Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:49
Hera koka hasz LSD - Teledysk
Autor Wiadomość
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:23   Hera koka hasz LSD - Teledysk

Pojawił się w sieci teledysk do bardzo popularnego ostatnio wykonania Karoliny Czarneckiej utworu pt: "Hera koka hasz LSD" który osiągnął kilka milionów wyświetleń. Pojawiło się w tym czasie mnóstwo głosów że piosenka zachęca do ćpania, i je pochwala. Aktorka wypowiadała się jasno że nie miała takiej intencji, w związku z czym wypuściła ten klip aby pokazać że nigdy nie pochwalała i nie pochwala zażywania narkotyków. Zobaczcie sami, no i podzielcie się opiniami co o tym myślicie.

http://muzyka.onet.pl/alt...-teledysk/cdzlz
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:29   

Właściwie to ja nigdy nie potrafiłam się doszukać gdzie ludzie widzą w tej piosence pustej zachęty do ćpania, ale jak widać, tak wygląda wypadkowa średniej inteligencji społeczeństwa+popularności piosenki (chyba pierwsze zresztą wygenerowało drugie =.= )
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:35   

szczerze, do dupy. dalej piosenka jest głupia, laska ma ten swój głupi sweterek i wykonuje głupi taniec, czyli wszystko czym jarają się gimby. teledysk niewiele zmienia, ci chorzy ludzie stanowią tylko tło. byłoby lepiej, gdyby przedstawili jakąś konkretną historię, od rozpoczęcia ćpania do śmierci przez taki stan jak pokazali.

chociaż nieważne jak dobry byłby ten teledysk, idioci którzy uznali tę piosenkę za zachętę do ćpania (i zachęciło ich to) dalej będą tak myśleć. i dobrze, selekcja naturalna.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:45   

Mi tam nawet piosenka się swego czasu podobała, wkręciła się i nawet ją podśpiewywałem, nie mówię o tekście który faktycznie jest głupi. Teledysk jak sądzę wydany nieco z przymusu żeby nie było już żadnych głupich oskarżeń o zachęcanie do ćpania.

"Zaraz po PPA otrzymałam setki wiadomości od dzieciaków i fanów nagrania, z których płynął przekaz - narkotyki są fajne" - najbardziej jednak przeraża głupota tych dzieciaków.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:46   

Słaby tekst, dziewczyna głos ma całkiem całkiem, natomiast teledysk? Nie przekonuje mnie.
_________________
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:49   

W gimbazie to był Chit. Człowiek siedzi sobie na ławeczce z ziomkami, obok stoją sobie dziewczyny i "HERA KOKA HAŻ ELEZDI" Człowiek się tylko wku*wiał.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 19:59   

Adijos napisał/a:
W gimbazie to był Chit. Człowiek siedzi sobie na ławeczce z ziomkami, obok stoją sobie dziewczyny i "HERA KOKA HAŻ ELEZDI" Człowiek się tylko wku*wiał.

Jak dobrze, że byłam w gimbazie w tych czasach kiedy dla beki się śpiewało jedyneczkę :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 20:03   

ja się dowiedziałam o tym dopiero w necie czytając o tym, że to jest takie sławne ;_;
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 20:03   

Ja nawet nie wiem co to :D
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 20:06   

A ja tego słuchałem zanim to było modne, miało wtedy 10k wyświetleń. Fuck yeah :)
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 20:08   

No to ja się "pochwalę", że zobaczyłam Gangnam Style jak miało 4 miliony wyświetleń. To też :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 20:19   

love178 napisał/a:
No to ja się "pochwalę", że zobaczyłam Gangnam Style jak miało 4 miliony wyświetleń. To też :P

ja nie pamiętam kiedy, ale zobaczyłam i podobało mi się, bo kpop :p manozyeby szybciej to wyłapały, potem się dziwiłam że wszyscy tego zaczęli słuchać, a potem niektórzy uważać, że lubią japońską ( ;__; ) i koreańską muzykę :ok:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 21:04   

Kolega słyszał to gentelman psow jak miało kilka tys wyświetleń
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 21:07   

Bo cały występ nie był przecież "teledyskiem". Było to nagranie z konkursu piosenki dla młodych aktorów, na którym studenci filmówki starają się przykuć uwagę na swojej osobie, by po ukończeniu studiów dostać angaż (zauważmy, że w słynnym klipie jest logo TVP Kultura). O ile dobrze mi wiadomo, wszyscy uczestnicy występowali chodź z jedną przeróbką jakiegoś znanego lub mniej sławnego (jak w przypadku Czarneckiej) hitu. Sama Czarnecka zresztą śpiewała też inne piosenki, na których zachowywała się normalnie.

Chciała pokazać, że umie zagrać kogoś po prochach - cóż, jak na jej etap nauki udało się w miarę.
A że nagranie zrobiło furorę w Internecie - nie jej wina.

[ Dodano: 2014-08-06, 22:08 ]
love178 napisał/a:
No to ja się "pochwalę", że zobaczyłam Gangnam Style jak miało 4 miliony wyświetleń. To też :P


Ja widziałem Krainę Grzybów jak nie miało 5 tysięcy. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 21:34   

Cytat:
Ja widziałem Krainę Grzybów jak nie miało 5 tysięcy. :P

Ja nie widziałam nigdy, szach mat, wygrałam! :D
_________________
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 21:39   

love178, a powinnaś, Kraina Grzybów jest bardzo fajna!
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 22:12   

Ja krainę grzybów widziałem jak mialo max 2-3 tysiące wyświetleń
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-06, 23:19   

Antybristler napisał/a:
Ja nawet nie wiem co to :D


Ja też nie :piwo: Tzn. gdzieś kiedyś słyszałem ten tytuł, ale nie zachęcił mnie na tyle, by sprawdzić, co to jest :P
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-06, 23:49   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Teledysk jak sądzę wydany nieco z przymusu żeby nie było już żadnych głupich oskarżeń o zachęcanie do ćpania.


Nie. Gdzieś czytałam, że ona zbierała kasę na to, prosiła swoich fanów o wpłaty na stworzenie teledysku. Chciała go zrobić, a nie musiała, żeby coś tam udowodnić. No i bem!

Swoją drogą, ciekawe jak fani na to zareagowali. Spodziewałam się czegoś lepszego. Czegoś z pomysłową prostotą, bo laska mnie do siebie przekonała właśnie czymś takim, kiedy po raz pierwszy usłyszałam piosenkę i zobaczyłam "taniec". Ostatecznie - mi się serio piosenka spodobała, to było coś innego w końcu. Jakby nowa odsłona polskiej twórczości. Charakterystycznie zbuntowana (sweterek i rozczochrane włosy), popularna, a jednak nie do puszczenia w radiu - ciekawe zestawienie.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-07, 06:06   

Jak przeczytałam o "mocnym teledysku", spodziewałam się karetek, dzieciarni ćpającej po parkach... Ale obejrzałam i teledysk trafił mnie jak piosenka. Prosto, krótko, rzeczowo. I ćpuny w tle, które wiedzą, jak się to skończy, znikają po kolei, a i tak nie skłania ich to do zaprzestania.

Często też widzę tekst, że nie umie grać, że niespecjalnie... Może to kwestia tego, czy miało się do czynienia z ćpunami albo w jakim stopniu człowiek potrafi się wczuć w czyjąś sytuację. Najbardziej dobija jej wzrok. Choć akurat w sumie uważam, że wszystko jest dla ludzi, a jak ktoś nie umie sobie dawkować przyjemności albo wyznaczyć granicy, to niech zdycha - byle z dala od leczenia za moje pieniądze. Trochę nieludzkie, ale to przez to, że niszczą życie nie tylko sobie.

No nie jej wina, że tak to gimby odebrały. Właściwie po "hera, koka, hasz" mogłoby być cokolwiek, i tak by nie słuchały... Najdziwniejsze jest to, że słyszę to na imprezach, najczęściej nucone. Wiara w ludzi jednak rośnie, ponieważ zazwyczaj takie elementy rozglądają się ze zdumieniem, dlaczego nikogo innego to nie bawi. Co ciekawe, są to najczęściej ci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z tego typu używkami. Może kwestia rozumienia tekstu...

W każdym razie teledysk do mnie trafił, bo w sumie nic więcej nie trzeba. Nawet jej ruchy podczas pogrzebu pasują, taki flash back, co ten ćpunek wyprawiał wcześniej, dlaczego nie dało się go zatrzymać, coś jak myśli przelatujące przez głowę żałobników... Z których większości przemknęło pewnie "też bym chciał złoty strzał."
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.072 sekundy. Zapytań do SQL: 32