Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to w ogóle możliwe?
Autor Wiadomość
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-29, 11:17   Czy to w ogóle możliwe?

Albo ja nie bardzo to rozumiem albo redaktor pisze głupoty.
Wyjaśnijcie mi jak to możliwe, żeby podciąć sobie żyły, następnie się powiesić a na koniec wziąć na kolana dziecko :galy:

Cytat:
Policja wyjaśnia, jak doszło do rodzinnej tragedii w Okonku w Wielkopolsce. W jednym z domów znaleziono ciało 26-letniego Tomasza B. i jego 15-miesięcznej córki. Matka dziecka, Anna B., jest w szoku; trafiła do szpitala. Śledczy biorą pod uwagę różne hipotezy w tym tę, wskazującą na tzw. rozszerzone samobójstwo.


Dramat - jak informuje TVP Info - rozegrał się w środę. Anna B. wróciła po nocnej zmianie do domu, ale nie mogła dostać się do mieszkania. Zaniepokojona kobieta wezwała na pomoc sąsiadów. Po tym, jak wyważono drzwi, w środku znaleziono ciała 26-letniego męża kobiety oraz jej 15-miesięcznej córki. Dziecko leżało na kolanach Tomasza B.

Wiadomo, już że 26-latek targnął się na swoje życie - najpierw podciął sobie żyły, a potem się powiesił. Dokładna przyczyna śmierci dziecka nie jest jeszcze znana, ale na jego ciele nie znaleziono żadnych śladów. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu i wciąż próbują ustalić, jak doszło do tragedii. Najbardziej prawdopodobna hipoteza - jak informuje "Fakt"- mówi o tak zwanym rozszerzonym samobójstwie. Policja nie wyklucza także wersji wskazującej na to, że dziecku coś się stało, a ojciec z rozpaczy popełnił samobójstwo.


ŻRÓDŁO
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-29, 11:35   

Można się powiesić na siedząco, na klamce. Jeśli wcześniej sobie wszystko przygotował, zapewne mogło mu się to udać. Skoro to najpierw zabił córkę, a potem siebie, to musiał mieć coś z głową, cholera wie, co mu odwaliło...
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
monjiczq 
użyszkodnik


Dołączyła: 13 Paź 2013
Posty: 3156
Skąd: Reykjavík

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-29, 11:36   

Podcial zyly, zobaczyl ze nic nie daje to zalozyl sznur, wzial martwe dziecko w rece, zeskoczyl z podkulonymi nogami i takim cudem mial je na kolanach i umar, puff
_________________
Jestem fajna
Gość, ty też
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-29, 11:43   

RudaMaupa napisał/a:
Można się powiesić na siedząco, na klamce.


Potwierdzam. Sąsiad mojej babci powiesił się siedząc na ławce. Nagiął najniższą gałąź, zawiązał sznur i puścił. Gałąź ciągnęła w górę i go dusiła, ale facet był tak gruby, że nie mogła go oderwać.

Z zewnątrz wyglądał jakby siedział na ławce, jakby ktoś nie podszedł coś pożyczyć, to nawet kilka dni by mogli się nie zorientować.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-29, 12:01   

Cytat:
RudaMaupa napisał/a:
Skoro to najpierw zabił córkę, a potem siebie, to musiał mieć coś z głową, cholera wie, co mu odwaliło...


"Policja nie wyklucza także wersji wskazującej na to, że dziecku coś się stało, a ojciec z rozpaczy popełnił samobójstwo."
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-29, 12:29   

Nawet w takim wypadku mogło tu chodzić o wielkie wzburzenie człowieka. Człowiek zdesperowany potrafi wiele rzeczy dokonać.
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19150

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2022-02-01, 15:20   

Tak.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.092 sekundy. Zapytań do SQL: 18