Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Notatniki śmierci

Najlepszy jest
K
25%
 25%  [ 3 ]
L
50%
 50%  [ 6 ]
M
8%
 8%  [ 1 ]
N
8%
 8%  [ 1 ]
W
8%
 8%  [ 1 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:00   Notatniki śmierci

Temat do dyskusji o Death Note. Tak serio to chciałem tylko zrobić ankietę.
K to Kira jakby co a W to Watari ^_^
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:02   

No dobra, ale najlepszy pod jakim względem? Każda postać ma unikalny charakter, ciężko mi tu oceniać ogólnie.
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:03   

Co to za ankieta lel :|

Death Note nie oglądałem bo zbyt dużo ludzi się tym jara i aż mnie odpycha.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:05   

Mackers napisał/a:
No dobra, ale najlepszy pod jakim względem? Każda postać ma unikalny charakter, ciężko mi tu oceniać ogólnie.

Kto najbardziej ci się podoba, ma najlepsze poczucie sprawiedliwości itd.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-22, 20:15   

Mam nadzieję, że L to L, bo zagłosowałam na L :D
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:19   

N jest beznadziejny. Jego koleżka nie jest w sumie taki zły pod względem całości.
L miał moim zdaniem lepsze poczucie sprawiedliwości.
Ale ogólnie wygrywa Kira. Poza tym nie dodałeś żeńskich bohaterek i X kiry.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:28   

Mackers napisał/a:
Poza tym nie dodałeś żeńskich bohaterek i X kiry.

Bo skupiłem się na głównych literkach a Watariego dodałem dla gagu :P
Zresztą kto by wybierał taką Misę? :smile:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Mackers 


Wiek: .
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 7362

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-22, 20:35   

Misę raczej nikt. :P
Ale podobał mi się fanatyzm Tera Mikimy.
 
 
saRenia 
Sarna w lesie internetów


Dołączyła: 03 Sty 2014
Posty: 550

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-23, 15:17   

Ja uwielbiałam L, bo chyba w ogóle lubię takie pokręcone osobowości i przez cały czas byłam po jego stronie. Co ciekawe wśród moich znajomych jestem w tym względzie osamotniona, bo każdy tylko Kira i Kira. Dla mnie po 25 odcinku skończył się serial, bo później tylko naciągane to było i ledwo wytrzymałam do końca, mimo, że te 25 odcinków oglądałam jeden za drugim praktycznie bez przerwy.
_________________
 
 
decp 
najmruczniejszy


Wiek: 23
Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 1524
Skąd: okolice Barlinka

Medale: Brak

Wysłany: 2014-10-23, 21:21   

Mackers napisał/a:
No dobra, ale najlepszy pod jakim względem? Każda postać ma unikalny charakter, ciężko mi tu oceniać ogólnie.

No właśnie. Każdy miał bogatą osobowość, osiągał sukces, jak i popełniał błędy.
Ostatnio zmieniony przez decp 2015-07-25, 20:54, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-23, 21:35   

saRenia napisał/a:
Ja uwielbiałam L, bo chyba w ogóle lubię takie pokręcone osobowości i przez cały czas byłam po jego stronie. Co ciekawe wśród moich znajomych jestem w tym względzie osamotniona, bo każdy tylko Kira i Kira. Dla mnie po 25 odcinku skończył się serial, bo później tylko naciągane to było i ledwo wytrzymałam do końca, mimo, że te 25 odcinków oglądałam jeden za drugim praktycznie bez przerwy.

Nie jesteś osamotniona, ja też stoję po stronie sprawiedLiwości B-)
Te wszystkie dziwactwa L mi się podobają a Kira to po prostu pospolity świr :P
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-25, 19:12   

Ja też lubię Mikami Teru i uważam za zbrodnię, że się tutaj nie znalazł. Zwłaszcza, że bez problemu można go oznaczyć literką "T", jak nazywali go sam Light i Takada.
Jakkolwiek - zagłosowałam na Yagamiego. Nie popieram sposobu, w jaki działał, ale rozumiem jego pobudki. Jak by zresztą nie patrzeć, facet był geniuszem. Tym, którzy stwierdzą, że L był bystrzejszy, przypominam, który zwyciężył w bezpośrednim starciu. Końcówka była moim zdaniem już słabsza - odniosłam wrażenie, że na siłę potrzebowali znaleźć uzasadnienie tego, że Kira musiał ostatecznie dostać po dupie. Nie przeczę, że rozumowanie Neara było genialne, ale... O tyle, o ile L lubiłam, o tyle N jakoś irytował mnie jako postać.

[ Dodano: 2015-07-25, 20:13 ]
Ten sadystyczny uśmiech, kiedy uzasadniasz sobie, że to wyświetli się w powiadomieniach wszystkim, nawet tym, którzy dawno zignorowali ten temat.
_________________
 
 
Mistress9 
Fashion is not an island


Wiek: 26
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 2704
Skąd: Rzeszów

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-26, 11:08   

M to rozumiem Mello? <3 Ale jednak poszedł głos na L :spiew: Mam wszystkie tomy mangi, w sumie Czarodziejka z Księżyca i Death Note na zawsze w mym sercu i na półce :)
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2015-07-26, 23:44   

KicerK napisał/a:
Co to za ankieta lel :|

Death Note nie oglądałem bo zbyt dużo ludzi się tym jara i aż mnie odpycha.

:piwo: To samo :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 28