Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: widzu
2018-05-01, 10:49
DOOMROW w Must be the Music!!
Autor Wiadomość
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-12, 19:20   DOOMROW w Must be the Music!!

Tak się składa, że mój znajomy bierze udział wraz ze swoim zespołem w tegorocznym MBTM!
Jego zespół gra twardy, mało popularny metalcore. Mają własną płytę i wielkie perspektywy na sukces. Ja osobiście średnio lubię tak hardcore'owy rodzaj muzyki, ale jeśli wśród was są fani tego nurtu, polecam obejrzeć MBTM, a kto wie - może i spodoba się wam ten zespół i zagłosujecie na nich?

Pay Off

Są to młodzi, ambitni muzycy, myślę, że powinno im się wynagrodzić ich zawzięcie i godziny spędzone na próbach.
Co sądzicie o Doomrow?
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 19:35   

W sumie niezłe, amatorami też raczej nie są - to mnie mile zaskoczyło. Pytanie czy to przejdzie? Choć z drugiej strony nie jest to tak ciężkie brzmienie, by nie trafiło do szerszego grona odbiorców.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-12, 19:39   

No weszli w biznes muzyczny zamiast hodować jedwabniki i chyba im się to opłaci :P
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 19:44   

Odsłuchałem sobie tę piosenkę, którą tutaj dałeś. Metalcore w czystej postaci. Czyli coś, co Szyszek bardzo lubi :D
Pora odsłuchać coś jeszcze od nich. Coś czuję, że mogą mi się spodobać!

Ruda, już nie raz tego typu zespoły przechodziły w tym programie, np. The Sixpounder lub Eris is my homegirl. Ci też mają szansę. I życzę im jak najlepiej!
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 19:50   

Ale oni będą pokazani w telewizji, czy jeszcze nie wiadomo, bo nie ogarniam tego MBTM.
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-12, 19:54   

Tak oni będą pokazywani w TV już w niedzielę. Też nie oglądam tego programu, ale dowiedziałem się co nieco o nim. Na razie są tylko kwalifikacje, które już miały miejsce kilka tygodni temu, ale niestety nie dowiecie się czy przeszli czy nie, bo nie mogą o tym mówić ;)
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 20:08   

Nienawidzę takiego wokalu. Szatanskie zespoły, które tak charczą i drą się na mikrofon są u mnie spalone choćby muzyka nie wiem jak była dobra. A te co mają "normalny" (taki Bruce Dickinson nie drze tak ryja, a mógłby przecież) wokal to nawet jak słabują na instrumentach są u mnie na plusie. Nie żeby ten twój kolega źle śpiewał, ot zupełnie nie w moim guście. Za to od muzyki nie rozbolały mnie uszy a nawet wysłuchałem z zainteresowaniem więc instrumentalnie jest nieźle.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 20:12   

Znowu zgadzam się z Jankielem. Instrumentalnie jest nieźle, ale wokal... no, szkoda gadać. Nie brzmi to nawet w połowie tak dobrze jak growle kapel black metalowych.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 20:13   

V - r ale dla Ciebie to nie brzmi bo uważasz że jest to niedostatecznie dobre darcie japy a dla mnie nie brzmi bo nie cierpię takiego darcia japy. Mimo to fakt, konkluzja ta sama w obu wypadkach.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 20:15   

BTW, skoro nie przeszkadza Ci gitarowe granie, o ile jest w nim czysty wokal, to mogę Ci polecić od chooja i jeszcze trochę zespołów :P
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-12, 20:22   

Mi też właśnie wokal nie podchodzi. z zespołów, które kiedyś słuchałem, w których wokalista darł japę podobał i w sumie nadal podoba mi się jedynie głos Jeff Becerr'y

https://www.youtube.com/watch?v=HYkfBtJwXn4
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-14, 21:52   

Teraz są ;-)
_________________
 
 
kanjerb 
Szeroka Szyja


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 149
Skąd: Warszawa

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-15, 17:00   

Przycięli ostro ich występ. Żal im stracić pół minuty reklam, komercha do takiego stopnia, że aż wstyd.
_________________
Popełniliście wielki błąd. Chcieliście wydymać Freda, a teraz Fred wydyma was!
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-15, 17:12   

No coz, nie ma czasu na pokazanie pelnych wystepow bo ciekawych ludzi na castingach pelno a odcinkow zeby ich pokazac niewiele.
 
 
Ascara 
Psychiatrolog


Dołączyła: 03 Sie 2014
Posty: 7042

Medale: 8 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-15, 17:14   

Ja też myślę, że to przycinanie służy temu, ażeby pokazać jak najwięcej zespołów w jak najkrótszym czasie. :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 28