaklada strzelania do homosii ani zadna organizacja prawicowa z poparciem wiekszym niz 1% tego nie pochwalila, to eksterministyczna część zwolennikow tych opcyj to pochwala.
4. Jakby nie spojrzec to niechec do LGBT jest spowodowana faszystowskim dzialaniem organizacyj LGBT
5. Lewica przesadza w druga strone, robiac z nich meczennikow bo byli homosiami.

[ Dodano: 2016-06-14, 19:22 ]
Ismailes, Wierzy, ze trafi do raju i, ze dokonuje tego bo jego Bog tak chce, tyle wystarczy.
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:23   

Wojtku, wiem, że robił to po to by trafić do raju pełnego dziewic, ale nie sądzę, by to się stało.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:26   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Szyszek glupi mimo tego co napisal az tak bardzo jak co niektorzy sie nie wydaje

On przynajmniej potrafi złożyć zdanie, a nawet nie przynajmniej, umie dużo ponad to, a ty nie potrafiąc nawet takich elementarnych rzeczy, pokazujesz, że nie jesteś osobą wystarczająco kompetentną żeby się wypowiadać na jego temat.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:27   

WojtekVanHelsing napisał/a:
akbym mial broń która umie sie posługiwać to bym strzelal

W tej sytuacji nikt poza kebabem nie miał broni.
Wymyśl coś realistycznego.
 
 
Ismailes 
Loża Szyderców


Dołączył: 26 Gru 2015
Posty: 1228

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:29   

 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 19:47   


#ignore
_________________
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 20:14   

Ismailes, dokładnie tak się dzisiaj czuję na forum.

_________________
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2016-06-14, 20:47   

Love178 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Szyszek glupi mimo tego co napisal az tak bardzo jak co niektorzy sie nie wydaje

On przynajmniej potrafi złożyć zdanie, a nawet nie przynajmniej, umie dużo ponad to, a ty nie potrafiąc nawet takich elementarnych rzeczy, pokazujesz, że nie jesteś osobą wystarczająco kompetentną żeby się wypowiadać na jego temat.


:hug:

Dobra, znowu temat zszedł na elaboraty Wojtka, które de facto nie mają większego sensu.

Swoje w temacie napisałem, mogę dać ignora.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.102 sekundy. Zapytań do SQL: 31