Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:48
Gramy przez internet.
Autor Wiadomość
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 18:21   Gramy przez internet.

Z tego co widzę, to część z was byłaby zainteresowana grą multiplayer. Można tworzyć serwery do gier i grać w gronie forumowym (chociażby z użyciem hamachi).
1. Lista gier, które mogłyby was zainteresować.

Soldat
Strzelanka 2D. Gra ciągle żywa, mamy do dyspozycji 10 broni głównych i 4 pomocnicze. Cel? Zależy od trybu rozgrywki, jednak najczęściej będzie to CTF, Deathmatch czy Teammatch. Ale gra posiada też kilka własnych trybów. I to wszystko za darmo! Gra wręcz idealna do multiplayera.


Worms
Niszczenie mapy i innych robaków zawsze było atutem tej serii. Osobiście polecam Worms World Party oraz Worms Armageddon (z większym naciskiem do 1 tytułu).


Doom i Doom II
Czas nie wpłynął zbyt dobrze na ojców dzisiejszych gier FPS. Jednakże fani tworzą różnego typu modyfikacje, które dają powiew świeżości tym produkcjom. Strona do moda umożliwiającego grę multiplayer znajduje się tutaj
Zandrounum wspiera rózniesz modyfikacje, więc można grać w zmodyfikowanego Dooma z innymi! (wciąż musisz mieć pliki DOOM.WAD i DOOM2.WAD jeśli chcesz grać. Nie masz wadów? W takim razie możesz zajrzeć tutaj, istnieją bowiem darmowe alternatywy. Legalnie. http://freedoom.github.io).


Seria Heroes of Might & Magic
Legendarna gra turowa w świecie fantasy! Rekrutuj bohaterów, podbijaj zamki i zostań władcą świata!

2. Co to jest hamachi i po co mi to potrzebne?
Hamachi to program, który tworzy specjalne bezpośrednie połączenie między
użytkownikami. Jeśli nie możesz tworzyć serwerów, to masz 2 opcje;
a) odblokowujesz porty,
b) instalujesz hamachi i tworzysz grupę, do której wybrani muszą dołączyć.
Hamachi tworzy specjalny adres IP, do którego muszą się podłączyć, jeśli chcą z tobą grać.
Grupy są chronione hasłem, więc są nikłe szanse na to, że jakiś random wejdzie i zacznie trolować. Innymi słowy, hamachi to idealny program wspomagający granie online z paczką ludzi.
Link: Dobre Programy

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i uwagi co do listy gier. Chętnie dodam inne gry, które waszym zdaniem, powinny się tu znaleźć. Tylko proszę, nie wstawiajcie tu gier MMO w których się expi tygodniami itp.
Ostatnio zmieniony przez Mackers 2014-09-26, 20:04, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 18:27   

Chętnie zagram w wolnej chwili w Soldata albo Worms Armageddon, ze wskazaniem na to drugie.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:44   

Jak najbardziej za :D

Cs 1.6, gra wciąż żywa. Można grać NS. Nie trzeba nic kupować. Serwerów bardzo dużo, puste. Nie trzeba instalować zacznych hamaczich.
Tylko taka gra bez expa mi się kojarzy :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:48   

Też mógłbym pograć w cuś. Wormsy brzmią nieźle.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:50   

Ja od siebie dodam jeszcze Hirołsy od I do V, najlepiej w Złotych Edycjach :>
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:51   

Jest jeszcze LoL :D
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:55   

Antybristler napisał/a:
Jest jeszcze LoL :D


Khy, khy, tfu
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:57   

Hirołsy też mogą być
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 19:59   

W porządku, mogę dodać herosów i csa. Tylko, że nie znam tej pierwszej gry zbytnio.
A poza tym to ktoś chętny na jakąś grę w tej wolnej chwili?
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:02   

Dota II :-D Jak już tak lecimy.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:04   

Proponujcie lepiej gry, które zadziałają na każdym sprzęcie, a nie jakieś LoLe czy Doty.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:05   

Nie wszyscy mają dobre komputery żeby w takie gry grać. :P
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:05   

LoL nie potrzebuje niewiemjakiego sprzętu.


FAKFAKFAKFAKFAKFAK ZAPOMNIAŁEM, ŻE MI NA TYM ZŁOMIE CS NIE PÓJDZIE! JEDEN RDZEŃ 1,3GHZ.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
Ostatnio zmieniony przez Adijos 2014-08-23, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:05   

LoL nie, nawet u mnie działał bez zarzutu, ale Dota już tak.
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:07   

Teeworlds
Za free, na każdy system, ruszy wszędzie. Polecam i pozdrawiam.
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:10   

To ja jeszcze dodam OpenArena, darmowa strzelanka multiplayerowa na silniku Quake'a III.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:41   

Zróbmy może tak, jeśli jakaś gra ma trafić na listę główną, to niech więcej osób napisze. W tej chwili nie wiem, czy ktokolwiek będzie chciał grać w Teeworld czy w OpenArene.
Jeśli jeszcze ktoś nie poleci tych gier, to usuwam je.
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 20:57   

Mackers napisał/a:
Counter Strike 1.6
Gra trochę już sobie liczy, jednakże to wciąż bardzo popularna strzelanka. Mamy do dyspozycji wiele broni, chociażby karabiny szturmowe czy granaty. Niestety gra jest płatna.

Kpisz sobie?
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 21:00   

A nie jest?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 21:19   

A Wormsy nie są płatne? daj mi strone skąd można bezpiecznie i legalnie pobrac za free
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 33