Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2015-08-06, 12:14
Czy jesteś za przeniesieniem forum?

Co sądzisz na temat przenosin forum?
Jestem na tak.
77%
 77%  [ 27 ]
Jestem na nie.
5%
 5%  [ 2 ]
Jestem na nie, ale jestem w stanie to zaakceptować.
17%
 17%  [ 6 ]
Głosowań: 35
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

  Wysłany: 2014-12-06, 23:08   Czy jesteś za przeniesieniem forum?

Witajcie,
W związku z trwającymi negocjacjami na temat przenosin forum (szczegóły w tym temacie - LINK) chcielibyśmy razem z Wami podjąć konkretną decyzję. W związku z tym zamieszczamy ankietę, która trwać będzie tydzień, a wyniki nie będą ujawnione aż do jej zakończenia. Prosiłbym o odpowiedź zgodnie z własnymi przekonaniami, żywo dyskutowaliście w temacie o przenosinach, więc myślę, że każdy z Was ma już gotowe zdanie.

Poniżej podaję skrót dyskusji.
ARGUMENTY NA TAK:
Forum ma w zwyczaju się wyłączać, zawieszać, istnieje obawa o utratę danych z miejsca, gdzie wszyscy się w pewien sposób zadomowiliśmy.
Forum od początku aspirowało do bycia forum ludzi z mistrzów, teraz będzie to powrót "do domu". Będzie jednak nadal niezależnym od portalu bytem, co oznacza rozróżnienie m.in. banów z mistrzów i z forum, administrację ze starego forum (plus kilka osób z mistrzowie.org jako pomoc), istnienie działu ukrytego oraz możliwość banowania trolli.
Być może dzięki temu układowi jeszcze jakaś wspaniała osobowość dołączy do naszej rodzinki. W końcu nawet do kółeczka adoracji dochodzą nowe osoby ;)

ARGUMENTY NA NIE:
Przyjdzie mnóstwo trolli - i tu muszę na ten temat coś napisać. Warunek o miesięcznym koncie na mistrzach pozostanie, możliwość banowania pozostanie. Część z Was pamięta nalot trolli po pierwszej głównej z forum, pamięta też, jak szybko to ucichło, pozostali ci, co chcieli. Wielki bum! nie potrwa długo, szczególnie ze względu na obecne forum oficjalne, które niezbyt się udało.
Wyciekną nasze informacje - nie wyciekną, ze względu na utajnienie tematu ukrytego. Nie rzucimy się na pożarcie małoletnich stalkerów, mamy swoich, oni wystarczą. :P
Nie chcemy obcych - cóż tu dużo mówić... każdy z nas był kiedyś obcym. Każdy z nas dawał się tu poznać. Uważam, że odbieranie innym tej możliwości jest w najwyższym stopniu objawem snobizmu. :P
Nie chcę łączyć konta z forum i mistrzów - nie będą jednym kontem, za to konto na mistrzach będzie kryterium, jak poprzednio.

Myślę, że zawarłem podstawowe za i przeciw.

Zastanówcie się, przemyślcie, zagłosujcie. Tworząc to forum od zawsze chciałem je powiązać z mistrzami, a istnienie zarówno forum, jak i wiadomego portalu, są dość ściśle powiązane. Chciałbym, żebyśmy teraz mogli zrobić to oficjalnie, z wielką pomocą administracji mistrzowie.org. Liczę na Waszą pomoc i uwagi. To wspólna decyzja i jesteśmy w tym razem.

Pomożecie?
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2017-01-05, 14:01, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 23:10   

Już jeden temat o takiej treści zignorowałem... :alucard:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 23:10   

Oddałem swój głos, kończę udział w dyskusji.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-06, 23:45   

Proszę jak ładnie. Mamy podane wszystkie argumenty na tak i żeby nie było to też argumenty na nie. Z tym że abyśmy nie podjęli złej decyzji wszystkie argumenty na nie spośród podanych zostały obalone po myślniczku :haha:
Tak na serio to nie mówię, że zrobiliście tym źle, ale rozśmieszyło mnie to i trochę przypomniało zachowanie coponiektórych mediów :-D

A tak w ogóle to przecież nie odmawiamy nikomu przyjścia na forum! Witamy z radością każdego kto przyjdzie.

Jeszcze muszę się nad tym zastanowić
 
 
brzozik70043704352251515 
Überszlachta
Jak sie patrzy.


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 3199
Skąd: Czerwone dywany.

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 00:27   

czy glosy nieaktywnych z niewiadomych przyczyn uzytkownikow z tego tematu beda dodane do tej ankiety?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 00:42   

Raczej nie powinny. To bylo dawno a teraz to lepiej przedyskutowalismy
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 01:50   

Boże zamiast tak, nie to jeszcze trzecia Opcja... Po co ona?
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 02:19   

KicerK, ze spokojem. Masz jeszcze 6 dni na namyślenie się.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 08:28   

Moris, trzecia opcja jest po to, by wiadomo było, dla ilu osób ewentualne przeniesienie byłoby równoznaczne z odejściem. Proste.

Nie, stare głosy nie będą dodawane do ankiety, szczególnie dlatego, że co nam po nieaktywnych. Inna sprawa, że zupełnie inaczej to teraz wygląda.

Sporo głosów na nie było że względu na niezaznajomienie się z rodzajem zmian, stąd wytłumaczenie jak najbardziej na miejscu, aczkolwiek rzeczywiście, zabawnie może brzmieć ;) swój rozum tak czy owak macie, "idź za głosem serca, Pocahontas..."
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
-Veon- 
Überszlachta
-Master-


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 727

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 09:57   

Wybrałem opcje 3.
Wprawdzie na początku forum aspirowało do miana oficjalnego, ale uważam że gdzieś po drodze straciło ten cel. Stało się osobnym bytem. Bo powiedzmy sobie szczerze. Ilu z was jest rzeczywiście aktywnych na mistrzach? Ja zbyt wielu takich osób nie widzę, choć oczywiście mogę się mylić.

bartek82r napisał/a:
ARGUMENTY NA TAK:
Forum ma w zwyczaju się wyłączać, zawieszać, istnieje obawa o utratę danych z miejsca, gdzie wszyscy się w pewien sposób zadomowiliśmy.

Nie wiem czemu to wstawiłeś w argumentach na "Tak". Inny serwer nie oznacza od razu braku problemów, szczególnie że będzie spory napływ nowych użytkowników.
Może i nie wierzysz w ten spory napływ, ale jednak powinieneś uwzględnić możliwość dwukrotnie większej liczby aktywnych użytkowników i masy osób która logowałaby się tylko po to by pochwalić się screenami. To natomiast generuje więcej danych co w konsekwencji kończy się większym obciążeniem serwera.

No chyba że zmiana serwera oznacza również zmianę skryptu o czym pisałem w poprzednim temacie o tym.
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 10:19   

Veon, w tym jednym jedynym przypadku mielibyśmy fachową techniczną pomoc. Przenieść można, ale pierwsze primo, to nie takie proste, drugie primo, w tym przypadku dałoby się wyjść poza ramy szablonu, bo korzystalibyśmy z serweru mistrzów, a nie burka z koziej wólki.

Przynajmniej ja tak to widzę.

Fail nie oznaczałby też konieczności zmiany kolejnej serwera, gdyż - jak mówiliśmy - wszystko jest do ustalenia. Jeśli się zgodzicie, będzie o czym rozmawiać, na razie mamy zarys.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 11:40   

A może zmienimy nazwę tego forum, a na serwerach Mistrzów zaczniemy od zera?
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 11:57   

3 razy tak!!!

widzu napisał/a:
A może zmienimy nazwę tego forum, a na serwerach Mistrzów zaczniemy od zera?

Coo a czemu niby?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 12:46   

widzu napisał/a:
A może zmienimy nazwę tego forum, a na serwerach Mistrzów zaczniemy od zera?


Nie ma sensu. Każdy będzie siedział tutaj a na mistrzach będzie tak jak teraz z oficjalnym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 12:56   

-Veon- napisał/a:
Ilu z was jest rzeczywiście aktywnych na mistrzach?


A to swoją drogą! Osobny wątek ale pytanie bardzo słuszne! Wielu z was: wstydźcie się!

Do czego to doszło, że zgadzam się z Veonem ale też zaznaczyłem trójkę.

I jeszcze malutki prztyczek na koniec: ankieta o wielkiej wadze w fundamentalnej sprawie a w niej literówka. Plissss!
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 13:19   

a będzie opcja ''oddaję się w ręce administracji''? :-D ja się wstrzymam od głosu

swoją drogą, nie wiem czemu veon wypowiadasz się tyle na ten temat gdy prawie nie wchodzisz na to forum...
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 13:41   

KicerK napisał/a:
widzu napisał/a:
A może zmienimy nazwę tego forum, a na serwerach Mistrzów zaczniemy od zera?


Nie ma sensu. Każdy będzie siedział tutaj a na mistrzach będzie tak jak teraz z oficjalnym


Dokładnie, taka zmiana nie miałaby za bardzo sensu...

JankielKindybalista85 napisał/a:
I jeszcze malutki prztyczek na koniec: ankieta o wielkiej wadze w fundamentalnej sprawie a w niej literówka. Plissss!


Poprawione.

Barbra napisał/a:
a będzie opcja ''oddaję się w ręce administracji''? :-D


Na pewno żaden z adminów nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zechcesz nam się "oddać" :P
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-12-07, 14:19   

Davos napisał/a:
Na pewno żaden z adminów nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zechcesz nam się "oddać" :P



Tylko podejrzewam, że to już wtedy nie będą tylko ręce. :haha:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 21:11   

Zagłosowałem, ale nie wiem czy coś to zmieni. Dziękuję.
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-12-07, 22:45   

widzu napisał/a:
Davos napisał/a:
Na pewno żaden z adminów nie będzie miał nic przeciwko, jeśli zechcesz nam się "oddać" :P



Tylko podejrzewam, że to już wtedy nie będą tylko ręce. :haha:


gdyby Icywind był adminem, to z pewnością byłby pierwszy który by przytakiwał tej opcji xd
Ostatnio zmieniony przez decp 2014-12-09, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.081 sekundy. Zapytań do SQL: 34