Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-29, 11:15
Bartko, zrób coś z sobą...
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 09:33   Bartko, zrób coś z sobą...

- mianujesz na admina ac hoc bez żadnej konsultacji z innymi adminami, ba, nawet bez konsultacji z samą tą osobą - jak sam zeznawał "nagle zauważył, że jest zielony"
- potem przez dwa dni nie dajesz nigdzie cienia powiadomienia o warunkach swojej decyzji - jedyne, co zrobiłeś to założenie jakiegoś tematu o quizie i wyjście, jakby nic się nie działo
- więc możesz w sumie nie wiedzieć, co się działo - Jankiel bawił się panelem administracyjnym i wyłączał użytkownikom elementy profilu według własnego widzimisię, przy tym odszczekując im na sb jak to on ma władzę a oni niech spieprzają
- potem Jankiel zrzekł się funkcji i każdy myślał, że przy Twojej kolejnej wizycie zostanie mu ona ściągnięta - tak się nie stało
- Jankielowi spodobała się nowa funkcja i poczuł, że skoro jest adminem to może obrzucać ludzi naokoło mięsem i ich szykanować

Moje pytanie tutaj - Bartku, co żeś najlepszego narobił?!

[ Dodano: 2015-06-12, 11:00 ]
Dorzucam tekst z sb, bo może zniknąć zanim zajrzysz

Cytat:
x e i [Wczoraj 23:47] JankielKindybalista85: Hmm?
x e i [Wczoraj 23:47] JankielKindybalista85: A no tak. Bartek był na forum a ja dalej jestem zielony:)
x e i [Wczoraj 23:47] SlownikOrtograficzny: Pozory mylo
x e i [Wczoraj 23:47] SlownikOrtograficzny: Chyba se jeszcze trochę pobędziesz.
x e i [Wczoraj 23:48] Mackers: 12 voltów zabija krowę przy drodze prądu tułów głowa
x e i [Wczoraj 23:49] JankielKindybalista85: Słownik wiesz coś? To daj cynk:)
x e i [Wczoraj 23:50] SlownikOrtograficzny: No zanim Bartek się skapnie, że żyś złożył rezygnację, to sporo wody w rzece upłynie.
x e i [Wczoraj 23:51] Mackers: łap: http://www.iceis.pl/cynk/cynk,_wzrostu.jpg
x e i [Wczoraj 23:51] JankielKindybalista85: :troll: To mu nie wiem, powiedzcie czy coś. I niech się zdecyduje. Albo niech mnie odzieloni albo podzieloni do konca i da mi osty bo znowu bede awatary blokował :troll:
x e i [Wczoraj 23:52] JankielKindybalista85: Mackers dzięki. dorzyć jeszcze trochę molibdenu.
x e i [Wczoraj 23:52] Szyszek27: Do rzyć? Ale po co sobie pakować molibden w rzyć?
x e i [Wczoraj 23:53] Mackers: http://glinka.chuma.pl/assets/molibden.jpg
x e i [Wczoraj 23:53] SlownikOrtograficzny: Napisz mu PW.
x e i [Wczoraj 23:53] Mackers: Sprytnie zakamuflowany jako kula bilardowa.
x e i [Wczoraj 23:55] JankielKindybalista85: Słownik niech Love napisze. :troll: Mackers molibden w życi to przepis na twardą dupę. A poza tym poluję dzis na główną więc będzie rano.
x e i [Wczoraj 23:56] Mackers: siódma dziura na stole bilardowym. :troll:
x e i [Wczoraj 23:56] SlownikOrtograficzny: Prawo Jankiela activated.
x e i [Wczoraj 23:57] Mackers: It's super effective.
x e i [Wczoraj 23:59] Mackers: Dobranoc.
x e i [Wczoraj 23:59] Szyszek27: Jankiel, czemu Love? Sam nie możesz napisać, skoro nie chcesz być modem?
x e i [Wczoraj 23:59] SlownikOrtograficzny: Branoc Makers :bye:
x e i [Wczoraj 23:59] Szyszek27: Dobranoc, Osamakrakers!
x e i [Dzisiaj 0:00] JankielKindybalista85: Dobranoc Mackers. Szyszek: Bo Love ma z tym problem. :) Ja se tam moge być zielony, w sumie whatever. A Ty też dalej sfoszony?:)
x e i [Dzisiaj 0:01] Szyszek27: A na co miałbym być sfoszony? Z tego, co pamiętam, to ty bardziej się fochałeś i frustrowałeś w ostatnich dniach :)
x e i [Dzisiaj 0:02] JankielKindybalista85: Wkurwienie a foch to dwie różne rzeczy drogi Szyszku:)
x e i [Dzisiaj 0:02] JankielKindybalista85: i niech będzie że ty też się nie fochasz tylko stoisz po stronie V - r bo masz na to obiektywne argumenty. :)
x e i [Dzisiaj 0:03] Szyszek27: Dlatego napisałem - frustrowałeś. Czytaj proszę uważniej nieco moje wpisy. :)
x e i [Dzisiaj 0:05] JankielKindybalista85: Bo były powody. forum było beznadziejne i nie do czytania... 4 dni z rzędu. Zapewne przesadziłem no ale powiedz mi szczerze: naprawde uważasz ze to było fajne, spoko, zajebiste, wszyscy się powinni cieszyć i nic nie było z forum opstatnimi dniami ani troszke nie tak?
x e i [Dzisiaj 0:05] JankielKindybalista85: i tylko ja się wkurwiałem na to czy może nie tylko ja. :)
x e i [Dzisiaj 0:07] Szyszek27: Owszem, były powody i to śmiało przyznaję. Ale dobrze, że ty też przyznałeś, że również przesadziłeś ze swoją irytacją. Wina leży po obu stronach i pogódź się z tym.
x e i [Dzisiaj 0:08] JankielKindybalista85: Jest po północy. Zaraz głowna, albo nie:)
x e i [Dzisiaj 0:09] JankielKindybalista85: Wina była po trzech stronach w takim razie: skro były powody to dlaczego nikt nic nie zrobił? Wiesz,z tych co mają zielone i czerwone nicki i od tego własnie są. Nic. Przez kilka dni. A powinni. A gdy ja coś zrobiłem to pretencha do mnie. no i to jest trochę nie halo. i tu szczególnie pozdrawiam Pannę Idealną. A teraz idę szukac głównej.
x e i [Dzisiaj 0:10] JankielKindybalista85: ... której nie ma za to pojawiły mi sie reklamy ktrych mi adblock automatycznie nie zablokował. nieładnie Wlszu nieładnie. :D
x e i [Dzisiaj 0:11] Szyszek27: Wow, usunąłeś avki dwóm użytkownikom. Zrobiłeś tak wiele. A od, jak ty to nazwałeś, Panny Idealnej się odczep.
x e i [Dzisiaj 0:12] JankielKindybalista85: Bo co? Panna idealna pyszczyła do mnie i potraktowała jak śmiecia co to ryja powinien zamknąć i piać z zachwytu że ona jest taka mądra. A ni chuja. Sorry... A skoro sam mówileś ze były powody do reakcji to czemu nick osta nie dał dwóm spamerom? byłoby po kłopocie.
x e i [Dzisiaj 0:14] JankielKindybalista85: Więc wybacz Szyszku ale zdecyduj się. Albo to była przesada w spamieniu i jakiś zielony ludek z Sanhedrynu powinien pojechac ostem i wtedy o co pretensje do mnie? Albo nie powinien bo nie było podstaw i wtedy mamy po prostu zupełnie różne widzenie na to co jest fajne na tym forum i trudno po sprawie, trzeba z tym żyć. :)
x e i [Dzisiaj 0:16] Szyszek27: Jestem zdecydowany. Ale ty nie nazywaj nikogo "Panem/Panią Idealną", bo sam lubisz gadać tak, jakbyś to ty wiedział zawsze najlepiej.
x e i [Dzisiaj 0:17] JankielKindybalista85: Powiem Ci tak: moim zdaniem mam podstawy by być na love wkurwionym. i bede ją sobie nazywał jak zechcę dopóki nie bedzie to wulgarne lub ordynarne. Tyle.
x e i [Dzisiaj 0:20] Szyszek27: Aha, piszesz, że ponoć zostałeś "potraktowany jak śmiecia". A co ma powiedzieć V - r? Chciał być miły, ale potem zapoczątkował tę głupią zabawę, ale niewinną (choć nieco irytującą, to fakt). I z czym się spotkał? Co niektórzy zaczęli wyzywać go od pajaców, a nawet ktoś, kogo uważał za kumpla, stwierdził, że od zawsze był pojebany. Ja bym się na jego miejscu czuł podle, gdyby mnie ktoś wystawił z powodu takiej błahostki. Dlatego trzymam jego stronę. Bo mi go szkoda. Nie chciał zrobić źle, a został potraktowany jak jakiś zwyrodnialec.
x e i [Dzisiaj 0:24] JankielKindybalista85: Szyszku no więc ponawiam pytanie: dlaczego nikt z zielonych nie powiedział po prostu: dosyć buły bo będa osty. po czym pada buła i jest ost. były podstawy, była mozliwość. nie ja jeden, co więcej nie ja pierwszy miałem na to wkurwa. Więc dlaczego ci co powinni nie wkroczyli i nie uspokoili sytuacji? Proste pytanie. W sumie bardziej do nich niż do ciebie. I fakt faktem, ja przesadziłem bo totalnie mnie wkurwiło zaspamienie forum mimo próśb moich i nie tylko by coś z tym zrobić. Bardziej nawet niż sam na bezczelnego spam V - r irytował brak reakcji na niego tych któzy powinni zareagować.
x e i [Dzisiaj 0:25] love178: JankielKindybalista85: Bo co? Panna idealna pyszczyła do mnie i potraktowała jak śmiecia co to ryja powinien zamknąć i piać z zachwytu że ona jest taka mądra.<- nie. pyszczyłam się do Ciebie i potraktowałam jak śmiecia, co ryja powinien zamknąć, bo jesteś śmieciem co ryja powinien zamknąć, nie muszę mieć ku temu żadnych szczególnych cech. A teraz morda w kubeł staruchu, nie zrozumiesz, że zachowywałeś się wbrew regulaminowi jako mod, bo szare komórki już się w suszone śliwy zamieniły i w dodatku będziesz jak mantrę powtarzał jaki to koniec świata, żeś się raz wkurwił, bo egocentryzm to sztandarowa cecha każdego staruszka. Skończ już albo cię zamknę.
x e i [Dzisiaj 0:26] JankielKindybalista85: Przecież sytuację można było uspokoic banalnie łatwo. Jak dziesiątki razy wczesniej 9acz ostatnio, nie wiem czy zauważyłeś, coraz rzadziej) i jak dziesiątki razy wcześniej nie byłoby żadnej sprawy. Ja cały czas stawiam to jedno pytanie. i za postawienie go love mnie objechała jak frajera tak na marginesie i za to mam do niej problem. i to wyczerpuje temat z mojej strony.
x e i [Dzisiaj 0:27] JankielKindybalista85: A czy ty własnie nie zlamałaś regulaminu love? :)
x e i [Dzisiaj 0:27] love178: Nie Jankiel. Nie zadajesz jednego pytania tylko objeżdżasz ludzi na lewo i prawo i trzepiesz sobie do tego jak się zachowałeś. Nara
x e i [Dzisiaj 0:28] ZróbmySobieKupę: ło co tu się odkurwia
x e i [Dzisiaj 0:28] Zaknafein: ^
x e i [Dzisiaj 0:29] Zaknafein: bier popcorna i czytaj
x e i [Dzisiaj 0:31] love178: Jeszcze najpierw pisze w temacie, że się zrzeka funkcji, a potem na sb, że "w sumie nic takiego nie powiedziałem". Został wybrany modem bez żadnej konsultacji z kimkolwiek, potem szperał w profilach innych użytkowników bez żadnej podstawy i jeszcze jego jaśnie łaskawiącym wytłumaczeniem się jest "bo nie wiedziałem jak się osta daje". Na odpowiedź na PW, że jak czegoś nie wie to niech się zapyta zaczyna nazywać "pannami idealnymi" a sam jest królem jaśnie panującym.


Odpowiedź na zarzuty o niereagowaniu:
Cytat:
x e i [Dzisiaj 8:52] c1ick: "[Dzisiaj 0:24] JankielKindybalista85: Szyszku no więc ponawiam pytanie: dlaczego nikt z zielonych nie powiedział po prostu: dosyć buły bo będa osty." WILKU OSZCZEGAU!
x e i [Dzisiaj 8:56] Moris299: Właśnie, miałem je już w nocy myślałem, że to mi sirsię czepsuło oś
x e i [Dzisiaj 9:02] ChodnikowyWilk: Ostrzegałem, ale już za późno, jak już wszyscy się wkurwili
x e i [Dzisiaj 9:06] Marcin55522: Wilku, jesteś dla mnie zaraz po Rudej najlepszym moderatorem :piwo:


Screen: http://s2.postimg.org/mykucrf55/image.png
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 14:33   

Bartek jako Sułtan tego forum ma chyba prawo robić co mu się podoba. Nie róbmy spiny bez powodu :-)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 15:59   

Z dwoma pierwszymi punktami pełna zgoda z Love. Działania Bartka były.... co najmniej niekonwencjonalne.

Dwa kolejne... Powiedzcie mi gdzie widzicie to "odszczekiwanie bo mam władzę" "inni niech spieprzają" "obrzucanie ludzi miesem" i "szykanowanie"? Poważnie. Bo ja nie widzę. Wskażcie mi jeśli się mylę, uznam błąd. Gdzie robię te rzeczy w przytoczonym fragmencie? Bo ja tu wg mnie zadaję słuszne pytania na temat działania forum. Oczywiście, jestem zirytowany cała sytuacją ale spokojny. Więc słucham.

Bo jedyną osobą która obrzuciła mięchem, pokazała żeby spieprzać bo ona jest ważna a także szykanowała jest Love w stosunku do mnie. Jeżeli się myle to bardzo prosze wyjaśnijcie mi jak wy byście to nazwali. Czy to było w porządku? Na jakiej podstawie wywaliła mnie z forum w pół zdania? Jakie punkty regulaminu złamałem? Co takiego strasznego zrobiłem w powyższej przytoczonej przez Love dyskusji że mnie wywaliła? Uważam że zrobiła to cąłkowicie nieśłusznie. Jesli miała rację, ok, przekonajcie mnie, jestem otwarty na dyskusję. Jeśli niesłusznie to niech za to beknie. Tyle z moje strony. tym bardziej że gdy usiłowałem z nią na spokojnie porozmawiac wczesniej na pw to zjechała mnie jak burą suke w stylu stul ryja plebsie a jak ci sie nie podoba to wypierdalaj. Oczywiście ujęła to tak ładnie jak tylko ona potrafi ale umiem wyciągnąc zamysł mówiącego z jego słów. A ja kolejny raz po prostu pytam o kondycję adminów na tym forum. Z pewnością w niecalkiem uprzejmej formie bo jestem tym wszystkim zirytopwany już od prawie tygodnia ale tylko pytam, tak jak wczesniej apelowałem by ktoś coś zrobił i pytałem czemu nie robi. również Love zadałem to pytanie. I co? Znowu ktoś mnie za to z forum wyjebie? to wszystko z mojej strony na temat wczorajszego skandalu.

Co do tego co zrobiłem V - r to fakt, to było głupie. powinienem był to rozegrac inaczej. Przepraszam.
ALE:
1) nie mozna powiedzieć że totalnie nie miałem prawa skoro bartek mi je dał - głupio bo głupio ale dał.
2) nie można powiedzieć ze jak nie wiedziałeś jak dac osta to trzeba było zapytać. Pytałem, sprawdzcie na szaucie, sprawdźcie u Chodnikowego na PW - nie doczekałem sie odpowiedzi (na szaucie, na PW dzieki za dpowiedź Wilku).
3) nie można powiedzieć że tylko ja odjebałem cała manianę. Nie tylko mnie wkurwiało to co się działo na forum, ten zalew spamu nie do wytrzymania, również wiele innych osób miało dość.
4) nie mozna powiedzieć ze wpadłem i zacząłem szykanować bo dostałem władzę - czy przez dwa dni nie psiywałem postów z apelami by zieloni coś zrobili? czy nie robili tego inni? Czy nie napisałem PW do Ciebie Słowniku? Napisałem. Jaka była wasza reakcja? Żadna.
5) I to właśnie rozwaliło mnie dużo bardziej niż ten spam. Czemu nikt nic nie zrobił z takim nawałem szajsu demolującym forum? Przez tyle dni, mimo sygnałów. kolejny raz was po prostu pytam? Nikt nie zrobił nic, a jak ja zrobiłem coś, fakt że głupio, to pretensje sa do mnie. to jest troszke nie w porzadku.
6) jesli jesteś adminem obowiązują Cie pewne kanony zachowania i nie możesz sobie pzowolic na wszystko co zwykły użytkownik. Tak traktowac ludzi mogą sobie użytkownicy między sobą a nie Love czy którykolwiek zielony mnie czy innego uzytkownika jak zostałem potraktowany. Pytam ponownie o podstawę prawną zdezaktywowania mnie dziś po północy.
7) nie może byc tak, że gdy się tłumaczę komuś (wiecie komu) na spkojnie, żeby wyjaśnić, z dobrymi intencjami na PW to słyszę szyderę w stylu nie zachowuj sie jak uczniak do mamusi, trzeba było to zgłosić ze jest źle. A przepraszam, modzi nie są od tego zeby samemu widzieć bez zgłaszania? Chyba to jest wasza robota. więc oczywiście, nie znam się, nie orientuję sie, byłbym beznadziejnym modem ale czy to znaczy ze nie mam zdolności zobaczenia ze na forum coś działa nie tak? Czy to jest powód by mnie zjechać jak śmiecia? I to ustami administracji forum? więc odpowiedziałem, że owszem zgłaszałem i czemu nikt z tym nic nie zrobił. i na to dostaję zjebę że chuja się znam więc powinienem się zamknąć. Czy to jest w porządku? Znowu, tylko pytam.



Ps. Kto i kiedy mnie odblokował?
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2015-06-12, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:22   

Jak dla mnie po prostu nie było za co im dać warna. To że na końcu każdego zdania dawali tę emotkę nie uprawniało nikogo z nas do dania ostrzeżenia. Co innego spam w stylu "buła :I" "goń się", dałem ostrzeżenie że jak to się powtórzy to polecą warny, i tutaj biję się w pierś bo zrobiłem to za późno, powinienem ja albo ktoś z nas wcześniej zareagować, masz rację.

Co do reszty się nie wypowiadam.

JankielKindybalista85 napisał/a:

Ps. Kto i kiedy mnie odblokował?


Bartek rano, zobacz sb.
Ostatnio zmieniony przez ChodnikowyWilk 2015-06-12, 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:24   

Wilku bo tu nie chodziło o to, ze oni kogoś obrażali czy coś, to było w gruncie rzeczy nieszkodliwe. Ale ILOŚĆ. i premedytację tej dwójki. Tym razem ilośc była szokująca. jeśli ponad połowa urobku dnia składa się z takiego bułowania, tylko i wyłącznie z tego i to przez 3 dni z rzedu to czwartego można się wkurwić a piątego wkurwić się że nijak się to nie zmienia choć są od zmiany tego powołane osoby. i to właśnie się stało. A szóstego dnia można się wkurwić że jedna z tychże powłanych osób sama zachowuje się skandalicznie, przeczac wszelkim standardom swojego stanowiska. I to dzieje się teraz.

Tym konczę, wyjasniłem swoje stanowisko. teraz pora na wnioski i konsekwencje.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2015-06-12, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:25   

Ok, ja nie mam do ciebie pretensji o to że tak się zachowałeś. To sprawa między tobą a Love, i ja się nie mieszam.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:29   

Jestes wmieszany jako admin forum. Sorry. Albo ona miała rację wywalając mnie więc jestem tu na nielegalu i powinieneś mnie wypierdolić z forum w tym momencie zamiast ze mną gadać albo nie miała racji i powinna beknąć za bezprawie. To jak się zachowała, ta kategoryczność, bez względu na to komu zostanie przyznana słuszność, zamyka po prostu inne opcje, zamyka drogi kompromisu. Albo albo. Wybacz ale nie odpuszczę. Chyba że jak napisałem w poście pwyższym ktoś mnie rpzekona że Love ma 100% racji a ja się mylę.

A na pewno powinniście sobie obgadać to w piwnicy, wszyscy, dla dobra forum. Całą sytuację i to od początku. od poczatku spamu, jego rozwoju, trwania, reakcji na to użytkwników, reakcji bartka, mojej reakcji i tego co potem. bo to jest ciąg zdarzen pokazujących ze forum nie działa jak powinno. więc autentycznie dla jego dobra przeanalizujcie sobie na spokojnie sytuację.

Więc jeśli zaraz znowu nie zostanę wyrzucony z forum (a wczesniej prosze mi dostarczyć uzasadnienie wczorajszej decyzji (a mam do tego prawo, przeciez do byle osta piszecie jakie punkty regulaminu zostały złamane)- przecież Love jako admin idealny takowe posiada i to mocne) to tym bardziej poproszę o dostarczenie mi uzasadnienia zachowania wspomnianego admina oraz wyciągnięcie konsekwencji służbowych. Powtarzam: albo, albo. Wybaczcie.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:38   

Jankiel zachował się głupio.
Love zachowała się bardzo głupio (poza tym skoro Jankiel nadużywał możliwości panelu, to czemu dezaktywowałaś go po pewnym czasie zamiast od razu?).
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:55   

Mackers napisał/a:
(poza tym skoro Jankiel nadużywał możliwości panelu, to czemu dezaktywowałaś go po pewnym czasie zamiast od razu?).

Bo zwyczajnie na to nie wpadłam. Pierwsze co mi przyszło do głowy, to wlepić 5 warnów, a one by wywołałyby falę komentarzy o "tyranizowaniu", że głowa mała (i tylko Bartek mógłby je ściągnąć - kto jest w stanie przewidzieć kiedy on ponownie zajrzy na forum? Do tego tematu na przykład zajrzy w przyszłym tygodniu). Dalej, jak napisałam w pierwszym poście:
Cytat:
myślał, że przy Twojej [Bartka] kolejnej wizycie zostanie mu ona [funkcja] ściągnięta - tak się nie stało

wchodzę na forum, widzę, że Bartek był, ale Jankiel dalej jest zielony. Potem widzę posta Jankiela, w którym przeprasza, że tak zareagował, to myślę "ok, teraz już nic nie ruszy", a potem wieczorem widzę co wypisuje na sb - w tym miejscu nie mam pewności czy mu znowu coś nie odpieprznie, a mam pewność, że Bartek nie ma nad tym żadnej kontroli = kończy się na dezaktywacji, czyli w końcu znalezienia sposobu, żeby kogoś unieszkodliwić, a jednocześnie co sama mogę technicznie cofnąć.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 16:57   

Aha, przepraszam. już na kniec, zeby był pełny obraz sytuacji. Moja rozmowa z Love na PW, która tak ją rozjuszyła. Sami sobie ocenicie czy słusznie, czy faktycznie szykanowałem, wywyższałem się i odpierdalałem we wszystkie rzeczy o które mnie oskarża i przez które bezprawnie wywaliła mnie z forum. Daje stenogram jak ktoś chce to dostanie print skriny żeby nie było ze sie wybielam i czymś manipuluję. I sami sobie oceńce kto jest pojebany: ja, Love, oboje czy żadne z nas.

Start:

JA: cześć. Ty im odblokwałaś te awatary? Bo wszedłem zeby to zrobić i już było poustawiane.

LOVE: Tak. Jak się już zrzekłeś funkcji, to nie musisz nic robić, poczekaj po prostu na Bartka.

JA: Ale do emerytowanych mnie dacie? :troll: A zrzekłem sie bo jej nijak nie chciałem. Nagle wszedł Bartek, wkurwiony równie bardzo jak ja, wyszedł a ja tadam mam jakieś uprawnienia.

LOVE: Nie mam ochoty komentować Waszego zachowania.

JA: Spoko, jak chcesz. mi nikt nie wmówi że to ja tu jestem tym złym. To joł.

LOVE: Nie ma w regulaminie punktów usprawiedliwiających Twoje zachowanie.

JA: A ich jest? bo chyba regulamin wspomina coś o niespamieniu czy coś...

LOVE: To za spam się rozdaje osty i do widzenia.

JA: A żebyś wiedziała że chciałem ale tego własnie zrobić nie mogłem bo Bartek czegoś nie dopatrzył i nie miałem takiej opcji. Poważnie. Mogłem dac bana a osta nie. A byłem ciężko wściekły na ten szajs który się tu dział więc postanowiłem zrobić COKOLWIEK. nie wiem, może Tobie się tu pare ostatnich dni podobało ale dla mnie - i naprawde nie tylko dla mnie - to był jakiś koszmar. 300 postów, 20 sensownych, 280 spamu i to ciągle tej samej dwójki. No przepraszam. to ilu was jest? 5 czy 6 osób? i nikt nie dał osta? No to skoro regulamin tak głosi i mi mówisz ze trzeba było to ja pytam: czemu osoby które powinny to robic bo od tego są nie zrobiły nic?

LOVE: Ty mi chcesz prawić kazania po tym jak się zachowałeś? Przepraszam, w którym miejscu jesteś dla mnie przykładem? Tłumaczysz się przede mną jak przedszkolak, który przykleił gumę do włosów koledze. Jeżeli widzisz, że jakaś funkcja jest dla Ciebie niedostępna, to piszesz do kogoś kto ją ma, samemu nic nie ruszaj. I znowuż - tyle w temacie.

JA: Napisałem. Do Chodnikowego bo akurat był na forum zanim pojawił się Bartek. Wcześniej napisałem co o tym myślę publicznie w którymś temacie z apelem by coś zrobiono. I NIC? A To Ty również jesteś od tego? i powinnaś tego pilnować bez czekania aż ci ktoś zgłosi! Sama powinanś to widzieć. i co? i przeciwnie. Współuczestniczyłaś w tym szajsie a inni do których pisałem nie zrobili nic. Tak właśnie było. i w którym miejscu Ty jesteś niby przykładem dla mnie moja droga? i na jakiej podstawie Ty ośmielasz się prawić kazania mi? Wsadź sobie tę gumę w buzię i pożuj jeszcze przez chwilę. to sprzyja zastanowieniu. i tyle w temacie.

A potem jeszcze wyzwaliśmy się od Brzozików i Veonów. Sam w sumie nie wiem czemu. i tyle. Macie materiał, ocencie sobie jaki to skurwiel szykanujący i wywyższający się ze mnie.

WSZYSTKO. Czekam na decyzję Sanhedrynu.




.................................................................................................................................

[ Dodano: 2015-06-12, 17:59 ]
love178 napisał/a:
wchodzę na forum, widzę, że Bartek był, ale Jankiel dalej jest zielony. Potem widzę posta Jankiela, w którym przeprasza, że tak zareagował, to myślę "ok, teraz już nic nie ruszy", a potem wieczorem widzę co wypisuje na sb - w tym miejscu nie mam pewności czy mu znowu coś nie odpieprznie, a mam pewność, że Bartek nie ma nad tym żadnej kontroli = kończy się na dezaktywacji, czyli w końcu znalezienia sposobu, żeby kogoś unieszkodliwić, a jednocześnie co sama mogę technicznie cofnąć.


I to ma sens i ręce i nogi. Sa logiczne argumenty. Ale dlaczego wczoraj ich nie podałaś tylko zachowałas się jak się zachowałaś i pisałaś co pisałaś i w taki sposób jak pisałaś? Po czym wuypierdliłaś mnie z forum dokładnie w połowie zdania na szaucie. nie zaśłużyłaś zreszta na osta za wyzwiska?

Gdybyś napisała; nie ruszaj nic, słuchaj jest tak i tak, jestem zła, nie chcę żeby to się dalej rozlało, jedyne co moge zrobić to Cię zdezaktywować i czekać na Bartka, to WYŁĄCZNIE KWESTIA TECHNICZNA (a tak wynika z tego co psizesz teraz) to byśmy sie mogli dogadać. Zero problemu. Ale tak... no przepraszam Cię bardzo ale to skandal. A wlepienie mi 5 warnów jak piszesz, ze chciałaś zrobić byłoby nielegalne skoro nie włamałem się wam do panelu tylko Bartek dał mi uprawnienia, jakkolwiek by to nie było z jego strony głupie i jakkolwiek by nie było głupie to co potem z tym darem uczyniłem Bo obie rzeczy były głupie. Ale ta głupota jest niczym wobec jawnego skandalu jakim jest chęc dania mi 5 warnów ZA NIC OD STRONY PRAWNEJ. Więc sorry, tu znowu bredzisz. i to już naprawdę wszystko.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2015-06-12, 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:07   

Stenogram się przydał, opinię sobie wyrobiłem :git:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:17   

Cytat:
bezprawnie wywaliła mnie z forum.


Jankiel, w całym swoim elaboracie nie widzisz jednej zasadniczej kwestii - nie posiadasz nawet cienia zaufania jako admin. Nie było najmniejszych przesłanek, żeby nie brać Cię za potencjalne zagrożenie, zwłaszcza po tym jak do tamtej pory to wyglądało.


Nie chcę mówić, że Ty jesteś czemuś winien, bo Ty po prostu wuja wiesz o adminowaniu i masz do tego prawo. Nie burzę się na Ciebie, ale w życiu bym Ci na takim stanowisku nie zaufała. Jeśli naprawdę szukamy tu jakichś winnych, niewinnych i innych takich, to trzeba spojrzeć do samego źródła, czyli zapytać o motywy osobę, która Ci te uprawnienia nadała i uznała, że nie ma potrzeby tego doglądać. A to, że się szamotałeś w tym wszystkim jak ćma w pajęczynie, to już zupełnie inna kwestia, którą można chyba odłożyć na bok.

[ Dodano: 2015-06-12, 18:22 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
ZA NIC OD STRONY PRAWNEJ

I tu jest Twoje wuja wiedzenie o adminowaniu, wypisz, wymaluj. Usuwamy grafiki z profili użytkowników jeśli są one nieregulaminowe - czyli przekraczają wielkość, są gifami, zawierają treści pornograficzne/przesadnie wulgarne. W innych przypadkach nie masz prawa ich ruszyć, sięgnij se po adbloka, a nie baw się w dyktatora. Złamałeś prawa tego forum, nieznajomość tych praw Cię nie usprawiedliwia.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:23   

love178 napisał/a:
Nie burzę się na Ciebie, ale w życiu bym Ci na takim stanowisku nie zaufała.

Sorry man, tutaj niestety muszę się zgodzić. :troll:
love178 napisał/a:
Nie było najmniejszych przesłanek, żeby nie brać Cię za potencjalne zagrożenie, zwłaszcza po tym jak do tamtej pory to wyglądało.

To dość dobrze tłumaczy dezaktywację. Choć fakt, mogłaś najpierw mu napisać żeby nie robił tego i owego, ewentualnie uprzedzić, nawet na mistrzach.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:26   

Ej, czy tylko ja widzę tę hipokryzję?

JankielKindybalista85 napisał/a:
LOVE: Tak. Jak się już zrzekłeś funkcji, to nie musisz nic robić, poczekaj po prostu na Bartka.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Gdybyś napisała; nie ruszaj nic, słuchaj jest tak i tak, jestem zła, nie chcę żeby to się dalej rozlało, jedyne co moge zrobić to Cię zdezaktywować i czekać na Bartka, to WYŁĄCZNIE KWESTIA TECHNICZNA (a tak wynika z tego co psizesz teraz) to byśmy sie mogli dogadać.


Sorry, ale jak dla mnie to jest strzał sobie w stopę. Czepiasz się o coś, co się wydarzyło. Chyba, że wyobrażałeś sobie klękanie przed sobą i błaganie wiązanką życzeń żebyś tylko poczekał. I nie byłam zła - byłam przerażona. Zdziwiony? Tak, Ty jako admin byłeś dla mnie przerażający. Żadnych postronnych emocji. Jak się kogoś boję, to odzywam się do niego lakonicznie, tak jak to widzisz po prywatnych wiadomościach.
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:30   

love178 napisał/a:
Ej, czy tylko ja widzę tę hipokryzję?

JankielKindybalista85 napisał/a:
LOVE: Tak. Jak się już zrzekłeś funkcji, to nie musisz nic robić, poczekaj po prostu na Bartka.

JankielKindybalista85 napisał/a:
Gdybyś napisała; nie ruszaj nic, słuchaj jest tak i tak, jestem zła, nie chcę żeby to się dalej rozlało, jedyne co moge zrobić to Cię zdezaktywować i czekać na Bartka, to WYŁĄCZNIE KWESTIA TECHNICZNA (a tak wynika z tego co psizesz teraz) to byśmy sie mogli dogadać.


Przeoczyłem.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:40   

love178 napisał/a:
Ej, czy tylko ja widzę tę hipokryzję?


Nie tylko ty, droga Love. Nie tylko ty.

Jankiel, proszę, nie rób z siebie wielce poszkodowanego, który robił wszystko, co mógł i w ogóle, ale wszyscy cię mieli w dupie. Wcale nie jesteś w tej sprawie niewinnym pokrzywdzonym, jak ci się to może wydawać.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 17:54   

Wyolbrzymiacie.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 18:42   

Kolejna gównoburza, o tyle dobrze, że to nie kwestia kilku(nastu) użytkowników, tylko dwóch.

Uspokójcie się i tyle.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 20:32   

Popierdolilo was do konca
A ty love tez moglabys troche przystopowac z takimi tekstami, zachowujesz sie coraz gorzej. Nie wiem czemu ty jeszcze jestes adminem jak sobie znikasz i cie nie ma po dwa tygodnie czy miesiac i masz jakis bol dupy jakby bycie modem to byla praca zycia. Jak cie lubie tak niestety przeginasz i to ostro juz w chuj czasu i nie mowie o tym co teraz sie odpierdala tylko o tym co bylo jeszcze wczesniej
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-06-12, 22:03   

Szyszek27 napisał/a:
Jankiel, proszę, nie rób z siebie wielce poszkodowanego, który robił wszystko, co mógł i w ogóle, ale wszyscy cię mieli w dupie. Wcale nie jesteś w tej sprawie niewinnym pokrzywdzonym, jak ci się to może wydawać.


Wbrew temu co ci się wydaje wcale tak nie twierdzę. Twierdzę, że
a) była chujnia na forum,
b) na tyle duża że ktoś z zielonych powinien coś zrobić i nie rozumiem czemu nie zrobił
c) że Bartek zrobił głupotę dając mi z głupa uprawnienia
c) że to co z tym zrobiłem istotnie było głupie
e) że z kolei nie jestem tu jedynym winnym a jedynie trzecim z czterech, po duecie spamerów, bartku a przed love (kolejnośc chronologiczna)
f) że faktycznie chuja wiem i sie nie znam ale to nie czyni z love automatycznie wybitnego członka władzy. Miliardy lat świetlnych lepszego ode mnie ale...
g) ... skompromitowanego, bo akcja którą odstawiła była krzywdzącą i wredną chamówa wobec mnie. To co i jak mówiła było mega chujowe nawet gdyby była tylko zwyczajnym użytkownikiem a jest kimś fuknkcyjnym, czlojnkiem władzy tego forum, którego przynajmniej w teorii powinny obowiązywac troszczeke wyższe standardy skoro chce tę władzę dzierżyć i chwalić się moim kosztem jaka jest w tym świetna. Więc poglądu, ze w sporze naszej dwójki tylko ja jestem ten zły a ona zachowała się zajebiście i nie ma sobie nic do zarzucenia bo wszystko było w absolutnym porządku nijak nie przyjmuję do wiadomości a z każdym kto własnie tak twierdzi po prostu nie mam o czym gadać bo pierdoli od rzeczy.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.159 sekundy. Zapytań do SQL: 35