Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 09:50
Bajki naszego dzieciństwa
Autor Wiadomość
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-05, 23:19   

R - y napisał/a:
Kochałam się we Włóczykiju


To już słyszę, któryś raz z kolei. Włóczykij był chyba pierwszą miłością znacznej części kobiecej populacji. Skubaniec miał więcej dziewic niż Allah ma na wydanie dla swoich bojowników.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-05, 23:34   

ja się kochałem w Jasminie : \
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-05, 23:36   

Poleciała na latający dywan. Blachara. Znaczy włókniara.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-05, 23:46   

a ja się w nikim nie kochałam ale chciałam któregokolwiek z bajkowych księciów żeby być księżniczką i mieszkać w pałacu, reszta mało ważna
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-06, 01:34   

JankielKindybalista85 napisał/a:
R - y napisał/a:
Kochałam się we Włóczykiju


To już słyszę, któryś raz z kolei. Włóczykij był chyba pierwszą miłością znacznej części kobiecej populacji. Skubaniec miał więcej dziewic niż Allah ma na wydanie dla swoich bojowników.


Myślę, że można by na upartego powiedzieć, że Włóczykij był odpowiednikiem naszego żula. Wniosek? R - y podkochuje się w Bartku!

Ja do dziś pamiętam, jak jeden kumpel z podwórka układał rymowanki typu: "Raz, dwa, trzy - Czarodziejka z księżyca ze mną śpi". Kurde, do dzisiaj mnie to bawi :D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-06, 01:38   

Davos napisał/a:
R - y podkochuje się w Bartku!


To już od dawna wiadome, spójrz na Drzewko Mistrzów. :P
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-07, 02:22   

O tak, Włóczykij zawsze i wszędzie. Niezależny, dojrzały, wolny duch. No i Mamoru z "Czarodziejki z Księżyca". Ale jakoś zawsze będę mieć słabość do Piotrusia Pana. Marzyciel, nie pojmuje nic, ale szczery do bólu i wierny swoim ideałom. A moment jak szukał Dzwoneczka w gruzach? Jedyny.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-07, 02:23   

Mi z Piotrusia Pana wybitnie podobała się koncepcja nie dorastania. I udało się! :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-08, 22:17   

Kochać się we włóczykiju? No pierwsze słyszę.
Jankiel po części też mi się udało. Wieczne dzieciństwo kuhfa!! Ta.. chciało by się.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-08, 22:46   

Ma to swoje ciemne strony. Piotruś Pan nigdy nie wyruchał Wendy a ty człowieku wiecznie tyrasz za marne grosze boś nie myślał o karierze i o tym, kim chcesz zostać jak dorośniesz. Zawsze coś za coś! Jebać piratów! :haha:
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-09, 06:59   

Pod tym kątem lepiej miała Pippi Langstrumpf - dorasta, nikt jej nic nie każe, do tego posiada ona wór pinionsów. Marzenie!

Ale teraz tak sobie przypominam, że właściwie od ekranizacji wolałam książki. Tatuś Muminka w książkach wymiata jeszcze bardziej. Kłapouszek do tej pory jest mi bliski ze względu na filozofię życiową :haha: Miś Uszatek? No proszę, kładzie dzieci spać i ma głęboki głos. Dopiero po latach się zorientowałam, że to hrabia z Janosika ;) No a pan Kleks? Marzyłam o takiej szkole! Na wyspach Bergamutach podobno jest kot w butach...

Co nie zmienia faktu, że - i tu muszę nieco pooftopować, bo jednak to nie bajka - całe dzieciństwo aż do wieku nastoletniego kochałam się w Tomku Wilmowskim. Był kolejną dziecięcą miłostką, po włóczykiju. I również się włóczył :) A jaka byłam zazdrosna o jego przyjaciółkę Sally, no coś niewyobrażalnego! I chciałam z nim jeździć po świecie. I wpadać w opresje, by mnie ratował :haha: I jego ratować, rzecz jasna. I na słoniach jeździć. I najlepiej, żebym jeszcze była podobna do Ani z Zielonego Wzgórza! :P

No a pamiętacie "Porwanie Baltazara Gąbki"? No mistrzostwo świata. Po prostu cudne. Też lubię oglądać Atomówki, a narzeczony pochłania wszystkie wersje - bajkowe i kinowe - komiksów, czy do Marvel, czy DC, ale właśnie takie baje lubię. Reksio, Bolek i Lolek (oni z Bielska są, to wiecie, patriotyzm lokalny ;) ) - to uważam za bajki mojego dzieciństwa :D
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-09, 14:19   

Ja "Akademię Pana Kleksa" znam tylko z wersji książkowej, bo filmowej nigdy nie widziałem. Ale książka była genialna! Kurczę, może warto by do niej kiedyś wrócić :)
Z książkowych bajek jeszcze uwielbiałem Przygody Mikołajka. Czytałem wszystkie części.
Niestety dziś już prawie nic z tego nie pamiętam...
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-09, 15:38   

mikołajek był świeeetny:D teraz trenuję na nim francuski:D o dziwo, sporo pamiętam, dzięki temu lepiej rozumiem co się dzieje

jak miałam ~3 lata to kazałam mamie opowiadać mi bajkę o czerwonym kapturku. każdego, dokładnie KAŻDEGO wieczoru, znienawidziła tę bajkę:D ale czasem jakoś ją urozmaicała żeby się nie zanudzić bo zazwyczaj zasypiała w trakcie opowiadania:D a to miało mnie uśpić
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-09, 21:48   

Davos napisał/a:
Ja "Akademię Pana Kleksa" znam tylko z wersji książkowej, bo filmowej nigdy nie widziałem



To obejrzyj! Fajne! :)



"Idziemy razem, nas nie pokona nikt!"
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-11-10, 13:35   

Wiecie dlaczego Pan klesks, nazywał się Kleks? No to macie odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=Cpo_64Unb4E
:-D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-11-11, 03:03   

Dobre :D
_________________
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-03, 01:07   

Dopiero teraz dokopałam się do tematu, gdzie się nad Włóczykijem rozchwytują, ja to jestem spóźnialska

a tak brzmi Miś Uszatek po japońsku https://www.youtube.com/watch?v=NPjHEEXdLnU

Co mogę z moich bajek z dzieciństwa wymienić, żeby się po innych nie powtórzyć... na pewno wielkim sentymentem będę darzyć Świat Według Ludwiczka, a zwłaszcza teksty Andy'ego ("Kiedy byłem na wojnie..." "Za moich czasów wszystko było zielone..." "Mój sernik!!" "Klucz płaski, szesnastka!" :P )
_________________
 
 
Cinereo 
Hagane no renkinjutsushi


Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 306
Skąd: mam wiedzieć?

Medale: Brak

Wysłany: 2015-01-03, 11:58   

Ja do tej pory pamiętam jak szczylem będąc obejrzałem na Dwójce Spirited Away. Ile się męczyłem żeby dojść o co tam chodzi :frusty:
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2015-01-03, 12:04   

love178 napisał/a:


Co mogę z moich bajek z dzieciństwa wymienić, żeby się po innych nie powtórzyć... na pewno wielkim sentymentem będę darzyć Świat Według Ludwiczka, a zwłaszcza teksty Andy'ego ("Kiedy byłem na wojnie..." "Za moich czasów wszystko było zielone..." "Mój sernik!!" "Klucz płaski, szesnastka!" :P )


Pamiętam tę bajkę, też ją oglądałem :-D Fajna nawet :D
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-21, 09:12   

Chciałam napisać w innym temacie, ale nie mogę go znaleźć (chyba Wojtek zakładał xP...)

Przypomniałam sobie właśnie, że jak byłam mała, to w telewizji leciała bajka o delfinach, które zamiast płetw miały ręce :P Kripiła mnie
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.096 sekundy. Zapytań do SQL: 32