Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Lemmy Kilmister z grupy Motörhead nie żyje
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-29, 14:40   Lemmy Kilmister z grupy Motörhead nie żyje

Lemmy Kilmister lider zespołu Motörhead nie żyje. Legendarny twórca miał 70 lat. Lemmy Kilmister zmarł 28 grudnia na raka, o którym dowiedział się dwa dni wcześniej. W ostatnich latach Lemmy Kilmister, znany z rozrywkowego trybu życia, kilka razy przekładał trasy koncertowe z powodu stanu zdrowia, zdarzało mu się też przerywać koncerty.




"Lemmy czuje się dobrze, natomiast na pewno nie jest w stanie koncertować aż tyle, co kiedyś. Mimo to nadal daje z siebie wszystko. Pamiętaj, że on także śpiewa. Ja sobie mogę podłączyć gitarę do prądu i po prostu grać, a on musi zmagać się ze swoją fizycznością. Sposób, w jaki to robi, od zawsze mnie zachwyca" - mówił o stanie zdrowia Lemmy'ego Kilmister'a we wrześniowym wywiadzie dla Onetu Phil Cambpell, gtarzysta Motörhead.

- Trudno znaleźć odpowiednie słowa... Nasz wszechmogący, umiłowany przyjaciel Lemmy odszedł dziś po krótkiej walce z ekstremalnie agresywnym nowotworem - napisano na profilu facebookowym Motörhead. - Jesteśmy w zbyt wielkim szoku by wyrazić nasz smutek. Prosimy was grajcie głośno muzykę Motörhead, grajcie głośno muzykę Hawkwind, grajcie głośno muzykę Lemmy'ego Kilmistera. Wypijcie drinka. Rozmawiajcie ze sobą. Celebrujcie życie tak jak ten wspaniały człowiek. On właśnie tego by chciał.

Lemmy Kilmister zmarł po krótkiej walce z nowotworem

W informacji na Facebooku zespołu czytamy, że Lemmy Kilmister zmarł po krótkiej walce z niezwykle agresywnym nowotworem. W momencie śmierci grał w swoją ulubioną grę wideo, siedząc w domu wraz ze swoją rodziną.

Ian Kilmister, znany wszystkim jako Lemmy Kilmister zaczynał karierę w muzycznym biznesie jako techniczny Jimi Hendrix Experience. W 1972 roku dołączył do spacerockowej grupy Hawkwind, gdzie grał jako basista przez 3 lata. Wydał z kapelą album "Space Ritual". W 1975 roku grupa zrezygnowała z usług Lemmy'ego, więc ten założył nowy zespół, Motörhead. Kapela wzięła nazwę od piosenki ze strony B singla Hawkwind, którą napisał Kilmister.

Imienny debiut Motörhead ukazał się w 1975 roku. Od tego czasu zespół nazywany heavymetalowym (choć Lemmy nalegał by nazywać go rock'and'rollowym) wydał 22 albumy, na których znalazły się przeboje "White Line Fever", "Bomber" czy "Overkill". Największą popularność zdobyła jednak wielokrotnie przerabiana kompozycja "Ace of Spades" z tak samo zatytułowanej płyty z 1980 roku. Ostanie wydawnictwo Motörhead to album "Bad Magic" z 2015 roku.

Zespół Motörhead ostatnio odwiedził nasz kraj 6 lipca 2015 roku. Lemmy Kilmister i spółka zagrali w hali Torwar w Warszawie.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-29, 16:57   

Cokurwa? Lemmy nie żyje? no coś słyszałem że chory był, ale się na jesieni poczuł lepiej i z resztą ekipy płytę miał zacząć nową ogarniać.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-29, 17:04   


Zasnąć nie mogłem, gdy się dowiedziałem...

[ Dodano: 2015-12-29, 17:04 ]
A utworu z sygnaturki będę chyba codziennie słuchał

Everything changes, it all stays the same
Everyone guilty, no one to blame
Every way out takes you back to the start
Everyone dies to break somebody's heart
_________________
 
 
Hunter 
Mistrz nad mistrzami


Dołączył: 23 Gru 2015
Posty: 65
Skąd: Las

Medale: Brak

Wysłany: 2015-12-29, 18:22   

\m/
_________________
Jedną w życiu dziurkę miałem, jedną w życiu pokochałem i to był ten traf niewielkia a to dziurka od butelki
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-12-29, 20:27   

macbed napisał/a:

Zasnąć nie mogłem, gdy się dowiedziałem...


Ciekawe, bo mnie też bezsenność dopadła. Jak o piątej nad ranem zajrzałem na facebooka i zobaczyłem tę informację, to byłem w szoku.

Z całą pewnością jest to wielka strata dla światowego metalu. Niestety, Lemmy okazał się kolejnym, który przegrał walkę z nowotworem.

Pokój jego duszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.061 sekundy. Zapytań do SQL: 16