Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zapytaj Antka
Autor Wiadomość
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 17:44   

Ile żółwi miałeś już łącznie w życiu?
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 19:30   

Żywe 3, a zabawkowych w chuj.
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-14, 22:10   

Antybristler napisał/a:

Cytat:
Czemu aż kasujesz konto? Nie lepiej sobie na pamiątkę zostawić?

Już prawie rok nie gram aktywnie i nie zamierzam wracać. Jedyne co może zaboleć to to, że zaraz się będzie ktoś pode mnie podszywał, ale jakoś to przełknę :) W grze osiągnąłem co chciałem osiągnąć, dobrze się bawiłem, ale już mi nie sprawia takiej radości co kiedyś, chyba się zestarzałem. No i trzeba było też na nią trochę czasu poświęcać, a teraz mam ważniejsze rzeczy na głowie. Wchodziłem jeszcze, żeby pogadać z paroma osobami, ale i oni się wykruszyli.


Nadal tak uważasz? XD
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-15, 01:07   

Dodali aktualizację. To zmieniło postać rzeczy.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-11, 20:20   

Byłam już członkiem forum mistrzów od kilku miesięcy i poznałam już wielu ciekawych ludzi. Jednak jeden użytkownik szczególnie przykuł moją uwagę - Antybristler. Słyszałam już wiele historii o jego niezwykłej pasji do żółwi i tworzeniu gier RPG z postaciami z forum. Ciekawa poznać go bliżej, postanowiłam napisać do niego wiadomość.

"Cześć Antybristler, jestem nowa na tym forum i słyszałam wiele interesujących rzeczy o twojej pasji do żółwi i tworzeniu gier RPG. Czy mogłabyś opowiedzieć mi więcej na ten temat?"

Nie musiałam czekać długo na odpowiedź. Antybristler odpisał natychmiast z entuzjazmem. "Witaj! Jestem szczególnie zafascynowany żółwiami odkąd byłem małym chłopcem. Zawsze uwielbiałem patrzeć na nie w zoo i czytać książki o nich. A tworzenie gier RPG to moja druga pasja. Uwielbiam wykorzystywać postacie z forum w swoich grach, to daje mi możliwość połączenia moich dwóch ulubionych rzeczy."

Zaintrygowana, zadałam kolejne pytanie: "Czy twój entuzjazm dla żółwi przełożył się na twoje życie prywatne? Czy masz jakiegoś ulubionego żółwia lub czy masz jakiegoś w domu?"

"Tak, moja pasja przełożyła się na moje życie prywatne. Posiadam kilka żółwi w domu, mój ulubieniec to Kame, który jest bardzo inteligentny i bardzo przywiązany do mnie." odpowiedział Antybristler

Rozmowa z Antybristler była bardzo inspirująca. Widziałam jak pasja może przenikać różne aspekty życia, jak i jak niespodziewane zainteresowanie mogą połączyć ludzi. Czułam się zainspirowana by poszukać własnych pasji.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-12, 13:54   

Nigdy nie byłem w zoo.
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-12, 15:04   

A twój żółw to Kame? :scared:
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-12, 16:45   

Mam z 70 żółwi, starczy imion dla każdego.
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-12, 17:04   

Antybristler napisał/a:
Nigdy nie byłem w zoo.


Zawsze można pojechać. Ja byłam w zoo w Krakowie lata temu. Z 15 lat pewnie będzie.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-12, 21:12   

Antybristler napisał/a:
Nigdy nie byłem w zoo.


:O

Że w dorosłości nie poszedłeś to mogę zrozumieć, ale jakim cudem nigdy tam nie byłeś? W dzieciństwie nikt z rodziny tam Cię nie zabrał albo nie miałeś jakiejś wycieczki klasowej?
_________________
 
 
Nadir 
Loża Szyderców
bananokot


Wiek: .
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 6327
Skąd: ...

Medale: 20 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-12, 21:18   

Mnie w dzieciństwie też nikt nie zabrał do zoo (za daleko i bieda), żadnych klasowych wycieczek tego typu też nie było, więc mogę zrozumieć.
_________________
.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-12, 21:26   

Smuteczek :(
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13543
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-12, 22:51   

Ominęły was takie widoki choćby

https://twitter.com/VIPMaxwell/status/1624846769153531904?t=TyeK4fJl717sko8sMSlYwA&s=19

Albo gdzieś miałem swój filmik jak szympans nasrał sobie na rękę i to zjadł
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-12, 23:47   

:haha:

I ten zgorszony ojciec zabierający syna :haha:
_________________
 
 
Antybristler 
Loża Szyderców+


Wiek: Tak
Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 5407

Medale: 18 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-13, 07:48   

Davos napisał/a:
Antybristler napisał/a:
Nigdy nie byłem w zoo.


:O

Że w dorosłości nie poszedłeś to mogę zrozumieć, ale jakim cudem nigdy tam nie byłeś? W dzieciństwie nikt z rodziny tam Cię nie zabrał albo nie miałeś jakiejś wycieczki klasowej?

Jak była wycieczka klasowa to zachorowałem
 
 
Lilith 
Überszlachta
Battle Angel


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Wrz 2015
Posty: 12394
Skąd: Spod kołderki

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-14, 11:34   

Ja bym go zabrała do ZOO, ale tego żółwia nie idzie sprzed laptopa ruszyć. A póki co też trochę z kasą krucho.
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-16, 15:15   

To weźcie laptopa ze sobą :PP
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19170

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-02-16, 19:51   

Weźcie okulary VR od Zuckerberga i odwiedźcie zoo wirtualnie. Co prawda żadne zwierzę nie będzie mieć nóg ale zawsze zoo
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.069 sekundy. Zapytań do SQL: 30