Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Eurowizja
Autor Wiadomość
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:12   Eurowizja

Jestem ciekawa co myślicie na temat tegorocznej Eurowizji. Podobała wam się Cleo, czy myślicie, że to wiocha? Podobała wam się baba z brodą, czy uważacie to za nienormalność?

Mnie Cleo naprawdę się podobała a baba z brodą ładnie śpiewała, ale nie nie tak dobrze by to wygrać. Co uważacie?
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:17   

Sukces tego austriackiego czegoś z brodą i kiełbachą w spodniach i nazwisku to kolejny objaw homopolitporawnej lewackiej choroby toczącej europejskie media. Samej piosenki nie oceniam bo nie słyszałem - ostatnią Eurowizję oglądałem jak śpiewała Kasia Kowalska, czyli chyba jeszcze w latach 90-tych.

Natomiast "My Słowianie" to moim zdaniem totalnie żenująca piosenka i słabo mi jak ją słyszę odkąd tylko się pojawiła w internecie. no ale cycki w teledysku robią swoje.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:24   

Jakbym miała zrobić swoje top 5, kto najlepiej śpiewał:

1. Reprezentantka Hiszpanii
2. Reprezentantka San Marino
3. Wurst
4. Reprezentantki Rosji
5. Reprezentant Danii

Bardzo lubię wykonawców z Rumunii, ale wolałam ich piosenkę z 2010 roku :P
Nieźle się uśmiałam przy Francji, zarówno z występu jak i ogłaszania wyników xD
Podobał mi się fragment z udziałem Lordi :)
Piosenka Malty brzmiała jak zlepek mnóstwa innych piosenek
Nie podobało mi się wymuszone vibrato przy wysokich dźwiękach Szwedki, a wyraźnie było widać, że stara się z tego zrobić swój punkt rozpoznawczy :/
Niemcy ładnie odstawali od reszty
Odnoszę wrażenie, że piosenka Armenii bez dubstepu nie zagarnęłaby tylu punktów xP
Piosenka Holandii była zupełnie nie w moim guście, więc nie będę jej komentować
San Marino zajęło aż 13 miejsce z głosowania widzów :)

Uważam, że w tym roku były bardzo fajne piosenki, ale zauważyłam tendencję, że ludzie na podstawie takiej sobie piosenki Wursta mówią, że poziom był ogółem słaby :/

Reszty nie chce mi się komentować :p
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:44   

saRenia, widać kto nie czyta postów, bo zwyzywaliśmy ten program wczoraj w każdym możliwym temacie :p meh, osobny temat jeszcze bardziej mnie wnerwia więc się nie wypowiadam w kolejnym poście o tym cyrku.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:46   

Wiem, że to było w każdym temacie. Nie lepiej mieć to w jednym, a nie we wszystkich?
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:47   

Też bym chętnie obejrzał... Gdzie są jakieś powtórki? Ew. na jakim kanale będzie za rok lecieć?
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:48   

Mi się wydaje, że w tym temacie można by się w końcu normalnie wypowiedzieć, już w innym kontekście niż reakcje po wynikach, bo były rzeczy, które mi się np. podobały, a nie dało się tego ująć w tematach typu "co nas wkurza" xD
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:48   

saRenia napisał/a:
Wiem, że to było w każdym temacie. Nie lepiej mieć to w jednym, a nie we wszystkich?


Nie, ponieważ chaos jest twórczy a w szaleństwie jest metoda. To forum uporządkowane było by jak broda na babie - bez sensu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:49   

Moris299 napisał/a:
Też bym chętnie obejrzał... Gdzie są jakieś powtórki? Ew. na jakim kanale będzie za rok lecieć?

Za rok będzie całkiem nowy konkurs, zawsze leci na TVP1 :P
Na youtube jest specjalny kanał z filmikami do wszystkich piosenek, wystarczy, że wpiszesz Eurovision 2014

[ Dodano: 2014-05-11, 23:51 ]
Możemy też poszerzyć temat ogólnie do wszystkich Eurowizji i przenieść go do działu Muzyka :P
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:55   

wczoraj znalazłam stronę ze wszystkimi filmikami, ale teraz nie mogę :v tu są recapy: https://www.youtube.com/watch?v=glaSL4txA2s

austriak miał fajną piosenkę, ale ujowy głos. i wygląd.
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-11, 23:55   

Ja zasadniczo mam na ten konkurs wywalone. Jest sobie to spoko i tak nie oglądam :) Występ Cleo, cóż... sama piosenka po premierze mi się nie spodobała i nie rozumiem tego całego jarania się tym wszystkim. Chyba przez te cycki. Ale na Eurowizji (bo akurat ich występ widziałem) wypadło to całkiem sympatycznie, bez wiochy. Do tego konkursu przecież trzeba raczej podchodzić na luzie, to program rozrywkowy podobno. Do tego cipnisia z brodą też bym podszedł na luzie gdyby to było robione dla żartu. Ale przez to co się dzieje od jakiegoś czasu w europie mam do tego taki stosunek jak napisał wyżej Jankiel. Piosenka tego czegoś mi się nie spodobała, fragment właściwie bo całej nie słyszałem. Jakieś wycie, dramat ogólnie, smutne to jakieś i dołujące, były lepsze piosenki. Wygrał bo jest popier*olonym odmieńcem a to nie jest fajne.

Z innych piosenek (a słyszałem łącznie może z 5) coś tam mi się podobało ale nie pamiętam kto to grał :/ Na pewno ktoś tam się na zwycięzcę nadawał bardziej niż to co wygrało.
W mojej opinii Holandia nie pasowała do tego konkursu ale w tym pozytywnym sensie. Zupełnie inna bajka. Piękne, ambitne, dobrze wykonane i z klimatycznym teledyskiem. To kawałek, który mógłby się sam wypromować jak Let It Go Passengera i być prawdziwym hitem z milionami odsłon. No ale już się nie wypromuje bo został zaszufladkowany jako przegrany na Eurowizji :/
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-12, 00:01   

Tak jak wspomniała Shar, dyskusja o Eurowizji była już wałkowana kilkukrotnie więc napiszę krótko: Zawsze traktowałem Eurowizję jako festiwal kiczu z nielicznymi fajnymi piosenkami, robieniem show i głosowaniem na siebie nawzajem przez sąsiednie kraje. Specyficzna konwencja więc i specyficzne piosenki. I moim zdaniem "My Słowianie" do tej konwencji pasowało dobrze, co zresztą potwierdziło głosowanie telewidzów w Europie, z którego mielibyśmy piąte miejsce. Kobieta z brodą wygrała tylko dlatego, że ma brodę.
System punktowania - idiotyczny :) Z zaprezentowanych wczoraj piosenek podobały mi się dwie - Holandii i Rosji. A w ogóle jedyna Eurowizja, która mi się naprawdę podobała to ta z 2006 r., z wygraną fińskiego zespołu Lordi :)
_________________
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-12, 10:14   

JankielKindybalista85 napisał/a:
chaos jest twórczy



PS. Obrazek nie jest za duży, mieści się idealnie w granicach ramek.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-12, 11:35   

może nie za duży, ale dalej rozumiesz je tylko ty.
 
 
Antlion 


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 1407
Skąd: Sopot

Medale: Brak

Wysłany: 2014-05-12, 17:29   

Sharvari napisał/a:
może nie za duży, ale dalej rozumiesz je tylko ty.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Chaosu_%28Warhammer_40,000%29
Ostatnio zmieniony przez Antlion 2014-05-12, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-12, 17:31   

Sharvari napisał/a:
może nie za duży, ale dalej rozumiesz je tylko ty.

:ok: +1

Mnie się wyjątkowo podobał występ Cleo. Dała radę. Oprócz tego Armenia i Rosja były według mnie bardzo dobre.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19178

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-12, 17:33   

Ja nie oglądałem w ogóle eurowizji ;_;
Zobaczyłem tylko na youtube występ kiełbasy bo byłem ciekaw jak zaśpiewała :P
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-11-20, 11:42   


love178 napisał/a:
Jakbym miała zrobić swoje top 5, kto najlepiej śpiewał:

1. Reprezentantka Hiszpanii
2. Reprezentantka San Marino
3. Wurst
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 29