Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bartek82r
2013-10-29, 09:31
Pytania do admina
Autor Wiadomość
AnswersMaster 
Loża Szyderców
bezwzględny sędzia i kat


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 1784
Skąd: Czerwionka-Leszczyny

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 12:55   

Pingvin napisał/a:
Nie znam się, więc jak coś to mi wyjaśnijcie, ale jakbyśmy mieli współpracować z mistrzami to nie dałoby się zamieścić forum na domenie mistrzowie.org? np. mistrzowie.org/forum ? Wtedy moglibyśmy zrobić takie forum z prawdziwego zdarzenia.
_________________

Znów od nowa? No bez jaj, ja się i tak dziwię, że to forum jakoś działa po przenosinach.
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 13:35   

Ja bym chciała się zapytać jak ustawić screena, tak żeby był prywatny.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 13:43   

wróci powiększanie screena? nie na moje oczy te tyci komentarze :C
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-27, 13:54   

AnswersMaster napisał/a:
Wszyscy jesteśmy ciekawi znaczenia Twojego nicku. Czy to ciąg przypadkowych liter, czy jakiś skrót, inicjały?


Nie wierzę, żebyśmy się tego dowiedzieli kiedykolwiek

Pingvin napisał/a:
I jak się czyta nick


wylysyzy

Moris299 napisał/a:
A mnie ciekawi w jaki sposób przeglądasz poczekalnie gdy wrzucasz screeny, od pierwszej do ostatniej strony czy od ostatniej do pierwszej, czy może jako admin masz swoją poczekalnię która wyświetla Ci w jakiś inny sposób?


Pewnie tak jak my topkę (wg np. największy % plusów)

Davos napisał/a:
Jak wybieracie skriny na główną? Tzn. ustalacie we własnym gronie adminów które skriny się nadają na główną czy każdy admin bez konsultacji z innymi wrzuca te, które akurat jemu się podobają?


Mi się wydaje że teraz dodaje tylko wlsz, a kiedyś z Podmiotką na zmianę bodajże tygodniowe dyżury były... (przynajmiej tak mi się wydawało)

Antybristler napisał/a:
Moje pytanie to takie czy jest możliwość przywrócenia minusowania screenów z głównej? Bo teraz ciężko po ocenie poznać czy się mogę śmiać czy nie...


Przypuszczam że nie, bo będzie znowu taki bałagan jak tu:
http://mistrzowie.org/531790/Minus-na-glownej

Antybristler napisał/a:
Screen bartka przez pewien czas miał już cechy takiego co jest na głównej, ale na głównej były nadal wczorajsze screeny. Czy jest jakiś stan przejściowy między poczekalnią, a główną?


Pewnie był już zaznaczony jakimś tam ptaszkiem do głównej, tylko czekał na skompetowanie reszty screenów i potem za jednym kliknięciem dodaje wszystkie

Ciekawe czy zgadłem... :-D
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-27, 21:38   

Ile to "miara wolnego czasu"? ;O
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
wlsz 
Überszlachta


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 59

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-28, 21:48   

Sharvari napisał/a:
(przyklejam)

kiedy jest zmiana czasu?


Też mnie to denerwuje, że trzeba nastawiać budzik na 3.00 po to żeby dłużej spać ;)

AnswersMaster napisał/a:
Wszyscy jesteśmy ciekawi znaczenia Twojego nicku. Czy to ciąg przypadkowych liter, czy jakiś skrót, inicjały?


Skrót wymyślony przez moją żonę. Tylko ona go zna i ja. Możliwość rozszyfrowania jest równa trafienia 6 w lotto, albo coś koło tego :-D

Barbra napisał/a:
ile masz lat? wolisz krawaty czy korniszony?


Wiek podany jest w profilu. Wolę korniszony, chociaż gorzej się je wiąże.

Zaknafein napisał/a:
ile kosztowała domena "mistrzowie.org"?


Nie wiem, pewnie tyle co każda wolna :-D

bartek82r napisał/a:
Czy jest możliwość zamieszczenia na mistrzowie.org linku do forum?


Spytam się. Nie jestem osobą decyzyjną w tych kwestiach.

Pingvin napisał/a:
I jak się czyta nick


Jak Ci wygodniej. Ja czytam "wyliż" :-D

Moris299 napisał/a:
A mnie ciekawi w jaki sposób przeglądasz poczekalnie gdy wrzucasz screeny, od pierwszej do ostatniej strony czy od ostatniej do pierwszej, czy może jako admin masz swoją poczekalnię która wyświetla Ci w jakiś inny sposób?


Mam możliwość ustawienia sobie skrinów od najwyżej do najniżej ocenianych po procencie głosów. Jako że to użytkownicy decydują co się ma pojawić na głównej i po to są oceny w poczekalni, to najwyższy procent jest priorytetem. Z najwyżej ocenianych jest dokonywana selekcja = odrzucane są te, które już były, gdzie była podobna/taka sama riposta itd. (w zakładce Zasady jest to opisane).

Davos napisał/a:
Mnie ciekawią 2 kwestie:

1. Co oznacza Twój nick?

2. Jak wybieracie skriny na główną? Tzn. ustalacie we własnym gronie adminów które skriny się nadają na główną czy każdy admin bez konsultacji z innymi wrzuca te, które akurat jemu się podobają?


1. Odpowiedź powyżej, a właściwie jej brak :-D

2. Na razie, od początku istnienia strony, odpowiedzialny za wrzucanie na główną jestem ja, więc wszystkie gromy i pretensje użytkowników spadają na mnie :-D
Wybierane są, jak wspomniałem wyżej, z tych, które mają najwyższy procent plusów. To z tym, czy się mi podobają to nie tak do końca. Trzeba mieć na uwadze, że screen, który mi się podoba średnio, może się podobać bardzo wielu innym użytkownikom, zwłaszcza jeśli ma ponad 90% pozytywnych ocen.

love178 napisał/a:

Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że dyżurują i każda osoba która ma dyżur ma prawo wrzucać screeny według własnego widzimisię dopóki główny admin nie będzie miał żadnych obiekcji. Wydaje mi się tak dlatego, że można zauważyć drobne różnice w typach screenów, które trafiają na główną, że pewnego dnia wchodzisz na mistrzów i myślisz sobie ,,kto to wrzucał?!" a innego jest ok :P


Tak jak powiedziałem wyżej, wrzucam codziennie od 1271 dni, a te drobne różnice wynikają zapewne stąd, że jak we wszystkim zdarzają się lepsze i gorsze dni. Albo użytkownicy mają gorsze i nie ma za bardzo z czego wybrać, albo admin ma gorszy, bo przeżywa kryzys wieku średniego :-D Jakby każdemu każdy screen codziennie się podobał, to należałoby chyba odprawiać egzorcyzmy na stronie :-D

Antybristler napisał/a:

Moje pytanie to takie czy jest możliwość przywrócenia minusowania screenów z głównej? Bo teraz ciężko po ocenie poznać czy się mogę śmiać czy nie...


Proponuję rzut kością nad każdym screenem. Jak wypadnie parzysta to się śmiejesz i klikasz dobre, a jak nieparzysta, to mówisz "pier*dolcie się z tym gównem" i wysyłasz raport z natychmiastowym żądaniem usunięcia.

A tak naprawdę to jaki jest sens głosowania na minus na głównej? Zamiast dyskusji o screenie, to były tylko monotematyczne komentarze o tym, jakim cudem screen z taką oceną się pojawił na głównej. Nie chciało mi się pod każdym zminusowanym przez trolli tłumaczyć, że jak wchodził na główną to miał powyżej 90% dobrych. Na facebooku są też tylko łapki w górę i jakoś wszyscy żyją. Nie podoba się, to nie lajkują. Sens minusów i plusów jest w poczekalni, bo to tam użytkownicy decydują co się ma pojawić na głównej.

Antybristler napisał/a:
Screen bartka przez pewien czas miał już cechy takiego co jest na głównej, ale na głównej były nadal wczorajsze screeny. Czy jest jakiś stan przejściowy między poczekalnią, a główną?


Większość pojawia się już następnego dnia. A dlaczego coś się pojawia wcześniej na głównej, a co innego później:

- Przede wszystkim trzeba mieć w rezerwie jakieś dobre screeny, żeby się nie wystrzelać i utrzymywać poziom strony. Bo przyjdzie np. dzień-tydzień posuchy, albo dni w których Bartek multikontami wrzuci do archiwum wszystkie screeny oprócz swoich ;) i nie będzie z czego wybrać.

- Wiele screenów trzeba poprawić, dlatego też czekają na swoją kolejkę. Są jakieś pomazane, źle poobcinane, nierzadko trzeba znaleźć źródło i praktycznie zrobić od nowa całego screena, bo estetyka pozostawia wiele do życzenia. Pod tym względem jestem pedantyczny :-D

- Są wątpliwości co do tego, czy dany screen nie był już wcześniej, a w wyszukiwarce nie da się znaleźć duplikatu, bo albo jednak tego nie było, albo użytkownik dał jakiś dziwny tytuł i nie otagował słowami-kluczami. Trzeba więc spróbować poszukać inaczej. I albo się znajdzie albo nie i użytkownicy go potem znajdą :-D

- Bo coś podobnego było dopiero co, więc lepiej będzie jak się wrzuci za jakiś czas.

- Bo wrzucenie 10 screenów z bezuzytecznej i 10 spotted jednego dnia, to zdecydowanie za dużo.

ps. O który screen Bartka chodzi i co to są cechy takiego co jest na głównej, bo nie za bardzo rozumiem?

Pingvin napisał/a:

Nie znam się, więc jak coś to mi wyjaśnijcie, ale jakbyśmy mieli współpracować z mistrzami to nie dałoby się zamieścić forum na domenie mistrzowie.org? np. mistrzowie.org/forum ? Wtedy moglibyśmy zrobić takie forum z prawdziwego zdarzenia.


Odpowiedziałem już Bartkowi wyżej.

ProFace napisał/a:
Ja bym chciała się zapytać jak ustawić screena, tak żeby był prywatny.


Z tego co mi wiadomo, to nie ma takiej opcji, bo nie ma takiej potrzeby. Zawsze można wrzucić sobie screena np. na fotosik.pl i będzie prywatny.

Sharvari napisał/a:
wróci powiększanie screena? nie na moje oczy te tyci komentarze :C


Raczej nie wróci, mało kto z tego korzystał. Ale jak za mała czcionka dla Ciebie, to "ctrl" jednocześnie z "+" na klawiaturze numerycznej i będziesz mieć wszystko większe ;)
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZVLTVwm2rSM
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 21:57   

wlsz napisał/a:
Antybristler napisał/a:
Screen bartka przez pewien czas miał już cechy takiego co jest na głównej, ale na głównej były nadal wczorajsze screeny. Czy jest jakiś stan przejściowy między poczekalnią, a główną?


ps. O który screen Bartka chodzi i co to są cechy takiego co jest na głównej, bo nie za bardzo rozumiem?


Chodziło in o to, że mojego screena nie dało się zminusować, mimo że był jeszcze widoczny przycisk "słabe" ale za minutę był już na głównej więc pewnie stąd problem/pytanie
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 21:57   

serio? tylko ja korzystałam z lupy na co drugim screenie? :D używanie ctrl+/- co chwilę będzie męczące. no trudno.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5406

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 21:58   

Nie, nie było już przycisku słabe. Był taki jak na głównej tylko, że nie na głównej :D
 
 
Love178 
Loża Szyderców
Jim Pickens


Wiek: Elo
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 15205
Skąd: Graveyard Restaurant

Medale: 9 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:04   

Ja klikałam lupę jak znaczek ,,mistrzowie" zasłaniał kawałek komentarza. Teraz jest znak wodny i nie zasłania.
_________________
 
 
wlsz 
Überszlachta


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 59

Medale: Brak

Wysłany: 2013-10-28, 22:11   

grzejnik007 napisał/a:
Co trzeba zrobić aby zostać adminem?


To nic trudnego. Wystarczy ważyć przynajmniej 170kg, mieć wadę wzroku minimum -7,5 na prawe oko i -6,00 na lewe i rozpoznać po smaku nazwy wszystkich chipsów dostępnych w marketach.

Jemszyszki napisał/a:
Ile to "miara wolnego czasu"? ;O


Tyle co "nie znasz dnia ani godziny" :-D
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZVLTVwm2rSM
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:17   

wlsz napisał/a:
AnswersMaster napisał/a:
Wszyscy jesteśmy ciekawi znaczenia Twojego nicku. Czy to ciąg przypadkowych liter, czy jakiś skrót, inicjały?


Skrót wymyślony przez moją żonę. Tylko ona go zna i ja. Możliwość rozszyfrowania jest równa trafienia 6 w lotto, albo coś koło tego :-D

Pingvin napisał/a:
I jak się czyta nick


Jak Ci wygodniej. Ja czytam "wyliż" :-D


No to się wygadałeś. Jesteś uzależniony od mistrzów tak jak my.
Ty się rejestrowałeś na mistrzach, a żona mówiła do Ciebie "wyliż", a Ty w tym transie myślałeś, że ona Ci nick podpowiada?

[ Dodano: 2013-10-28, 22:17 ]
W sumie ja też tak mam...
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:19   

Czy adminowanie to Twoje jedyne codzienne zajęcie? Z tego, co widziałam, mistrzowie.org to nie jedyny serwis, na jakim można Cię spotkać na wysokim stanowisku. Ot, ciekawość, czy to hobby, czy sposób na życie.

Czy często patrzysz na użytkowników z jedną myślą "eh... dzieci..."? Zawsze się zastanawiałam, jak to działa. Trochę jak Smuggler w CDA - skąd ta cierpliwość i zapał? I nawet w komentarzach zdarza Ci się udzielić :)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:22   

Ja się jeszcze zastanawiam, kogo z użytkowników mistrzów chciałbyś poznać w realnym świecie?
 
 
KicerK 
AYAYA EHEHE


Wiek: 22
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 4182
Skąd: Wrocław

Medale: 4 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:23   

Skoro ty wrzucasz na główną screeny to co robia inni admini?
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:25   

KicerK napisał/a:
Skoro ty wrzucasz na główną screeny to co robia inni admini?


http://www.mmg.pl - To wszysko :P
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:28   

wowow, stylowi też do was należy? :O lubię tę stronę, który się nią zajmuje? :D
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-28, 22:31   

O raju, poczułam się taka malutka... To inaczej zapytam: jak dzielicie obowiązki na tylu popularnych stronkach? Według zadań czy adresów?
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-29, 08:27   

wlsz napisał/a:
Antybristler napisał/a:
Screen bartka przez pewien czas miał już cechy takiego co jest na głównej, ale na głównej były nadal wczorajsze screeny. Czy jest jakiś stan przejściowy między poczekalnią, a główną?


Większość pojawia się już następnego dnia. A dlaczego coś się pojawia wcześniej na głównej, a co innego później:

- Przede wszystkim trzeba mieć w rezerwie jakieś dobre screeny, żeby się nie wystrzelać i utrzymywać poziom strony. Bo przyjdzie np. dzień-tydzień posuchy, albo dni w których Bartek multikontami wrzuci do archiwum wszystkie screeny oprócz swoich ;) i nie będzie z czego wybrać.


:piwo:
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-29, 10:31   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 15:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.135 sekundy. Zapytań do SQL: 33