Główna Poczekalnia Dodaj Moje screeny Najlepsze screeny dnia Prywatne wiadomości Zjedź najsamkurwadół Powrót do góry Forum Demotywatorów



Poprzedni temat «» Następny temat
Piłka nożna
Autor Wiadomość
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-10-08, 19:11   

Oglądaliście półfinały Ligi Narodów? Zajebiste meczyki były! :gool:

Przedwczoraj Włochy przegrały z Hiszpanią 1:2 i tym samym przerwały rekordową passę 37 meczów bez porażki! W pierwszej połowie Hiszpanie cisnęli ostro, zdominowali Włochów i wcisnęli im 2 gole, do tego przed przerwą czerwoną kartkę wyłapał Bonucci. I kiedy wydawało się, że już pozamiatane to Włosi w drugiej połowie zdołali złapać kontakt i próbowali wyrównać. Ostatecznie im się nie udało, ale mecz był emocjonujący do końca.

A wczoraj to już w ogóle petarda. Belgia-Francja 2:3. W pierwszej połowie Belgia wbiła dwie bramki i rzuciła Francję na kolana, ale ta się podniosła w drugiej połowie i strzeliła 3 gole. Były w tym meczu gole, był karny, był nawet nieuznany gol Belgii w końcówce, do tego poprzeczka i świetne parady obydwu bramkarzy. Świetny mecz :clap:


W niedzielę mecz o 3 miejsce Włochy-Belgia o godz. 15, a o 20.45 finał Hiszpania-Francja.
Transmisja na TVP
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2021-10-08, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-10-13, 15:24   

jebaniec, 36 lat a napierdala takie fikoły, że głowa mała, szkoda, że bramkarz wyjął, byłby piękny gol
https://gfycat.com/PrestigiousSlimyCottonmouth
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-10-13, 15:38   

Może i tak. Ale na filmiku widać również że wypluwa zamiast połykać.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-10-13, 20:56   

Moris299 napisał/a:
jebaniec, 36 lat a napierdala takie fikoły, że głowa mała, szkoda, że bramkarz wyjął, byłby piękny gol
https://gfycat.com/PrestigiousSlimyCottonmouth



No przewrotka ładna, nie da się ukryć. Ale przyznaj się, że wrzuciłeś ten filmik dlatego, że bramkarz reprezentacji Luksemburga ma na nazwisko Moris :troll:
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-10-14, 12:17   

Luksemburska Mańka dała po meczu wyraz uwielbienia dla męża. Obronił rękawicą strzał Ronaldo, co uczyniło z niego relikwię drugiego stopnia i seks z nim to prawie jak seks z Kriszczanu.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2021-11-23, 20:40   

Lewy z przewrotki

https://gfycat.com/pl/nervouspositiveblackfish

[ Dodano: 2021-11-25, 14:46 ]
chłop co obstawił 10zł i wygrał 3,5k :D
https://www.wykop.pl/wpis...erka-chwalesie/

[ Dodano: 2021-11-27, 15:04 ]
https://gfycat.com/pl/eagerdimwittedgossamerwingedbutterfly
_________________
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-05, 13:29   

Moris299 napisał/a:
Lewy z przewrotki

https://gfycat.com/pl/nervouspositiveblackfish


Piękny gol :clap: Ale choćby strzelił takich i pięćdziesiąt to i tak za rok złotą piłkę dostanie Messi albo Ronaldo...


Moris299 napisał/a:
chłop co obstawił 10zł i wygrał 3,5k
https://www.wykop.pl/wpis...erka-chwalesie/


Ładnie mu wszystko siadło. Ja parę razy miałem kupony pograne za drobniaki, ale z wysokim mnożnikiem i do wygrania kilkaset złotych, ale zabrakło dosłownie jednego gola :PP


Moris299 napisał/a:
[ Dodano: 2021-11-27, 15:04 ]
https://gfycat.com/pl/eagerdimwittedgossamerwingedbutterfly


Piękne :haha:

[ Dodano: 2021-12-26, 20:20 ]
Słyszeliście o inbie z Sousą? Dogadał się z jakimś brazylijskim klubem, że zostanie tam trenerem i dziś poprosił PZPN o rozwiązanie za porozumieniem stron jego kontraktu na prowadzenie naszej kadry.

https://www.sport.pl/pilk...zakonczone.html

Prezes PZPN Cezary Kulesza póki co się nie zgadza, ale pewnie skończy się na tym, że nowy klub Sousy zapłaci PZPN odszkodowanie i tyle, bo przecież siłą tu Sousy nie zatrzymamy, a jeśli nawet to on może celowo sabotować baraże, żeby się odegrać. Generalnie wyszedł niezły fail z tym gościem.


Internauci jak zwykli niezawodni w temacie memów

















To, że Sousa nas wychujał to jedno. Ale najgorsze, że niedługo baraże, my jesteśmy bez selekcjonera i pewnie teraz na szybko zatrudnią jakiegoś przedstawiciela polskiej myśli szkoleniowej, bo będą się bali teraz zatrudniać kolejnego obcokrajowca... Może Wuja wróci :troll:
Ale kto by to nie był, nie będzie miał nawet jak ograć kadry, bo od razu będzie miał walkę o mundial w barażach. Czyli adios mistrzostwa świata w Katarze :|


_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-26, 20:28   

Nowy będzie miał przejebane, wiele teraz leży w nogach piłkarzy, jak awansują to będzie ich zasługa a nie trenera, a jak odpadną - wina nowego trenera xD
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-26, 20:42   

Coś w tym jest :D
_________________
 
 
widzu 
Junior Admin
To co wpiszesz, będzie pod twoim nickiem.


Wiek: 2 k
Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 22221
Skąd: Village killed by planks

Medale: 14 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-26, 21:39   

ChodnikowyWilk napisał/a:
Nowy będzie miał przejebane, wiele teraz leży w nogach piłkarzy, jak awansują to będzie ich zasługa a nie trenera, a jak odpadną - wina nowego trenera xD


Dlatego, przynajmniej moim zdaniem, wezmą jakiegoś zastępczego kozła ofiarnego, takiego na szybko co nikt nie będzie w nim pokładał nadziei.
_________________
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 3000
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2021-12-27, 12:25   

Dlatego dadzą to Michniewiczowi.

[ Dodano: 2021-12-27, 12:26 ]
A Kulesza do Sousy: Panie Souseczku. Rozwiązanie umowy jest dla zarządu. Dla pana jest oklep w barażach i dyscyplinarka.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-03, 16:30   

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/andrea-pirlo-chce-trenowac-nasza-reprezentacje-rozmawial-juz-z-polska-strona/xbdfzxw

Do wyboru mamy Andrea Pirlo, który prowadził Juve i Marka Papszuna, który prowadzi Raków Częstochowa. Coś czuję, ze PZPN wybierze jednak Polaka xD
_________________
 
 
ChodnikowyWilk 
Junior Admin
Nie taki jak kiedyś


Wiek: 28
Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 13542
Skąd: Kraków

Medale: 12 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-03, 16:38   

No tylko że Pirlo to może i świetny piłkarz, ale jako trener to nic z juventusem wielkiego nie osiągnął. A Papszun nie dość że wprowadził Raków do ekstraklasy z 2 ligi w trzy sezony (czyli awans o dwa szczeble), nie dość że świetne wyniki osiąga w lidze, to jeszcze w pucharach grali.

[ Dodano: 2022-01-03, 15:40 ]
Ale wiem co myślisz, też się zastanawiam czy polska mentalność polskich trenerów jest tutaj wskazana, to że siwy bajerant uciekł nie znaczy że nie miał dobrej koncepcji i nie próbował wprowadzić innej mentalności do drużyny - mentalności zwycięzców, atakujących, a nie murujących bramkę.
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-06, 17:28   

Oprócz Pirlo ponoć zainteresowani mają też być Cannavaro, Szewczenko i Fabio Capello. A przynajmniej gdzieś mi takie info mignęło w necie.

Ja jestem pewien, że zatrudnią Polaka pod pretekstem, że polski selekcjoner na pewno nie spierdoli za granicę jak Sousa. A prawdziwym powodem będzie oczywiście to, że Polaka będzie łatwiej kontrolować i weźmie dużo mniej hajsu niż uznany zagraniczny coach. Czyli więcej hajsu zostanie w kieszeni PZPN :PP
_________________
 
 
Moris299 
Człowiek-Węgiel
Deus Ex Machinae


Wiek: 299
Dołączyła: 20 Wrz 2013
Posty: 20011
Skąd: Novigrad

Medale: 33 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-24, 16:35   

Szewczenko porozumiał się z PZPN. Ma zostać selekcjonerem reprezentacji Polski

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

zajebiście, mamy więc Ukraińca który nie ma pojęcia o Polskiej piłce a za 2 msc baraże x D
To już lepiej by tego Nawałkę wzięli z umową taką, że jak nie przejdzie przez baraże to wypierdala, Nawałka przynajmniej ma pojęcie o Polskiej piłce i duża wiedzę o możliwościach poszczególnych graczy, jak sobie radzą w poszczególnych konfiguracjach itp.

a i z osiągnięć Szewczenko i Nawałka stoją na podobnym poziomie, Nawałka w 2016 do 1/4 mistrzostw Euro a Szewczenko w 2020 do 1/4 mistrzostw Euro z Ukrainą.

[ Dodano: 2022-01-24, 16:39 ]
Szewczenko we Włoskim Genoa jako trener miał 11 meczy i tylko 1 wygraną xD

[ Dodano: 2022-01-24, 16:45 ]
chociaż info z TVP więc z dystansem trzeba podchodzić bo oficjalnie nie potwierdzone xd
https://sport.tvp.pl/58105354/andrij-szewczenko-trenerem-reprezentacji-polski-ukrainskie-media-selekcjoner-porozumial-sie-z-pzpn
_________________
Ostatnio zmieniony przez Moris299 2022-01-24, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-25, 08:42   

W obecnej sytuacji też bym chyba wolał Nawałkę, bo przynajmniej zna już tych chłopaków i sporo z nich prowadził przy okazji wcześniejszej pracy z kadrą, a Szewczenko wpadnie prosto w baraże i nawet nie będzie miał kiedy ograć wcześniej tej reprezentacji... ale obawiam się, że czy z Nawałką, Szewczenką czy jeszcze z kimś innym, ograć ruskich na ich terenie, a potem wywalić jeszcze najprawdopodobniej Szwecję, będzie równie ciężko
_________________
Ostatnio zmieniony przez Davos 2022-01-25, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-26, 01:23   

Dupa tam. Jestem całkowicie przeciw Nawałce. Ten czas już minął.
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-26, 11:37   

Ja bym to bardziej widział jako rozwiązanie tymczasowe, na baraże.

[ Dodano: 2022-01-31, 18:05 ]
Lol, zastanawialiśmy się czy kadrę poprowadzi Nawałka czy Szewczenko, a tu się okazuje, że nowym selekcjonerem został Czesiu Michniewicz :rofl:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/oficjalnie-czeslaw-michniewicz-nowym-selekcjonerem-reprezentacji-polski/7wzz5qt?utm_source=sport.onet.pl_viasg_sport&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2


No to Kulesza zaskoczył, nie powiem. Teraz jestem jeszcze mniej optymistycznie nastawiony co do szans naszych kopaczy w barażach niż byłem wcześniej :PP
_________________
 
 
JankielKindybalista85 
Loża Szyderców
Zwykły szary żydomason


Wiek: 65
Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 16120
Skąd: Wolne Miasto Nowa Huta

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-31, 18:46   

Kogo zaskoczył, tego zaskoczył. Polecam mój post z tej strony z 27 grudnia. 😁
_________________
I'M TOO OLD FOR THIS SHIT!
........................
#seniorwinternetach #fascynującaanegdotka #lata90tetoapogeumludzkiejcywilizacji #gettudaczopa
........................
The Mission // Dead Poets Society // Boyz n the Hood // Fisher King // Bronx Tale // Trainspotting // Chasing Amy // Big Lebowski // Fight Club // Human Traffic // Samotari.

Czyli apgrejdowana złota 11tka filmów, które uczyniły mnie Jankielem. Obejrzyj wszystkie i zostań mną. Polecam - 8.73/10
 
 
Davos 
Überszlachta
Freeeedooooom!


Wiek: Tak
Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 23576
Skąd: Litwini wracają?

Medale: 10 (Więcej...)

Wysłany: 2022-01-31, 19:43   

:clap: Miałeś nosa :git:

Ja chociaż w poście z 6 stycznia przewidziałem, że wezmą Polaka :PP
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Czy wiesz, że...

Strona wygenerowana w 0.099 sekundy. Zapytań do SQL: 32