Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2014-10-27, 12:44
Masseger na Facebooku
Autor Wiadomość
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 03:19   Masseger na Facebooku

Czy osobom używającym fejsa na urządzeniach mobilnych też przy próbie odebrania wiadomości prywatnej wyskakuje, że musi ściągnąć nową oddzielną aplikację o nazwie Masseger? Mi tak od wczoraj pokazuje i internet na ten temat mówi bardzo nieciekawe rzeczy... Ktoś z Was tego używa?

Chciałabym tego nie mieć, bo jakoś mi się szczerze nie widzi używanie oddzielnych dwóch aplikacji na fejsa i wiadomości prywatne z fejsa. Nie mówiąc już o tym, że już mam aplikację posiadającą identyczne funkcje, co ten Masseger i jest to LINE- został stworzony stricte do smsowania, więc to, z czym facebook teraz wyskakuje to już olej po frytkach =.= I wszystko wskazuje na to, że tego forsowania do ściągnięcia nowej aplikacji nie wycofa, co w takim razie z czatem na PC, czemu on pozostaje bez zmian? xP
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 04:22   

Ja mam messengera i jest strasznie wygodny, klikasz apke i masz wszystkie rozmowy, z tego co sie orientuje to prawie wszyscy moi znajomi z tego korzystaja na smartach i fokle
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 04:32   

No, ale jak mam już apkę do rozmów to to się staje niewygodne, dla mnie chat na fb był dodatkową funkcją na fejsie, która sobie może się wyświetlać w górnym rogu, a takie funkcje jak rozmowa z kamerką pozostawiałam innej apce =.= Chyba, że to nie wynosi cię z fejsa, w co wątpię...
_________________
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 15:19   

Wynosi bo to calkiem oddzielna aplikacja chyba ze jestes na fejsbukach i wchodzisz na wiadomosci to przechodzisz do messengera a pozniej mozesz wrocic znowu na fejsbuki
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 15:31   

Toooo, chyba będę pisać pw przez przeglądarkę |D

[ Dodano: 2014-07-08, 15:34 ]
Przez przeglądarkę mi się nie ładuje, poddaję się orz

[ Dodano: 2014-07-08, 15:43 ]
Nie! Udało się T^T
_________________
 
 
SlownikOrtograficzny 
Zwykły użytkownik
Be chuju are


Wiek: XXI
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 3088
Skąd: Nienack, Masaczustets

Medale: 6 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 16:11   

To na fejsach jest już nawet masażer? Jak ta technika idzie do przodu. Nic dziwnego, że tyle godzin przesiadują na tych fejsbukach!
_________________

Moje myśli to jebni❤cie.🛀
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 17:11   

Wszystkie newsy na ten temat, które dotyczą Europy są z kwietnia :P
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20014
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 17:33   

Niestety ale aplikacje zostały wydzielone. Poj*bało ich do reszty. Chcieli ludzi zmusić do pobrania dodatkowego programu, Efekt jest taki, że piszę przez przeglądarkę a nie przez natywny program (a właściwie natywne programy).
Obie aplikacje tylko niepotrzebnie siedziały na pamięci RAM i zajmowały niepotrzebnie przestrzeń dyskową :/
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 17:59   

Też nie byłem zachwycony i przerażony niskimi ocenami w google play, ale można się przyzwyczaić. Baa, jest nawet całkiem wygodna :) Pod warunkiem, że masz w miarę szybki telefon (lub niezaśmiecony) bo na moim starym strasznie mulił ten messenger i tylko wkur.wiał.

A po za tym to widzę, że jesteś na bieżąco z aktualizacjami :P Na moim starym telefonie musiałem zainstalować messengera bo wymusiła to aktualizacja fb z GRUDNIA (y) :D

[ Dodano: 2014-07-08, 18:02 ]
Moris299 napisał/a:
Niestety ale aplikacje zostały wydzielone. Poj*bało ich do reszty.


Chyba chodziło im o to, żeby rozszerzyć komunikację poza fb. Taka konkurencja sms'ów.
Jak WhatsApp.
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 18:05   

Love pewnie chce na tableta czy cos ;> w ogole jak mogli wymysles jakies urzadzenie mobilne ktorego nazwa brzmi tak samo jak pewien rodzaj uzywek
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 19:07   

monjiczq napisał/a:
w ogole jak mogli wymysles jakies urzadzenie mobilne ktorego nazwa brzmi tak samo jak pewien rodzaj uzywek

Albo co brzmi jak nazwa tabletu rysunkowego :P Przypomina mi to jak chciałam sobie taki kupić to jeździłam po sklepach, a tam sprzedawcy mi mówili "jestem po studiach informatycznych i nigdy o niczym o nazwie tablet nie słyszałem" i dosłownie rok później spopularyzowały się dla mnie te dziwne "tablety" co to dalej nie rozróżniam czym to się różni od pada, smartfona i tym podobnych :D

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Pod warunkiem, że masz w miarę szybki telefon (lub niezaśmiecony) bo na moim starym strasznie mulił ten messenger i tylko wkur.wiał.

Pod warunkiem, że już nie mam apki, która mi do tego służy, jak dla mnie to podróbka LINEa, więc tego nie ściągnę, ile można tego mieć :P smuci mnie, że wiadomości prywatne zostały oddzielone od facebooka, już ludzie się wypytują o portale konkurencyjne, do których można przejść, bo ze wszystkich błędów, które popełnił facebook ten jest chyba największy :P
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 19:11   

love178 napisał/a:
bo ze wszystkich błędów, które popełnił facebook ten jest chyba największy


Ja przed epoką messengera praktycznie wcale nie pisałem na fb z telefonu więc tych oburzeń kompletnie nie rozumiem :P
Ahh te problemy pierwszego świata ^^
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 23:24   

To, że dla mnie nie ma czegoś takiego jak "epoka massegera", tylko używałam innych aplikacji do robienia tego, co ten narzucany mi masseger i to jest niewygodne, bo chciałam pozostawiać chat facebookowy w obrębie facebooka, chcę nie używać czegoś, co nie jest mi potrzebne, a skoro fb nie daje mi opcji, to muszę z niego na tablecie zrezygnować :P
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-07-08, 23:32   

Ok, teraz rozumiem :)

_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.064 sekundy. Zapytań do SQL: 28