Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 15:42
Rosyjski sąd chce zakazac koranu
Autor Wiadomość
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 15:15   Rosyjski sąd chce zakazac koranu

Rosyjski sąd chce zakazać Koranu za „ekstremizm”

Rosyjski sąd uznał, że przekład Koranu zawiera ekstremistyczne treści i musi zostać w całej Rosji zakazany. Organizacje muzułmańskie protestują i ostrzegają przed zamieszkami.

Według noworosyjskiej prokuratury, rosyjski przekład Koranu pióra E. Kuliewa zawiera treści o możliwym ekstremistycznym znaczeniu. W świętej księdze islamu, takiej, jaka dostępna jest w rosyjskim przekładzie E. R. Kuliewa, znajdują się zdaniem sądu negatywnie nacechowane opinie na temat osób lub grup osób, wyrażone ze względu na ich przynależność religijną. Mają padać tam też tezy o wyższości jednych ludzi nad innymi ze względu na przekonania religijne. Sąd dopatrzył się też miejsc, w których Koran pozytywnie wyraża się o wrogości względem niektórych niemuzułmańskich grup wyznaniowych. Rosjanie uważają ponadto, że księga zachęca do wrogich i brutalnych aktów przeciw wyznawcom innych religii niż islam.

To wszystko, jak mówił prokurator Noworosyjska, jest rozpowszechnianiem ekstremistycznych materiałów i może prowadzić do wzrostu przestępczości, który zagrozi narodowemu bezpieczeństwu.

Gdy tylko decyzja sądu wejdzie w życie, kilka egzemplarzy Koranu zostanie wysłanych do Ministerstwa Sprawiedliwości, by przekład Kuliewa został wpisany na narodową listę książek ekstremistycznych.

Wiele muzułmańskich organizacji ostrzega, że ewentualny zakaz rozpowszechniania powyższego przekładu Koranu może wywołać znaczne zamieszki nie tylko w Rosji, ale na całym świecie. Muzułmanie przedstawili też listownie całą sprawę prezydentowi Władimirowi Putinowi, domagając się odwołania decyzji sądu o zakazie przekładu Kuliewa.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 15:27   

I dobrze >:>

Cytat:
Wiele muzułmańskich organizacji ostrzega, że ewentualny zakaz rozpowszechniania powyższego przekładu Koranu może wywołać znaczne zamieszki nie tylko w Rosji, ale na całym świecie. Muzułmanie przedstawili też listownie całą sprawę prezydentowi Władimirowi Putinowi, domagając się odwołania decyzji sądu o zakazie przekładu Kuliewa.

No faktycznie dobry przykład swojej pokojowiści tym pokażą ;)
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-08, 17:09   

Nie zrobią tego. I tak już mają problem z Czeczenami czy z innymi częściami kraju które zostały na siłę wciągnięte do federacji. Wtedy to by powysadzali metro w Moskwie ;].

Zresztą śmieszy mnie nagły problem z muzułmanami w Polsce. Żyli sobie tyle lat, aż tu nagle Mariusz Max Kolonko powiedział jak jest! I już każdy wie jak jest! Widać, żydzi są już dobrzy, Niemcy też bo prace dają... To na kim by się po pastwić? I się znalazła religia która nigdy nie była reformowana...

Nie żebym był jakiś pro muzułmański, po prostu mieszkam w mieście o największej populacji polaków i jakoś (prócz Czeczenów) żaden muzułmanin mi w drogę nie wszedł. Jakoś zamiast zniewolony przez półksiężyc raczej czuje się zniewolony przez krzyż. I dla mnie to oni są największym problemem.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
materoni15 
Loża Szyderców

Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 174
Skąd: Łuków

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 17:34   

Jeśli Ruskom to przeszkadza to niech oddadzą ziemie zabrane muzułmanom ;)
Ogólnie powtórzę pewien komentarz ,,Rosja była najwspanialszym krajem od 13 lipca do 16 września. Teraz będzie od 7 października do 10 Kwietnia".
Ogólnie najbardziej śmieszą mnie komentarze, że jeśli Arabom się nie podoba to wynocha. To tak jakby jakiś protestancki kraj nasz podbił, zakazał naszego przekładu Biblii i kazał się wynosić jeśli się nie podoba.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 18:36   

I dobrze robia.. Muzulmanstwo nalezy wytepic.

Organizacje muzułmańskie protestują i ostrzegają przed zamieszkami.

Zamieszkami? Powinno sie ich rozstrzeliwac, gazowac, zamykac w obozach koncentracyjnych a nie pozwalac na groźby.

_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 19:05   

Jemszyszki napisał/a:
jakoś żaden muzułmanin mi w drogę nie wszedł.
Francuzi też kiedyś nie mieli z nimi problemów, bo po prostu było ich mało. Muzułmani mają pewne kroki podboju. W pierwszych krokach, w których jest ich mało są spokojni nastawieni przyjaźni, żeby nie było oporu przed wpuszczeniem ich w większej ilości. Dopiero jak jest ich mnóstwo to pokazują swoje prawdziwe oblicze.
_________________
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-08, 19:16   

Tylko powiedz mi Pokeball. Po co tacy muzułmanie mieli by do Polski emigrować? Do Francji wszyscy walą drzwiami i oknami bo tam dobry socjal. U nas to bida z nędzą.

No i z tymi krokami podboju to jakaś przekombinowana teoria spiskowa jest (masoni i iluminaci *_*). A to, że arabusy pieprzą się bez zabezpieczeń ile wlezie, a ludność państw zachodu stawia na rozwój indywidualny a nie zakładanie rodziny. To już fakt.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 19:21   

Maly socjal nie oznacza biedny z nedza.. tzn. u nas jest źle ale nie przez socjal.. socjal powinien nie istniec a kraj i tak moze byc bogaty
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 19:24   

Jemszyszki napisał/a:
Tylko powiedz mi Pokeball. Po co tacy muzułmanie mieli by do Polski emigrować? Do Francji wszyscy walą drzwiami i oknami bo tam dobry socjal. U nas to bida z nędzą.

Ale ja nie twierdziłem nigdzie, że emigrowali by do Polski. Zgadzam się, że tu jesteśmy w miarę bezpieczni, przynajmniej na razie. Nie mam nic do muzułmanów którzy przyjadą tu i będą pracować.

Cytat:
No i z tymi krokami podboju to jakaś przekombinowana teoria spiskowa jest (masoni i iluminaci *_*).
A tam przekombinowana. Wszystkie kraje, które mają problem z muzułmanami nie mieli ich, kiedy muzułmanów było u nich trochę. Dopiero jak się już rozgościli.
Cytat:
A to, że arabusy pieprzą się bez zabezpieczeń ile wlezie, a ludność państw zachodu stawia na rozwój indywidualny a nie zakładanie rodziny. To już fakt.

Stosują przecież prezerwatywy, jak jeszcze nie było porządnych to używali jelita kozy. Europejczycy później udoskonalili ten wynalazek i najpierw wyciągali jelito z kozy.
_________________
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 19:53   

Jeszcze trzeba pozwolenia na strzelanie do nich.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 21:22   

JA myślę, że za kilkadziesiąt lat wybuchnie wojna religijna, którą pewnie wygrają muzułmanie, gdyż oni się mnożą rodziny 1+8=30 a chrześcijanie 1+1=1. Byłby teraz z tego dobry film science-fiction, ale by to jeszcze to islamiści wykorzystali.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 21:47   

Dlatego nalezy ich wybic
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 21:50   

Na co czekasz? Inwazja na Mekkę!
_________________
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 21:59   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Dlatego nalezy ich wybic


Nie można ich tak po prostu wybić, bo wielu z nich to dobrzy ludzie ;)
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 22:04   

Najlepiej z nimi szczerze porozmawiać. Podważyć ich zasady i moralność. Tyle, że oni nie rozumieją, że u nas też jest wiele dobrych ludzi.
_________________
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 22:35   

Zakryfain - Wielu to niewatpliwie dobrze ludzie.. ale bydlo jak ci z Francji musi zostac wytepione
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 22:42   

WojtekVanHelsing napisał/a:
Zakryfain - Wielu to niewatpliwie dobrze ludzie.. ale bydlo jak ci z Francji musi zostac wytepione


GnojtekVanHelsinki - Masz rację, te darmozjady w Francji czy UK powinny zostać wytępione
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 23:01   

KajtekVonPiercing, Zakreklein, zgadzam się z wami. Jeżeli są do mnie dobrze nastawieni i nie są wrednymi darmozjadami, którzy na siłę próbują wprowadzić swoje zasady do europejskich państw tylko będą uczciwie pracować, to ja również jestem do nich dobrze nastawiony i niech sobie w Polsce będą. Ale jeżeli jacyś muzułmanie wkroczą z buciorami i będą się za bardzo panoszyć i narzucać swoje obyczaje innym, a jednocześnie liczyć, że ktoś ich będzie utrzymywał, to proszę uprzejmie won z Polski i koniec tematu!
 
 
WojtekVanHelsing 
Loża Szyderców
Profesor Korwinologii


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 6197
Skąd: Sadowie

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-08, 23:11   

Tak ale pracowite araby tez sa niekiedy groźne zas w kapitaliźmie taki arab bedzie mógł utrzymac 10dzieci i bez socjali
_________________

Quid est quod debuimus facere, et non fecimus?
 
 
Pingvin 
Rzecznik Prasowy Wojtka


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 629

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-08, 23:19   

Żołądź27- nie będzie socjalu, to i darmozjadów nie będzie, a jak będą to pozdychają z głodu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.074 sekundy. Zapytań do SQL: 32