Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 15:42
Rosyjski sąd chce zakazac koranu
Autor Wiadomość
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 23:21   

Kogut - Ale nie kazdy arab to darmozjad.. niektóre groźne araby pracuja a sa groźne.
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-08, 23:26   

Myślałem że jesteś libertarianinem, piotrkuVanHelsingu. Jak coś odpierdoli to ukarać, ale nie można "zapobiegać" , tak jak nie można odbierać dzieci, bo istnieje prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 23:26   

WojciechManTenTynk- to są grozne araby, ktore nie sa grozne?
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 23:32   

Kogut - Bo jstem ale nie jestem tolerancyjny w stosunku do arabów.. Należy im opodatkowac rodzenie dzieci.

ProWacek - Sa
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 08:16   

Chyba największą karą dla nich będzie nałożenie wysokich podatków na kozy.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 14:21   

Najlepiej zniesc wszelkie socjale.. jak to nie pomoze to bedziemy nakladac na nich podatki od dziecka.. jak to nie pomzoe to trudno. .won z Polski. Wyjatkiem sa tatarzy którzy mieszkaja w Polsce od setek lat.. Ale oni ogólnie są przyjaźćxni.. Tatarzy/Mongolowie byli przy Polakach najbardziej tolerancyjnym narodem na swiecie w okresie sredniowiecza. Ani oni ani my nie mordowalismy za religie
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-09, 14:46   

Wojtek przykro mi, ale sprzedałem cię materoniemu. Pakuj się.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 17:57   

Ja jakoś nie wierzę w "dobrych" muzułmanów, czasem wydaja się dobrzy ale wcale nie sa. Uch religia każe mordować więc powinna być zakazana. Najchętniej bym był za pozbyciem się ich.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 18:11   

Pingvin napisał/a:
Wojtek przykro mi, ale sprzedałem cię materoniemu. Pakuj się.


Wtf? :D

KicerK napisał/a:
Ja jakoś nie wierzę w "dobrych" muzułmanów, czasem wydaja się dobrzy ale wcale nie sa. Uch religia każe mordować więc powinna być zakazana. Najchętniej bym był za pozbyciem się ich.


Czemu zakazana? Propagowanie zadnych pogladów nie powinno byc zakazane
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 18:58   

W islamie jest przykazane "chrześcijanie to nasi bracia". No coś inaczej to przestrzegają.
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 19:27   

Wojtek - Masz rację, ale wciąż wolałbym żeby ich nie było.
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 20:04   

Krecik, ich religia wcale nie każe im mordować innych ludzi. W założeniu jest to pokojowa religia. Niestety założyć to sobie można sweterek, bo w praktyce to w większości przypadków inaczej wygląda. Ale to już nie wina samej religii, tylko wyznawców, którzy źle zinterpretowali Koran.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 20:12   

dla równowagi biblia jest zła, a chrześcijanie, poza paroma odjazdami, są porządki i pokojowi. :p całe szczęście, że jej nie przestrzegamy, bo kobiety miałyby prawie tak przesrane jak tamte. ;)

jeśli ktoś się nie zgadza mogę jutro jak będę miała czas rzucić paroma wtf-cytatami z bilbii i od świętych, ale podejrzewam, że każdy się z przynajmniej jednym spotkał.
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-09, 20:39   

Sharvari napisał/a:
dla równowagi biblia jest zła, a chrześcijanie, poza paroma odjazdami, są porządki i pokojowi. :p całe szczęście, że jej nie przestrzegamy, bo kobiety miałyby prawie tak przesrane jak tamte. ;)

jeśli ktoś się nie zgadza mogę jutro jak będę miała czas rzucić paroma wtf-cytatami z bilbii i od świętych, ale podejrzewam, że każdy się z przynajmniej jednym spotkał.


O to, to, to. Gdyby nie rozwój nauki poza kościołem i reformacji. Nie byłoby lepiej niż u nich. Chciałbym też zauważyć, że tak zwane "średnie wieki" w Europie przypadają na czasy rządów religii katolickiej. W tym czasie kultura arabska się rozwijała i tworzyła podwaliny naszej kultury.

Do tego Święta Wojna którą prowadzą fanatyczne grupy muzułmańskie, wedle prawa kanonicznego jest nielegalna! ŚW może rozpocząć tylko Mahomet lub jego potomek. Wszyscy już dawno nie żyją.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 20:40   

Sharvari - Prawa kobiet to margines... Oni rujnuja gospodarke panstw Europejskich - to juz jest powazna sprawa.


Koran to podróbka Biblii.. Biblia nie jest taka glupia ksiazka...

[ Dodano: 2013-10-09, 20:42 ]
ProFace napisał/a:
W islamie jest przykazane "chrześcijanie to nasi bracia". No coś inaczej to przestrzegają.


Katolicy tez nie przestrzegaja biblii.. np jezus powiedzial "Jesli bliźni zabije świadomie blizniego swego przyprowadzisz go pod mój oltarz i zabijesz" (lub cos w tym stylu). Oni to calkowicie olali..
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-09, 22:45   

szyszek właśnie nakazuje, są wersety, które każą zabijać niewiernych
_________________
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-10, 06:12   

Cytat:
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!


Cytat:
Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!



Fajny pokój, co? Wydaje mi się że jest tego mniej niż w biblii, a do tego są też takie wersety
Cytat:
109:1 Powiedz: "O wy - niewierni!
109:2 Ja nie czczę tego, co wy czcicie,
109:3 Ani wy nie jesteście czcicielami tego, Co ja czczę.
109:4 Ja nie jestem czcicielem tego, co wy czcicie,
109:5 Ani wy nie jesteście czcicielami tego, co ja czczę.
109:6 Wy macie waszą religię, a ja mam moją religię."


Cytat:
Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wyznają judaizm, chrześcijanie i sabejczycy, i ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni i którzy czynią dobro, wszyscy otrzymają nagrodę u swego Pana; i nie odczują żadnego lęku, i nie będą zasmuceni!


Jednak nie zmienia faktów że nie chciałbym, aby moje dzieci opierały swoją moralność na czymś takim.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-10, 08:04   

Ta religia jest fałszywa. W miarę upływu lat coraz bardziej opiera się na dosłownych cytatach i patriarchacie. Wyobrażacie, co by się działo, gdyby chrześcijanie postępowali zgodnie z biblią? No właśnie. A niestety teraz muzułmanie zakochali się w cytatach z Koranu.

Jeżeli młodzi muzułmanie uciekają ze swych krajów ze względu na religię, w strachu, że coś im się stanie nawet poza granicami ich państw, to uważam, że coś jest grubo nie w porządku. Do tego Koran dzieli społeczeństwo na ludzi i kobiety. Jest pisany przez mężczyznę dla mężczyzny. Wiecie, że w islamie mężczyzna może brać kobietę w każdy sposób podczas seksu, byleby kończył w środku? Wiecie, że niewierne to niewolnice muzułmanów? Że kobieta nie może się sprzeciwić swemu panu? To akurat najbardziej mnie boli. Już pomijam fakt, że Koran ma fragmenty sobie sprzeczne. Idealny pomysł, by w razie czego odpowiednim cytatem się wybronić.

Nie będę siać nienawiści wobec islamu i Koranu, natomiast powiem, że problem tkwi w tym, że tak jak na polskich wsiach są babcie, które widzą matki boskie na oknach, tak u nich jest mnóstwo miejsc, do których cywilizacja i miastowość nie dociera. One wręcz przeważają. I przez dosłowne rozumienie Koranu stają się niebezpieczne. Dlatego popieram tę decyzję, w przeciwnym razie ekspansja islamu dosięgnie prędzej czy później nas. Jeśli nie teraz się przeciwstawić, to kiedy?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
materoni15 
Loża Szyderców

Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 174
Skąd: Łuków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-10, 11:44   

Rudam oni prędzej się zliberalizują, zanim osiągną gdziekolwiek na zachodzie 50 procent populacji. W młodych muzułmanach widać coraz to większe odejście od Koranu.
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-10, 11:52   

Nie do końca. Oni po prostu robią to pod siebie. Miałam okazję z takimi rozmawiać. Piją alkohol, chędożą co popadnie, ale spróbuj im zasugerować, że kobieta tak samo może... Nie. Kobieta ma siedzieć w domu.

Większość z nich ma permanentnie wyprane mózgi. Są wychowywani w przeświadczeniu o własnej wyższości. Odchodzenie od szczegółów i modłów nie zmienia ich mentalności. Przykro mi. Zresztą jak każda kulturowość, po osiągnięciu pewnego wieku lubią wracać do korzeni...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.068 sekundy. Zapytań do SQL: 32