Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
ParlamentUkrainy uhonorowal UPA podczas wizyty Komorowskiego
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 14:17   ParlamentUkrainy uhonorowal UPA podczas wizyty Komorowskiego

Każdy chyba słyszal ale powtórze.

Komor sobie pojechał, a ci za pare godzin zakazali znieważania znaków UPA, samej UPA itd. również przez obcokrajowcow (wiec pewnie ambasada będzie pozywać za to).

Jest ogółem skandalem, że rząd Polski na to nie reaguje itd. Polska powinna ukrainie zagrozić wojną i to natychmiast.

Ale pojawiły sie gorsze komentarze w necie














Ogółem nie wiem nawet jak mozna porównywać AK, NZS itd. do UPA.

UPA to była mała partyzantka ( co prawda ogromnym poparciem) która nie dokonała nic... Nie miała żadnych możliwości, nie miała zbyt dużej ilości broni, nie miała wielu ludzi... Juz pomijajac to, że AK to była najwieksza i najsilniejsza partyzantka II wojny światowej to AK nie mordowala (z drobnymi wyjatkami) niewinnych ludzi, a juz na pewn onie dokonywała MASOWYCH RZEZI na tle etnicznym itd.

Zolnierze wykleci tak samo...

Owszem, podczas akcji wisła Polacy tłukli Ukrainców, Wykleci walczyli z Ukraincami itd. ale wielu z nich pochodzilo z tamtych rejonów itd. obudziła sie w nich nienawisc, w pełni usprawiedliwiona... Zresztą Polacy zabijajacy Ukrainskie dzieci to jednostki, większość tłukła byłych zolnierzy UPA.

Natomiast UPA razem z Ukrainskim wiesniactwem masowo rzucali sie do mordowania Polaków...

Polscy zolnierze wykleci nie byli zbrodniarzami tylko zolnierzami walczącymi z bolszewickim okupantem, UPA to była organizacja terrorystyczna i tyle.

Ukraincy osmieszaja sie, tym, że UPOwcy walczyli do 1991 r. w latach 50 dogadali sie z rzadem ZSRR.... Polacy nie mieli tyle szczęścia.
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-10, 14:37   Re: ParlamentUkrainy uhonorowal UPA podczas wizyty Komorowsk

WojtekVanHelsing napisał/a:

Owszem, podczas akcji wisła Polacy tłukli Ukrainców, Wykleci walczyli z Ukraincami itd. ale wielu z nich pochodzilo z tamtych rejonów itd. obudziła sie w nich nienawisc, w pełni usprawiedliwiona...


No właśnie nasi walczyli z członkami tej jebanej bandy.

i jakim kurwa prawem ambasada tego państewka miałaby mnie karać? U siebie w kraju co najwyżej. Ale z tego co napisałeś, wnioskuję, że te śmieszko/wkurwy miały by mnie ścigać, za
mówienie prawdy o ich "walczych" herojach z UPA-OUN?


Nooo doczytałem, na stronach. Pojebani i tyle. Bo serio, przez chwile myślałem że te ćwoki miały by mi się wpierdalać, w moje zdanie, w moim kraju :v To się pytam, co kurwa? Tak nie da rady.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 14:49   

decp, Jednostki strzelajace do Ukrainskich dzieci sie zdarzały, ale skoro idź dzieci byli mordowani przez ta holote to nie ma sie co dziwic.

Ambasada nie moze Cię ukarać, ale może Cie pozwać tu do sądu... Tak samo jak Polska moze pozywać do sądu np. w USA ludzi ktorzy twierdza iż Polacy budowali obozy smierci dla Zydow (w sensie, że sami je zakladali, a nie, że przy budowie byli Polscy robotnicy)

Ja tam proponuje jakas antyupowska akcje przed ambasada Ukrainy, palenie flag UPA itd.

Nasz kraj to równiez Małopolska wschodnia, Lwow itd. nie zapominaj o tym.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-10, 14:53   

WojtekVanHelsing napisał/a:

Nasz kraj to równiez Małopolska wschodnia, Lwow itd. nie zapominaj o tym.


I z miejsca wszystkie Haliny i Janusze nazwą cię Prorosyjskim.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 15:05   

Cóż, do Rosjan mam najmniej z tych ludzi.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2015-04-10, 15:09   

To teraz nie ważne. Mnie męczy to jebane przekonanie, że jak ktoś nie chce mieszanie się w ten konflikt, to jest agentem Rosyjskim :v Kurwa, że też można tak być ograniczonym umysłowo :v
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 15:22   

decp, Ja jestem antyukrainski a nie prorosyjski osoboscie. Ale Putina lubie.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 15:26   

Nie lubię ukrainy i ukraińców i widzę, że z czasem mam ku temu coraz więcej powodów.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 15:32   

KicerK, Ja ich nienawidze :)
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 20:55   

Żałosne. To po prostu żałosne.
Co się dzieje z tym światem. :zalamka:
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-04-10, 21:39   

Ascara, No wlasnie...

[ Dodano: 2015-05-16, 16:07 ]
http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
>Zakaz propagowania narodowosocjalistycznych symboli itd.
>Uhonoruj partyzantke narodowosocjalistyczną.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-16, 16:34   

:kick: Nigdy nie byłem prorosyjski ani proukraiński. Tak naprawdę to w ogóle na wschód nie patrzyłem poważnie. (pewnie dlatego żem w Wielkiej Brytanii zakochany). Sam mieszkam na wschodzie Polski i wielu Ukraińców można zobaczyć. Jednak nie słyszałem abym ochoczo świętowali zbrodnie UPA. Ta zbrodnicza szajka zrobiła wiele szkód i zrobiła taką rzeź na tle etnicznym że powinni zostać zapomniani. Właśnie to jest najgorsza karą. Być wymazanym z historii. ]:->
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-16, 17:37   

Dead_Laugh, Na Ukrainie UPA jest dobrze odbierana, ale nie o to chodzi.

Ukraińców należy wynarodowić, zniszczyc, zetrzeć z powierzchni ziemi. Nie da sie ich wybić, nie da sie ich siłą wynarodowic, ale może ich do tego zmusic sytuacja polityczna i ekonomiczna, Ukraincy po włączeniu Ukrainy do Polski zostali by w pare pokoleń wyeliminowani, podobnie jak Litwini w unii z Polska.

[ Dodano: 2015-05-16, 17:38 ]
Ich jezyk, historia i kultura nie sa nikomu potrzebne, Ukraincy to nie nasi bracia my kiedys cos znaczylismy itd. a oni zawsze byli zerami (no zawsze, istnieja jako narod od XIX w.) a na liscie 100 najwybitniejszych Ukraincow umiescili Rosjanina jako jedynke...
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 13:45   


Ukrainy i Bialorusini to tez zaden naród... tzn. moze jakis juz utworzyli ale do zadnej nieppodleglosci sie nie nadaja.. Ukraina nie moze wytrzymac gdy jest niepodlegla, tylko tyle ze lubi zieniac pana..
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 14:13   

nie cytuj mnie
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 14:24   

Dead_Laugh napisał/a:
Ta zbrodnicza szajka zrobiła wiele szkód i zrobiła taką rzeź na tle etnicznym że powinni zostać zapomniani. Właśnie to jest najgorsza karą. Być wymazanym z historii.


Ukraińcy nie zapomną. Będą ich ciągle gloryfikować. Więc i my nie możemy zapominać bo wtedy oni wygrają.
Zamiast oburzać się w milczeniu, lepiej zrobimy jak będziemy trąbić głośno, najlepiej na forum międzynarodowym, o wszystkich zbrodniach UPA, tak żeby w końcu ludzie poza Polską zrozumieli, co to była za kurewska organizacja.
I kompletnie ŻADNEJ pomocy dla Ukrainy, dopóki ich władze stanowczo nie wyprą się UPA i za nich nie przeproszą. Może wtedy coś do nich dotrze.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 14:37   

W ogóle Ukrainie nie nalezy pomagac, jesli będzie wojna to nalezy zachowac neutralnsoc a jak Ukraine zacznie wygrywac i odzyska krym itd. to zaatakowac, zajac i tyle zachód poprze Polske, nie jest ona zagrozeniem, jest jego sojusznikiem a Ukraina nie znaczy dla zachodu kompletnie nic, przeciez nikt nawet nie rozwaza przyjecia ich np. do UE czy wiekszej pomocy im, a poszerzenie terytorium panstwa członkowskiego itd. bylo by w miare korzystn.

[ Dodano: 2015-05-17, 14:38 ]
Pozniej sie jeszcze zaanektuje bialorus, tu bedzie o tyle fajnie, ze kompletnie nikt nie zaprotestuej a przy okazji bialorusini sie jeszcze uciesza bo lubia Polaków.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Dead_Laugh 
Loża Szyderców
Friend or traitor, come


Wiek: 23
Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 4021
Skąd: W klatce Skinnera

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 18:07   

WojtekVanHelsing napisał/a:
W ogóle Ukrainie nie nalezy pomagac, jesli będzie wojna to nalezy zachowac neutralnsoc a jak Ukraine zacznie wygrywac i odzyska krym itd. to zaatakowac, zajac i tyle zachód poprze Polske, nie jest ona zagrozeniem, jest jego sojusznikiem a Ukraina nie znaczy dla zachodu kompletnie nic, przeciez nikt nawet nie rozwaza przyjecia ich np. do UE czy wiekszej pomocy im, a poszerzenie terytorium panstwa członkowskiego itd. bylo by w miare korzystn.
Pozniej sie jeszcze zaanektuje bialorus, tu bedzie o tyle fajnie, ze kompletnie nikt nie zaprotestuej a przy okazji bialorusini sie jeszcze uciesza bo lubia Polaków.


Mimo, że pomysł szalony to jednak popieram.

Davos napisał/a:
Ukraińcy nie zapomną. Będą ich ciągle gloryfikować. Więc i my nie możemy zapominać bo wtedy oni wygrają.
Zamiast oburzać się w milczeniu, lepiej zrobimy jak będziemy trąbić głośno, najlepiej na forum międzynarodowym, o wszystkich zbrodniach UPA, tak żeby w końcu ludzie poza Polską zrozumieli, co to była za kurewska organizacja.
I kompletnie ŻADNEJ pomocy dla Ukrainy, dopóki ich władze stanowczo nie wyprą się UPA i za nich nie przeproszą. Może wtedy coś do nich dotrze.


Oczywiście. Miałem na myśli to, że kiedy się ich wyprą to dążyć do tego aby oni o nich zapomnieli a kiedy oni to zrobią to i my będziemy mogli ich wymazać z historii.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-05-17, 18:59   

Dead_Laugh, Gdybysmy (hipotetycznie) chciali zajac wszystkich naszych sasiadów oprócz Niemiec (ktorych zwyczajnie nie chce i ktorym by pomogl zachod..) i Rosji to nie było by problemów tylko z Bialorusinami i Słowakami którzy dażą nas z jakis przyczyn sympatią, Czesi by nie protestowali itd. ale z Ukraincami i Litwinami byly by spore problemy, nienawidzą nas.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.071 sekundy. Zapytań do SQL: 31