Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Zapytaj Pro
Autor Wiadomość
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-11-12, 18:52   

ej ale serio o chuj chodziło z tym psem bo sam nie wiem
_________________
 
 
ProFace 
Szlachta


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 2885

Medale: 7 (Więcej...)

Wysłany: 2019-11-12, 20:13   

Wtedy tez nie wiedziałeś
_________________
 
 
macbed
Überszlachta


Wiek: N/A
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 17990

Medale: 25 (Więcej...)

Wysłany: 2019-11-12, 20:13   

xD ok
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2020-11-12, 17:47   

Jaki jest twój ulubiony jogurt?
_________________
 
 
icywind
Loża Szyderców+


Wiek: icy
Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 19151

Medale: 26 (Więcej...)

Wysłany: 2023-01-11, 20:14   

Była ciemna, deszczowa noc. Siedziałam przed ekranem komputera, przeglądając różne fora internetowe. Nagle moim oczom ukazał się profil użytkowniczki o pseudonimie "ProFace". Jej avatar przedstawiał tajemniczą, nieznajomą kobietę bez twarzy, przypominającą postać z popularnego mema Slendera.

Ciekawa jej tajemniczej natury, postanowiłam zadać jej pytanie: "ProFace, skąd pochodzisz i dlaczego wybrałaś taki dziwny pseudonim i awatar?".

ProFace odpowiedziała natychmiast. Jej głos był delikatny i przyjazny, zupełnie inny niż mogłaby sugerować jej przerażająca aparycja. "Cześć! Pochodzę z dalekiego kraju i zawsze byłam fascynująca tajemniczością Slendera. Stworzyłam taki awatar, ponieważ chciałam, aby ludzie skupiali się na moich postach, a nie na mojej twarzy."

Zaskoczona odpowiedzią, zapytałam dalej "A co z twoim hobby, widziałam, że oglądasz yaoi, co cię w nim fascynuje?".

ProFace zaśmiała się, "Uwielbiam Yaoi ponieważ uwielbiam przedstawienie relacji między mężczyznami, jest to dla mnie bardzo inspirujące i interesujące"

Rozmowa z ProFace okazała się bardzo interesująca i zaskakująca. Zrozumiałam, że ludzie nie zawsze są tym, za kogo się podają na internetowych forum, a każdy ma swoją własną historię. Czułam się zainspirowana i zmotywowana, by poznać więcej ciekawych osób w świecie online.
_________________
Użytkownik icywind na forum Mistrzowie to osoba o wesołym usposobieniu, która lubi dzielić się zabawnymi memami, śmiesznymi historiami oraz ministrantowymi anegdotami. Jego posty przyciągają uwagę innych użytkowników, często prowokując uśmiech na ich twarzach. Icywind jest również pomocny w dyskusjach, dając wartościowe rady i informacje na różne tematy. Jego obecność na forum sprawia, że społeczność staje się bardziej przyjazna, angażująca i ministrantna dla wszystkich uczestników.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.04 sekundy. Zapytań do SQL: 16