Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Durczok i inne sprawy "molestowań" i "gwałtów
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-01, 20:34   Durczok i inne sprawy "molestowań" i "gwałtów

http://wiadomosci.gazeta....e_z_prawem.html
Tą sprawą byli oburzeni wszyscy.

Prawdą było to, że tępa Norweżka dała dupy w kraju gdzie jest to zabronione (pozamalzenski seks) a później stwierdziła, że to gwałt żeby nie iść do pierdla i ew. żeby wywołać oburzenie na arenie swiatowej...

I sie jej udało, "Norwezka została zgwałcona i pojdzie siedzieć"

A sprawa nawet oficjalnie wygladala tak.

Norwezka oskarżyła kogoś o gwałt a sąd stwierdził, że nie została zgwałcona, tak więc nie została i tyle bo tak stwierdził sąd, normalnych ludzi gówno obchodzi zdanie jakiejś hołoty, sąd stwierdził tak, wiec tak jest i tyle, koniec.

Ogółem w Europie można zamknac w areszcie na wiele miesięcy kogoś podejrzanego o gwałt, m.in. w Polsce. Jest to skandal.

Ale to jest mniej ważne, ogółem zawsze panuje przekonanie, że skoro jesto skarżony o gwałt to zgwałcil i tyle.

Ludzie chyba nie rozumieja jednego drobnego FAKTU:

Do póki sąd nie powie, że ktoś jest winny to znaczy, że jest NIEWINNY.

To czy ktoś jest winny czy nie okresla sąd, nie ma żadnego znaczenia zdanie innych ludzi.

http://natemat.pl/141221,...comments-141221

Patrzcie na komentarze

Cytat:
Ja tez jestem zadowolona, ze odwazyly sie wystapic na droge sadowa.


Cytat:
Cieszę się, że się zdecydowały.


Toz to załosne, nie ma żadnych dowodów, że mówią one w ogóle prawdę, do póki sąd nie uzna, że mówią to on jest niewinny.

Natomiast nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale jeśli sąd uzna, ze on jest niewinny to one automatycznie są winne składaniu falszywych zeznan i mogą zostać skazane, i nikt nie ma nawet prawa sie o to burzyć, albowiem prawo może być twarde, ale jest prawem.

Jak myslicie, czy na świecie kiedyś skończą sie sytuacje gdzie ludzie maja prawo w dupie?

[ Dodano: 2015-05-01, 20:39 ]
P.S. Co do tej Norweżki, ułaskawił ją Emir Dubaju.. Ogółem facet sie tym ośmieszył niesamowicie, ale cóż, chce zrobic z Dubaju skrajny raj turystyczny...
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-01, 20:39   

Bez argumentów, nie czytam
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-01, 21:18   

Michał Andrzej Michałowski napisał/a:
Jej nie trzeba było ułaskawiać bo była niewinna. To władze Emiratu popełniły błąd wydając taki wyrok oraz jednocześnie dając krótszy przestępcy. Jest to na szczęście, ale jednocześnie niestety nauczka dla obywateli Unii by nie jeździli do krajów w których prawo jest tworzone pod dyktando islamistów bo takich przypadków będzie więcej. Również wielka szkoda, że Norwegia nie wykazała się większym zaangażowanie w sprawę niż na poziomie dyplomatycznym. To ich obywatelka została brutalnie potraktowana przez miejscowego jak i sąd więc powinni zrobić wszystko by ją wyciągnąć z kraju od razu, kiedy tylko się dowiedzieli. Po co komu armia i jednostki specjalne, kiedy ich się nie używa. Nie lubię Hammerykańców, ale oni przynajmniej troszczą się o swoich i wyciągają ich, kiedy trzeba niezależnie od okoliczności.


Wyjatkowo skandaliczna wypowiedź (szczególnie częśćpogrubiona)>

Nie była niewinna bo sąd stwierdził, że jest winna, proste. Ona złamała prawo w kwestii seksu, picia + klmania w sądzie, musiala zostac skazana i tyle.

Prawo w UE nie jest lepsze, ale to co innego, natomiast facet osmiesza sie w kwestii gadania o Norwegi..

Co Norwegia moze zrobić? ZEA to suwerenne i niepodlegle panstwo, ta Norwezka zlamala prawo ZEA i poszla siedzieć, Norwegia nie ma prawa nic w tej kwestii robic.

Natomiast zupełnym skandalem jest proponowanie agresji zbrojnej na ZEA z tego powodu, pomijajac to, ze Norwegia jest slabsza niż ZEA, w przypadku proby odbicia siłą tej kobiety ZEA powinno wypowiedzieć Norwegii wojne, to bylo by bardziej bezczelne niz medialne obsrywanie Rosji w TV.

[ Dodano: 2015-05-01, 21:18 ]
http://natemat.pl/69185,n...#comments-69185
 
 
Catacombe
Prowokator


Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 114

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-02, 15:30   

Twoja głupota sprawia że chce mi się płakać. Walisz konia pod ZEA częściej niż pod zdjęcie Korwina a mimo to nie pojmujesz ich prawa. Tępy to jesteś ty, nikomu dupy nie dała, a została zgwałcona. A prawo w ZEA jest takie że żeby udowodnić gwałt potrzeba 4 czy nawet 5 świadków koniecznie muzułmanów, albo gwałciciel musi sam się przyznać. Nic dziwnego że sąd oddalił sprawe bo kto kurwa przyzna się do popełnienia gwałtu?

Ja pierdole... :roll:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-02, 16:05   

Catacombe, Brednie i tyle. ZEA nie jest idealne, gospodarka ZEA opiera sie w duzym stopniu na turystyce, niektore zakazy w ZEA są głupie, na tle Arabii Saudyjskiej to jest libertarianski raj ale nie jest to państwo idealne, chociaż utworzenie federacji emiratów to był dobry pomysł, gdyby do ZEA wstapily Kuwejt, Katar i Bahrajn to zyskali by jeszcze wiecej.

Nie została zgwałcona, sąd w ZEA stwierdził, że nie została, więc nie została. Takie są fakty.

Natomiast nawet jak ktoś nie zgadza sie z prawem ZEA (do czego nie ma prawa zresztą bo to obce państwo) to i tak póki co wiadomo było tyle.

Kobieta zgłasza gwałt i go nie udowadnia... W ogóle masz jakikolwiek dowód na to, że zostala zgwałcona? Bo póki co to tylko i wyłacznie jej wersja.

Natomiast juz od wielu miesiecy wiadomo, że kłamała piszą już o tym nawet portale typu Natemat.



Wiem jakie jest prawo w ZEA, nie 5 a 4. Zresztą bardzo trudno udowodnić gwałt, ktos bardzo zdesperowany bez wiekszego problemu go upozoruje.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Catacombe
Prowokator


Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 114

Medale: Brak

Wysłany: 2015-05-02, 16:16   

W cywilizowanym kraju w którym nie rządzi szariat są sposoby na udowodnienie gwałtu, choćby przez badania DNA. Ale ZEA to pozornie ładnie miejsce bo prawo faworyzuje mężczyzn a kobiety traktuje przedmiotowo.
WojtekVanHelsing napisał/a:
Nie została zgwałcona, sąd w ZEA stwierdził, że nie została, więc nie została. Takie są fakty.


Srakty, miałem się nie wdawać z tobą w dyskusje bo to jak rozmowa z papugą która powtarza w kółko wyuczone kwestie. Zmywam się bo weekend majowy elo.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-02, 16:47   

Prawo szariatu w ZEA nie jest specjalnie duze. Kobiety mogą sie ubierać w co chca, mogą pracowac, jeździć samochodem, wychodzic z domu bez meżczyzny, maja wolność wyboru itd. Można jeść wieprzowine, jak sie ma pozwolenie to mozna pić alkohol, istnieje wolnosc wyznania, nie obcina sie rąk za kradzież... ZEA nie jest specjalnie bliskie prawu szariatu, przynajmniej nie w saudyjskim wydaniu.

Jakie badanie DNA, nikt nie odróżni czy ona uprawiala z kims seks dobrowolnie czy niedobrowolnie, samemu mozna sie okaleczyc itd. poza tym nie kazdy gwałciciel zostawi wieksze slady fizyczne itd.

Fakty, masz jakieś dowód, że została zgwałcona? Nie masz, proste, to jej zdanie a nie fakt.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 19