Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-07, 12:29
Mieszkanie na sprzedaż
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 12:12   Mieszkanie na sprzedaż

To jedno z najbardziej niezwykłych mieszkań, jakie kiedykolwiek widzieliście. Całość wygląda jak średniowieczny zamek, a niesamowita łazienka przypomina prawdziwy loch. W salonie kominek, dębowa podłoga i meble kolonialne oraz dębowo-mosiężne żyrandole. W korytarzach cegła, ciężkie drewniane drzwi i mosiężne kinkiety. A wszystko to niemal w samym centrum Warszawy, na poddaszu niepozornej kamienicy. Powierzchnia tego przedziwnego lokalu wynosi 136 metrów kwadratowych i można go kupić za 1,6 mln zł.


Salon z kuchnią to łącznie ok. 70 metrów kwadratowych. W tej części apartamentu, poza klasycznym ogrzewaniem, jest również ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja, a na podłodze ułożony jest kamień sprowadzany z Francji.




W całym apartamencie królują dębowe i palisandrowe meble kolonialne. Wysokość pomieszczeń w kalenicy przekracza 5 metrów.



Tymi schodami wchodzimy na antresolę, z której możemy wyjść na balkon usytuowany na dachu kamienicy.



W salonie znajduje się kominek. Oprócz niego ciepłą atmosferę zapewni piecyk gazowy, centralne ogrzewanie, klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe.



Okna i wszystkie elementy drewniane są wykonane z drzewa dębowego. Dopełnieniem stylu są wykonane według indywidualnego projektu witrażowe dębowo-mosiężne żyrandole oraz kinkiety.



Mieszkanie znajduje się na poddaszu kamienicy. Składa się z dużego salonu z kominkiem, połączonego z widną kuchnią i jadalnią, sypialni połączonej z łazienką, pokoju gościnnego oraz antresoli, na której znajduje się biuro.



Oto kuchnia z jadalnią. Przy ciężkim dębowym stole może siedzieć osiem osób naraz.



Na pierwszy plan wysuwa się kuchnia kaflowa. Zabudowa kuchenna została wykonana z ręcznie formowanych cegieł sprowadzanych z Belgii.



Blaty i fronty zostały wykonane w takiej samej stylistyce, jak meble w jadalni i salonie.



Nowoczesna lodówka również została wykończona w stylu pasującym do wystroju mieszkania. Front i okucia wykonano z postarzanej blachy.



Oto sypialnia z wielkim, dębowym łożem. Ciepło na poddaszu zapewnia centralne ogrzewanie i klimatyzacja.



Sypialnia połączona jest z dużą i widną łazienką, w której każdy z elementów armatury sanitarnej zdobią ręcznie malowane motywy kwiatowe.



Obie łazienki wyposażone są w mosiężną armaturę w stylu art deco. Lustro jest oprawione w stary portal kominkowy.



W skład mieszkania wchodzi druga łazienka a znajdujący się w niej "tron" ukrywa nowoczesny podwieszany sedes. Za pisuar służy natomiast fontanna ogrodowa.



Zadanie umywalki spełnia kamienna misa ze starą pompą, przerobioną na kran. Prysznic z kotarą wykonaną z postarzanych łańcuchów i granitową kostką brukową jest doskonale wkomponowany w łazienkę, tak aby stanowił z nią spójną całość.



Z antresoli jest wyjście na balkon usytuowany na dachu kamienicy, z którego rozciąga się widok na panoramę Warszawy. Część podłogi antresoli to metalowa krata, przez którą jest doświetlony przedpokój.



Te ciężkie drewniane drzwi bronią dostępu do sypialni. Na podłodze - deski dębowe.



Dębowe i palisandrowe meble kolonialne oraz drzwi zostały dobrane z myślą o niepowtarzalnym klimacie tego mieszkania i jego stylu.



W mieszkaniu znajduje się jeszcze jeden pokój dowolnej aranżacji oraz pomieszczenie gospodarcze z pralką.



Podłoga w całości pokryta jest dębowymi deskami, a w niektórych miejscach przeplatana kamieniem.




LINK DO OGŁOSZENIA
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:08   

I kto to kupi :P
_________________
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:16   

Nie wiem.

Ale już wiem kto sprzedaje :P
PAWEŁ URBANEK właściciel firmy REFACTORIA twórca oprogramowania DRACO ORGANIZER właściciel warszawskiej WILLI MATRIX :P
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:17   

Czadowy jest, ale kurde, ile sprzątania! To by trzeba było od razu jakąś gosposię nająć ;)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-07, 15:18   

Fajny, ale mnie nie stać
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:19   

V - r pasowałby do tego mieszkania ;)
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:21   

Ładny żeby obejrzeć, ale nie by tam mieszkać, chociaż łazienka bardzo mi się podoba w tej zieleni :)
_________________
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:21   

Oj wierz mi, nie tylko on... Też bym się tam wpasowała... Piękne jest :love:
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:40   

No. Fajne mieszkanko.

Chociaż z zewnątrz to normalna kamienica - KLIK
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 15:56   

Zaraz wracam, lecę zrabować 1,6 mln złotych.
 
 
matheus3004 
Überszlachta
Niepoprawny optymista


Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 734
Skąd: Poznań

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-07, 17:06   

Najbardziej podoba mi się ten średniowieczny "Tron". :D
_________________
"Tu, gdzie często wiele chcesz, a mało możesz."
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 17:11   

O kur.wa! Matheus. Albo mam zwidy.

A mieszkanie... hmm, specyficzne. Chociaż w takiej łazience, w takiej wannie bym sobie podziałał z jakąś miłą Panią. A potem na tron zadumy! :-D
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-07, 21:48   

Tyyyle przestrzeni. Tyle miejsca dla kota. Kup mi ktoś miiaaauuu
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 21:56   

Już myślałem, że Bartek zmienił branżę i zaczął pracę w pośrednictwie nieruchomości :)

Mieszkanie stylowe i bardzo fajne, nie da się ukryć. Mnie się podoba. Tron rozwalił system :D

Tylko jak to mieszkania zrobi się naprawdę znane, to właściciel nie będzie miał życia, bo w dzień będzie go nachodzić mnóstwo ludzi, żeby rzucić okiem, a noc ściągnie włamywaczy.
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-07, 22:07   

łazienka świeeetna! ta zielona
i sypialnia też spoko

ale reszta średnio mi się podoba, wiem że to taki styl ale nie lubię takich "ciężkich" mebli, te w salonie są okropne
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-07, 22:09   

No sypialnia i lazienka sa najlepsze
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-17, 13:15   

Ciekawe czy ktoś kupił?
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-10-21, 07:14   

Z nas? :troll:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.084 sekundy. Zapytań do SQL: 30