Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z kompem
Autor Wiadomość
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 11:55   

No a jaka byłaby alternatywna wyszukiwarka np. albo adres mailowy?

(Nie zainstalowałam messengera na telefonie, nie ma gupich! Ale fakt faktem nie ogarniam go, więc nie wiem, czy mi sam nie zainstaluje niedługo...)
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 12:20   

RudaMaupa napisał/a:
No a jaka byłaby alternatywna wyszukiwarka


https://duckduckgo.com/
http://www.bing.com/



RudaMaupa napisał/a:
adres mailowy?



Wszelakie skrzynki pocztowe na onecie, interii, wp, o2, gry, yahoo...
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 12:36   

Ja sama mam na hotmailu i onecie skrzynki. Mam gmaila, ale go nie używam w ogóle
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5634
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 12:41   

Bing mnie irytuje i nigdy nie pokazuje tego, co szukam, do tego wpycha się wszędzie. Duckduck nie znałam.

Niestety inne skrzynki pocztowe mi nie odpowiadają. Ewentualnie wchodziłoby w grę yahoo, ale widzę, jak mój narzeczony się czasem piekli.

Dla mnie to wygląda trochę jak linux dla człowieka, który kompa używa do pasjansa - zbyt duży nakład energii na szukanie i współpracowanie z alternatywnymi rozwiązaniami, skoro tak jest mi po prostu wygodniej.

I tak na bank mnie parę razy podsłuchiwali, więc póki się nie ukazują ze zbieraniem danych, to przeżyję. Nikt nie jest anonimowy, co zresztą widać - połowa z użytkowników jest zlokalizowana przez innych użytkowników.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
R - y 
Nobody Girl


Dołączyła: 21 Lip 2014
Posty: 2067

Medale: Brak

Wysłany: 2014-09-03, 12:44   

Bing jest marny. Ja używam go bo pokazuje więcej grafiki niż w google jak szukam fotek. Ale jak idzie o wyszukanie wiadomości to niestety, ale bing przegrywa.

Mnie mogą śledzić bo i ani nie mam żadnych jakichś skandalicznych fotek, ale nawet jakbym miała to za mało sławna jestem by się wyciekiem prazejąć ;)
_________________
I'm staying here to end my life, down in the Rising Sun
Make my world go black, hit me like a heart attack, knock me flat on my back, just keep doing that thing you're doing
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 12:52   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Chrome to przeglądarka dla "nieświadomych internautów" żeby nie powiedzieć idiotów. Prosta, szybka, łatwa i niepotrafiąca dochować tajemnicy. Jak stereotypowa wiejska dziewczyna. Ale do stworzenia poważnego związku potrzeba czegoś więcej. Także sorki chrome, nic z tego nie będzie.


Chrome, zostańmy przyjaciółmi ;)

Ja sam używałem w dawnych czasach Explorera, a potem przesiadłem się od razu na Firefoxa i nie żałuję. Innych przeglądarek nie znam, bo nie miałem potrzeby z nich korzystać, ale Chrome nawet nigdy nie odpalałem, bo słyszałem o niej bardzo nieciekawe rzeczy m.in. to, o czym pisaliście - zero prywatności.

A odnośnie maili: Ja mam 3: na gmailu, interii i onecie. Na onecie sprawdzam pocztę może raz na pół roku, bo tamten mail był mi potrzebny jedynie do podawania przy rejestracji na niektórych stronach. Ale pozostałych 2 używam normalnie i niestety muszę przyznać, że różnica jest bardzo duża - na interii tony spamu i reklam, które trzeba usuwać na bieżąco, bo inaczej zapychają skrzynkę. Na gmailu żadnego spamu więc wszystko wygląda bardzo przejrzyście.
Problem tylko w tych powiązaniach - strasznie mnie wkurza to, że na youtube nie można mieć osobnego konta - trzeba mieć konto na gmailu. Kiedyś to funkcjonowało normalnie, ale odkąd połączyli youtube z gmailem to jest masakra :/
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10721

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 16:21   

RudaMaupa napisał/a:
zbyt duży nakład energii na szukanie i współpracowanie z alternatywnymi rozwiązaniami, skoro tak jest mi po prostu wygodniej.

No właśnie i to cała tajemnica :)
Davos napisał/a:
na interii tony spamu i reklam

Na onecie to samo, dlatego na studia i jako nową prywatną skrzynkę wybrałem gmail, czysto i przejrzyście. Ale zwykle nie dochodzą wiadomości z dużymi załącznikami (pewnie przez promowanie dysku google) więc onet się czasem przydaje.
Konkurencja nie potrafi ogarnąć dlaczego ludziom jest wygodniej z google, gdyby nie wciskali tego spamu, który swoją drogą jest totalnie nieskuteczny, to wielu ludzi, w tym ja, nie szukało by alternatywy. Gdyby bing zamiast na wodotryskach skupił się na lepszym wyszukiwaniu i przejrzystości, też mógłby dobrze konkurować. itd. itp...
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-09-03, 20:56   

_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2018-11-20, 23:47, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.061 sekundy. Zapytań do SQL: 20