Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Cytaty
Autor Wiadomość
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 18:45   Cytaty

Nasz ulubione cycaty. Wiem, że jest już temat w polityce, ale nie każdy tam się interesuje i właściwie są tam same cytaty polityczne.
Więc zaczynam cytatami z Wiedźmina:

Cytat:
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy."



Cytat:
"Jaskier obejrzał się nagle.
- Ktoś jedzie za nami - powiedział podniecony. - Na wozie!
- Niesłychane - zadrwił wiedźmin, nie oglądając się. - Na wozie? A ja myślałem, że tutejsi jeżdżą na nietopyrzach. "




Cytat:
"Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.



Cytat:
"Myśmy są porządni złodzieje, nie jacyś polityczni. Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli."


Cytat:
"Niech mnie kleszcze oblezą, jeśli nie traktuję was lepiej niż powietrze. Powietrze dla przykładu, zdarza mi się zepsuć, na co wobec was nie ośmieliłbym się żadną miarą. "



Cytat:
"Na bogów, ja też znam takie, które ładniej odmawiają, niż ona daje. "



Cytat:
"- Co jest w tej manierce, Geralt?

- Gorzałka. Chcesz?

- No chyba. "

Cytat:
Każdy szermierz dupa, kiedy wrogów kupa.


Cytat:
Lambert cáen me a'báeth aep arse.

Idiom zastosowany przez Triss komentujący niechęć Lamberta do zbyt częstych kąpieli czarodziejki. Tłumaczony może być jako: Lambert może mnie pocałować w dupę.



Aktualnie tylko z Wiedźmina bo MW:TW2 nie chce mi się odpalać ;)
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
Zaknafein 
Loża Szyderców
Dżunior


Wiek: huj
Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 8585
Skąd: Lazy Town

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-01-07, 18:55   

Baldur's Gate.

Viconia napisał/a:
Shar prowadzi mą dłoń

Od pewnego czasu ten tekst Viconii brzmi jakoś tak inaczej...

A ulubione wszystkie już wrzuciłem w tamtym temacie ;)
_________________

byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś byś
https://www.youtube.com/watch?v=2dTh3iI0is8
byś byś byś byś byś byś byś
🌈🌈
🌈
🌈
 
 
Jemszyszki 
Miszcz!


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 534
Skąd: ja ją znam?

Medale: Brak

Wysłany: 2014-01-07, 19:15   

A to mój ulubiony cytat z Wieśka:
Zoltan Chivay napisał/a:
- Moją ogromną przywarą - wyjaśnił - jest niepohamowana dobroć. Ja po prostu muszę czynić dobro. Jestem jednak rozsądnym krasnoludem i wiem, że wszystkim wyświadczyć dobra nie zdołam, Gdybym próbował być dobry dla wszystkich, dla całego świata i wszystkich zamieszkujących go istot, byłaby to kropelka pitnej wody w słonym morzu, innymi słowy: stracony wysiłek. Postanowiłem zatem czynić dobro konkretne, takie, które nie idzie na marne. Jestem dobry dla siebie i dla mego bezpośredniego otoczenia.
_________________
Ludzie zakładają, że lubię szyszki.
Lubię.
=====================
Nabijam godziny na forum.
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-17, 18:36   

Krokorok napisał/a:
Sharvari i też przeciwko mnie lasko? Nie moge dziewczyna mnie wyśmiewa :zalamka: Idę popełnić samobójstwo :sadangel:
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
RudaMaupa 
Złodziej placków ziemniaczanych


Wiek: E-e
Dołączyła: 18 Wrz 2013
Posty: 5633
Skąd: wiedzieć mam

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-20, 15:43   

Stephen King napisał/a:
Zabijanie dla pokoju jest jak pieprzenie się dla cnoty.


Terry Pratchett napisał/a:
Wewnątrz każdego starego człowieka tkwi młody człowiek i dziwi się, co się stało
_________________
Nie ufaj rudym
 
 
bartek82r 
Założyciel Forum


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6906

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-20, 16:15   

Cytat:
 
 
Szyszek 
Loża Szyderców
Cheerful nihilist


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 9210

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 18:21   

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Życie to zbiór chwil, pięknych lub nie, przedzielonych pustką.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 18:24   

Drew Carey napisał/a:
Yah, das de yoo-po yah dee hoo!
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-23, 18:53   

Cytat:
Budyń to świetny deser, ale nie nadaje się jako sanki
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-27, 00:07   

Słownik Ortograficzny napisał/a:
Szalone rzycie szałtboksa
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 01:03   

 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 16:20   

Czemu nie. Dzięki temu zaprawa staje się lepiej urabialna, "tłuściejsza".
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 17:39   

Był gdzieś taki programik, który mieszał różne zdania i generował z tego cytat podobny do tego, który napisał Moris. Nie korzystałes czasem z niego Moris?
Ktoś ten program kiedyś nawet wrzucił na forum.

[ Dodano: 2014-08-28, 18:40 ]
Albo to nie był program tylko jakaś strona internetowa, whatever.
_________________
 
 
qtasiorro 
Loża Szyderców
Obrońca Uciśnionych


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 773

Medale: 2 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 17:41   

To Adijo był twórcą, o ile się nie mylę.
 
 
brutalka 
znerwicowana natrętnie


Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1162

Medale: Brak

Wysłany: 2014-08-28, 17:59   

Wiedźmin: Co słychać?
Baranina: Stare ku.rwy nie chcą zdychać.

Dragon Age:

Bohater: To wasz król?
Sten: Qunari nie mają królów.
Bohater: Co zatem mają?
Sten: Mało cierpliwości.

Mass Effect:

Urdnot Wrex: Dziwne, że muszę się przyjaźnić z jedynym turianinem we wszechświecie, który myśli że jest zabawny.
Garrus Vakarian: To pomyśl, jak ja się czuję. Miałem nienawidzić krogan, ale potem zjawiłeś się ty i zalałeś mnie swoim ciepłem i serdecznością.



Garrus Vakarian: Jestem Garrus Vakarian, a to jest moje ulubione miejsce na całej Cytadeli. Chyba postawię tu jakiś pomnik: ta broń w brązie, żeby cała galaktyka się dowiedziała...
Shepard: Że jesteś mistrzem w strzelaniu do butelek. Cieszę się, że jesteś blisko, Garrusie. Kto wie, kiedy wybuchnie bunt butelek.

(Po zawodach w strzelaniu do butelek, w których Shepard umyślnie spudłował, pozwalając wygrać Garrusowi.)


Shepard (stojąc na dachu budynku wznoszącego się nad zbiornikiem wodnym): Może damy nurka do basenu?
Garrus Vakarian: Najwidoczniej nigdy nie widziałeś pływających turian. Masa chlapania i wierzgania. Oprócz momentów, kiedy się topimy.
Shepard: Masz rację. Pewnie znowu musiałbym ratować ci tyłek.
Garrus Vakarian: Za te wszystkie razy, kiedy to ja wyciągałem cię z pożaru. Noveria, Feros, Ilos... Niezłą mieliśmy jazdę, co, Shepard?
Shepard: W takich chwilach wiesz, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem. To nie ten, który biega dookoła, szukając drogi ucieczki. To ten, który stoi u twojego boku na dobre i na złe i nigdy cię nie opuści. Mam szczęście, mogąc powiedzieć, że znam taką osobę.
Garrus Vakarian: Ja też. (Po chwili): Chyba mi się teraz nie oświadczysz, co?



EDI: Może porozmawiamy o tym, w jaki sposób skłonić Jeffa do zadeklarowania swoich uczuć.
Shepard: Nie myśl o tym w taki sposób. To musi przyjść naturalnie. Potrzebna jest chemia.
EDI: Rozumiem. Jest dużo środków farmaceutycznych, które mogłabym zastosować do wywołania pożądanego stanu emocjonalnego.

(Ssztuczna inteligencja EDI stara się dowiedzieć, jak nakłonić Jokera do wyznania jej uczuć.)
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 18:02   

brutalka napisał/a:
Wiedźmin: Co słychać?
Baranina: Stare ku.rwy nie chcą zdychać.


:1m:

Przypomnę jeszcze mój ulubiony tekst Talara:
"No raczej, kur.wa, nie inaczej. Gratuluję dedukcji. As wywiadu, kur.wa mać."
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 18:10   

Cytat z "Bożych Bojowników" Sapkowskiego. Nie chce mi się teraz szukać więc przytaczam z pamięci:

"... uprawiali to co, Szarlej zwykł nazywać opartym jedynie na pożądaniu zjednoczeniem nie będącym owocem usankcjonowanego przez Kościół przymierza. Reszta świata nazywała rzecz znacznie krócej i znacznie dosadniej"


W ogóle Trylogia Husycka Sapkowskiego, to kopalnia dobrych cytatów. Podobnie jak Wiedźmin czy Saga Lodu i Ognia :) No i w Gothicu też są genialne teksty, ale nie będę ich przytaczać, bo raz, że jest ich tam od cholery, a dwa, że to jest raczej humor sytuacyjny więc byście nie załapali, jeśli w Gothica nie graliście. Ale bardzo polceam :)
_________________
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 18:20   

IMO Trylogia Husycka jest dużo lepsza od Sagi Wiedźmińskiej. Też jakimś cytatem zarzucę:
"Polityka ma dwa cele – porozumienie i konflikt. Porozumienie osiąga się, gdy jedna ze stron zaczyna udawać, że wierzy w dyrdymały opowiadane przez drugą…"
 
 
Adijos 
jest tu


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 4806
Skąd: P./B.

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 19:15   

V - r napisał/a:

IMO Trylogia Husycka jest dużo lepsza od Sagi Wiedźmińskiej.

Gusta i guściki :D
_________________
Powiedziałbym, że w życiu cenię forumków. Eeem… Forumków którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam, i, co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga… się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję Bartkowi82r. Życie to Gość.
 
 
V - r 
Loża Szyderców


Dołączył: 16 Kwi 2014
Posty: 8065

Medale: 1 (Więcej...)

Wysłany: 2014-08-28, 19:16   

No przecież napisałem "IMO" :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.135 sekundy. Zapytań do SQL: 31