Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:48
MU Online
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 01:10   MU Online

Nudzi mi się i nie mam siły dzisiaj na kolejne prace z biznesu, więc napiszę o mojej ulubionej, jedynej do której wracam grze MMORPG. Calość napisze samemu i mam nadzieje, ze jakos to bedzie wygladac :-D


Mu to typowy Hack 'n' Slash. Coś co znamy z diablo. Wybieramy klasę postaci i lecimy zabijać stworki, zdobywamy coraz to lepsze przedmioty, handlujemy z ludźmi itd itp.
Ale w przeciwieństwie do większości gier MMO, tutaj nie trzeba poświęcać masę czasu na siedzenie przed grą, bo mamy możliwość tak zwanego "afk" (away from keyboard). Czyli mówiąc po ludzku, nasz ziomek będzie nakurwiał stworki w okół siebie, podczas gdy my możemy wyjść z kolegami na piwo, do dziewczyny, czy napisać pracę z biznesu :-D

Świat Gry

Według mnie jest bardzo ładny. Szczególnie, że stworzony został wiele lat temu. Do dyspozycji mamy kilkadziesiąt różnych lokacji, różniących się od siebie klimatem. Od snieżnego Devias przez mroczne Lost Tower po suchą jak żarty widza pustynię Tarkan




Klasy Postaci

Gra ma już ponad 8 sezonów, czy nawet więcej, nie wiem dokładniej. Ale mimo to ja jestem dość konserwatywny i dziwnie mi się gra na serwerach, które przekroczyły sezon 3 lub 4. Więc opisze te, które są do sezonu 3.
Mamy do dyspozycji 5 klas postaci, z których 2 mogą być odblokowane dopiero, gdy zdobędziemy określony poziom jakąś z 3 podstawowych.
Możemy grać;


Dark Wizardem, który później przeistacza się w Soul Mastera - Taki o typowy mag, z masą przeróżnych czarów. Ze względu na jeden z nich, który pozwala na atakowanie obszarowe w ogromnym zasięgu jest najlepszym bohaterem do gry na wiecznym AFK, o którym już wspominałem.

Dark Knight, który po wykonaniu jednej, krótkiej misji staje się Blade Knightem - Wojownik, ma nakurwiać combosy itd. Można go zrobić na różne sposoby, albo mega obrażenia, albo mega wytrzymałość.

Fairy Elf, która staje się Muse Elfem - Jedyna panienka, przynajmniej do 3 sezonu gry. Miła elficzka, która może (w zależności od rozbudowania) być albo zabójczynią nakurwiającą z łuku, albo bohaterem wspomagającym innych (Energy Elf) poprzez buffy (czary wspomagające)

I 2 bohaterów do odblokowania


Magic Gladiator, rudowłosy ziomek, który może być zrobiony na dwa różne sposoby - albo na siłę albo na energię. Polecany raczej dla bardziej zaawansowanych.

Dark Lord - ma swoje własne zoo. A przynajmniej może mieć kruka i konia na którym popierdala i robi rozwałkę. Też raczej bohater dla znających się już na grze.

Po za tym gra nam oferuje

Możliwość założenia, lub dołączenia do istniejącej gildii, czyli grupki ziomków, którzy razem niszcza te wszystkie stwory lub innych ziomkow, za ktorymi nie przepadają.

Castle Siege. Na ogół rozgrywająca się co tydzień walka o zamek, w którym walczą atakująca gildia oraz jej sojusznicy przeciwko aktualnym wlascicielom zamku. Dostęp do zamku to ogólnie fejm, oraz możliwość siedzenia w dodatkowej lokacji, która oferuje nowe stworki, z których wypadają specjalne przedmioty itd.

Masę przedmiotów. Mamy do dyspozycji po przynajmniej kilka setów (zbioru ubrania) dla każdej klasy postaci. Możemy je też później ulepszać przy użyciu znalezionych, lub zakupionych od innych graczy klejnotów.
I mamy też możliwośc noszenia skrzydeł :-D
Które zajebiście wyglądają i dają nam jeszcze więcej powera.

Po za tym jeszcze dodam, że poznaje się na tej grze masę świetnych ludzi, a nawet można znaleźć drugą połówkę :-D
Serio.
Ogarnijcie sytuację. Rok 2007. 11 letni Zak gra sobie w Mu Online. Mama widzi grę, spodobała się jej, też zaczęła grać. Zak siedzi w gildii i w tej samej gildii siedzi jego matka. Zak poznaje kumpla starszego o 10 lat, czyli młodszego od mamy Zaka o 8. Jakoś wychodzi tak, że zaczynają ze sobą rozmawiać. w 2012 roku sa już małżeństwem a w 2013 mają syna.

Tak więc ogólnie lubię tą grę bo nie jest jakaś skomplikowana. Nie ma masy głupich questów nad którymi trzeba by siedzieć godzinami, żeby je ukończyć. W sumie jedynymi questami są krótkie na ulepszenie klasy postaci i trwają na ogół kilkanaście minut.
No i największym plusem gry jest właśnie możliwość grania bez siedzenia przed monitorem i marnowania czasu. Stajemy na tak zwanym "spocie", miejscu, w którym co chwila odradzają się stworki. Ustawiamy auto-clickera, lub po prostu blokujemy myszkę mając wciśnięty PPM i ustawiony jakiś czar obszarowy. I tyle. Nasz heros rozkurwia stwory w okół, nabija nam poziom, a my możemy w tym czasie robić coś innego.

Gdyby ktoś miał ochotę spróbować, to zapraszam na serwer InfinityMu. Stoi on już stabilnie od 7 lat, co na tą grę jest na prawdę mega wyczynem i nie zapowiada się, by miał przestać funkcjonować.
http://www.infinitymuonline.com/

Gra nie wymaga jakiegoś niesamowitego procka, karty graficznej itd. Szczególnie, że serwer, który podaję stoi na sezonie 3, który jak wspominałem, jest moim ulubionym.

Kilka skrinów:





_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 14:02   

Oja gralam w to tak dawno temu, tylko pozniej cos pokasowali albo pozmieniali, nie moglam wejsc i przestalam grac ale lubilam to ;_;
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 15:18   

Patrzę na nazwę tematu i się dziwię: co temu Zakowi odbiło, ze po sieci Manchesterem United gra?!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 16:21   

Kiedyś chciałem to zagrać, ale darowałem sobie.
tak poza tym, to chętnie zagrałbym w mru kotline.
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 16:36   

_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 16:44   

Decp skoncz juz, jestes niezle irytujacy z tym swoim kotowaniem, no matko bosko ile mozna
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 16:47   

I to mówi też kot.

Coś jest na rzeczy.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 17:20   

Rywalizacja Widzu.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 17:24   

Zadna rywalizacj, po prostu jestes wkurwiajacy
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 17:53   

No i co Decp? Mówiłem Ci coś wczoraj na szaucie czy nie mówiłem? To nie słuchasz. To, że twoje kotowanie jest irytujące z powodu jego nadmiaru to jedno. A to, że takie zachowanie jest w twoim wieku totalnie niepoważne i już raczej nie na miejscu (kurwa mać! Masz 18 lat, jesteś gościu dorosły! Bez obrazy ale mi jako inteligentnemu człowiekowi za jakiego się mam w pewien sposób urąga, że typ, który nawija kocimi sucharami i na poważnie mówi, że chciałby być kotem ma dokładnie taki sam głos w wyborach jak ja!) to druga sprawa. Raz na jakiś czas, dla żartu, w porządku. Ale nie non stop zawsze i wciąż. Zobacz na Mackersa. Nie przeszkadza mi, że się brandzluje do chińskiej bajki o kobiecie wilku która wygląda jak lis (no co, musiałem skorzystać z okazji, żeby wbić tę szpilkę! :P ) bo publicznie robi to RZADKO. Albo dla żartu. A nie non stop, wszędzie i to na... hmmm... poważnie?

Dlatego apeluję do Ciebie: zaprzestań bo ci zamiast piasku nasypię kruszonego szkła do kuwety! :-D

A na temat: Zak, te postacie z gry, których podobizny wkleiłeś wyglądają strasznie gejowato. Nawet laska! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:02   

Przynajmniej coś na temat

_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:03   

W ogóle ta gra wydaje się graficznie bardzo chińskobajkowa przez co ma u mnie minus mnóstwo na wejściu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:04   

Ale w niej nie ma niczego chińskobajkowego, wydaje Ci się : /
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:05   

Mam nadzieję. Gdybyś Ty zajmował się czymś chińskobajkowym to zacząłbym się o ciebie martwić.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:06   

Wlasnie tam nie ma nic chinskiego a gra sama w sobie jest fajna ;_;
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:07   

Dooobra. No to postacie wyglądają po prostu gejowato. Co i tak jest lepiej niż gdyby miały wyglądać jak z chińskiej bajki.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 18:46   

Pamiętam, jak kolega z klasy z gimby napyerdalał w to do 5 nad ranem, a potem spał na historii. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.089 sekundy. Zapytań do SQL: 29