Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Świata - Katar 2022
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-11-26, 02:43   

Pierwsza runda fazy grupowej za nami i muszę przyznać, że tego się nie spodziewałem. I nie chodzi o Polaków, bo zgodnie z przewidywaniami gramy chujowo, ale za to stabilnie :troll: No ale że Arabia Saudyjska wygra z Argentyną, a Japonia z Niemcami... no kurde, jest ciekawie! Do tego nawet te drużyny, które przegrywały (Australia, Kanada) pokazywały ambicję, wolę walki i charakter... a nasze dziady jako jedni z niewielu nie pokazali w meczu z Meksykiem kompletnie nic. Ja tam Lewego nie obwiniam za tego karnego, zdarza się, no trudno. Ale styl gry całej kadry w meczu otwarcia był tak tragiczny, że naprawdę nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, a i remis był fartowny. Teraz mecz z Arabią i kurde no, nie ma powodów do optymizmu, po tym co zobaczyliśmy :/ Ale sport to sport i różne rzeczy się zdarzają więc liczę, że nasi zepną tyłki, a Michniewicz nie będzie tym razem chciał grać antyfutbolu i ruszymy w końcu do przodu. Nie sądzę, żeby Argentyna znów zaliczyła jakąś wtopę i obstawiam, że na Meksyk i na nas się zepną podwójnie więc musimy wygrać z Arabią jeśli chcemy w ogóle myśleć o wyjściu z tej grupy. Kurde no, niech chociaż powalczą. Jak się nie uda to trudno, ale niech pokażą ambicję i wolę walki, a nie to gówno, które zagrali z Meksykiem, bo już cały świat się z nas śmieje przez ten mecz :PP
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-11-27, 23:38   



[ Dodano: 2022-12-01, 13:06 ]
Autentycznie mi wstyd za ten awans, nie przypominam sobie żeby ktoś w gorszym stylu przegrał mecz na tym mundialu... wystarczy spojrzeć na statystyki tego meczu. Ja wiem że powinniśmy się niby cieszyć że najlepszy wynik od 36 lat, ale nie potrafię, bo wiem że to na ogromnym farcie i dzięki temu że Szczęsny gra turniej życia, szybki oklep od Francji 0:3 i wracamy
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-02, 14:49   

No i żeśmy awansowali choć gramy takie gówno, że Brzęczkowi to by ta sprzedajna kurwa Stanowski osobiście w łeb strzelił nad dołem z wapnem. Ale z Czesiem 711 Turbo są psiapsi, więc Czesio jest spoko bo ma wynik.

No nic, spodziewałem się, że Michniewicz bedzie grał taką pytę a i tak rok temu byłem za tym żeby po burdelu z odejściem Sousy dać kadrę jemu. Po prostu najlepszy kandydat jaki był na szybko pod ręką. Ale teraz jestem za tym żeby go natychmiast po mundialu wypierdolić, choćby tym obrzydliwym czołganiem się zdobył mistrzostwo świata.

Mamy najprostszą od lat grupę eliminacyjną do Mistrzostw Europy i w związku z tym wręcz obowiązek żeby coś pozmieniać, eksperymentować, przestawić wajchę w stylu gry. Gruby Cześ tego nie zrobi. Zmarnujemy z kurwiszonem 2 lata.

Styl w jakim osiagnęliśmy ten awans sprawił, że dużo bardziej cieszy mnie odpadnięcie Niemców (które cieszy samo z siebie) niż wynik Polaków.

Pojutrze Francja zgwałci nas w dupsko ochoczo wystawione przez Czesia.

[ Dodano: 2022-12-02, 14:54 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Autentycznie mi wstyd za ten awans, nie przypominam sobie żeby ktoś w gorszym stylu przegrał mecz na tym mundialu... wystarczy spojrzeć na statystyki tego meczu. Ja wiem że powinniśmy się niby cieszyć że najlepszy wynik od 36 lat, ale nie potrafię, bo wiem że to na ogromnym farcie i dzięki temu że Szczęsny gra turniej życia, szybki oklep od Francji 0:3 i wracamy

Pamiętam to jak przez mgłę, ale wydaje mi się, że w gorszym stylu wyszła z grupy tylko Irlandia w 1990 roku. Dotarła do ćwierćfinału z finalnym bilansem 0-4-1 2-3. Trzy remisy w grupie, 0-0 i awans po karnych w 1/8 i dopiero w cwierćfinale gospodarze Włosi ich skruszyli 1-0. Same liczby brzmią źle, co nie? To dołożę że gra Irlandii na tamtym mundialu była główną przyczyną zmiany w przepisach zabraniającej bramkarzowi łapać piłkę od swojego zawodnika. Patty Bonner bramkarz Irlandii mecz w mecz kradł tak najmarniej kwadrans. Pamiętam dziadka jak się wkurwiał, że o, znowu do bramkarza, taaak, ponoś se teraz kurwa te piłkę, tego się nie da oglądać.

Z drugiej strony oni tak grali skutecznie (czyli nie jak my) przeciw Anglii i Holandii, która była wtedy mistrzem Europy, nie przeciw najgorszemu Meksykowi od trzech dekad i Arabii Saudyjskiej.

[ Dodano: 2022-12-02, 15:04 ]
Ps. Kupiłem w tym roku Football Managera i tam Krychowiak i Glik powołani dla atmosfery, nie wstali z ławki (a jakby można było powołać tylko 23, nie 26 graczy, to bym ich nie wziął), zresztą tak jak Szczęsny (gra tym razem epicko, zadośćuczynił za 4 poprzednie spierdolone turnieje i lubię go jako człowieka, ale jako piłkarza nie znoszę), i 2-1 z Meksykiem, 2-0 z Arabią, 1-2 z Argentyną (byłem bity, gol na 1-2 w 92 min na pocieszenie) i w 1/8 1-3 z Francją. Czyli szału nie było. Ale grałem ładniej niż Michniewicz. 🤣

[ Dodano: 2022-12-02, 15:07 ]
Ps 2. Przed mundialem puściłem za stówkę wariant że w finale Argentyna wygra z Portugalią. Idę na hollywood bo gdyby to był film to 2 dekady walki dwóch najlepszych piłkarzy w historii świata o tytuł tego najlepszego musiałyby się zakończyć bezpośrednim pojedynkiem na ostatnim mundialu obu. Świat kocha takie historie więc w finale Ronaldo strzeli a Messi nie, ale Argentyna- Portugalia 3-1. Róbcie skriny.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-03, 17:27   

Ciekawa anegdotka z Irlandia, nie znałem tego. Zgadzam się, jakkolwiek byśmy cudownie daleko tu nie zaszli, to Czesio do wyjebania, można przejść pół turnieju na farcie, przez geniusz bramkarza lub jak się rywalowi włączy tryb lukaka, ale na dłuższą metę tak się nie da, trzeba do chuja pana poprawiać skille, jak piłkarze drżą portkami przed klasę lepszym zespołem to może głębsza praca mentalna tu jest potrzebna?

Argentyna Portugalia w finale, ale messi i Ronaldo zagrają najgorszy mecz na tym mundialu i nic nie strzela ani nie zaasystuja. I wynik dalej będzie nierozstrzygnięty xd
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-04, 22:54   

Ciekawa historia z Irlandią, nie słyszałem o tym :git:

Co do finału to pojedynek Messiego z Ronaldo mógłby być piękny, ale ja nie daję Portugalii szans na finał, bo musieliby po drodze ojebać Hiszpanię i Francję (lub Anglię, ale moim zdaniem Francja z nimi wygra), które są na tym turnieju mocne. Moim zdaniem będzie finał Argentyna - Hiszpania, ewentualne Argentyna - Francja. I wygra Argentyna. Róbcie screeny :PP

JankielKindybalista85 napisał/a:
i 2-1 z Meksykiem, 2-0 z Arabią, 1-2 z Argentyną (byłem bity, gol na 1-2 w 92 min na pocieszenie) i w 1/8 1-3 z Francją


No i proszę, trafiłeś idealnie wynik 1/8 z Francją :)

Ogólnie zgadzam się z Wami w pełni co do Michniewicza. Dzisiaj zagraliśmy o niebo lepiej niż w fazie grupowej, a zwłaszcza w pierwszej połowie, bo w drugiej już po 0:2 był długi moment przestoju i nie graliśmy nic dopóki nie wbił Grosicki, który wywalczył nam karnego. Widać, że można chłopaków tak ustawić, żeby dać im trochę pograć, a zwłaszcza podobał mi się Zieliński, który dzisiaj świetnie rozgrywał i przyjmował, a samym balansem ciała potrafił zmylić dwóch Francuzów. A Mbappe top, klasa światowa to co zrobił w dzisiejszym meczu.
No ogólnie źle nie było, ale tej chujni z fazy grupowej nie da się tak szybko zapomnieć, zwłaszcza paździerza z Argentyną, no takiego gówna w wykonaniu naszej kadry to ja chyba nigdy nie widziałem, desperacka obrona 0:2 i liczenie na farta, żeby wyjść lepszym bilansem z Meksykiem, no ludzie :D Mieliśmy naprawdę w uj szczęścia, że Meksyk nie strzelił tej jednej bramki więcej, bo byśmy znowu wrócili do domu po 3 meczach. I że Argentyna nie lubi Meksyku i wolała ich wywalić niż nas więc nie cisnęli już przez ostatnie 20 minut meczu, bo mieli wynik, który ich urządzał. Gdyby musieli wygrać np. 4:0 to by wygrali na luzie i cały misterny plan Michniewicza poszedłby w pizdu. Serio jak on zostanie na eliminacje Euro (a pewnie zostanie, bo Kulesza nie ma jaj, żeby mu podziękować) to będziemy mieć regres w poziomie gry kadry i będziemy się męczyć w eliminacjach z Albanią i Wyspami Owczymi. Zmarnowane lata się szykują i to w momencie, kiedy Lewy może coś jeszcze dać tej kadrze, bo za chwilę będzie za stary i ogłosi zakończenie kariery.
No i takie pytanko, co w tej kadrze robi Krychowiak? Przecież on kurde nie potrafi skleić jednej akcji i albo wybija na oślep do przeciwnika, albo traci piłkę, albo głupio fauluje. Facet od dawna jest daleko od poziomu, który kiedyś prezentował, a Czesio i tak go uparcie wstawia do pierwszego składu w każdym meczu...


No ale ogólnie mundial jest zajebisty i było mnóstwo niespodzianek :) Faza grupowa arcyciekawa, zwłaszcza trzecia kolejka, kiedy po kolei przegrywały Hiszpania, Portugalia i Brazylia, przez co wyleciał Urugwaj i Niemcy (no i jak tam somsiedzie, hehehe). A wcześniej jeszcze Dania i Belgia :) I co ciekawe, takie Niemcy grały ogólnie bardzo ciekawą i ładną dla oka piłkę, po fazie grupowej mieli najwięcej strzałów na bramkę ze wszystkich drużyn, a Polacy najmniej, tylko 4. No ale Polacy awansowali, a Niemcy pojechali do domu. Ot typowa ironia w futbolu :D

1/8 póki co bez żadnych niespodzianek, faworyci bez problemów przechodzą dalej. Na razie Holandia, Argentyna, Francja i Anglia, ale pewnie Hiszpania, Brazylia i Portugalia też awansują. Największy znak zapytania tej fazy to mecz Japonia - Chorwacja. Moim zdaniem awansują Chorwaci. Z jednej strony szkoda, że nie ma niespodzianek, ale z drugiej - w ćwierćfinałach szykują się starcia potęg, a na to jednak się zawsze czeka na mistrzostwach :)

[ Dodano: 2022-12-04, 23:35 ]
Tak z innej beczki, dziś wzruszający moment, bo Mbappe w końcu spotkał swojego idola ;)

_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2022-12-04, 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-05, 15:06   

No, zajebisty jest ten mundial pod względem niespodzianek i dużo fajnych smaczków było:

- Japonia z Hiszpanią, i mega zabawna awantura w internecie o to czy piłka miała styczność z linią końcowa czy nie, przypomina się gownoburza tocząca się o każde podchwytliwe zadanie matematyczne xD

- Piłka przelatująca po nażelowanych włosach Ronaldo

I wiele więcej. Z komentatorów podoba mi się szczególnie Laskowski, dobre suchary wali, i widzę że zmieniła się narracja co do Szpaka, nagle stał się najbardziej charyzmatyczny, i wszyscy tęsknią. No mi totalnie ten dziad nie podchodzi, lata świetności ma już za sobą.
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-07, 21:24   

O Szpaku zawsze powiem to samo:
https://youtu.be/2wQGS2PKBDA
Tutaj ciary. Cały ten mecz to był jego ostatni szczyt formy a dla mnie, również dzięki Szpakowi, jedno z najmocniejszych piłkarskich wspomnień. Potem już tylko kompletny zjazd, który jakoś 4 lata temu się wprawdzie zatrzymał, i Szpaku nie jest już gorszy od tamtej pory, ale dobry też nie jest.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-11, 22:26   

JankielKindybalista85 napisał/a:
O Szpaku zawsze powiem to samo:
https://youtu.be/2wQGS2PKBDA
Tutaj ciary. Cały ten mecz to był jego ostatni szczyt formy a dla mnie, również dzięki Szpakowi, jedno z najmocniejszych piłkarskich wspomnień.


Co to był za genialny mecz, pamiętam to dobrze i ta radocha, gdy Włosi wywalili w półfinale grających u siebie i przekonanych o swojej zajebistości Niemców i jeszcze Del Piero, jeden z idoli mojego dzieciństwa, postawił w dogrywce kropkę nad i :D No coś pięknego :)
I to prawda, Szpaku zrobił w tym meczu klimat, zresztą nie tylko w tym. Może i od pewnego czasu zaliczał zjazd i mylił się notorycznie, a szczytem jego popisów było mylenie na ostatnim mundialu Messiego z Maradoną :D Ale jednocześnie emocje w meczach podkręcał jak chyba żaden inny komentator i za to go zawsze ceniłem. Zwłaszcza w meczach Polaków, a mój ulubiony komentarz w jego wykonaniu to gol Krzynówka na 2:2 w końcówce meczu z Portugalią na wyjeździe w eliminacjach do Euro 2008: https://www.youtube.com/watch?v=eSGKaVh8WoQ
No i wcześniejszy mecz w tych samych eliminacjach, grany na Stadionie Śląskim i wygrany przez nas 2:1 https://www.youtube.com/watch?v=saOh6PgIPnU (gole i komentarz Szpaka w 0:58 i 1:46, ale warto obejrzeć cały filmik, bo pokazuje, jak zdominowaliśmy w tamtym meczu Portugalię i powinniśmy wtedy z nimi wygrać kilkoma bramkami)
Dwa zajebiste mecze, które zapamiętam na zawsze nie tylko z powodu świetnej gry naszych, ale i komentarza Szpaka :)


No a tymczasem na mundialu w Katarze dalszy ciąg niespodzianek. Nie będzie finału Argentyna - Portugalia i wielkiego starcia Messi vs Ronaldo, nie będzie też finału Argentyna - Hiszpania, bo obydwie piłkarskie potęgi z Półwyspu Iberyjskiego zostały wywalone przez Maroko. Nie nieźle, tego nie było w planach :) I na dokładkę Brazylia odpadła w karnych z Chorwacją. Wow. Z jednej strony to jest piłkarski turniej i niespodzianki zawsze jakieś się zdarzają, ale takiego obrotu spraw chyba nikt by nie przewidział. Chorwacja to jeszcze, bo w końcu są wicemistrzami świata, a Modrić na tym turnieju to top topów, czapki z głów. Ale Maroko zaskoczyło mocno. Ronaldo we łzach, kibice w szoku, a Bruksela i Amsterdam rozjebane, bo marokańscy imigranci w tych miastach urządzają sobie regularnie zadymy w zależności od tego, czy ich drużyna przegra czy wygra. Jeśli przegrywa to robią demolkę z wkurwu, a jeśli wygrywa to z radości :D

Z jednej strony niespodzianki są spoko. Z drugiej szkoda mi trochę potencjalnych półfinałów Argentyna - Brazylia i Francja - Portugalia, bo byłoby na co popatrzeć. Chorwację lubię, ale mam nadzieję, że już niespodzianek w półfinale nie będzie i w niedzielę w meczu o mistrzostwo Argentyna pokona Francję. A Chorwacja niech sobie pyknie na osłodę Maroko w meczu o brąz.

Swoją drogą ćwierćfinały były zajebiste, bo we wszystkich czterech były emocje. I nie sądziłem, że to powiem, ale polubiłem Anglię. Może nie tak, żeby zacząć im kibicować, ale tak jak rok temu na Euro mnie wkurzali i cieszyłem się z ich porażki w finale, a wcześniej z ich przegranych w półfinale i meczu o brąz na MŚ 2018, tak wczoraj było mi ich szkoda. A zwłaszcza Kane'a, który dołączył do elitarnego grona piłkarzy pierdolących bardzo ważne karne na wielkich turniejach. Beckham, siedzący zresztą wczoraj na trybunach, pewnie poczuł flashbacki z przeszłości.
Ale ogólnie Anglia wczoraj zajebiście grała i powinna ten mecz wygrać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2022-12-11, 22:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-14, 22:19   

"Palę Paryż" Brunona Jasieńskiego topo dzisiejszym półfinale ulubiona książka Marokańczyków.

Nie będzie Argentyna-Francja i narracji o ostatecznym starciu dwóch legendarnych dominatorów, będzie inna: schodzący ze sceny dominator vs potencjalny przyszły, a już dziś zajebisty, dominator. Messi vs Kermit Żaba.

Jebać Francję.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-15, 23:26   

Półfinały bez niespodzianek i już nie tak emocjonujące jak ćwierćfinały. No może poza niektórymi dzielnicami Paryża, tam atmosfera była gorąca i miała temperaturę palących się samochodów.









Ja tam do Francji nic nie mam, ale oni swoje już wygrali, teraz w końcu czas na Argentynę. Vamos Albicelestes :gool:

[ Dodano: 2022-12-15, 23:29 ]
A, właśnie. Mecz Argentyna - Francja będzie sędziować Szymon Marciniak :clap:
Czyli jakiemuś Polakowi udało się dotrzeć do finału mistrzostw świata :D

[ Dodano: 2022-12-15, 23:31 ]
A Michniewicz pewnie teraz będzie gadać, że nasi na tym turnieju przegrali tylko z mistrzami i wicemistrzami świata...
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-16, 01:13   

Jak nie lubię Argentyny tak tym razem niech wygra, fajnie będzie zobaczyć takie zwienczenie kariery dla Messiego, Mekambe jeszcze się nawygrywa
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-16, 09:28   

I Jankiel będzie zadowolony :D
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-17, 02:17   

Może tym razem po finale mundialu nie odejdzie z forum :PP

[ Dodano: 2022-12-18, 23:11 ]
No i Argentyna nowym mistrzem świata :gool: :1m: :king:
Co to był za genialny finał :D Do 80 minuty mecz pod dyktando Argentyny, a Francja grała jak Polska, zero oddanych strzałów na bramkę :D A potem nagle karny dla Francji, błysk Mbappe i odrobione 2 gole w 2 minuty. I jeszcze zajebista dogryweczka, gdzie każdy dołożył gola, no i na końcu karne ze zwycięstwem Argentyny :) Wszystko było w tym finale, gole, 3 karne w meczu, ogromne emocje, popis Messiego i Mbappe, wyrównana walka w dogrywce i na końcu rzuty karne. No miodzio :)
Szymon Marciniak też się spisał, a nie miał łatwego meczu do sędziowania. Szpaku też chyba nie mógł sobie wymarzyć lepszego finału na zakończenie przygody z komentowaniem mundiali.
A Messi ma już na koncie tyle samych tytułów mistrzowskich co Maradona, ale więcej strzelonych goli na mundialach. Zagrał zajebisty turniej zwieńczony zajebistym finałem i super patrzeć jak najlepszy piłkarz naszych czasów zdobywa to jedyne i najważniejsze trofeum, którego mu brakowało :clap:

Aż żałuję, że na początku turnieju postawiłem tylko symbolicznego piątaka na zwycięstwo Argentyny, ale i tak jest w pytę :) Niby niedziela wieczur, a jednak humor nie popsuty.
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-19, 00:59   

ZSK napisał/a:
I Jankiel będzie zadowolony :D

TAK JEST KURWA!!!

Finał fantastyczny, za 100 lat beda pisać artykuły o legendarnym meczu.

Marciniak top sędziowania a i tak za miesiąc przy okazji meczu ekstraklasy jakiś pizdeusz z Radomiaka albo innej Warty będzie się sapał na canal + w przerwie, że Marciniak wypaczył wynik bo jak raz jedyny kopnęli cudem w pole karne i była mini obcierka o mały palec u dłoni to nie podyktował EWIDENTNEGO KARNEGO.

Messi właśnie stał się najlepszym piłkarzem w historii futbolu. Tego jednego mu brakowało.

A finał nie dość że legendarny i z polskim akcentem, to w dodatku z prawidłowym wynikiem. Argentyna mistrzem. 32 lata na to czekałem. W tym 9 na forum. 😁

Teraz już nie muszę czekać. Trud skończon.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
Ostatnio zmieniony przez JankielKindybalista85 2022-12-19, 01:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ZSK 
Junior Admin
Asst. Regional Manager


Dołączył: 20 Wrz 2013
Posty: 10719

Medale: 3 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-19, 09:48   

Amen. Mecz wyglądał jak wygrana Argentyny z reprezentacją Afryki, więc wynik tym bardziej cieszy :1m:
_________________
I'm boring myself just talking about this.
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-12-19, 12:51   

Piękny finał, a zapowiadało się na nudne 2:0, na szczęście Mbappe pokazał że jest godnym zastępcą Messiego i Cristiano.

No i właśnie współczuję Marciniakowi, od wielkiego futbolu na MŚ do beznadziejnej kopaniny w ekstraklasie xD

[ Dodano: 2022-12-21, 14:06 ]
Ale wkurwiający jest ten buracki bramkarz Argentyny, z twarzy taki lamus na strzała. I w ogóle co się odjebalo że jakiś czarny kucharz w okularkach wszedł, dotykał pucharu jakby był w drużynie, i jeszcze szarpał Messiego za koszulkę, to jest czysta parodia że go tam wpuścili i dobre podsumowanie tego turnieju
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.103 sekundy. Zapytań do SQL: 28