Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Sharvari
2013-10-23, 21:48
Nowości na forum
Autor Wiadomość
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

  Wysłany: 2013-10-23, 21:44   Nowości na forum

więc zanim znowu ktoś uzna, że nic tu nie robię, stwierdziłam że stworzę temat, w którym admini i modzi będą pisać nowości na forum. tak, aby wszystko było widoczne w skrócie i w jednym miejscu, więc warto odwiedzać ten temat by na przykład na przyszłość nikt nie był czymś zaskoczonym.


więc, z wczoraj i z dzisiaj:

• zamiana tagu you w emotkę :dance: w ShoutBoxie

• zwiększenie maksymalnej ilości znaków w jednej wiadomości na SB do 500. można więc pisać wiersze

• zostały wprowadzone nowe zasady dotyczące funkcji {YOU}

• utworzono nowe podforum pod hydeparkiem - Samopomoc. kiedyś chciałam robić ogólny temat z pytaniami, ale stwierdziłam, że tak będzie wygodniej i przejrzyście.

• nowe podforum w dziale "Co oglądacie/..." - Pozostałe, w którym można polecać różne inne rzeczy niepasujące do pozostałych wydzielonych kategorii.


temat zamykam, by mogli w nim pisać tylko modzi i admini.
Ostatnio zmieniony przez bartek82r 2015-01-23, 23:17, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2013-10-29, 10:27   

Trochę dzisiaj posprzątałem na forum.

Chciałem, żeby było trochę bardziej przejrzyste i mam nadzieję, że pozostała część administracji mi wybaczy :P
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2013-11-17, 15:12   

zrobiłam małe porządki w "sprawach forum".
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-03-05, 14:27   

usunęłam grupę "Polityka", a dział jest już normalnie widoczny. chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-05-20, 01:21   

1. wyłączyłam powiadamianie autora o przenoszeniu tematów, coby wam więcej nie robić nadziei, że dostaliście wiadomość od wielbiciela :D

2. jak widać ustawiłam na widok wszystkie emotki zarówno przy szybkiej odpowiedzi jak i normalnej. wydaje mi się, że animowane trochę rozpraszają więc pytanie: przywrócić jak było w obu, przywrócić tylko przy szybkiej odpowiedzi, uporządkować emotki i zostawić tylko te małe (od pierwszej do serduszka i potem kilka środkowych nieruszających się i resztę ukryć), czy w ogóle ekstremalnie i zostawić jak jest? :p IMO to okno "wszystkie emotikony" jest niewygodne i nawet ja nie pamiętam kodów do połowy z nich więc pomyślałam, że dobrze będzie jak będą wszystkie pod ręką. dyskusje prowadzić najlepiej tu: http://www.mistrzowie-for...ia-vt816,20.htm
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-06-30, 10:15   

Właczyłem dzisiaj możliwość używanie bbcodów w ShoutBoxie.
Na razie tak testowo. Zobaczymy czy to ma jakiś sens, czy nie zrobi się nadmierny bałagan.

No i włączyłem funkcję zgłaszania postów, więc jeśli chcecie ułatwić nam pracę, wystarczy kliknąć ten mały zielony wykrzyknik w prawym górnym rogu.

Dzięki :piwo:
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-10-27, 16:03   

Aktualizacja forum do wersji "3,5 turbo":


1. "Sprawy związane z forum" oraz "Z życia forum" spoiłem w całość z dwoma odrębnymi podforami.

2. "Loża szyderców" dostała osobny dział (nie podforum).

3. W działach
- "Sprawy związane z mistrzowie.org",
- "Ciekawostki z mistrzów",

- "Ciekawostki ze świata i z kraju",
- "Polityka",

- "Samopomoc"
posprzątałem tematy.

Wszystkie starsze znajdują się teraz w podforach "archiwum". Można oczywiście odpowiadać na stare tematy. Jeśli w jakimś temacie z archiwum napiszecie nowego posta, temat taki zostanie przez nas ponownie wydobyty z archiwum do swojego pierwotnego działu

4. Posprzątałem "piwnicę" i wyniosłem śmieci z "kosza" ;)

5. W "Ciekawostkach z mistrzów" powstał dział "Wkrętarka" - czyli "Pawoły" i inne akcje, które organizujemy na mistrzach
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2016-05-07, 14:44   

Kosmetyczne zmiany w regulaminie:

- Używanie you karane jednym ostrzeżeniem zamiast dwoma
- Dodanie podpunktu o samodzielnym skalowaniu sygnatur
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2017-07-11, 20:06   

Słuchajcie ludziska, od jutra wprowadzamy (póki co na próbę) warny za używanie "Xd"
Trzeba się szanować i dbać o wysoki poziom forum. Piwnica w tej kwestii była jednogłośna.
Pozdrawiam i koniec dyskusji :king:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.053 sekundy. Zapytań do SQL: 22