Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Aplikacje na telefon
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 21:04   Aplikacje na telefon

Polecicie jakieś ciekawe aplikacje na telefon? Nie wrzucać gier, tylko aplikacje :)
Ja wrzucę tylko na androida bo z tym systemem mam telefon :)
Ja wam szczerze polecam :

-Hide it pro (link ) - pozwala ukrywać zawartość telefonu jak np. zdjęcia, filmy, smsy, aplikacje, notatki itp. Aplikacja instaluje się jako "Sound Manager" i dla niewtajemniczony na pewno się nie skapnie, że to aplikacja do ukrywania plików. Dodatkowo można ustawić hasło do programu.
SwiftKey -świetna klawiatura androidowa, od niej lepsze jest tylko swype ale swype kosztuje 3 zł ponad a to jest z darmo.
-Spotify - legalna muzyka za darmo (możliwość dokupienia premium)
-Opera Max - genialna aplikacja pozwalająca zaoszczędzić transfer nawet do 50 %. Działa w ten sposób, że wszystkie dane lecą przez chmurę Opery i są kompresowane. Na podobnej zasadzie działa funkcja turbo w tej przeglądarce z tym, że ta aplikacja działa nie tylko w przeglądarce Opera ale kompresuje dane z wszystkich innych przeglądarek oraz wszystkich aplikacji . Dodatkowo mamy ładne statystyki i inne dane oraz mechanizm blokowania wybranych aplikacji by nie pobierały danych gdy jesteśmy w transmisji przez sieć. Aplikacja jest w fazie testów i jest darmowa, niewykluczone, że w przyszłości będzie płatna. Ps. aplikacja pomimo, że cały ruch z telefonu przechodzi przez ich (firmy Opera Software) serwery nie szpieguje. Ps 2. Osobiście zaoszczędziłem 30 % link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.max&hl=pl
-OSM AND genialna nawigacja i mapy. Bardzo bardzo rozbudowana, z możliwością wzbogacenia o wtyczki, mapy offline, pełna konfiguracja interfejsu, możliwość wytaczania nawigacji z preferencjami dla : roweru/samochodu /pieszego, możliwość wytaczania trasy pomijając płatne drogi itp, wyszukiwanie pobliskich punktów POI (np. Sklepy, apteki, parki, markety, parkingi, kościoły itp.) i wiele więcej przydatnych funkcji. Do tego wszystko oparte o najdokładniejsze możliwe mapy czyli OpenStreetMap. Wszystko oczywiście za darmo link
MobileMPK - idealne dla osób poruszających się komunikacją miejską. Są to rozkłady jazdy.
_________________
 
 
Sharvari
Loża Szyderców


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 3546

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 00:31   

gg

polecam, sharvari
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 10:13   

gg, skype, mistrzowie.org, speedtest, facebook, messenger, youtube :P
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 10:28   

Na Androida polecam:
RecForge - rejestrator dźwięku, zapisuje go w wysokiej jakości, formaty wav i mp3
BSPlayer - Odtworzy chyba każdy format wideo od 3gp, rmvb po mkv.
Opera Mini - zajmuje około 1mb, najszybsza, najmniej muląca przeglądarka jaką miałem.

I pytanko mam przy okazji, kolega miał kiedyś aplikację, nie pamiętam jak się nazywała, mówiło się coś do telefonu a aplikacja powtarzała to co powiedziałeś w zmienionej tonacji, było z tym śmiechu trochę. Jak ktoś wie jak się nazywa to byłbym wdzięczny.
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 13:09   

Wez se wpisz modulator glosu i ci ciekawsze wyskocza... kiedys mialam killa takich programow
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 16:05   

Moris299 napisał/a:
SwiftKey -świetna klawiatura androidowa

Zgadzam się i również polecam. Bez niej pisanie to męka.
I sorki, ale pisanie przeciąganiem palca czyli tym swypem, ssie. Normalnie jest szybciej. A w swiftkeyu dodatkowo można kasować całe słowo jednym przeciągnięciem palca, mega szybkie i wygodne (y)
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-24, 17:11   

Moris, skorzystałam z kilku - fajne ;)

A propos SwiftKey - kur.wa ciągle to wibruje przy pisaniu! Jak te wibracje offnąć? ;)

Ja używam na telefonie GG, Steam, Firefoxa, Zedge (jakby ktoś nie wiedział - służy do pobierania dzwonków, tapet, motywów itd) i Zoner AntiVirus Free.
Ostatnio zmieniony przez brutalka 2014-08-24, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 17:16   

W ustawieniach. Musisz przytrzymać "123" żeby się dostać. Tam jest logo swiftkeya na tym przycisku. Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 17:18   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


+1 :D
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-24, 17:32   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
W ustawieniach. Musisz przytrzymać "123" żeby się dostać. Tam jest logo swiftkeya na tym przycisku. Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


To nie w rękach ma wibrować! Dlatego są niepotrzebne ;p

I nienawidzę jak coś mi na siłę zmienia słowa... oj, zanim się z SKeyem dogadamy minie trochę czasu :D
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 17:45   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


Mistrz :D
_________________
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 18:07   

brutalka napisał/a:
I nienawidzę jak coś mi na siłę zmienia słowa... oj, zanim się z SKeyem dogadamy minie trochę czasu

Spokojnie, z czasem się nauczy co i jak. Ogólnie zasada jest taka, że po naciśnięciu spacji wstawia słowo, które jest na środku spośród tych trzech zaproponowanych. Jeśli np. wpisałaś "wibratorro" bo chciałaś wpisać "wibratorro" ale z automatu poprawiło na "wibrator" to popraw ostatnią literę a program sam wstawi "wibratorro" jako środkową propozycję i sam dopisze resztę słowa po wciśnięciu spacji. Albo usuń samą spację a "wibratorro" pojawi się jako propozycja po lewo.
I tak jak mówiłem, w razie błędu całe słowo można szybko usunąć przesuwając palcem w lewo po klawiaturze, dużo to szybsze niż szukanie backspace. Mi to bardzo życie ułatwia :) Opcja godna nobla.
A jak przeciągniesz swoim paluszkiem w dół po klawiaturze to się schowa :)

Aha! I słowo pisane Twoją oryginalną pisownią (czyli to "wibratorro") zawsze pojawia się jako propozycja po lewo.
Ostatnio zmieniony przez ZSK 2014-08-24, 18:14, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-24, 18:07   

Davos napisał/a:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Tobie akurat wibracje nie powinny przeszkadzać :P


Mistrz :D


Pogrążacie się! Wszyscy! ;p Zero respektu przed nickiem no ;)
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-24, 19:44   

Brutalka - Poprawianie można wyłączyć w ustawienach
przechodzisz w ustawienie >> ustawienia zaawansowane tryb uzupełniania spacji i zaznaczyć "zawsze wstawia spacje"
_________________
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-24, 20:07   

Git, dzięki ;)
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-06, 00:07   

To ja od siebie polecę:
- BatteryDoctor - oszczędzanie baterii.
- CleanMaster i CCleaner - wiadomo.
- MX Player - najlepszy odtwarzacz video.
- File Commander - mój ulubiony manager plików.
- Latarka+ - obsługa diody, ładny i wygodny widżet.
- Videoder - wyszukiwarka i manager pobierania video.
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-06, 00:36   

O to ja odświeże mój pierwszy post :
Zamiast mobilempk lepsze jest Transportoid

Macbed - file Commander faktycznie jest świetny! :piwo: do tego można do niego podłączyć chmury i wgl jest świetny, brakuje mi tylko możliwości otwarcia dwóch miejsc jednocześnie jak w Total Commanderze

Poza tym
TrackID
Accuweather (bardzo dobre prognozy)
Imgur
Terminal Emulator

[ Dodano: 2015-03-06, 00:39 ]
A i jeszcze co do Opery Max, cały czas używam i jak się ma pakiet internetowy mały to to jest niezły ratownik

Na takim Instagramie kompresuje nawet do 75% danych

http://i.imgur.com/TaJOwUX.jpg
http://i.imgur.com/s8MTvUH.jpg
_________________
 
 
Barbra
tup tup tup


Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 6249

Medale: Brak

Wysłany: 2015-03-06, 00:44   

ja zawsze używałam transportoida ale mobilempk lepiej obsługuje przystanki... w sensie jak jest kilka przystanków o tej samej nazwie to transportoid traktuje je jako jeden, a mobilempk jako osobne, i ta funkcja jest mi tak bardzo potrzebna że zmieniłam na mobilempk
_________________
Gość <3

Sztuczna pochwa pod kątem 90 stopni przymocowana do czegoś, i rucham i jem

Tak się zyje
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-06, 09:16   

A ja mam na swoim telefonie zainstalowaną operę mini do przeglądania forum.
Więcej nie jest mi potrzebne. Po za tym ciężko o jakieś aplikacje na Nokię e51 :P
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2015-03-07, 11:11   

Miesiąc wygrywa PhotoMath:

https://photomath.net/en/

Jeszcze dodadzą kilka rzeczy i zayebiście.
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 32